َ

 info @ shiraz-tasfiye . ir

09176090035

 32424294 - ۰71

فروش دستگاههای تصفیه آبمشاهده وضعیت فیلترها و گزارش دستگاهدرخواست عضویت در سیستم و بهرمندی از هدایا و تخفیفاتپرداخت آنلاین خرید و اقساطدرخواست استخدام و همکاری با شرکتجستجو در سایت و فروشگاهتماس با ما

فروشگاه شیراز تصفیه

فروش دستگاههای تصفیه آبمشاهده وضعیت فیلترها و گزارش دستگاهدرخواست عضویت در سیستم و بهرمندی از هدایا و تخفیفاتپرداخت آنلاین خرید و اقساطدرخواست استخدام و همکاری با شرکتجستجو در سایت و فروشگاهتماس با ما

فروشگاه و نمایندگی تصفیه آب در شیراز

جهت خرید و مشاهده محصولات ، یکی از دسته بندی های زیر را انتخاب کنید

انواع دستگاه تصفیه آبانواع ابسردکنانواع فیلتر تصفیه آبانواع فیلتر یخچالانواع فیلتر لباسشویی و پکیجدستگاه تصفیه متفرقهپیش تصفیه و تصفیه ساختمانیتجهیزات و لوازم یدکیانواع جالیوانیفیلتر دوش حمام

چنانچه محصول مورد نظر خود را پیدا نمیکنید آنرا جستجو نمایید . ورود به بخش جستجو

جهت خرید و مشاهده محصولات ، یکی از دسته بندی های زیر را انتخاب کنید

انواع دستگاه تصفیه آبفروش انواع آبسردکن و تجهیزات وابسطهانواع فیلتر تصفیه آبانواع فیلتر یخچالانواع فیلتر لباسشویی و پکیجدستگاه تصفیه متفرقهپیش تصفیه و تصفیه ساختمانیتجهیزات و لوازم یدکیانواع جالیوانیفیلتر دوش حمام

چنانچه محصول مورد نظر خود را پیدا نمیکنید آنرا جستجو نمایید . ورود به بخش جستجو

معرفی محصولات

کلیه محصولات این فروشگاه را می توانید در این قسمت مشاهده نمایید . جزییات تمامی محصولات به همراه عکس و قیمت به روز درج گردیده است .

محصولات

زمان تعویض فیلتر ها

یکی از مهمترین مسایل در سلامتی آب و عمر دستگاه ، تعویض به موقع فیلتر های دستگاه هست که باید در زمانهای تعیین شده و توسط افراد مجاز انجام گردد .

 زمان تعویض فیلترها

پاسخ به سوالات شما

بسیاری از همشهریان عزیز، سوالاتی در ذهن خود دارند که میتوانند در این قسمت مطرح نمایند و کارشناسان ما به زودی به آن پاسخ خواهند داد .

سوالات متداول

درباره ما و خدمات این گروه

ضمن تشکر از حسن انتخاب شما از شما دعوت میشود با مطالعه این بخش ، درباره گروه تخصصی تصفیه آب شیراز و خدمات این گروه اطلاعات بیشتری کسب نمایید .

درباره ما

یکی از قطعات بسیار مهم در دستگاه تصفیه آب ، شیر قطع اتوماتیک است ( Auto Shut-Off Valve ) که در دستگاههای مختلف عموما از 2 قطعه برای آن استفاده میشود . وظیفه این شیرها در واقع قطع جریان آب است تا زمانی که مخزن پر شده و پمپ خاموش میشود ، آب وارد دستگاه نشود چرا که اگر آب وارد دستگاه شود به علت پر بودن مخزن ، همگی از خروجی فاضلاب خارج خواهند شد .

شیربرقی و چهارراهی

چهارراهی 4way Auto Shut-Off valve Switch :

این قطعه به صورت مکانیکی عمل قطع کردن آب را انجام میدهد . یک دیافراگم در وسط آن قرار گرفته است که وقتی فشار مخزن از فشار آب ورودی به دستگاه بیشتر میشود ، مسیر آب ورودی را مسدود میکند .

