َ

 info @ shiraz-tasfiye . ir

09176090035

 32424294 - ۰71

فروش دستگاههای تصفیه آبمشاهده وضعیت فیلترها و گزارش دستگاهدرخواست عضویت در سیستم و بهرمندی از هدایا و تخفیفاتپرداخت آنلاین خرید و اقساطدرخواست استخدام و همکاری با شرکتجستجو در سایت و فروشگاهتماس با ما

فروشگاه شیراز تصفیه

فروش دستگاههای تصفیه آبمشاهده وضعیت فیلترها و گزارش دستگاهدرخواست عضویت در سیستم و بهرمندی از هدایا و تخفیفاتپرداخت آنلاین خرید و اقساطدرخواست استخدام و همکاری با شرکتجستجو در سایت و فروشگاهتماس با ما

فروشگاه و نمایندگی تصفیه آب در شیراز

جهت خرید و مشاهده محصولات ، یکی از دسته بندی های زیر را انتخاب کنید

انواع دستگاه تصفیه آبانواع ابسردکنانواع فیلتر تصفیه آبانواع فیلتر یخچالانواع فیلتر لباسشویی و پکیجدستگاه تصفیه متفرقهپیش تصفیه و تصفیه ساختمانیتجهیزات و لوازم یدکیانواع جالیوانیفیلتر دوش حمام

چنانچه محصول مورد نظر خود را پیدا نمیکنید آنرا جستجو نمایید . ورود به بخش جستجو

جهت خرید و مشاهده محصولات ، یکی از دسته بندی های زیر را انتخاب کنید

انواع دستگاه تصفیه آبفروش انواع آبسردکن و تجهیزات وابسطهانواع فیلتر تصفیه آبانواع فیلتر یخچالانواع فیلتر لباسشویی و پکیجدستگاه تصفیه متفرقهپیش تصفیه و تصفیه ساختمانیتجهیزات و لوازم یدکیانواع جالیوانیفیلتر دوش حمام

چنانچه محصول مورد نظر خود را پیدا نمیکنید آنرا جستجو نمایید . ورود به بخش جستجو

معرفی محصولات

کلیه محصولات این فروشگاه را می توانید در این قسمت مشاهده نمایید . جزییات تمامی محصولات به همراه عکس و قیمت به روز درج گردیده است .

محصولات

زمان تعویض فیلتر ها

یکی از مهمترین مسایل در سلامتی آب و عمر دستگاه ، تعویض به موقع فیلتر های دستگاه هست که باید در زمانهای تعیین شده و توسط افراد مجاز انجام گردد .

 زمان تعویض فیلترها

پاسخ به سوالات شما

بسیاری از همشهریان عزیز، سوالاتی در ذهن خود دارند که میتوانند در این قسمت مطرح نمایند و کارشناسان ما به زودی به آن پاسخ خواهند داد .

سوالات متداول

درباره ما و خدمات این گروه

ضمن تشکر از حسن انتخاب شما از شما دعوت میشود با مطالعه این بخش ، درباره گروه تخصصی تصفیه آب شیراز و خدمات این گروه اطلاعات بیشتری کسب نمایید .

درباره ما

یکی از بخش های جدانشدنی از دستگاههای تصفیه آب RO یا اسمزمعکوس ، آب پسماند یا فاضلاب است . آبی که وارد دستگاه تصفیه آب می شود ، بخشی از آن به صورت تصفیه شده خارج میشود و بخش دیگری که مقدار بیشتری نیز دارد ، به صورت آب پسماند یا فاضلاب از دستگاه خارج میشود .>>> میزان دوریز یا پسماند در دستگاه تصفیه آب . هنوز دستگاهی ساخته نشده است که این آب پسماند را نداشته باشد و یکی از بزرگترین معایب این نوع تکنولوژی تصفیه آب ، همین موضوع است که سبب استفاده محدود ، از این سیستم ها شده است .

آبی که وارد فیلتر ممبران یا ممبرین MEMBRANES میشود ، به 2 صورت آب تصفیه شده و آب پسماند بیرون می آید .

در دستگاههای تصفیه آب این جداسازی آب ، از هوزینگ ممبران آغاز میشود . در تصویر زیر ، 2 خروجی از فیلتر ممبران را مشاهده میکنید .

خروجی آب تصفیه شده و خروجی آب فاضلاب

خروجی آب تصفیه شده ، به سنسور فشار بالا و سپس فیلتر پنجم و مخزن وارد میشود .

خروجی آب فاضلاب نیز ، به قطعه استوانه ای محدود کننده فاضلاب و سپس به یک لوله فاضلاب و یا بصورت یک بست کمربندی به فاضلاب متصل میشود . در شکل زیر نحوه اتصال آنرا مشاهده میکنید .

اتصال لوله پسماند تصفیه آب به فاضلاب

اگر اتصال کمربندی در دسترس نیست ، میتوانید به راحتی محلی را برای خارج کردن آب فاضلاب به لوله سیفون پیدا کنید و یا باز کنید .

شناسایی خروجی فاضلاب یا پسماند در دستگاه تصفیه آب

خروجی فاضلاب را نیز از هوزینگ ممبران به راحتی میتوان تشخیص داد . آن خروجی که از مرکز دورتر است ، مربوط به خروجی فاضلاب است .

شناسایی خروجی فاضلاب در دستگاه تصفیه آب خانگی

 در مورد اکثر ایرادات دستگاه تصفیه آب خانگی در وبسایت مطلب و آموزش نوشته شده است . لطفا عیوب دیگر دستگاه تصفیه آب خود را در اینجا جستجو و بررسی کنید ( عیب یابی دستگاه تصفیه آب خانگی ) و در صورت لزوم مشکلات خود را در بخش های مربوطه مطرح نمایید تا به شما پاسخ دهیم .

نوشتن دیدگاه

مشتریان

ضمن تشکر و ارج نهادن به نظر مثبت مشتریان که خدمات این گروه را انتخاب کرده اند تعدادی از مشتریان که خدمات مارا انتخاب کرده اند به عموم معرفی میگردد.

معرفی برخی مشتریان