َ

 info @ shiraz-tasfiye . ir

09176090035

 32424294 - ۰71

فروش دستگاههای تصفیه آبعیب یابی و تعمیرات دستگاه تصفیه آب خانگیدرخواست عضویت در سیستم و بهرمندی از هدایا و تخفیفاتپرداخت آنلاین خرید و اقساطدرخواست استخدام و همکاری با شرکتجستجو در سایت و فروشگاهتماس با ما

فروشگاه و نمایندگی تصفیه آب در شیراز

جهت خرید و مشاهده محصولات ، یکی از دسته بندی های زیر را انتخاب کنید

انواع دستگاه تصفیه آبانواع ابسردکنانواع فیلتر تصفیه آبانواع فیلتر یخچالانواع فیلتر لباسشویی و پکیجدستگاه تصفیه متفرقهپیش تصفیه و تصفیه ساختمانیتجهیزات و لوازم یدکیانواع جالیوانیفیلتر دوش حمام

چنانچه محصول مورد نظر خود را پیدا نمیکنید آنرا جستجو نمایید . ورود به بخش جستجو

جهت خرید و مشاهده محصولات ، یکی از دسته بندی های زیر را انتخاب کنید

انواع دستگاه تصفیه آبفروش انواع آبسردکن و تجهیزات وابسطهانواع فیلتر تصفیه آبانواع فیلتر یخچالانواع فیلتر لباسشویی و پکیجدستگاه تصفیه متفرقهپیش تصفیه و تصفیه ساختمانیتجهیزات و لوازم یدکیانواع جالیوانیفیلتر دوش حمام

چنانچه محصول مورد نظر خود را پیدا نمیکنید آنرا جستجو نمایید . ورود به بخش جستجو

معرفی محصولات

کلیه محصولات این فروشگاه را می توانید در این قسمت مشاهده نمایید . جزییات تمامی محصولات به همراه عکس و قیمت به روز درج گردیده است .

محصولات

زمان تعویض فیلتر ها

یکی از مهمترین مسایل در سلامتی آب و عمر دستگاه ، تعویض به موقع فیلتر های دستگاه هست که باید در زمانهای تعیین شده و توسط افراد مجاز انجام گردد .

 زمان تعویض فیلترها

پاسخ به سوالات شما

بسیاری از همشهریان عزیز، سوالاتی در ذهن خود دارند که میتوانند در این قسمت مطرح نمایند و کارشناسان ما به زودی به آن پاسخ خواهند داد .

سوالات متداول

درباره ما و خدمات این گروه

ضمن تشکر از حسن انتخاب شما از شما دعوت میشود با مطالعه این بخش ، درباره گروه تخصصی تصفیه آب شیراز و خدمات این گروه اطلاعات بیشتری کسب نمایید .

درباره ما

میزان آبی که به فاضلاب میرود ، توسط محدود کننده فاضلاب کنترل میگردد . این قطعه باید حتما با ممبران و پمپ ، متناسب باشد . عدم تناسب آنها سبب آسیب رسیدن به فیلتر و پمپ دستگاه و اسراف آب میشود . بنابراین در تعیین مقدار آن دقت کنید .

محدود کننده فاضلاب

هرچه ظرفیت تولیدی ممبران بالاتر باشد ، میزان آب تولیدی دستگاه بیشتر است و باید محدود کننده با حجم خروجی بیشتری نیز داشته باشد . البته بالاتر بردن حجم این دو ، مستلزم داشتن پمپ قوی تر است . عدد نوشته شده روی این قطعه ، بیانگر آن است که مثلا در دقیقه 300 میلی لیتر آب از این قطعه عبور می کند .

 اگر دستگاه تصفیه آب شما دارای ممبران ( فیلتر شماره ۴ ) 50 گالن است ، میزان محدود کننده باید ۳۰۰ باشد . معمولا دستگاهای تصفیه آب خانگی از این ترکیب استفاده میکنند .

اگر میزان ظرفیت ممبران ۷۵ گالن باشد ، بهتر است محدود کننده ۴۰۰ تا ۴۵۰ مورد استفاده قرار بگیرد . از این ترکیب بیشتر در نواحی که سختی آب بالاتر از معمول است ( بالاتر از 800 ) ، استفاده می شود ( برای دستگاه خانگی ).

اگر ظرفیت تولیدی ممبران ، ۱۰۰ گالن باشد ، میزان محدود کننده باید ۵۰۰ الی ۵۵۰ باشد .(پمپ دستگاه خانگی معمولا توانایی کارکردن با این ترکیب را ندارد و باید از پمپ های نیمه صنعتی 32v یا 36v استفاده شود )

ممبران با ظرفیت ۲۰۰ گالن نیاز به محدود کننده ۹۰۰ الی ۱۰۰۰ دارد

دستگاه با ظرفیت تولیدی ۳۰۰ گالن نیاز به ممبران با ظرفیت ۱۴۰۰ و ممبران با ظرفیت ۴۰۰ گالن ، نیاز به محدود کننده با ظرفیت ۲۰۰۰ دارد .