معایب و مزایای چهارراهی :

- دقت پایینی دارد

- دور ریز آب در آن زیاد است

- خرابی آن معمولا زیاد است

- عیب یابی دستگاه معمولا مشکل است

- مسیر لوله کشی دستگاه کمی شلوغ و پیچیده میشود

+ بدون برق قادر به انجام کار است و برای محل هایی که فشار آب بالاست میتوان بدون برق دستگاه را روشن کرد .

+ ارزان قیمت است

نشانه خرابی آن :

گاهی اوقات دیافراگم معیوب میشود و آب لوله با آب تصفیه شده قاطی میشود و سختی آب خروجی تصفیه شده بالا میرود .

در بسیاری از مواقع در زمانی که مخزن پر میشود و دستگاه خاموش میشود ، خروجی فاضلاب قطع نمی شود و آب یکسره به فاضلاب میرود .

گاهی اوقات سبب میشود که دستگاه خاموش و روشن شود .

شیر برقی SOLENOID VALVE:

این قطعه به صورت الکترونیکی عمل میکند و عملکرد آن با پمپ موازی میباشد بدین صورت که وقتی پمپ روشن است این قطعه نیز مسیر آب را باز میکند ( شیربرقی روشن میشود ) و وقتی مخزن پر میشود و پمپ خاموش میشود ، این قطعه نیز مسیر آب را مسدود میکند ( شیر برقی خاموش میشود ). بخش فروش شیربرقی >>> شیربرقی دستگاه تصفیه آب خانگی

معایب و مزایای شیر برقی :

- دستگاه برای انجام کار حتما نیاز به برق دارد

- قیمت بالا

+ دور ریز آب کمتر است

+ عمر بالاتر

+ دقت بالاتر

+ عیب یابی دستگاه بسیار راحت تر

+ مسیر لوله کشی های دستگاه بسیار کمتر و مرتب تر

نشانه خرابی آن :

دستگاه روشن میشود ولی هیچ آبی تصفیه نمیشود . درواقع شیربرقی مسیر آب را باز نمی کند .

در زمان خاموش بودن دستگاه ، آب به فاضلاب میریزد .

با توجه به معایب و مزایای این 2 قطعه ما اکیدا توصیه میکنیم که از شیر برقی در دستگاه خود استفاده کنید . برای تعویض شیربرقی بجای چهاراهی در دستگاه تصفیه آب ، آموزش زیر را دنبال کنید .

آموزش تعویض شیربرقی بجای چهارراهی :

این کار به نظر کمی مشکل است اما اگر دقت کافی را داشته باشید و مطابق با دستورالعمل زیر عمل کنید بسیار راحت خواهد بود .

برای اینکار شما به یک شیربرقی ، رشته سیم های برق شیر برقی ، حدود 30 سانتی متر لوله با سایز 1/4 نیاز دارید .

ابتدا باید چهارراهی را حدف کنیم . به مدار زیر دقت کنید تا مسیر لوله کشی های چهارراهی را متوجه شوید .

دیاگرام لوله کشی دستگاه تصفیه آب با چهارراهی

در ابتدا ما باید مسیرهایی که از چهارراهی را میگذرند را یکسره کنیم . برای اینکار در شکل بالا ، از نقطه 1 به نقطه 2 یک لوله مستقیم وصل کنید و همچنین از نقطه 3 به نقطه 4 نیز یک لوله مستقیم وصل کنید . تا اینجا چهاراهی از سیستم حدف شده است . اکنون نوبت به اضافه کردن شیر برقی به مسیرهای لوله کشی دستگاه میباشد . برای اینکار ، شما باید لوله ای که آب را از فیلتر سوم به پمپ منتقل می کند را پیدا کنید و شیر برقی را در آنجا قرار دهید ( در شکل بالا با موقعیت 5 مشخص شده است ) .  در دیاگرام زیر ، مدار لوله کشی دستگاه بعد از قرار دادن شیربرقی نمایش داده شده است .

