َ

 info @ shiraz-tasfiye . ir

09176090035

 32424294 - ۰71

فروش دستگاههای تصفیه آبعیب یابی و تعمیرات دستگاه تصفیه آب خانگیدرخواست عضویت در سیستم و بهرمندی از هدایا و تخفیفاتپرداخت آنلاین خرید و اقساطدرخواست استخدام و همکاری با شرکتجستجو در سایت و فروشگاهتماس با ما

فروشگاه و نمایندگی تصفیه آب در شیراز

جهت خرید و مشاهده محصولات ، یکی از دسته بندی های زیر را انتخاب کنید

انواع دستگاه تصفیه آبانواع ابسردکنانواع فیلتر تصفیه آبانواع فیلتر یخچالانواع فیلتر لباسشویی و پکیجدستگاه تصفیه متفرقهپیش تصفیه و تصفیه ساختمانیتجهیزات و لوازم یدکیانواع جالیوانیفیلتر دوش حمام

چنانچه محصول مورد نظر خود را پیدا نمیکنید آنرا جستجو نمایید . ورود به بخش جستجو

جهت خرید و مشاهده محصولات ، یکی از دسته بندی های زیر را انتخاب کنید

انواع دستگاه تصفیه آبفروش انواع آبسردکن و تجهیزات وابسطهانواع فیلتر تصفیه آبانواع فیلتر یخچالانواع فیلتر لباسشویی و پکیجدستگاه تصفیه متفرقهپیش تصفیه و تصفیه ساختمانیتجهیزات و لوازم یدکیانواع جالیوانیفیلتر دوش حمام

چنانچه محصول مورد نظر خود را پیدا نمیکنید آنرا جستجو نمایید . ورود به بخش جستجو

معرفی محصولات

کلیه محصولات این فروشگاه را می توانید در این قسمت مشاهده نمایید . جزییات تمامی محصولات به همراه عکس و قیمت به روز درج گردیده است .

محصولات

زمان تعویض فیلتر ها

یکی از مهمترین مسایل در سلامتی آب و عمر دستگاه ، تعویض به موقع فیلتر های دستگاه هست که باید در زمانهای تعیین شده و توسط افراد مجاز انجام گردد .

 زمان تعویض فیلترها

پاسخ به سوالات شما

بسیاری از همشهریان عزیز، سوالاتی در ذهن خود دارند که میتوانند در این قسمت مطرح نمایند و کارشناسان ما به زودی به آن پاسخ خواهند داد .

سوالات متداول

درباره ما و خدمات این گروه

ضمن تشکر از حسن انتخاب شما از شما دعوت میشود با مطالعه این بخش ، درباره گروه تخصصی تصفیه آب شیراز و خدمات این گروه اطلاعات بیشتری کسب نمایید .

درباره ما

فیلتر یا المان ممبران Membrane Element  ، قلب سیستم تصفیه آب است و بیشتر فرایند تصفیه آب ، توسط این فیلتر که معمولا فیلتر چهارم در دستگاه تصفیه آب است ، انجام میشود . بقیه فیلترها کیفیت آب را کمی بالاتر میبرند تا عمر فیلتر ممبران افزایش یابد . درواقع بدون فیلترهای دیگر ، فیلتر ممبران به تنهایی قادر به تصفیه کامل آب است اما خیلی زود خراب خواهد شد . در تصویر زیر فیلتر ممبران و هوزینگ آنرا در مرحله چهارم می بینید .

 

شماره فیلترهای دستگاه تصفیه آب خانگی

نحوه قرار گرفتن فیلتر ممبران درون هوزینگ

مواردی که به فیلتر ممبران آسیب جدی وارد میکنند 2 مورد هستند :

1- گل و لای و ذرات معلق در حد اندازه میکرون

2- کلر موجود در آب شهری

بنابراین فیلترهای پیش تصفیه در حذف این 2 مورد ، باید با قدرت و دقت بالا کار کنند تا آسیبی یه فیلتر ممبران نرسد .

