َ

 info @ shiraz-tasfiye . ir

09176090035

 32424294 - ۰71

فروش دستگاههای تصفیه آبعیب یابی و تعمیرات دستگاه تصفیه آب خانگیدرخواست عضویت در سیستم و بهرمندی از هدایا و تخفیفاتپرداخت آنلاین خرید و اقساطدرخواست استخدام و همکاری با شرکتجستجو در سایت و فروشگاهتماس با ما

فروشگاه و نمایندگی تصفیه آب در شیراز

جهت خرید و مشاهده محصولات ، یکی از دسته بندی های زیر را انتخاب کنید

انواع دستگاه تصفیه آبانواع ابسردکنانواع فیلتر تصفیه آبانواع فیلتر یخچالانواع فیلتر لباسشویی و پکیجدستگاه تصفیه متفرقهپیش تصفیه و تصفیه ساختمانیتجهیزات و لوازم یدکیانواع جالیوانیفیلتر دوش حمام

چنانچه محصول مورد نظر خود را پیدا نمیکنید آنرا جستجو نمایید . ورود به بخش جستجو

جهت خرید و مشاهده محصولات ، یکی از دسته بندی های زیر را انتخاب کنید

انواع دستگاه تصفیه آبفروش انواع آبسردکن و تجهیزات وابسطهانواع فیلتر تصفیه آبانواع فیلتر یخچالانواع فیلتر لباسشویی و پکیجدستگاه تصفیه متفرقهپیش تصفیه و تصفیه ساختمانیتجهیزات و لوازم یدکیانواع جالیوانیفیلتر دوش حمام

چنانچه محصول مورد نظر خود را پیدا نمیکنید آنرا جستجو نمایید . ورود به بخش جستجو

معرفی محصولات

کلیه محصولات این فروشگاه را می توانید در این قسمت مشاهده نمایید . جزییات تمامی محصولات به همراه عکس و قیمت به روز درج گردیده است .

محصولات

زمان تعویض فیلتر ها

یکی از مهمترین مسایل در سلامتی آب و عمر دستگاه ، تعویض به موقع فیلتر های دستگاه هست که باید در زمانهای تعیین شده و توسط افراد مجاز انجام گردد .

 زمان تعویض فیلترها

پاسخ به سوالات شما

بسیاری از همشهریان عزیز، سوالاتی در ذهن خود دارند که میتوانند در این قسمت مطرح نمایند و کارشناسان ما به زودی به آن پاسخ خواهند داد .

سوالات متداول

درباره ما و خدمات این گروه

ضمن تشکر از حسن انتخاب شما از شما دعوت میشود با مطالعه این بخش ، درباره گروه تخصصی تصفیه آب شیراز و خدمات این گروه اطلاعات بیشتری کسب نمایید .

درباره ما

عمر مفید فیلتر ممبران membrane life time

برای فیلتر ممبران نمیتوان عمر مفیدی را در نظر داشت و این فیلتر تا زمانی که سختی خروجی پایین داشته باشد و همچنین میزان آبدهی آن در حد مطلوب باشد ، قابل استفاده است . بعضی از سرویس کاران در بازه های زمانی مشخصی اقدام به تعویض این فیلتر میکنند که این کار ، اشتباه است و هزینه اضافی را به مصرف کننده تحمیل میکند . کیفیت فیلترهای پیش تصفیه و تعویض آنها در زمان درست ، تاثیر زیادی در بالابردن عمر فیلر ممبران دارد . همچنین سختی آب ورودی ، میزان استفاده شما از دستگاه ، و عملکرد صحیح همه اجزاء دستگاه ، سبب بالا رفتن عمر فیلتر خواهد شد .

برای تست سختی آب خروجی ، شما شیر میکس و شیر مخزن یا تانک را کاملا ببندید و شیر برداشت روی سینک را باز کنید . مقدار کمی آب خارج خواهد شد . اجازه دهید این آب 2 دقیقه خارج شود . سپس سختی این آب را با دستگاه سختی سنج اندازه بگیرید . اگر سختی کمتر از 100 بود ، سختی قابل قبول است اما اگر بیشتر از 100بود ، فیلتر باید تعویض شود . همچنین در همان حالت قبل ، میزان آب خروجی از شیر چقدر است ؟ اگر میزان آب خروجی از شیر به صورت قطره قطره بود ، این میزان کم بوده و فیلتر باید حتما تعویض شود حتی اگر سختی آن پایین باشد اما اگر میزان خروجی به صورت پیوسته و یک باریکه کوچک از آب بود ، این فیلتر از نظر میزان آبدهی ، مشکلی ندارد و تعویض آن بستگی به سختی آب خروجی دارد .

روش تست میزان آبدهی فیلتر ممبران و روش تعویض فیلتر ممبران 

همچنین بهتر است سالی یکبار ، این فیلتر مورد بازبینی قرار گیرد و از عدم رشد میکروب و باکتری و جلبک درون آن ، اطمینان حاصل کرد .

بنابراین برای فیلتر ممبران نمیتوان هیچ عمر مفیدی از نظر زمانی در نظر گرفت .

باید سختی آب خروجی و میزان تولید آب تصفیه شده آن مورد بررسی قرار بگیرد .

 در مورد اکثر ایرادات دستگاه تصفیه آب خانگی در وبسایت مطلب و آموزش نوشته شده است . لطفا عیوب دیگر دستگاه تصفیه آب خود را در اینجا جستجو و بررسی کنید ( عیب یابی دستگاه تصفیه آب خانگی ) و در صورت لزوم مشکلات خود را در بخش های مربوطه مطرح نمایید تا به شما پاسخ دهیم .

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما و دیگران در میان بگذارید .

What is the lifetime of a membrane filter for domestic water treatment ( RO systems)?


The membrane filter does not have a lifetime. This filter can be used until the output water hardness is low and the discharge rate is optimal.

دیدگاه‌ها  

# حسن 1399-01-22 09:42
با سلام و خسته نباشید .دستگاه تصفیه آب رو حدود یک سالو نیمه خریداری کردیم .فیلترهای ۱و۲و۳ هر چهار ماه به توصیه نصاب تعویض میکنیم و فیلترهای ۵و۶ هر یک سال . فیلتر ۴ ممبران رو این بار برای تعویض به ما نداد ، آیا هنوز وقت تعویض اون نرسیده ؟
تشکر میکنم از لطف و پاسخدهی شما .
دستگاه تصفیه آب violet مارک خوبی هستش؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1399-01-22 11:35
با سلام
در بالا کامل توضیح داده ایم . فیلتر ممبران مثل دیگر فیلترها دارای عمر زمانی نیست و تا زمانی که بخوبی کار میکند ، نیاز به تعویض ندارد . زمانی باید تعویض شود که سختی آب را نتواند کاهش دهد و یا میزان تولید آب آن کاهش یابد . روشهای تست در متن بالا نوشته شده است که حتما مطالعه کنید .
دستگاه ویولت کیفیت بسیار بالایی دارد و از جمله دستگاههای تصفیه آب معتبر محسوب می شود .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
نوشتن دیدگاه

مشتریان

ضمن تشکر و ارج نهادن به نظر مثبت مشتریان که خدمات این گروه را انتخاب کرده اند تعدادی از مشتریان که خدمات مارا انتخاب کرده اند به عموم معرفی میگردد.

معرفی برخی مشتریان