دیاگرام مدار لوله کشی دستگاه تصفیه آب با شیر برقی

 

چند نکته :

در زمان نصب شیر برقی دقت کنید که آنرا در جهت درستش نصب کنید ( اگر به روی آن دقت کنید با یک فلش مسیر ورودی و خروجی مشخص شده است یا عبارت IN و OUT را خواهید دید) .

همچنین دقت کنید که احتمالا یک انشعاب برای شیر میکس در دستگاه وجود دارد که در دیاگرام بالا نمایش داده نشده است . مراقب باشید که حتما شیربرقی قبل از آن در مدار قرار داده شود .

همچنین ممکن است مسیر لوله کشی با دیاگرام بالا متفاوت باشد ( کمپانی های مختلف روشهای لوله کشی متفاوتی دارند ) اما در آن صورت نیز شما شیر برقی را قبل از پمپ قرار دهید .

سیم کشی برق :

بعد از طی کردن مراحل بالا ، اکنون باید مدار سیم کشی برق دستگاه را نیز تکمیل کنید . شیر برقی همیشه با پمپ به صورت موازی می باشد . اگر سیم کشی دستگاه شما دارای سوکت نیست ، 2 رشته سیم شیربرقی را با سیمهای پمپ موازی کنید . اگر سیم کشی دستگاه و شیر برقی سوکت دار هستند ، کافیست سوکت پمپ را باز کنید و سوکت شیر برقی را بجای آن وصل کنید و سوکت پمپ را نیز به سوکت دوم شیر برقی متصل کنید . نگران نباشید ، سوکت های اشتباه به هم متصل نخواهند شد . >>> سیم کشی برق دستگاه تصفیه آب خانگی

بعد از اتصال ، اکنون نیاز به تست سیستم است . در زمانی که پمپ دستگاه شروع به کار میکند، شیر برقی نیز مسیر عبور آب را باز خواهد کرد و بعد از خاموش شدن دستگاه ، مسیر خروجی لوله فاضلاب را چک کنید و خروج آب باید قطع شده باشد .

 

در مورد اکثر ایرادات دستگاه تصفیه آب در وبسایت مطلب نوشته شده است . لطفا در بخش عیب یابی آنرا پیدا کنید و یا در وبسایت آنرا جستجو کنید . چنانچه مشکل شما مرتبط با همین موضوع است و نوشته های ما به شما کمکی نکرد ، سوالات خود را مطرح کنید تا کارشناسان " شیراز تصفیه " به شما پاسخ دهند .