شرایط کاری فیلتر ممبران کمی خاص است که میتوانید اینجا مطالعه کنید >>> شرایط کاری فیلتر ممبران

فیلتر ممبران اگر از کیفیت مناسبی برخوردار باشد و فیلترهای پیش تصفیه نیز از کیفیت بالایی برخوردار باشند و در زمانهای مناسب تعویض شوند ، قادر خواهد بود برای بیش از 2 سال کار کند . اگر فیلتر ممبران در زمانی زودتر از 2 سال نیاز به تعویض پیدا کرد ، قطعا مشکلی وجود داشته است که باید بررسی و رفع شود تا فیلتر جدید ، دچار خرابی زودهنگام نشود . همچنین به طور کلی هر وقت اقدام به تعویض فیلتر ممبران کردید حتی اگر عمر آن به بالای 2 سال رسیده بود ، باید وضعیت ممبران را کنترل کنید تا ببینیم که شرایط کاری این فیلتر چگونه بوده است >>> آموزش تست و عیب یابی و تعویض فیلتر ممبران

بررسی وضعیت فیلتر ممبران

هوزینگ فیلتر را باز کنید و ممبران را بیرون بیاورید .

1- اگر در زمانی که ممبران را بیرون می آورید ، مشاهده کردید که فیلتر سیاه شده است و مثل این است که یک پودر سیاه رنگ روی آن ریخته شده است ، نشان از این دارد که ذرات کربن از فیلتر 2 و 3 به فیلتر ممبران رسیده اند . معمولا در این حالت ، ممبران دچار کیپ شدن نیز خواهد شد و میزان خروجی آن کاهش چشمگیری خواهد داشت و مشخصا زودتر از موعد به پایان عمر خود رسیده است . دلیل بوجود آمدن این حالت این است که شما بصورت اصولی فیلترهای پیش تصفیه را تعویض نکرده اید و آب سیاه فیلتر را نگرفته اید و یا اینکه کیفیت فیلتر بسیار پایین بوده و در طول استفاده ، آب سیاه به طور مداوم تولید کرده است . در هر صورت بهتر است هنگام تعویض فیلتر ممبران ،حتما فیلترهای پیش تصفیه نیز تعویض گردد و از این پس نیز برند باکیفیت تری برای فیلترهای خود در نظر بگیرید تا از عمر فیلتر ممبران ، کاسته نشود .

membrane with carbon فیلتر ممبران سیاه شده است .

 

2- اگر فیلتر ممبران و هوزینگ آن دارای آلودگی به گل و لای بودند و درون هوزینگ مقداری گل و لای وجود داشت ، نشان دهنده این است که با توجه به کیفیت آب شما ، شما دیرتر از زمان مجاز ، فیلترها را تعویض کرده اید و باید فیلترهای پیش تصفیه و بخصوص فیلتر شماره 1 ( فیلتر الیافی ) را در زمان زودتری تعویض میکردید . و همچنین اگر از فیلترهای مرغوب تر و با کیفیت بالاتر استفاده کنید ، قطعا عمر فیلتر و دوام آن بسیار بیشتر خواهد بود . بنابراین از این پس ، فیلتر های پیش تصفیه را در زمان کوتاهتری نسبت به قبل تعویض کنید تا از عمر فیلتر ممبران کاسته نشود . ورود این گل و لای به دورن محفظه ممبران ، سبب رسوب گذاری بر روی لایه های ممبران شده است و سبب کیپ شدن ممبران و کاهش عمر ممبران شده است .

