َ

 info @ shiraz-tasfiye . ir

09176090035

 32424294 - ۰71

فروش دستگاههای تصفیه آبمشاهده وضعیت فیلترها و گزارش دستگاهدرخواست عضویت در سیستم و بهرمندی از هدایا و تخفیفاتپرداخت آنلاین خرید و اقساطدرخواست استخدام و همکاری با شرکتجستجو در سایت و فروشگاهتماس با ما

فروشگاه شیراز تصفیه

فروش دستگاههای تصفیه آبمشاهده وضعیت فیلترها و گزارش دستگاهدرخواست عضویت در سیستم و بهرمندی از هدایا و تخفیفاتپرداخت آنلاین خرید و اقساطدرخواست استخدام و همکاری با شرکتجستجو در سایت و فروشگاهتماس با ما

فروشگاه و نمایندگی تصفیه آب در شیراز

جهت خرید و مشاهده محصولات ، یکی از دسته بندی های زیر را انتخاب کنید

انواع دستگاه تصفیه آبانواع ابسردکنانواع فیلتر تصفیه آبانواع فیلتر یخچالانواع فیلتر لباسشویی و پکیجدستگاه تصفیه متفرقهپیش تصفیه و تصفیه ساختمانیتجهیزات و لوازم یدکیانواع جالیوانیفیلتر دوش حمام

چنانچه محصول مورد نظر خود را پیدا نمیکنید آنرا جستجو نمایید . ورود به بخش جستجو

جهت خرید و مشاهده محصولات ، یکی از دسته بندی های زیر را انتخاب کنید

انواع دستگاه تصفیه آبفروش انواع آبسردکن و تجهیزات وابسطهانواع فیلتر تصفیه آبانواع فیلتر یخچالانواع فیلتر لباسشویی و پکیجدستگاه تصفیه متفرقهپیش تصفیه و تصفیه ساختمانیتجهیزات و لوازم یدکیانواع جالیوانیفیلتر دوش حمام

چنانچه محصول مورد نظر خود را پیدا نمیکنید آنرا جستجو نمایید . ورود به بخش جستجو

معرفی محصولات

کلیه محصولات این فروشگاه را می توانید در این قسمت مشاهده نمایید . جزییات تمامی محصولات به همراه عکس و قیمت به روز درج گردیده است .

محصولات

زمان تعویض فیلتر ها

یکی از مهمترین مسایل در سلامتی آب و عمر دستگاه ، تعویض به موقع فیلتر های دستگاه هست که باید در زمانهای تعیین شده و توسط افراد مجاز انجام گردد .

 زمان تعویض فیلترها

پاسخ به سوالات شما

بسیاری از همشهریان عزیز، سوالاتی در ذهن خود دارند که میتوانند در این قسمت مطرح نمایند و کارشناسان ما به زودی به آن پاسخ خواهند داد .

سوالات متداول

درباره ما و خدمات این گروه

ضمن تشکر از حسن انتخاب شما از شما دعوت میشود با مطالعه این بخش ، درباره گروه تخصصی تصفیه آب شیراز و خدمات این گروه اطلاعات بیشتری کسب نمایید .

درباره ما

یکی از نگرانی هایی که اغلب افرادی که از دستگاه تصفیه آب استفاده نمی کنند و یا افرادی که با دستگاههای تصفیه آب مخالفت میکنند این است که گفته میشود :

" دستگاههای تصفیه آب ، آب را به شدت تصفیه میکنند و تمام املاح آب را حذف میکنند که در دراز مدت باعث پوکی استخوان میشود "

آیا واقعا اینگونه است ؟

آیا واقعا کمپانی های سازنده که برخی از آنها متعلق به کشورهای اروپایی یا آمریکایی هستند و به شدت بر روی آنها نظارت وجود دارد این نکته را نمی دانند ؟

آیا اگر این قضیه صحت داشته باشد ، کمپانی های سازنده برای رفع این ایراد و پاسخ به منتقدین خود ، هیچ راهکاری ارائه نکرده اند ؟

آیا تمام کسانی که از سالها پیش از دستگاه تصفیه آب استفاده میکنند دچار پوکی استخوان شده اند ؟

آیا ....

واقعیت این است که دستگاههای تصفیه آب دارای قدرت زیادی هستند و میتوانند آب مقطر تولید کنند >>> قدرت دستگاههای تصفیه آب و میزان املاحی که حذف می شوند

اما چون این آب برای بدن مناسب نمی باشد کمپانی های سازنده چند راهکار را ارائه کرده اند

1- اضافه کردن مواد معدنی و املاح مفید به آب توسط فیلتر مینرال >>> آیا وجود فیلتر ششم ضروری است ؟

2- نصب شیر میکس روی دستگاه تصفیه آب و قابلیت تنظیم سختی آب >>> آموزش تنظیم سختی آب در دستگاه تصفیه آب

با استفاده از روشهای بالا ، املاح به آب تصفیه شده بازگزدانده میشود و شما قادر هستید که میزان سختی آب یا TDS آنرا تنظیم کنید >>> TDS چیست ؟ . بعد از نصب دستگاه تصفیه آب ، از سرویسکار بخواهید که TDS آب را روی 100ppm تنظیم کند . در این حالت ، میزان املاح آب تصفیه شده با میزان املاح چشمه های طبیعی برابر است و این یعنی اینکه املاح آب در حد مطلوبی می باشد و این سخن که دستگاه تصفیه آب تمام املاح آب را حدف می کند ، اشتباه خواهد بود .

TDS مناسب آب برای آشامیدن

 سنجش سختی  آب test TDS water

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید .

نوشتن دیدگاه

مشتریان

ضمن تشکر و ارج نهادن به نظر مثبت مشتریان که خدمات این گروه را انتخاب کرده اند تعدادی از مشتریان که خدمات مارا انتخاب کرده اند به عموم معرفی میگردد.

معرفی برخی مشتریان