دیدگاه‌ها  

# مجمدی 1397-06-24 21:01
ضمن تشکر از شما لطفا اعلام کنید که بعد از خاموش شدن دستگاه چند دقیقه طول خواهد کشید تا پساب فاضلاب قطع گردد؟ سپاسگذارم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1397-06-28 07:46
با سلام
از زمانی که دستگاه خاموش میشود از حدود 10 ثانیه بعد فشار آب خروجی کاهش پیدا میکند و در حدود 1 دقیقه بعد به صورت قطره قطره خواهد شد . البته بستگی به نحوه لوله کشی دستگاه نیز دارد .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# فلاح 1397-07-27 21:50
فوق العاده هستید شما . سپاس فراوان
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# مهدی 1397-08-06 06:57
سلام
من شش مرحله فیلتر رو تعویض کردم بعداز ان آب مخزن رو چندین مرتبه خالی کردم بعد اب رو تست کردم 150 رو نشون میداد امکان داره چها راهی خراب باشه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1397-08-07 22:20
با سلام
شما از خروجی آب تصفیه شده از ممبران ، سختی را چک کنید . اگر در آنجا سختی پایین بود پس مشخص است که جایی از دستگاه خرابی و نشتی وجود دارد ولی اگر در آنجا نیز سختی بالا بود ، مشخص است که ممبران یا هوزینگ آن مشکل دارند .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# جواد فاضلی 1397-08-25 11:55
سلام. خیلی خوب توضیح داده شده
لطفا نقشه های اتصال و اسمبل دستگاه تصفیه آب رو با درجه رو هم بزارید ممنون از سایت خوبتون.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1397-08-25 13:10
با سلام
نقشه های شماتیک مسیرهای لوله کشی آب و سیم کشی برق در سایت موجود است که آنها را جستجو و مطالعه کنید
گیج فشار یا درجه باید بعد از پمپ و قبل از فیلتر ممبران در سیستم قرار گیرد . محل دقیق قرارگیری آن مهم نیست ولی حتما باید در محدوده ذکر شده باشد .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# دهقانزهی 1397-08-27 03:50
با سلام
سویچ های فشار بالا و پایین عمل نمی کند مشکل از کجاست
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش _صبوری 1397-08-27 21:02
با سلام
یعنی چی کار نمی کنند؟ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌مشکل چیست ‌‌ ؟.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# قربان 1397-09-04 09:15
با سلام
گیج فشار از عدد 32psi بالاتر نمی رود قبلاً روی 70 بود ورودی ممبران را باز کردم و با انگشت مجکم گرفتم تا 70 بالا میرود ضمناً هر 5 فیلتر و ممبران را تازه عوض کرده ام و هواگیری هک کرده البته باک را پر می کند و خاموش هم می شود علت عدد پایین فشار چیست با سپاس
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش _صبوری 1397-09-04 22:46
با سلام
یک مطلب در خصوص عدم تامین فشار مناسب در بخش عیب یابی دستگاه تصفیه آب وجود دارد . این مطلب را ییدا کنید و کامل مطالعه کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# پاشا 1397-09-22 17:47
با سلام
لطفا در خصوص ایرادات پمپ و نحوه تشخیص عملکرد صحیح و شناسایی علایم خرابی پمپ هم مطلب بگذارید . ضمن تشکر فراوان از سایت بسیار خوب و آموزنده شما بزرگواران .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش -صبوری 1397-09-22 21:42
با سلام
در قسمت فروش آنلاین / لوازم یدکی / موتور و پمپ توضیحات نسبتا کاملی داده شده است . مطالب را مورد مطالعه قرار دهید و اگر سوالی داشتید در قسمت مربوطه بیان فرمایید تا پاسخ شمارا دهیم .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# فرشید 1397-09-22 17:52
باسلام دستگاهی رادیدم که دوشیر برقی داشت یکی برای اب ورودی یکی برای خروج فاضلاب ایا این صحیح است ودیگر اینکه محل شیر برقی بین فیلتر۱ بعد موتوروبعدفیلتر ۲ و۳ باشدیابین فیلتر۳ وموتورباشد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش -صبوری 1397-09-22 21:54
با سلام
