فروش دستگاههای تصفیه آبrepair عیب یابی و تعمیرات دستگاه تصفیه اب خانگیدرخواست عضویت در سیستم و بهرمندی از هدایا و تخفیفاتپرداخت آنلاین خرید و اقساطدرخواست استخدام و همکاری با شرکتجستجو در سایت و فروشگاهتماس با ما

بنر تبلیغاتی تصفیه آب شیراز خانگی

فروش دستگاههای تصفیه آبعیب یابی و تعمیرات دستگاه تصفیه آب خانگیدرخواست عضویت در سیستم و بهرمندی از هدایا و تخفیفاتپرداخت آنلاین خرید و اقساطدرخواست استخدام و همکاری با شرکتجستجو در سایت و فروشگاهتماس با ما

بنر تبلیغاتی تصفیه آب شیراز خانگی

فرم خرید آنلاین

- در حال آپدیت و طراحی مجدد قسمت فروشگاه وبسایت هستیم و فعلا مشتریان گرامی باید به صورت دستی فرم خرید را تکمیل نمایند . اگر مشکلی داشتید با شمارهای بالای صفحه تماس بگیرید .

هزینه ارسال کالاهای با قیمت بالای 50 هزار تومان، رایگان میباشد و برای کالای کمتر مطابق با تعرفه اداره پست (10 هزار تومان ) میباشد و برای شهر شیراز کلا رایگان میباشد .

ارسال کالا هر روز صبح انجام میشود و معمولا زمان رسیدن کالا به دست شما در شیراز کمتر از 2 ساعت و برای شهرهای دیگر مطابق با ادعای شرکت پست 24 الی 72 ساعت است .

تمامی محصولات سایت موجود می باشند و قیمتها هر روز بروزرسانی میشوند .

در کادر توضیحات ، آدرس کامل پستی را به همراه کدپستی ذکر نمایید .

جهت خرید آنلاین ، به صورت دستی مبلغ کالا و یا جمع مبالغ کالاها را وارد نمایید و در قسمت توضیحات اقلام خریداری شده را نام ببرید .

تمامی تراکنشهای این وبسایت ایمن بوده و با کمک شرکت زرین پال انجام میگردد.

جهت سفارش کالا و پرداخت در محل ، بر روی دکمه زیر کلیک کنید .

 COD پرداخت در محل در زمان تحویل کالا

لذت خرید آسان و مطمئن را تجربه کنید

در پر کردن فرم ها از علامتهای ( - + * ! /  ؟ و... استفاده نکنید


مشتریان

ضمن تشکر و ارج نهادن به نظر مثبت مشتریان که خدمات این گروه را انتخاب کرده اند تعدادی از مشتریان که خدمات مارا انتخاب کرده اند به عموم معرفی میگردد.

معرفی برخی مشتریان

مطالب مشابه

بیشتر بخوانید