همچنین دقت کنید که بوجود آمدن این مشکل میتواند از بسته بودن یا نیمه بسته بودن مسیر خروجی فاضلاب نیز باشد . بهتر است بعد از تعویض فیلتر ممبران ، جریان آب فاضلاب را کنترل کنید که وجود داشته باشد و مقدار آن نیز در حد مناسب باشد . اگر مقدار آن از مقدار نرمال کمتر بود ، بهتر است به همراه تعویض فیلتر ممبران ، قطعه محدود کننده فاضلاب را نیز تعویض نمایید >>> مقدار طبیعی آب فاضلاب چقدر است؟

membranes dust گل و لای درون ممبران

 

3- اگر ممبران و هوزینگ تمیز بودند و هیچ آلودگی درون هوزینگ مشاهده نشد ، یک پیام خوب خواهید داشت و یک پیام بد . پیام خوب این است که فیلتر الیافی ( مرحله اول ) به خوبی کار خود را انجام داده و در زمان مناسب نیز تعویض شده است و گل و لای به درون هوزینگ ممبران راه نیافته است . همچنین شما ، آب سیاه را بخوبی از فیلتر شماره 2 گرفته اید و ممبران در امان بوده است . اما اگر فیلتر ممبران در زمانی کمتر از 2 سال خراب شده است این پیام را خواهیم گرفت که یا فیلتر ممبران کیفیت پایینی داشته است و زودتر از عمر مفید خراب شده است و یا فیلترهای کربنی پیش تصفیه ، قادر به حذف کلر از آب نبوده اند و آب کلر دار ، سبب تخریب ممبران شده است .

همچنین توصیه میکنیم در زمان تعویض فیلتر ممبران ، این فیلتر را بیرون آورده و لایه های آن را باز کنید و به درون آن نگاهی بیندازید و موارد بالا را موشکافانه تر مورد بررسی قرار دهید . باز کردن لایه های ممبران کار ساده ای است و کافی است که در سطح خارجی آخرین لایه را پیدا کرده و باز کنید . اگر همه لایه ها باز شوند ، طول آن به حدود 3 متر خواهد رسید . در تصویر زیر ، یک نمونه از فیلتر ممبران باز شده را مشاهده میکنید .

membrane explode باز کردن لایه های فیلتر ممبران

 

4- اگر ذرات بلوری یا کریستالی مثل نمک درون هوزینگ یا بر روی ممبران وجود داشت ، به معنی آن است که میزان آب عبوری درون ممبران به میزان مناسب نبوده است و احتمالا یا مسیر پساب به فاضلاب مسدود است و یا لوله پساب دچار خم شدگی شده است و یا کپسول فاضلاب ، مسدود شده است و میزان مناسب آب را از خود عبور نمی دهد . لوله پساب را کنترل کنید که میزان آب خروجی از آن ، در دقیقه باید حدود 300 میلی لیتر باشد ( میزان حجم آب با مقدار نوشته شده بر روی کپسول فاضلاب در یک دقیقه برابر باشد ) . اگر مقدار آنها یکی نبود ، مشکلی وجود دارد که باید برطرف شود . احتمال اینکه کپسول پساب دچار گرفتگی باشد ، بسیار زیاد است .

هدف از مقاله بالا ، این بود که فیلتر ممبران را عیب یابی کنیم و مشکل را برطرف کنیم تا بتوانیم بهینه و برای مدت بیشتری از این فیلتر استفاده کنیم . 

در مورد اکثر ایرادات دستگاه تصفیه آب خانگی در وبسایت مطلب و آموزش نوشته شده است . لطفا عیوب دیگر دستگاه تصفیه آب خود را در اینجا جستجو و بررسی کنید ( عیب یابی دستگاه تصفیه آب خانگی) و در صورت لزوم مشکلات خود را در بخش های مربوطه مطرح نمایید تا به شما پاسخ دهیم .

لطفا سوالات و نظرات خود را در مورد این مطلب ، با ما و دیگران در میان بگذارید .

 

The Membrane filter or element is the heart of the water purification system, and most of the water purification process is carried out by this filter, which is usually the fourth filter in the water purifier. The rest of the filters will raise the water quality slightly to increase the life of the membrane filter. In fact, without any other filters, the membrane filter alone can completely clean water, but it will soon be spoiled. In the picture below, you see the membrane and the hose filter in the fourth stage.

