َ

 info @ shiraz-tasfiye . ir

09176090035

 32424294 - ۰71

فروش دستگاههای تصفیه آبrepair عیب یابی و تعمیرات دستگاه تصفیه اب خانگیدرخواست عضویت در سیستم و بهرمندی از هدایا و تخفیفاتپرداخت آنلاین خرید و اقساطدرخواست استخدام و همکاری با شرکتجستجو در سایت و فروشگاهتماس با ما

فروشگاه شیراز تصفیه

فروش دستگاههای تصفیه آبعیب یابی و تعمیرات دستگاه تصفیه آب خانگیدرخواست عضویت در سیستم و بهرمندی از هدایا و تخفیفاتپرداخت آنلاین خرید و اقساطدرخواست استخدام و همکاری با شرکتجستجو در سایت و فروشگاهتماس با ما

فروشگاه و نمایندگی تصفیه آب در شیراز

جهت خرید و مشاهده محصولات ، یکی از دسته بندی های زیر را انتخاب کنید

انواع دستگاه تصفیه آبانواع ابسردکنانواع فیلتر تصفیه آبانواع فیلتر یخچالانواع فیلتر لباسشویی و پکیجدستگاه تصفیه متفرقهپیش تصفیه و تصفیه ساختمانیتجهیزات و لوازم یدکیانواع جالیوانیفیلتر دوش حمام

چنانچه محصول مورد نظر خود را پیدا نمیکنید آنرا جستجو نمایید . ورود به بخش جستجو

جهت خرید و مشاهده محصولات ، یکی از دسته بندی های زیر را انتخاب کنید

انواع دستگاه تصفیه آبفروش انواع آبسردکن و تجهیزات وابسطهانواع فیلتر تصفیه آبانواع فیلتر یخچالانواع فیلتر لباسشویی و پکیجدستگاه تصفیه متفرقهپیش تصفیه و تصفیه ساختمانیتجهیزات و لوازم یدکیانواع جالیوانیفیلتر دوش حمام

چنانچه محصول مورد نظر خود را پیدا نمیکنید آنرا جستجو نمایید . ورود به بخش جستجو

معرفی محصولات

کلیه محصولات این فروشگاه را می توانید در این قسمت مشاهده نمایید . جزییات تمامی محصولات به همراه عکس و قیمت به روز درج گردیده است .

محصولات

زمان تعویض فیلتر ها

یکی از مهمترین مسایل در سلامتی آب و عمر دستگاه ، تعویض به موقع فیلتر های دستگاه هست که باید در زمانهای تعیین شده و توسط افراد مجاز انجام گردد .

 زمان تعویض فیلترها

پاسخ به سوالات شما

بسیاری از همشهریان عزیز، سوالاتی در ذهن خود دارند که میتوانند در این قسمت مطرح نمایند و کارشناسان ما به زودی به آن پاسخ خواهند داد .

سوالات متداول

درباره ما و خدمات این گروه

ضمن تشکر از حسن انتخاب شما از شما دعوت میشود با مطالعه این بخش ، درباره گروه تخصصی تصفیه آب شیراز و خدمات این گروه اطلاعات بیشتری کسب نمایید .

درباره ما

میزان آبی که به فاضلاب میرود ، توسط محدود کننده فاضلاب کنترل میگردد . این قطعه باید حتما با ممبران و پمپ ، متناسب باشد . عدم تناسب آنها سبب آسیب رسیدن به فیلتر و پمپ دستگاه و اسراف آب میشود . بنابراین در تعیین مقدار آن دقت کنید .

محدود کننده فاضلاب

هرچه ظرفیت تولیدی ممبران بالاتر باشد ، میزان آب تولیدی دستگاه بیشتر است و باید محدود کننده با حجم خروجی بیشتری نیز داشته باشد . البته بالاتر بردن حجم این دو ، مستلزم داشتن پمپ قوی تر است . عدد نوشته شده روی این قطعه ، بیانگر آن است که مثلا در دقیقه 300 میلی لیتر آب از این قطعه عبور می کند .

 اگر دستگاه تصفیه آب شما دارای ممبران ( فیلتر شماره ۴ ) 50 گالن است ، میزان محدود کننده باید ۳۰۰ باشد . معمولا دستگاهای تصفیه آب خانگی از این ترکیب استفاده میکنند .

اگر میزان ظرفیت ممبران ۷۵ گالن باشد ، بهتر است محدود کننده ۴۰۰ تا ۴۵۰ مورد استفاده قرار بگیرد . از این ترکیب بیشتر در نواحی که سختی آب بالاتر از معمول است ( بالاتر از 800 ) ، استفاده می شود ( برای دستگاه خانگی ).

اگر ظرفیت تولیدی ممبران ، ۱۰۰ گالن باشد ، میزان محدود کننده باید ۵۰۰ الی ۵۵۰ باشد .(پمپ دستگاه خانگی معمولا توانایی کارکردن با این ترکیب را ندارد و باید از پمپ های نیمه صنعتی 32v یا 36v استفاده شود )

ممبران با ظرفیت ۲۰۰ گالن نیاز به محدود کننده ۹۰۰ الی ۱۰۰۰ دارد

دستگاه با ظرفیت تولیدی ۳۰۰ گالن نیاز به ممبران با ظرفیت ۱۴۰۰ و ممبران با ظرفیت ۴۰۰ گالن ، نیاز به محدود کننده با ظرفیت ۲۰۰۰ دارد .

نکته :

1 - در بعضی از دستگاههای تصفیه آب نیمه صنعتی که دارای چندین ممبران هستند ، با توجه به قرار گیری ممبران ها که بعضاً به صورت سری می‌باشد ، این عدد تفاوت دارد . در دستگاههای نیمه صنعتی ۴۰۰ گالن ، ۲ ممبران به صورت سری بهم متصل شده اند و با ۲ ممبران دیگر ، موازی هستند. در این دستگاهها محدود کننده ۱۲۰۰ برای مرحله پایانی در نظر گرفته میشود .

2 - معمولا با گذشت زمان ، این قطعه دقت خود را از دست میدهد و میزان آب عبوری از آن کمتر یا بیشتر میشود . لازم است هر 2 سال یکبار و یا ترجیحا در زمان تعویض فیلتر ممبران ، میزان آب خروجی از آن کنترل گردد و در صورت لزوم ، تعویض گردد تا از خرابی ممبران ، جلوگیری شود . >>> میزان نرمال آب فاضلاب در دستگاههای خانگی چقدر است ؟

در مورد اکثر ایرادات دستگاه تصفیه آب در وبسایت مطلب نوشته شده است . لطفا در بخش عیب یابی آنرا پیدا کنید و یا در وبسایت  آنرا جستجو کنید . چنانچه مشکل شما مرتبط با همین موضوع است و نوشته های ما به شما کمکی نکرد ، سوالات خود را مطرح کنید تا کارشناسان " شیراز تصفیه " به شما پاسخ دهند .

نوشتن دیدگاه

مشتریان

ضمن تشکر و ارج نهادن به نظر مثبت مشتریان که خدمات این گروه را انتخاب کرده اند تعدادی از مشتریان که خدمات مارا انتخاب کرده اند به عموم معرفی میگردد.

معرفی برخی مشتریان