در بعضی از دستگاهها یک شیر برقی موازی با محدود کننده فاضلاب قرار مگیرد و در مواقع مورد نظر باز میشود که سبب عبور سریع آب از ممبران شده و فیلتر ممبران را مورد شستشو قرار میدهد ( فلش ) . البته این شیر برقی باید توسط یک کامپیوتر کنترل گردد که در دستگاههای مجهز به کامپیوتر این ترکیب را می‌بینید .وجود این شیر برقی در سیستم RO خانگی الزامی نیست .
محل شیر برقی در هرجایی میتواند باشد البته قبل از فیلتر ممبران . اما به نظر بنده حتما قبل از پمپ باشد و همچنین اگر پمپ و شیر برقی بعد از فیلتر سوم باشد بهتر است . نکته مهم دیگر اینکه انشعاب برای شیر میکس حتما بعد از شیر میکس باشد .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# فرشید 1397-09-22 18:05
درپیامی خوندم که سختی اب درشروع باز کردن شیر برداشت یکعددو باگذشت چند دقیقه عددی دگر بود ونظر کارشناس محترم نحوه لوله کشی دستگاه بود خواهشمندم مسیر لوله کشی رامختصربهعدد بفرمایید مثلاورودی به فیلتریک ولو پریشه بعدفیلتردوبعدسه بعدشیر برقی بعدموتور بعدممبران بعدهایپریشه بعدفیلتر پنج ضمنا قبل ازممبران یک مسیرتابعدازهای پریشه برای شیر میکس
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1397-09-23 19:54
با سلام
ترتیبی که خودتون گفتید بهترین عملکرد را دارد و کاملا درست است . شیر میکس حتما قبل از فیلتر 5 و بعد از های پرشر باشد بهتر است.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# علی 1397-09-30 13:03
سلام خسته نباشید
مشکل دستگاه بنده اینه که با وجود شیر برقی دستگاه هر چند دقیقه خاموش و روشن میشه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1397-09-30 16:37
با سلام
یک آموزش در وبسایت در بخش عیب یابی در خصوص روشن و خاموش شدن دستگاه وجود دارد . آنرا پیدا کرده و مطالعه کنید .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# امیر کاظمی 1397-10-02 06:18
سلام آقای صبوری وقتتون بخیر
من جایی خوندم که سیستمی هست به نام فلاش کیت که میتونه باعث بالارفتن عمر مفید فیلتر ممبران بشه. این مطلبه درسته؟
اگر درسته چطور کار میکنه و کجا نصب میشه؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1397-10-02 21:06
با سلام
بله درسته و میتواند تا حدودی عمر ممبران را بالاتر ببرد و بیشتر در دستگاههای نیمه صنعتی و صنعتی کاربرد دارد .
یک شیر به صورت موازی با محدود کننده فاضلاب قرار میگیرد . زمانی که این شیر باز میشود ، محدود کننده از مدار خارج میشود و در واقع آب با سرعت زیادی به فاضلاب میریزد . وقتی این آب با سرعت زیاد از ممبران عبور میکند باعث شستشوی نسبی ممبران میشود . نصب آن راحت است و کافی است یک کیت مخصوص را بجای محدود کننده فاضلاب ببندید .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# شجاعی 1397-10-02 06:20
سلام کمی فشار اب پایین بود که من مخزن را که پر اب شده بود راباد زدم وتمامی اب موجود خارج شد ولی الان وقتی آب را باز میکنم هیچ آبی از شیر نمی اید ولی پمپ کار میکند در ضمن قبل از این کار هر لحظه شیر آب را باز میکردم پمپ در جا روشن میشود ولی قبلا تا با تاخیر روشن میشود ؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1397-10-02 21:09
با سلام
من فکر میکنم شما مخزن را زیادی باد کرده اید . فشار مناسب مخزن حدود 8 PSI است . یک مطلب در مورد میزان باد مخزن و نحوه اعمال آن در سایت موجود است .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# حسین 1397-10-10 11:18
درجه فشار روی دستگاه کار نمیکند حالت نرمال باید روی چند باشد ؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فنی - صادقی 1397-10-10 19:41
با سلام و احترام
احتمالا خراب شده است اما چنانچه همه چیز طبیعی است ، مشکلی بوجود نخواهد آمد . در حالت نرمال بین 60 تا 130 PSI است .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# محمدجوادبحرانی 1397-10-11 19:28
