َ

 info @ shiraz-tasfiye . ir

09176090035

 32424294 - ۰71

فروش دستگاههای تصفیه آبمشاهده وضعیت فیلترها و گزارش دستگاهدرخواست عضویت در سیستم و بهرمندی از هدایا و تخفیفاتپرداخت آنلاین خرید و اقساطدرخواست استخدام و همکاری با شرکتجستجو در سایت و فروشگاهتماس با ما

فروشگاه شیراز تصفیه

فروش دستگاههای تصفیه آبمشاهده وضعیت فیلترها و گزارش دستگاهدرخواست عضویت در سیستم و بهرمندی از هدایا و تخفیفاتپرداخت آنلاین خرید و اقساطدرخواست استخدام و همکاری با شرکتجستجو در سایت و فروشگاهتماس با ما

فروشگاه و نمایندگی تصفیه آب در شیراز

جهت خرید و مشاهده محصولات ، یکی از دسته بندی های زیر را انتخاب کنید

انواع دستگاه تصفیه آبانواع ابسردکنانواع فیلتر تصفیه آبانواع فیلتر یخچالانواع فیلتر لباسشویی و پکیجدستگاه تصفیه متفرقهپیش تصفیه و تصفیه ساختمانیتجهیزات و لوازم یدکیانواع جالیوانیفیلتر دوش حمام

چنانچه محصول مورد نظر خود را پیدا نمیکنید آنرا جستجو نمایید . ورود به بخش جستجو

جهت خرید و مشاهده محصولات ، یکی از دسته بندی های زیر را انتخاب کنید

انواع دستگاه تصفیه آبفروش انواع آبسردکن و تجهیزات وابسطهانواع فیلتر تصفیه آبانواع فیلتر یخچالانواع فیلتر لباسشویی و پکیجدستگاه تصفیه متفرقهپیش تصفیه و تصفیه ساختمانیتجهیزات و لوازم یدکیانواع جالیوانیفیلتر دوش حمام

چنانچه محصول مورد نظر خود را پیدا نمیکنید آنرا جستجو نمایید . ورود به بخش جستجو

معرفی محصولات

کلیه محصولات این فروشگاه را می توانید در این قسمت مشاهده نمایید . جزییات تمامی محصولات به همراه عکس و قیمت به روز درج گردیده است .

محصولات

زمان تعویض فیلتر ها

یکی از مهمترین مسایل در سلامتی آب و عمر دستگاه ، تعویض به موقع فیلتر های دستگاه هست که باید در زمانهای تعیین شده و توسط افراد مجاز انجام گردد .

 زمان تعویض فیلترها

پاسخ به سوالات شما

بسیاری از همشهریان عزیز، سوالاتی در ذهن خود دارند که میتوانند در این قسمت مطرح نمایند و کارشناسان ما به زودی به آن پاسخ خواهند داد .

سوالات متداول

درباره ما و خدمات این گروه

ضمن تشکر از حسن انتخاب شما از شما دعوت میشود با مطالعه این بخش ، درباره گروه تخصصی تصفیه آب شیراز و خدمات این گروه اطلاعات بیشتری کسب نمایید .

درباره ما

یکی از قطعات بسیار مهم در دستگاه تصفیه آب ، شیر قطع اتوماتیک است ( Auto Shut-Off Valve ) که در دستگاههای مختلف عموما از 2 قطعه برای آن استفاده میشود . وظیفه این شیرها در واقع قطع جریان آب است تا زمانی که مخزن پر شده و پمپ خاموش میشود ، آب وارد دستگاه نشود چرا که اگر آب وارد دستگاه شود به علت پر بودن مخزن ، همگی از خروجی فاضلاب خارج خواهند شد .

شیربرقی و چهارراهی

چهارراهی 4way Auto Shut-Off valve Switch :

این قطعه به صورت مکانیکی عمل قطع کردن آب را انجام میدهد . یک دیافراگم در وسط آن قرار گرفته است که وقتی فشار مخزن از فشار آب ورودی به دستگاه بیشتر میشود ، مسیر آب ورودی را مسدود میکند .

معایب و مزایای چهارراهی :

- دقت پایینی دارد

- دور ریز آب در آن زیاد است

- خرابی آن معمولا زیاد است

- عیب یابی دستگاه معمولا مشکل است

- مسیر لوله کشی دستگاه کمی شلوغ و پیچیده میشود

+ بدون برق قادر به انجام کار است و برای محل هایی که فشار آب بالاست میتوان بدون برق دستگاه را روشن کرد .

+ ارزان قیمت است

نشانه خرابی آن :

گاهی اوقات دیافراگم معیوب میشود و آب لوله با آب تصفیه شده قاطی میشود و سختی آب خروجی تصفیه شده بالا میرود .