There are 2 cases where Membrane filters are seriously damaged:

1- The mud and particle in the amount of microns

2- Chlorine in urban water

Therefore, the prefiltration filters in the removal of these two items should work with high power and precision, so as not to damage the filter membrane.

The working conditions of the membrane filter are a bit specific that you can read here

Membrane filters will be able to work for more than 2 years if they are of good quality and pre-treatment filters are of high quality and replaced at suitable times. If the membrane filter needs to be replaced earlier than 2 years, there is definitely a problem that needs to be checked and removed so that the new filter does not suffer from early damage. Also, in general, whenever you change the Membrane filter, even if it has reached the age of 2, you should check the status of the membranes to see how the filter was working. 

Check membrane filter status
Open the filter hose and remove the membranes.

1. If you look at the membrane when you remove the membrane, the filter is black and it's like having a black powder poured on it, indicating that the carbon particles are filtered from the filters 2 and 3 to the membrane filter. They are Usually, in this case, the membranes will also be crippled and its output will be significantly reduced, and it will reach its end of life, in particular, sooner than the due date. The reason for this is that you have not basically replaced the pre-filter filters, and you have not filtered the black water, or that the quality of the filter is very low and it has been continuously produced during use. In any case, it's best to replace pre-filter filters when replacing membrane filters, and from now on, consider a better quality brand for your filters so that the life of the membrane filter is not diminished.

 

2. If the membrane and its filters had contamination with mud and mud and there was some mud and mud inside the hose, it indicates that due to your water quality, you have replaced the filters later than the time allowed and should Replacing the prefiltration filters and especially Filter No. 1 (fiber filter) at a faster time. And as you use higher-quality filters of higher quality, it will definitely have a longer filter life and durability. So from now on, replace the pre-filter filters in a shorter time than before, so that the life of the membrane filter is not diminished.
Also, be aware that this problem can be caused by the closed or semi-closed sewage outlet route. After changing the membrane filter, it is best to control the flow of sewage that is present and its amount is also appropriate. If its value is less than normal, it is better to replace the sewage limiter with the membrane filter switching 

 

3. If membranes and hosing were clean and there was no pollution inside the hosing, you would have a good message and a bad message. The good message is that the fiber filter (first stage) has done its job well and was replaced at the right time, and the mud has not reached the Mozart hub. Also, you've taken the black water well with filter number 2 and the membranes have been safe. However, if the membrane filter is damaged in less than 2 years, or the membrane filter has a poor quality and has been degraded before its useful life, or pre-filtered carbon filters, they can not remove chlorine from the water, and cause chlorine water The marble has been damaged.

4. If crystalline or crystalline particles can act as a mental salt for your hosting or sibling, allowing them to use you, they can allow you to become experts. The sewer capsule is blocked and you take the owner of the water. Using the following source, you can eliminate 300 ml (the number of samples of water is allowed by printing on the sewage capsule at once). If it has a smaller number, there is a problem that can be fixed. The possibility of providing trapped effluent capsules is very high.

We also recommend that you remove this filter when you switch the membrane filter and open its layers and inspect it and examine the above issues more thoroughly. Opening the membrane layers is a simple task and it is enough to find and open the last layer on the outer surface. If all layers are opened, its length will be about 3 meters. In the screenshot below, you will see a sample of the Open Membrane Filter.

 The purpose of the above article w

as to diagnose the membrane filter and fix the problem so that we can optimally use this filter for longer periods.