سلام و مغذرت که دوباره مزاحم شدم
دستگاه من پنج فیلتر داره وگیج هم نداره،پمپ دایم روشنه اما آب خیلی کمی از شیر خارح میشه منبع هم سالمه،لوله هارو چک کردم آب تا قبل از ۴راهی با فشار میاد اما بعداز اون آبی خارج نمیشه،ضمنا خروجی فاضلاب هم ندارم
علت چی میتونه باشه؟ممنون میشم راهنمایی کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فنی - صادقی 1397-10-11 21:52
با سلام
به نظر من در ابتدا چهارراهی را تعویض کنید و نتیجه را ببینید . بجای چهارراهی از شیر برقی استفاده کنید .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# علی 1397-10-11 21:18
سلام واقعا از راهنمایی های شما ممنونم
مشکل دستگاه من اینکه از داخل سنسور فشار بالا آب چکه می‌کنه آیا باید اونو عوض کنم یا علت خرابی چهل راهی هست
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فنی - صادقی 1397-10-11 21:47
با سلام
اگر دقیقا از سنسور فشار بالا آب چکه میکنه ، این قطعه خراب شده و باید تعویض گردد .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# علی 1397-10-11 21:20
میخواستم یک دستگاه tdsسنج بگیرم از کجا و چه مارکی باید تهیه کنم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فنی - صادقی 1397-10-11 21:55
با سلام
2 نمونه از سختی سنج را در وبسایت موجود داریم
بهترین مارک سختی سنج HM می باشد و البته تقلبی آنها نیز در بازار زیاد است .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# صادق 1397-10-14 04:41
خیلی خیلی ممنون هستم ؛ مطالبتون عالی بود؛ دستون درد نکنه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# احمد 1397-11-03 22:05
آآیا بعد از پر شدن مخزن آب تصفیه کن برای برداشت آب پمپ باید کار کند؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فنی - صادقی 1397-11-04 21:00
با سلام و احترام
خیر، نیاز به پمپ نیست و شما اگر دستگاه را از برق بکشید ، تا آخرین قطره آب از دستگاه تصفیه آب خارج میشود . در واقع آب به وسیله پمپ از فیلتر ممبران میگذرد و در مخزن ذخیره می گردد . مخزنها دارای یک سیستم تحت فشار هستند و این سیستم تحت فشار ، آب را بدون کمک پمپ خارج میکند . البته ممکن است با بازکردن شیر برداشت ، پمپ نیز شروع به کار کند تا مخزن را دوباره پر کند .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# مهدی 1397-11-08 08:20
سلام
در دستگاه آب شیرین کن ما پمپ بین فیلتر 1 و 2 قرار دارد، آیا اشکالی دارد؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فنی - صادقی 1397-11-09 20:44
با سلام
خیر مشکلی ندارد . بعضی از کمپانی ها از این روش لوله کشی استفاده میکنند که نسبت به روش معمول ، دارای مزایا و معایبی است .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# مجید 1397-11-10 08:24
باسلام
من جهت جلوگیری از روشن وخاموش شدن مکرر پمپ زمانی که دستگاه به اندازه چند دقیقه روشن می شود ومخزن کمی پر می شود شیر ورودی اب را می بندم تاپمپ خاموش شود وزمانی که مخزن خالی شد مجددا شیر اب ورودی را باز می کنم ایاضرری برای دستگاه ندارد. ضمنا تازگی بعد از خاموش شدن پمپ از لوله خروجی فاضلاب اب خارج می شود تا مخزن کاملا خالی می شود می خواستم ببینم مشکل از کجاست. با تشکر
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1397-11-10 20:54
با سلام
خیر مشکلی ندارد و برای عمر بیشتر دستگاه نیز موثر است و در مصرف آب نیز بسیار صرفه جویی میشود .
وارد بخش عیب یابی شوید . در آنجا این مشکل مورد بررسی قرار گرفته است .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# علی 1397-11-16 14:41
با سلام
اگر شیر برقی را بعد از شیر میکس در مدار قرار دهیم چه اتفاقی میفتد ؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فنی - صادقی 1397-11-17 05:07
با سلام
