فروش دستگاههای تصفیه آبعیب یابی و تعمیرات دستگاه تصفیه آب خانگیدرخواست عضویت در سیستم و بهرمندی از هدایا و تخفیفاتپرداخت آنلاین خرید و اقساطدرخواست استخدام و همکاری با شرکتجستجو در سایت و فروشگاهتماس با ما

فروشگاه و نمایندگی تصفیه آب در شیراز

جهت خرید و مشاهده محصولات ، یکی از دسته بندی های زیر را انتخاب کنید

انواع دستگاه تصفیه آبانواع ابسردکنانواع فیلتر تصفیه آبانواع فیلتر یخچالانواع فیلتر لباسشویی و پکیجدستگاه تصفیه متفرقهپیش تصفیه و تصفیه ساختمانیتجهیزات و لوازم یدکیانواع جالیوانیفیلتر دوش حمام

چنانچه محصول مورد نظر خود را پیدا نمیکنید آنرا جستجو نمایید . ورود به بخش جستجو

جهت خرید و مشاهده محصولات ، یکی از دسته بندی های زیر را انتخاب کنید

انواع دستگاه تصفیه آبفروش انواع آبسردکن و تجهیزات وابسطهانواع فیلتر تصفیه آبانواع فیلتر یخچالانواع فیلتر لباسشویی و پکیجدستگاه تصفیه متفرقهپیش تصفیه و تصفیه ساختمانیتجهیزات و لوازم یدکیانواع جالیوانیفیلتر دوش حمام

چنانچه محصول مورد نظر خود را پیدا نمیکنید آنرا جستجو نمایید . ورود به بخش جستجو

معرفی محصولات

کلیه محصولات این فروشگاه را می توانید در این قسمت مشاهده نمایید . جزییات تمامی محصولات به همراه عکس و قیمت به روز درج گردیده است .

محصولات

زمان تعویض فیلتر ها

یکی از مهمترین مسایل در سلامتی آب و عمر دستگاه ، تعویض به موقع فیلتر های دستگاه هست که باید در زمانهای تعیین شده و توسط افراد مجاز انجام گردد .

 زمان تعویض فیلترها

پاسخ به سوالات شما

بسیاری از همشهریان عزیز، سوالاتی در ذهن خود دارند که میتوانند در این قسمت مطرح نمایند و کارشناسان ما به زودی به آن پاسخ خواهند داد .

سوالات متداول

درباره ما و خدمات این گروه

ضمن تشکر از حسن انتخاب شما از شما دعوت میشود با مطالعه این بخش ، درباره گروه تخصصی تصفیه آب شیراز و خدمات این گروه اطلاعات بیشتری کسب نمایید .

درباره ما

یکی از ابزارهایی که اغلب افراد به همراه دستگاه تصفیه آب خریداری میکنند ، دستگاه تست سختی یا سختی سنج  TDS tester است که البته برای افرادی که خودشان سرویس و نگهداری از دستگاه را انجام میدهند ، بسیار مورد نیاز و حیاتی است . این دستگاه ها میزان سختی آب یا املاح آب را نشان میدهند که به مجموع املاح آب TDS گفته میشود >>> اطلاعات بیشتر در مورد با TDS  . همچنین باید این را نیز بدانیم که سختی آب دستگاه تصفیه آب چقدر است و اینکه فقط در زمان مشخص فیلتر دستگاه را تعویض کنیم ، کاملا اشتباه است . اگر TDS آب کمتر از میزان مجاز یا بیشتر از آن باشد ، از دستگاه تصفیه آب خود بهینه استفاده نمی کنید . >>> TDS و سختی مطلوب آب آشامیدنی چقدر باید باشد؟  جهت مشاهده و خرید انواع دستگاه سختی سنج ، روی عکس پایین کلیک کنید .