دیدگاه‌ها  

# عبدالله 1398-10-01 12:27
وجود لرد داخل یخ ( از آب تصفیه شده)
علت چیست ِ سه فیلتر و ممبران و مخزن تعویض شده است
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1398-10-01 21:13
با سلام
این طبیعی است اما حتما میزان گچ یا لرد ، بسیار کمتر از آب لوله کشی است . دستگاه تصفیه آب ، سختی آب را کاهش میدهد اما آب مقطر تولید نمیکند . بنابراین با وجود سختی پایین اما همچنان مقدار کمی املاح در آب وجود خواهد داشت . همچنین فیلتر مینرال ، تاثیر بسیار زیادی در ایجاد لرد و ناخالصی در آب دارد .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# حامد 1399-01-12 10:26
با درود. فیلتر ممبران خریدم میخواستم تعويضش کنم بعد یکسال اما بعد از تنظیم شیر میکس سختی آب رو روی 70 تنظیم کردم. حالا حواسم نبود و پلاستیکشو باز کردم اما دستم اصلا بهش نخورده. تا کی میتونم نگهداری کنم؟ البته پلاستیک محافظ هم وکیوم نبود
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1399-01-13 13:13
با سلام
هیچوقت فیلتر ممبرانی که بسته بندی وکیوم ندارد خریداری نکنید . دوباره فیلتر را درون بسته قرار دهید و سپس خودتان بوسیله چسب آنرا وکیوم کنید . اگر دو قطره آب تصفیه شده هم درون بسته بریزید بهتر است . تا ۲ سال میتوانید آنرا نگهداری کنید .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# حامد 1399-01-12 12:55
سلام. نوسان مرتب تی دی اس به علت چیست؟ ممبران بیشتر یکسال عمر کرده موقع بستن کامل روی 26 هست ولی به محض باز کردن شیر میکس هر دقیقه یک عدد نمایان میشه از 50 تا 140 متغیره. دستگاه تست تی دی اس هم سالمه. علت نوسان چی میتونه باشه؟ فیلتر رو عوض کردم نسبتا ثابته روی 75 مونده. یعنی از نشانه های خرابی ممبران نوسان شدید عدد تی دی اس هر یک دقیقه هست؟ ممنون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1399-01-13 13:19
با سلام
عامل اصلی نوسان ، معمولا لوله کشی دستگاهها می باشد و مشکلی ندارد .
اگر در ابتدای باز شدن شیر TDS بالا و بعد از گذر زمان مقدارش کاهش میابد ، این حالت به دلیل لوله کشی نامناسب دستگاه است و یا فیلتر مینرال
اگر بعد از باز شدن شیر ، تغییر TDS نامنظم بوده و روند ثابتی ندارد ، میتواند از فیلتر ممبران باشد البته این شکل از خرابی نادر می باشد و البته اغلب اوقات از بخش های دیگر نیز می تواند باشد و معمولا آخرین گزینه ممبران در نظر گرفته میشود . در کل خرابی ممبران به این حالت ، بسیار نادر است .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# حامد 1399-01-24 15:30
ببخشید دوباره کامنت می‌گذارم. هنوز کامنت قبلیم رو نمایش ندادید. علت نوسان زیاد تی دی اس چيست؟ هر 6 فیلتر تعویض شده و شیر میکس هم همینطور. با بستن شیر میکس روی 26 هست ولی به محض باز کردن اندک شیر میکس، در دو ساعت اول روی 50 و شب روی 110 و فردا روی 200 میاد. علت چیست واقعا؟؟؟ شیر میکس هم سالمه و ممبران هم با کیفیت. ممنون میشم پیگیری بفرمایید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1399-01-24 21:52
با سلام
باید سیستم لوله کشی دستگاه چک شود . دستگاه چه برند و مدلی است ؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# حامد 1399-01-25 10:30
دستگاه آرتک پیور هست. تمام لوله کشی ها هم نو کردم. موقع تنظیم تا چند ساعت روی 50 فیکس میشه، مثلا امروز بعد دو روز روی 33 اومده تی دی اس. نمیدونم چرا فیکس نمیمونه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1399-01-25 14:31
