َ

 info @ shiraz-tasfiye . ir

09176090035

 32424294 - ۰71

 

فروش دستگاههای تصفیه آبrepair عیب یابی و تعمیرات دستگاه تصفیه اب خانگیدرخواست عضویت در سیستم و بهرمندی از هدایا و تخفیفاتپرداخت آنلاین خرید و اقساطدرخواست استخدام و همکاری با شرکتجستجو در سایت و فروشگاهتماس با ما

فروشگاه شیراز تصفیه

فروش دستگاههای تصفیه آبعیب یابی و تعمیرات دستگاه تصفیه آب خانگیدرخواست عضویت در سیستم و بهرمندی از هدایا و تخفیفاتپرداخت آنلاین خرید و اقساطدرخواست استخدام و همکاری با شرکتجستجو در سایت و فروشگاهتماس با ما

فروشگاه و نمایندگی تصفیه آب در شیراز

جهت خرید و مشاهده محصولات ، یکی از دسته بندی های زیر را انتخاب کنید

انواع دستگاه تصفیه آبانواع ابسردکنانواع فیلتر تصفیه آبانواع فیلتر یخچالانواع فیلتر لباسشویی و پکیجدستگاه تصفیه متفرقهپیش تصفیه و تصفیه ساختمانیتجهیزات و لوازم یدکیانواع جالیوانیفیلتر دوش حمام

چنانچه محصول مورد نظر خود را پیدا نمیکنید آنرا جستجو نمایید . ورود به بخش جستجو

جهت خرید و مشاهده محصولات ، یکی از دسته بندی های زیر را انتخاب کنید

انواع دستگاه تصفیه آبفروش انواع آبسردکن و تجهیزات وابسطهانواع فیلتر تصفیه آبانواع فیلتر یخچالانواع فیلتر لباسشویی و پکیجدستگاه تصفیه متفرقهپیش تصفیه و تصفیه ساختمانیتجهیزات و لوازم یدکیانواع جالیوانیفیلتر دوش حمام

چنانچه محصول مورد نظر خود را پیدا نمیکنید آنرا جستجو نمایید . ورود به بخش جستجو

معرفی محصولات

کلیه محصولات این فروشگاه را می توانید در این قسمت مشاهده نمایید . جزییات تمامی محصولات به همراه عکس و قیمت به روز درج گردیده است .

محصولات

زمان تعویض فیلتر ها

یکی از مهمترین مسایل در سلامتی آب و عمر دستگاه ، تعویض به موقع فیلتر های دستگاه هست که باید در زمانهای تعیین شده و توسط افراد مجاز انجام گردد .

 زمان تعویض فیلترها

پاسخ به سوالات شما

بسیاری از همشهریان عزیز، سوالاتی در ذهن خود دارند که میتوانند در این قسمت مطرح نمایند و کارشناسان ما به زودی به آن پاسخ خواهند داد .

سوالات متداول

درباره ما و خدمات این گروه

ضمن تشکر از حسن انتخاب شما از شما دعوت میشود با مطالعه این بخش ، درباره گروه تخصصی تصفیه آب شیراز و خدمات این گروه اطلاعات بیشتری کسب نمایید .

درباره ما

محدود کننده فاضلاب ، وظیفه کنترل میزان آب خروجی از دستگاه به فاضلاب را دارد . میزان آب خروجی به فاضلاب در حالی که شیر مخزن بسته باشد و شیر روی سینک باز باشد و دستگاه در حال کار باشد ، باید مطابق با عکس زیر باشد .

direct drain میزان دقیق خروجی آب به فاضلاب

 

اگر میزان آب آن بیشتر از عکس بود و گیج فشار ، عدد پایینی کمتر از 60PSI باشد .

1- چک کنید که آیا محدود کننده فاضلاب روی دستگاه نصب هست یا خیر؟ البته در بعضی از دستگاهای این قطعه مخفی می‌باشد و درون اتصالات زانویی قرار دارد . 

2- چک کنید که محدود کننده چه عددی دارد . میزان این عدد باید متناسب با ممبران باشد . >>> میزان مناسب محدود کننده فاضلاب و فیلتر ممبران

3- لوله خروجی به فاضلاب را خم کنید تا موقتا مسیر آن بسته شود . به عدد فشار سنج نگاه کنید. چند PSI فشار را نشان می دهد ؟ اگر میزان فشار به بالای 100PSI رفت ، بنابراین میزان خروجی فاضلاب بسیار زیاد می باشد و حتما باید قطعه محدود کننده فاضلاب تعویض شود .

 

اگر میزان فاضلاب در حد نرمال است و شما قصد دارید میزان آنرا کمتر کنید تا دستگاه بهینه تر کار کند ، اینجا را مطالعه بفرمایید . >>> افزایش بازدهی و کمتر کردن دور ریز آب فاضلاب

در مورد اکثر ایرادات دستگاه تصفیه آب در وبسایت مطلب نوشته شده است . لطفا در بخش عیب یابی آنرا پیدا کنید و یا در وبسایت  آنرا جستجو کنید . چنانچه مشکل شما مرتبط با همین موضوع است و نوشته های ما به شما کمکی نکرد ، سوالات خود را مطرح کنید تا کارشناسان " شیراز تصفیه " به شما پاسخ دهند .

دیدگاه‌ها  

# رحمان 1399-01-26 17:06
سلام
کار شیر میکس چیه ؟
ومخزن اگه بخوام با تلمبه باد بکنم چند تا بزنم ؟تا فول بشه؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1399-01-26 20:27
با سلام
در مورد هر دو موضوع ، مطالب کاملی در سایت وجود دارد که لطفا جستجو کنید و آنها را کامل مطالعه کنید .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# حسینی صفا 1399-02-24 15:57
با سلام
اصلا خروجی فاضلاب در هیچ یک از مراحل رو نداریم بایستی چیکارکنیم؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1399-02-24 18:55
با سلام
از خروجی فیلتر چهارم یا ممبران ( فیلتر بزرگتر در بالای دستگاه ) ، 2 لوله خارج میشود که یکی آب تصفیه شده و دیگری فاضلاب است . فاضلاب حتما باید وجود داشته باشد درغیر اینصورت فیلترها خراب خواهند شد .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
نوشتن دیدگاه

مشتریان

ضمن تشکر و ارج نهادن به نظر مثبت مشتریان که خدمات این گروه را انتخاب کرده اند تعدادی از مشتریان که خدمات مارا انتخاب کرده اند به عموم معرفی میگردد.

معرفی برخی مشتریان