انواع دستگاه سختی سنج خانگی

در هنگام خرید دستگاه TDS سنج ، به چند نکته دقت کنید

1- همانطور که میدانید ، TDS یعنی مجموع املاح آب . دقیق ترین راه و در واقع راه درست برای سنجش TDS ، این است که آب را تبخیر کنید و میزان املاح باقی مانده در کف ظرف را اندازه گیری کنید و وزن آنرا پیدا کنید ( البته به همین راحتی هم نیست اما برای سادگی اینگونه تصور کنید ) . یک پارامتر دیگر نیز در مورد با آبها وجود دارد به نام هدایت الکتریکی یا EC . EC یعنی اینکه آب چقدر از جریان الکتریسیته را از خود عبور می دهد . >>> EC چیست؟   هر چه املاح آب و یونهای آب بیشتر باشد ، میزان عبور جریان بیشتر خواهد بود . روش اندازه گیری EC بسیار راحت است . از یک طرف ظرف ، یک جریان ضعیف الکتریسیته وارد آب میکنند و مقدار جریان عبور کرده از آن در طرف دیگر ظرف را اندازه گیری می کنند . بین EC و TDS یک رابطه هایی وجود دارد و این دو با هم در ارتباط هستند اما رابطه آنها خطی یا مستقیم نیست . رابطه آنها به صورت (TDS = (EC) x (K . در این رابطه K یک ضریب است که بستگی به آبهای مختلف میتواند از 0.5 تا 1.2 متغیر باشد و معمولا محاسبه آن بسیار سخت و بیشتر تجربی است . در دستگاه های TDS سنج ، از همین روابط استفاده میشود و درواقع این دستگاه ها ، یک EC سنج هستند نه یک TDS . شرکت های سازنده دستگاه های TDS، در دستگاه های خود عدد های متفاوتی برای ضریب در نظر میگیرند که معمولا بین 0.5 الی 0.6 است . بنابراین ممکن است TDS آب نمایش داده شده در دستگاه های مختلف ، با هم متفاوت باشد و یا در آبهای با TDS مختلف ، رفتار متفاوتی داشته باشند و از این تفاوت ، متعجب نشوید .

2- دستگاهایی که قابلیت کالیبره شدن دارند ، معمولا از کیفیت بالاتر برخوردارند و اورجینال هستند . کالیبره شدن سبب بالا رفتن دقت دستگاهها در طول زمان شده و بخصوص برای کارهای تحقیقاتی و آزمایشگاهی مهم است .

3- برای تست TDS ، دمای آب باید 25 درجه سانتی گراد باشد و اگر محیط هم همین دما باشد ، بسیار عالی خواهد بود . اگر دمای آب کمتر یا بیشتر باشد ، بهتر است صبر کنید تا دمای آب با محیط برابر شود .

4- میزان ولتاژ باطری هیچ تاثیری در نمایش مقدار اندازه گیری شده  TDS ندارد .

5- برای تست TDS ، بهتر است از درب دستگاه سختی سنج استفاده کنید و آب را درون آن بریزید و سپس قلم را درون درب قرار دهید .

6- دستگاه های سختی سنج در استفاده خانگی معمولا نیازی به کالیبره شدن ندارد و به دقت بالا نیازی نیست .

7- سعی کنید دستگاهی را خریداری کنید که خاموش شدن اتوماتیک داشته باشد و این مورد بسیار مهم است .

8- اگر آب درون ظرف یا لیوان است ، حتما دقت کنید که ارتفاع آب از سطح مشخص شده بالاتر نیاید زیرا سبب آسیب به برد الکترونیکی می شود .

9- فریب قیمت های ارزان را نخورید و از دستگاه های اورجینال و با کیفیت خریداری کنید . 

نحوه استفاده از سخنی سنج و سطح مجاز آب

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما و دیگران در میان بگذارید .

نوشتن دیدگاه

مشتریان

ضمن تشکر و ارج نهادن به نظر مثبت مشتریان که خدمات این گروه را انتخاب کرده اند تعدادی از مشتریان که خدمات مارا انتخاب کرده اند به عموم معرفی میگردد.

معرفی برخی مشتریان