با سلام
این حالت احتمالا مشکل از شیر میکس است . کیفیتش مناسب نیست و دقت کافی ندارد .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# حامد 1399-01-26 14:18
تا بحال دو بار شیر میکس عوض کردم. پلاستیکی جنس خوب انداختم... ممنونم از جوابتون. دیگه مجبورم باهاش کنار بیام
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1399-01-26 20:16
با سلام
پلاستیکی قرار ندهید . همه پلاستیکی ها بد هستند . از مدلهای فلزی استفاده کنید . فیلتر قلیایی fluxtek HD-50 نصب کنید و از کیفیت آب و خواص آن لذت ببرید و شیر میکس هم کلا ببندید .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# حامد2 1399-01-28 12:27
ممنونم. پس چرا تمام دستگاهای جدید شیر میکس پلاستیکی دارند؟ وقتی مخزن بسته هست تی دی اس همیشه ثابت و روی 50 فیکس میشه، چرا وقتی مخزن پر میشه آب سینک رو باز میکنم تی دی اس میره بالای 100؟ درضمن این فیلتر قلیایی رو کجای دستگاه نصب کنم؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1399-01-28 17:02
با سلام
شیر میکس پلاستیکی ارزان است
وقتی مخزن باز است ، سختی آب لیوان اول و دوم و .... با هم متفاوت نیست؟این بخاطر سیستم لوله کشی دستگاه است .
این فیلتر قلیایی در مرحله آخر و بجای مینرال نصب شود .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# حامد2 1399-01-28 19:51
بله دقیقا سختی آب لیوان اول و چندم با هم متفاوت است. خب یعنی میفرمایید کل لوله کشی دستگاه رو نو کنم دوباره؟؟؟ تک تک لوله ها و اتصالات؟ چه تاثیری میتونه داشته باشه؟ با توجه به عمر دو ساله دستگاه؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1399-01-29 11:27
با سلام
نقشه لوله کشی بهینه نیست و نه خود لوله ها
نوع لوله کشی دستگاه ، باعث متغیر بودن TDS می‌باشد .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# مهدی 1399-01-29 12:03
باسلام.
آب شیرین داره با آب شور نوسان پیدامیکنه.جهت اصلاح کارتان فیتینگ ممبران را سوپاپ دار بگذارید،و اگر جواب نگرفتید بدانید حتماپمپ دستگاه ضعیف است زیرا پمپ جهت فشار آب شهر به درون ممبران است تا آب تصفیه شود.فیتینگ سوپاپ استفاده کردی و جواب نگرفتی مشکل حتما پمپ دستگاست.باتشکر
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# حامد2 1399-01-30 08:29
ممنون از پاسخ شما آقا مهدی. فیتینگ ممبران سوپاپ رو کجا باید نصب کنم؟ پمپ آب صدای تلق تلق میده وقتی تو فشار قرار میگیره و میخواد مخزن رو پر کنه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# رضا 1399-01-30 08:31
سلام بر شما. فشار گیج دستگاه سی سی کی من گاهی تا 12 بار هم میاد. یعنی دقیقا دو عدد مانده به 14 و آخرین حد فشار. مشکل خاصی پیش نمیاد؟ متشکرم از وقتی که میگذارید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1399-01-30 17:18
با سلام
کمی فشار بالا می‌باشد و بهتر است که فشار بیشتر از ۱۰ بار نشود . آب ورودی منزل فشار بالایی دارد؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# رضا 1399-01-30 17:57
سلام مجدد. بله گاها فشار بالا هست. وقتی افت فشار هست حدود 10 می ایسته گیج. به دستگاه آسیب وارد میشه با این فشار؟ پیشنهاد میکنید موقع فشار بالا شیر ورودی رو کمی ببندم؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1399-01-30 19:52