نکته :

1 - در بعضی از دستگاههای تصفیه آب نیمه صنعتی که دارای چندین ممبران هستند ، با توجه به قرار گیری ممبران ها که بعضاً به صورت سری می‌باشد ، این عدد تفاوت دارد . در دستگاههای نیمه صنعتی ۴۰۰ گالن ، ۲ ممبران به صورت سری بهم متصل شده اند و با ۲ ممبران دیگر ، موازی هستند. در این دستگاهها محدود کننده ۱۲۰۰ برای مرحله پایانی در نظر گرفته میشود .

2 - معمولا با گذشت زمان ، این قطعه دقت خود را از دست میدهد و میزان آب عبوری از آن کمتر یا بیشتر میشود . لازم است هر 2 سال یکبار و یا ترجیحا در زمان تعویض فیلتر ممبران ، میزان آب خروجی از آن کنترل گردد و در صورت لزوم ، تعویض گردد تا از خرابی ممبران ، جلوگیری شود . >>> میزان نرمال آب فاضلاب در دستگاههای خانگی چقدر است ؟

در مورد اکثر ایرادات دستگاه تصفیه آب در وبسایت مطلب نوشته شده است . لطفا در بخش عیب یابی آنرا پیدا کنید و یا در وبسایت  آنرا جستجو کنید . چنانچه مشکل شما مرتبط با همین موضوع است و نوشته های ما به شما کمکی نکرد ، سوالات خود را مطرح کنید تا کارشناسان " شیراز تصفیه " به شما پاسخ دهند .

دیدگاه‌ها  

# سلام 1399-02-09 12:40
سلام من بتازگی ایزی ول ro 816 نصب کردم ولی flow نذاشتند و خروجی پساب رو به فاضلاب زیر سینک وصل کردند و دستگاه کار میکنه و گفتند محل اتصال شلنگ به فیلتر ممبران داخل اتصال مهره ای قطعه ای هست که کار فلو رو انجام میده .آیا نبود فلو آسیبی به دستگاه نمی زنه .ممنون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1399-02-09 19:17
با سلام
خیر آسیبی نمیزند و دقیقا همان کار انجام میشود . به نظر شما شرکت بزرگی مثل ایزی ول این نکته را نمی داند؟؟؟
در این مورد مزلبی با عنوان (دستگاه تصفیه آب کپسول محدود کننده فاضلاب ندارد) در سایت وجود دارد که میتوانید مطالعه کنید .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# طاهری-خوزستان 1399-02-14 12:27
با سلام وخسته نباشید
یک دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی در کارگاه بنده هست ودر آن از چهار عدد پمپ معمولی که در دستگاه های
تصفیه خانگی تعبیه شده و همزمان چهار عدد ممبران ۱۰۰گالن در آن بکار برده شده لطف کنید که چه محدود کننده فاضلاب باید استفاده شود یا اگه ممبران ها از ۱۰۰گالن به ۷۵گالن تغییر یابند اون موقعها چه محدود کننده هی استفاده شود
باتشکر از شما
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1399-02-15 20:47
با سلام
اگر یک محدود کننده کلی وجود دارد عدد آنرا ۱۲۰۰ به بالا انتخاب کنید . و اگر محدود کننده مجزا وجود دارد ، برای هر ممبران عدد ۵۵۰ قرار دهید و اگر به ۷۵ تغییر دادید ، محدود کننده ۴۵۰ قرار دهید. . کمی کمتر یا بیشتر مشکلی تد که
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# مهرشاد سلیمی 1399-03-08 12:12
سلام
ما یه دستگاه تصفیه نیمه صنعتی داریم
من 5عدد فیلتر ممبران 100گالن
فیلترهای1.2.3
پست کربن
رو تعویض کردم ولی بعد از تعویض آب تصفیه نمیشه به شوری و گاهی اوقات آب سنگینی از شیر بیرون میاد
ممکنه از محدود کننده فاظلاب باشه یا شیر میکس؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1399-03-09 14:37
با سلام
ممکن است شیر میکس باز باشد
ممکن است محدود کننده فاضلاب کیپ یا نیمه کیپ شده باشد
ممکن است ممبرانها به درستی در محل خود قرار نگرفته باشند
ممکن است هوزینگ ممبران معیوب باشد
ممکن است ممبرانها خراب شده باشند
و ...
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
نوشتن دیدگاه

مشتریان

ضمن تشکر و ارج نهادن به نظر مثبت مشتریان که خدمات این گروه را انتخاب کرده اند تعدادی از مشتریان که خدمات مارا انتخاب کرده اند به عموم معرفی میگردد.

معرفی برخی مشتریان