َ

 info @ shiraz-tasfiye . ir

09176090035

 32424294 - ۰71

فروش دستگاههای تصفیه آبمشاهده وضعیت فیلترها و گزارش دستگاهدرخواست عضویت در سیستم و بهرمندی از هدایا و تخفیفاتپرداخت آنلاین خرید و اقساطدرخواست استخدام و همکاری با شرکتجستجو در سایت و فروشگاهتماس با ما

فروشگاه شیراز تصفیه

فروش دستگاههای تصفیه آبمشاهده وضعیت فیلترها و گزارش دستگاهدرخواست عضویت در سیستم و بهرمندی از هدایا و تخفیفاتپرداخت آنلاین خرید و اقساطدرخواست استخدام و همکاری با شرکتجستجو در سایت و فروشگاهتماس با ما

فروشگاه و نمایندگی تصفیه آب در شیراز

جهت خرید و مشاهده محصولات ، یکی از دسته بندی های زیر را انتخاب کنید

انواع دستگاه تصفیه آبانواع ابسردکنانواع فیلتر تصفیه آبانواع فیلتر یخچالانواع فیلتر لباسشویی و پکیجدستگاه تصفیه متفرقهپیش تصفیه و تصفیه ساختمانیتجهیزات و لوازم یدکیانواع جالیوانیفیلتر دوش حمام

چنانچه محصول مورد نظر خود را پیدا نمیکنید آنرا جستجو نمایید . ورود به بخش جستجو

جهت خرید و مشاهده محصولات ، یکی از دسته بندی های زیر را انتخاب کنید

انواع دستگاه تصفیه آبفروش انواع آبسردکن و تجهیزات وابسطهانواع فیلتر تصفیه آبانواع فیلتر یخچالانواع فیلتر لباسشویی و پکیجدستگاه تصفیه متفرقهپیش تصفیه و تصفیه ساختمانیتجهیزات و لوازم یدکیانواع جالیوانیفیلتر دوش حمام

چنانچه محصول مورد نظر خود را پیدا نمیکنید آنرا جستجو نمایید . ورود به بخش جستجو

معرفی محصولات

کلیه محصولات این فروشگاه را می توانید در این قسمت مشاهده نمایید . جزییات تمامی محصولات به همراه عکس و قیمت به روز درج گردیده است .

محصولات

زمان تعویض فیلتر ها

یکی از مهمترین مسایل در سلامتی آب و عمر دستگاه ، تعویض به موقع فیلتر های دستگاه هست که باید در زمانهای تعیین شده و توسط افراد مجاز انجام گردد .

 زمان تعویض فیلترها

پاسخ به سوالات شما

بسیاری از همشهریان عزیز، سوالاتی در ذهن خود دارند که میتوانند در این قسمت مطرح نمایند و کارشناسان ما به زودی به آن پاسخ خواهند داد .

سوالات متداول

درباره ما و خدمات این گروه

ضمن تشکر از حسن انتخاب شما از شما دعوت میشود با مطالعه این بخش ، درباره گروه تخصصی تصفیه آب شیراز و خدمات این گروه اطلاعات بیشتری کسب نمایید .

درباره ما

دستگاههای تصفیه آب خانگی در حین انجام عمل تصفیه ، مقداری آب نیز به فاضلاب هدایت میکنند . میزان فاضلاب حدود ۷۰ درصد از آب ورودی می باشد . این میزان در دستگاهای مختلف , آب های مختلف و شرایط گوناگون کمتر و بیشتر میشود . برای مطالعه بیشتر >>> میزان دور ریز آب دستگاه تصفیه آب چقدر است ؟

در دستگاه تصفیه آب خانگی وقتی دستگاه در حال کارکردن است ، این میزان باید حدودا به مقدار تصویر زیر باشد .

direct drain میزان نرمال دورریز و پساب دستگاه تصفیه اب خانگی

برای مشاهده میزان آب خروجی دستگاه خود ، شیر مخزن را ببندید و شیر برداشت روی سینک را باز کنید . مقدار باریکه آب از شیر برداشت خارج میشود. لوله خروجی دستگاه به فاضلاب را بیرون بیاورید و میزان این آب را مشاهده کنید. مقدار این آب باید در حدود عکس بالا باشد . همچنین اگر آب را در ظرفی جمع آوری کنید ، میزان این آب در دقیقه باید حدود 300 میلی لیتر باشد .

اگر مقدار آن کمتر بود ، بهتر است قطعه محدود کننده فاضلاب را تعویض کنید ( البته به شرط آنکه دستگاه دارای عیب نباشد و فشار گیج روی دستگاه بیشتر از ۵۰psi باشد )

اگر مقدار آن بیشتر بود ، احتمالا یا قطعه محدود کننده فاضلاب نصب نشده است و یا میزان آن مناسب با دستگاه شما نیست . بهتر است این قطعه را تعویض نموده و یک محدود کننده مناسب و متناسب با دستگاه خود را در آن قرار دهید . >>> زیاد بودن میزان آب فاضلاب و کاهش میزان آن

میزان آب فاضلاب توسط قطعه محدود کننده فاضلاب کنترل میگردد و حتما باید میزان مشخصی داشته باشد . اگر کمتر یا بیشتر باشد , سبب آسیب رسیدن به فیلتر ممبران ، اسراف زیاد آب ، بهینه کار نکردن دستگاه تصفیه آب ، فشار به پمپ دستگاه و .‌‌ خواهد شد . میزان عددی محدود کننده فاضلاب باید چقدر باشد ؟؟ >>> میزان عددی محدود کننده فاضلاب چقدر باید باشد؟

در مورد اکثر ایرادات دستگاه تصفیه آب در وبسایت مطلب نوشته شده است . لطفا در بخش عیب یابی آنرا مطالعه کنید و یا در وبسایت  آنرا جستجو کنید . چنانچه مشکل شما مرتبط با همین موضوع است و نوشته های ما به شما کمکی نکرد ، سوالات خود را مطرح کنید تا کارشناسان " شیراز تصفیه " به شما پاسخ دهند .

نوشتن دیدگاه

مشتریان

ضمن تشکر و ارج نهادن به نظر مثبت مشتریان که خدمات این گروه را انتخاب کرده اند تعدادی از مشتریان که خدمات مارا انتخاب کرده اند به عموم معرفی میگردد.

معرفی برخی مشتریان