با سلام مجدد
ممکن است به خود پمپ و یا ممبران و هوزینگ آن آسیب وارد شود و باعث شکستگی و ترکیدگی شود . باز کردن نیمه شیر را تست کنید و اگر باز هم نتیجه نگرفتید ، یک فشار شکن بر روی دستگاه نصب کنید .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# منوچهر 1399-02-03 19:41
سلام. وقتتون بخیر. مدتی است بعد از تعویض فیلترها وقتی دستگاه خاموش میشه فشار گیج صفر نمیشه و خیلی نزدیک به صفر میمونه. حدود دو درجه بالاتر از صفره. علت چیست؟ دستگاه سی سی تایوانی اصلی هست و مشکل خاصی هم نداره. ممکنه گیج کمی خطا نشون بده؟ یا مشکل دیگه ای هست؟ مرسی
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1399-02-04 07:56
با سلام
ممکن است که گیج خطا داشته باشد یا شیر برقی خراب شده باشد . زمانی که مخزن پر شده است و دستگاه خاموش است ، لوله فاضلاب را بررسی کنید . اگر جریان آب فاضلاب قطع بود ، هیچ مشکلی ندارد اما اگر جریان آب فاضلاب وجود داشت ، مشکلی در دستگاه وجود دارد که در بخش عیب‌یابی میتوانید مشاهده کنید .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# منوچهر 1399-02-04 14:25
ممنونم از پاسخگویی منظم و سریع شما. اینکه بعضی از دستگاهای آب تصفیه به محض برداشتن یک لیوان آب روشن میشه به چه علت هست؟ یعنی بعد از هر برداشت روشن و به محض بستن مجددا دستگاه خاموش میشه. از روز اول اینجوری بوده و مشکل خاصی نداشته
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1399-02-04 15:45
با سلام
حالت بهینه این است که بعد از برداشت حدود ۲ لیتر آب ، دستگاه روشن شود اما اینکه بعد از هر مقدار کمی برداشت ، دستگاه روشن شود ایراد نیست و حساسیت به آن نداشته باشید . در این خصوص مطلب کاملی در سایت وجود دارد که میتوانید مطالعه فرمایید .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# منوچهر 1399-02-05 04:31
ممنونم. در بخش عیب یابی مقاله ای در این خصوص پیدا نکردم. گفتم شاید بشه با تعویض قطعه ای این مشکل رو رفع کرد. کلا دستگاهای تصفیه آب نیازی به هوا گیری ندارند؟ پیروز باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1399-02-05 14:04
با سلام
این مطلب را بطور کامل مطالعه کنید (دستگاه تصفیه آب با برداشت میزان کمی از آب ، روشن میشود و دیر خاموش میشود)
برای رفع این مشکل فشار هوای مخزن را تنظیم کنید و ممکن است مشکل برطرف شود . عواملی مهم دیگری که در این قضیه نقش دارند سنسور فشار بالا ، فیلترهای 5 و 6 هستند . رفع این مشکل میتواند بسیار پر هزینه و پر دردسر باشد ولذا نباید به آن حساسیت نشان دهید .
خیر نیازی به هواگیری ندارند .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# منوچهر 1399-02-05 18:01
ممنون از محبت شما. مرسی که وقت میذارید و تمام سوالات رو با دقت و حوصله جواب میدید. مانا باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# خیابانی 1399-02-20 18:17
با عرض سلام و خسته نباشید و تشکر از مطالب مفیدتون.