در زمان خاموش بودن دستگاه ، آب شهری از طریق شیر میکس وارد مخزن میشود و سختی آب درون مخزن بالا می رود
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# علی 1397-11-17 05:52
حتی اگر شیر میکس کامل بسته باشد ؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فنی - صادقی 1397-11-17 18:54
با سلام مجدد
اگر شیر بسته باشد ، خیر . در این حالت هیچ تاثیری ندارد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# طهماسبی 1397-11-17 05:54
سلام
طبق نقشه مذکور پیش رفتم اما دستگاه روشن نمیشه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فنی - صادقی 1397-11-17 18:57
با سلام
این نقشه هیچ مشکلی ندارد و احتمالا نقصی در یکی از سنسورها بوجود آمده است . در بخش عیب یابی یک مطلب با عنوان وقتی که دستگاه تصفیه آب روشن نمیشود وجود دارد . بهتر است آنرا مطالعه کنید و تمام موارد را کنترل کنید .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# محمدغلامحسین زاده 1397-11-23 06:40
با سلام
دلیل اینکه دستگاه قطع نمیکند چیست لازم به ذکر است که سوییچ قطع کن را هم تعویض کردم و مشکل بر طرف نشد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فنی - صادقی 1397-11-23 09:59
با سلام
وارد بخش عیب یابی شوید و مطلب با عنوان ( خاموش نشدن و یکسره کار کردن دستگاه تصفیه آب ) را مطالعه کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کاووس 1397-11-30 21:16
با سلام فشار آب کم بود و بعد چند لیوان دیگه خیلی کمتر میشد در صورتیکه مخزن پر آب بود مخزن و باد زدم الان خوب شده حدودا پر هم هست ولی با باز کردن شیرروی سینک دستگاه روشن میشود وبعد بستن تا حدود یک دقیقه کار میکند در صورتی که قبلا
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فنی - صادقی 1397-12-01 05:14
با سلام
باد مخزن را دقیقا روی 8psi تنظیم کنید . شرایط بهتر خواهد شد
این مشکل بحرانی نیست و ارزش وقت گذاشتن ندارد و راه حل مشخص هم برای آن وجود ندارد .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# ابوالفضل 1397-12-06 09:05
سلام من آدپتور را بردم برای تعمیر اما یادم رفت سیمهای خروجی چگونه بودند اگر میشود من را رهنمایی کنید ودر ضمن سر سیمها سوکت نداشته وبا نوار چست به هم متصل بوده است
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فنی - صادقی 1397-12-06 15:40
با سلام
سیم قرمز رنگ آداپتور ( مثبت ) را به قرمز رنگ پمپ متصل کنید
سیم مشکی آداپتور را به سنسور فشار پایین و سپس سیم سنسور فشار پایین را به سنسور فشار بالا و سپس به سیم مشکی پمپ متصل کنید .
اگر دستگاه شما شیر برقی دارد ، ۲ سیم آنرا با ۲ سیم پمپ موازی در نظر بگیرید .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# امیر فرشید 1397-12-14 09:57
باسلام لطفا نشانه خرابی چهاراه ونحوه امتحان انررا توضیح دهید ممنون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فنی - صادقی 1397-12-14 20:49
با سلام
چند نشانه خرابی برای چهارراهی وجود دارد که البته در متن بالا نیز ذکر شده است
گاهی اوقات آب فاضلاب قطع نمیشود و آب یکسره به فاضلاب میریزد
سختی آب خروجی بالا میرود
دستگاه خاموش و روشن میشود
روش تست آن در مطلب دیگر ذکر خواهد شد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# مهدیی 1398-01-04 10:20
سلام روی تصویه اب من یه شیر وجود داره که زمانی که بازه اب مورده استفاده رو باز میکنممتور شروع به کار کردن میکنه وزمانی که بسته میشه موتور قطع میشه وزمانی که شیرو میبندم واب مصرفی رو باز میکنم موتور شروع به کار کردن میکنه وبعد از گذشت دو دقیقه موتور قطع میشه میخواستم بپرسم این شیر باید رو حالت باز باشه یا بسته ممنون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فنی - صادقی 1398-01-04 13:40
با سلام
این شیر باید در حالت بسته باشد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# رضا 1398-01-04 15:29
