َ

 info @ shiraz-tasfiye . ir

09176090035

 32424294 - ۰71

فروش دستگاههای تصفیه آبمشاهده وضعیت فیلترها و گزارش دستگاهدرخواست عضویت در سیستم و بهرمندی از هدایا و تخفیفاتپرداخت آنلاین خرید و اقساطدرخواست استخدام و همکاری با شرکتجستجو در سایت و فروشگاهتماس با ما

فروش دستگاههای تصفیه آبمشاهده وضعیت فیلترها و گزارش دستگاهدرخواست عضویت در سیستم و بهرمندی از هدایا و تخفیفاتپرداخت آنلاین خرید و اقساطدرخواست استخدام و همکاری با شرکتجستجو در سایت و فروشگاهتماس با ما

جهت خرید و مشاهده محصولات ، یکی از دسته بندی های زیر را انتخاب کنید

انواع دستگاه تصفیه آبانواع ابسردکنانواع فیلتر تصفیه آبانواع فیلتر یخچالانواع فیلتر لباسشویی و پکیجدستگاه تصفیه متفرقهپیش تصفیه و تصفیه ساختمانیتجهیزات و لوازم یدکیانواع جالیوانیفیلتر دوش حمام

چنانچه محصول مورد نظر خود را پیدا نمیکنید آنرا جستجو نمایید . ورود به بخش جستجو

جهت خرید و مشاهده محصولات ، یکی از دسته بندی های زیر را انتخاب کنید

انواع دستگاه تصفیه آبفروش انواع آبسردکن و تجهیزات وابسطهانواع فیلتر تصفیه آبانواع فیلتر یخچالانواع فیلتر لباسشویی و پکیجدستگاه تصفیه متفرقهپیش تصفیه و تصفیه ساختمانیتجهیزات و لوازم یدکیانواع جالیوانیفیلتر دوش حمام

چنانچه محصول مورد نظر خود را پیدا نمیکنید آنرا جستجو نمایید . ورود به بخش جستجو

معرفی محصولات

کلیه محصولات این فروشگاه را می توانید در این قسمت مشاهده نمایید . جزییات تمامی محصولات به همراه عکس و قیمت به روز درج گردیده است .

محصولات

زمان تعویض فیلتر ها

یکی از مهمترین مسایل در سلامتی آب و عمر دستگاه ، تعویض به موقع فیلتر های دستگاه هست که باید در زمانهای تعیین شده و توسط افراد مجاز انجام گردد .

 زمان تعویض فیلترها

پاسخ به سوالات شما

بسیاری از همشهریان عزیز، سوالاتی در ذهن خود دارند که میتوانند در این قسمت مطرح نمایند و کارشناسان ما به زودی به آن پاسخ خواهند داد .

سوالات متداول

درباره ما و خدمات این گروه

ضمن تشکر از حسن انتخاب شما از شما دعوت میشود با مطالعه این بخش ، درباره گروه تخصصی تصفیه آب شیراز و خدمات این گروه اطلاعات بیشتری کسب نمایید .

درباره ما

اگر دستگاه تصفیه آب خانگی شما دچار مشکل شده است ، با مطالعه و بررسی این مطالب ، به احتمال زیاد خواهید توانست مشکل را شناسایی و برطرف کنید . کافی است کمی وقت داشته باشید و حوصله کنید و قدم به قدم این مطلب را دنبال کنید .

در ابتدا ما قصد داریم وضعیت دستگاه را بسنجیم . مطابق با تصویر زیر ، شیر ورودی آب را باز کنید و شیر مخزن را ببندید . شیر برداشت نیز باز کنید و دستگاه متصل به برق باشد . همچنین شیر میکس نیز کاملا بسته باشد . در این حالت دستگاه باید روشن شود و یک باریکه آب از شیر برداشت خارج شود . جریان فاضلاب نیز باید برقرار باشد و مقداری آب به فاضلاب رود .

وضعیت اولیه دستگاه

میزان مناسب خروجی آب تصفیه شده

 میزان گیج فشار در حالت نرمال باید بین 50 الی 150PSI باشد . اگر دستگاه سختی سنج دارید ، میزان سختی آب در این حالت باید کمتر از 100ppm باشد .

اکنون شیربرداشت را ببندید . کمی صبر کنید . دستگاه باید در کمتر از 1 دقیقه خاموش شود . چند دقیقه در این حالت بمانید . دستگاه نباید روشن شود و جریان آب خروجی به فاضلاب باید قطع شود .

اگر رفتار دستگاه دقیقا مانند گفته های بالا بود ، همه چیز نرمال است و دستگاه هیچ نقصی ندارد

اگر مشکلات زیر را مشاهده کردید ، روی آنها کلیک کنید تا روشهای رفع عیب آنها نمایش داده شود .

دستگاه تصفیه آب روشن نمی شود .

دستگاه روشن میشود اما میزان آب خروجی از شیر برداشت بسیار کم و یا صفر است .

میزان عقربه فشار کمتر از 50PSI است .

بعد از بستن شیر برداشت ، دستگاه خاموش نمیشود .

بعد از خاموش شدن دستگاه ، جریان آب فاضلاب قطع نمی شود .

بعد از خاموش شدن دستگاه ، بدون استفاده کردن دوباره روشن میشود و دستگاه مرتبا روشن و خاموش میشود .

بعد از برداشت میزان کمی از آب ( حدود 1 لیتر )، فشار آب افت پیدا میکند .

با برداشت میزان کمی از آب ، دستگاه روشن میشود و چند دقیقه به کار خود ادامه میدهد .

طعم آب خروجی از شیر برداشت شور و یا همانند آب لوله است ( سختی آب خروجی بالا است ) .

طعم آب تصفیه شده تلخ است .

آب خروجی طعم و بوی نامطبوعی دارد .

دانه های سیاه رنگ در آب خروجی دیده میشود .

 شیربرداشت نشتی دارد .

 

در مورد اکثر ایرادات دستگاه تصفیه آب در وبسایت مطلب نوشته شده است . لطفا در بخش عیب یابی آنرا پیدا کنید و یا در وبسایت  آنرا جستجو کنید . چنانچه مشکل شما مرتبط با همین موضوع است و نوشته های ما به شما کمکی نکرد ، سوالات خود را مطرح کنید تا کارشناسان " شیراز تصفیه " به شما پاسخ دهند .

نوشتن دیدگاه

مشتریان

ضمن تشکر و ارج نهادن به نظر مثبت مشتریان که خدمات این گروه را انتخاب کرده اند تعدادی از مشتریان که خدمات مارا انتخاب کرده اند به عموم معرفی میگردد.

معرفی برخی مشتریان