من تمامی مطالب و راهنمایی هایتان در مورد ممبران تصفیه خانگی مطالعه کردم و تمامی فرمایشات شما رو انجام دادم. مقدار خروجی فاضلاب درسته و وقتیکه شیر مخزن بسته و شیر تنظیم آب هم بسته است و شیر سینک رو باز میکنم طبق دستور شما همان مقدار آب از شیرسینک می‌آید و یکنواخت هم می‌آید. ولی وقتی با دستگاهtds اندازه میگرم بالای 250 نشان میده و سختی آب شهر هم 360 میباشد. و همین کار را مستقیم از خروجی هوزینگ هم کردم ولی نتیجه یکی بود. در ضمن وقتیکه در کتری یا سماور جوشانده میشه علاوه بررسوب سفید روی آب ذرات چرکی مثل پساب حمام میاسته. توضیح لازم اینکه فیلترهای 1و2و3و5و6 بجز ممبران 5روزه تعویض شده. چون جنابعالی فرمودید که اگه شیر مخزن و شیر مخلوط بسته و شیر سینک باز باشه وآب یکنواخت از سینک بیاد ممبران سالمه پس چرا سختی آب 240 میباشد؟ شیر مخلوط هم سالمه؟ ممنون میشم از راهنمائی استاد گرامی. متشکرو
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1399-02-21 03:48
باسلام
خرابی ممبران در ۲ حالت ایجاد میشود
۱- کاهش مقدار آب تولیدی
۲- ناتوانی در کاهش سختی
با توجه به اینکه ممبران شما نمی‌تواند سختی را کاهش دهد ، بنابراین خراب شده است . البته ممکن است ممبران در جای خود بدرستی قرار نگرفته باشد که این موضوع را حتما کنترل کنید و از صحت هوزینگ ممبران و محل آن اطمینان داشته باشید .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# حسام 1399-02-21 21:01
خسته نباشید
من فیلتر شماره یک رو تعویض کردم و بعدش سیستم فعال شد
اما بعد که مخزن پر میشد دستگاه هر بیست یا سی ثانیه مجددا
شروع به کار میکردو همون بیست ثانیه بعد قطع میشد
احتمال دادم که نشتی به فاضلاب داره
که شک من هم درست بود چون آب داخل مخزن هم خالی میشد
خروجی فاضلاب و در آوردم و دیدم مثل یه آب باریکه آب ازش
خارج میشه
چکنم؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1399-02-22 20:36
با سلام
وارد بخش آموزش/عیب یابی شوید . مطلبی تخصصی در باره با این موضوع و نحوه اصلاح آن در آنجا وجود دارد .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# خیابانی 1399-02-22 13:34
با عرض سلام و ارادت و تشکر از مطالب مفیدتون که واقعا و بدون تعارف در این دوره و زمانه تقریبا نادر هست و بقدری مطالبتون آموزنده و کاربردی هستند که با راهنمایی های روان و قابل فهم عمومی حتی افراد مبتدی قابل استفاده است.
و بنده هم طبق راهنمائی و دستورات جنابعالی عمل نموده و ممبران را عوض کردم ومشکل بلطف خدا و راهنمایی جنابعالی کاملا بر طرف گردید. انشاالله اجرتان با خدا. کار شما مثل یکساعت تفکر انسان عالم بهتر از 70 سال عبادت زاهد افضل تر میباشد است. ضمن تشکر مجدد بهترین های دنیا را با شادترین لحظات ظات توام با سلامتی و برکت برای جنابعالی آرزومندم.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1399-02-22 20:39
با سلام و احترام
ممنون از شما و خوشحالیم که مطالب مورد استفاده شما قرار گرفته است .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# حمید 1399-02-27 14:51
با سلام
فشار آب خروجی از فیلتر ممبران (فیلتر نو) خیلی بیشتر از حد معمول است وآب خروجی از مرحله ۶ بوی بدی میدهد. دلیلش چی هست؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1399-02-29 20:33
با سلام
یا ممبران بدرستی در محل خود قرار نگرفته است و یا ممبران مشکل دارد که باید بررسی کنید . مشکل بو نیز میتواند از ممبران یا فیلتر ششم باشد که باید بررسی شود .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
نوشتن دیدگاه

مشتریان

ضمن تشکر و ارج نهادن به نظر مثبت مشتریان که خدمات این گروه را انتخاب کرده اند تعدادی از مشتریان که خدمات مارا انتخاب کرده اند به عموم معرفی میگردد.

معرفی برخی مشتریان