سلام اگر دستگاه قدیمی بود و سوکت نمیخورد سیم هارو موازی کنیم با پمپ حل میشه ؟ یا اگر سیم هارو جابه جا بزنیم به سیم هایه پمپ شیر برقی میسوزه؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فنی - صادقی 1398-01-04 18:45
با سلام
بله سیم ها موازی با سیم های پمپ باشد . برای شیر برقی سیم مثبت و منفی فرقی ندارد و مشکلی پیش نمی آید .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# محمد 1398-01-12 20:15
با سلام
من تمام فیلتر ها ی دستگاه رو عوض کردم اب شیرین نمیشه حتی شیر میکس هم چک کردم بسته بود شیر برقی هم درست کار میکنه ولی شیرین نمیشه لطفا راهنمایی کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فنی - صادقی 1398-01-12 21:35
با سلام
لطفا وارد بخش عیب یابی شوید و در آنجا مطلب آموزشی با همین عنوان وجود دارد که راهنمایی های لازم در آن نوشته شده است .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# . 1398-01-30 17:32
سلام امکان دارد کپسول فاضلاب بند هست یا شیر میکس معیوب هست
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# مهدی 1398-01-13 07:34
کارشناس محترم سلام.تمام فیلتر های دستگاه ۶فیلتره ی خانگی
بنده به تازگی تعویض شده اما آب خروجی دستگاه بو و طعم
جلبک داره بخصوص ابتدای آب خروجی.چند بار مخزن رو خالی
کدم.آب مخزن رو به تنهاییتست کردم کاملا" شیرین و بدون بو هست.لطفا" راهنمایی کنید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فنی - صادقی 1398-01-13 14:58
با سلام
احتمالا مشکل از فیلتر ۵ و بخصوص فیلتر ۶ باشد . پیشنهاد میشود ابتدا فیلتر ۶ را از مدار خارج کنید و چنانچه مشکل هنوز پابرجا بود ، فیلتر ۵ را نیز از مدار خارج کنید . اگر مشکل برطرف نشد ، بفرمایید تا موارد دیگر را چک کنیم .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# علی سلمانی 1398-01-21 01:15
سلام...
شیر برقی دستگاهم رسوب گرفته بود و آب رد نمی شد که سرویسش کردم و مشکل حل شد...اما بعد متوجه شدم که بعد از پر شدن مخزن .دستگاه خاموش نمیشه.(حتی با بستن شیر ورودی آب )و عقربه گیج از 2 به 4 و از 4 به 2 بر میگرده و همین روال ادامه داره....به قسمت آبی رنگ شیر برقی که سیم پیچ داخل اونه دست زدم و متوجه شدم که خیلی داغ کرده...البته بعده...دستگاه رو خاموش کردم و بعد از نیم ساعت که روشن کردم باز هم سیم پیچ شیر برقی زود گرم کرد...احتمال این هست که شیر برقی خراب شده باشه و نیاز به تعویض داشته باشه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1398-01-21 05:39
با سلام
شیر برقی در زمان کار داغ میشود و این طبیعی هست
خاموش نشدن دستگاه هیچ ربطی به شیر برقی ندارد .
اگر شیر برقی خراب باشد ، اجازه عبور آب را نمی دهد که دستگاه شما این مشکل را ندارد .
اینکه با بستن شیر ورودی ، دستگاه خاموش نمیشود ، مشکل از سنسور فشار پایین است که تشخیص نمی دهد و البته این مشکل جدی نیست و با خاموش نشدن در زمان پرکردن مخزن هم رابطه ای ندارد .
وارد بخش عیب یابی شوید . در آنجا در مورد خاموش نشدن و یکسره کار کردن دستگاه توضیحات داده شده است
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# دلفيه 1398-01-30 13:01
سلام
تمام فيلترها (٦فيلتر)ومخزن اب را هم عوض كردم سختي اب هم حدود ٤٠رسيده ولي متاسفانه اب خروجي بوي خاصي ميدهد وقابل خوردن نيست لطفا راهنمايي كنيد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1398-01-30 16:16
با سلام
تک تک فیلتر ها را باز کنید و تست کنید و ببینید کدامشان بوی نامطبوع دارند .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
نوشتن دیدگاه

مشتریان

ضمن تشکر و ارج نهادن به نظر مثبت مشتریان که خدمات این گروه را انتخاب کرده اند تعدادی از مشتریان که خدمات مارا انتخاب کرده اند به عموم معرفی میگردد.

معرفی برخی مشتریان