در بسیاری از مواقع در زمانی که مخزن پر میشود و دستگاه خاموش میشود ، خروجی فاضلاب قطع نمی شود و آب یکسره به فاضلاب میرود .

گاهی اوقات سبب میشود که دستگاه خاموش و روشن شود .

شیر برقی SOLENOID VALVE:

این قطعه به صورت الکترونیکی عمل میکند و عملکرد آن با پمپ موازی میباشد بدین صورت که وقتی پمپ روشن است این قطعه نیز مسیر آب را باز میکند ( شیربرقی روشن میشود ) و وقتی مخزن پر میشود و پمپ خاموش میشود ، این قطعه نیز مسیر آب را مسدود میکند ( شیر برقی خاموش میشود ). بخش فروش شیربرقی >>> شیربرقی دستگاه تصفیه آب خانگی

معایب و مزایای شیر برقی :

- دستگاه برای انجام کار حتما نیاز به برق دارد

- قیمت بالا

+ دور ریز آب کمتر است

+ عمر بالاتر

+ دقت بالاتر

+ عیب یابی دستگاه بسیار راحت تر

+ مسیر لوله کشی های دستگاه بسیار کمتر و مرتب تر

نشانه خرابی آن :

دستگاه روشن میشود ولی هیچ آبی تصفیه نمیشود . درواقع شیربرقی مسیر آب را باز نمی کند .

در زمان خاموش بودن دستگاه ، آب به فاضلاب میریزد .

با توجه به معایب و مزایای این 2 قطعه ما اکیدا توصیه میکنیم که از شیر برقی در دستگاه خود استفاده کنید . برای تعویض شیربرقی بجای چهاراهی در دستگاه تصفیه آب ، آموزش زیر را دنبال کنید .

آموزش تعویض شیربرقی بجای چهارراهی :

این کار به نظر کمی مشکل است اما اگر دقت کافی را داشته باشید و مطابق با دستورالعمل زیر عمل کنید بسیار راحت خواهد بود .

برای اینکار شما به یک شیربرقی ، رشته سیم های برق شیر برقی ، حدود 30 سانتی متر لوله با سایز 1/4 نیاز دارید .

ابتدا باید چهارراهی را حدف کنیم . به مدار زیر دقت کنید تا مسیر لوله کشی های چهارراهی را متوجه شوید .

دیاگرام لوله کشی دستگاه تصفیه آب با چهارراهی

در ابتدا ما باید مسیرهایی که از چهارراهی را میگذرند را یکسره کنیم . برای اینکار در شکل بالا ، از نقطه 1 به نقطه 2 یک لوله مستقیم وصل کنید و همچنین از نقطه 3 به نقطه 4 نیز یک لوله مستقیم وصل کنید . تا اینجا چهاراهی از سیستم حدف شده است . اکنون نوبت به اضافه کردن شیر برقی به مسیرهای لوله کشی دستگاه میباشد . برای اینکار ، شما باید لوله ای که آب را از فیلتر سوم به پمپ منتقل می کند را پیدا کنید و شیر برقی را در آنجا قرار دهید ( در شکل بالا با موقعیت 5 مشخص شده است ) .  در دیاگرام زیر ، مدار لوله کشی دستگاه بعد از قرار دادن شیربرقی نمایش داده شده است .

دیاگرام مدار لوله کشی دستگاه تصفیه آب با شیر برقی

 

چند نکته :

در زمان نصب شیر برقی دقت کنید که آنرا در جهت درستش نصب کنید ( اگر به روی آن دقت کنید با یک فلش مسیر ورودی و خروجی مشخص شده است یا عبارت IN و OUT را خواهید دید) .

همچنین دقت کنید که احتمالا یک انشعاب برای شیر میکس در دستگاه وجود دارد که در دیاگرام بالا نمایش داده نشده است . مراقب باشید که حتما شیربرقی قبل از آن در مدار قرار داده شود .

همچنین ممکن است مسیر لوله کشی با دیاگرام بالا متفاوت باشد ( کمپانی های مختلف روشهای لوله کشی متفاوتی دارند ) اما در آن صورت نیز شما شیر برقی را قبل از پمپ قرار دهید .

سیم کشی برق :

بعد از طی کردن مراحل بالا ، اکنون باید مدار سیم کشی برق دستگاه را نیز تکمیل کنید . شیر برقی همیشه با پمپ به صورت موازی می باشد . اگر سیم کشی دستگاه شما دارای سوکت نیست ، 2 رشته سیم شیربرقی را با سیمهای پمپ موازی کنید . اگر سیم کشی دستگاه و شیر برقی سوکت دار هستند ، کافیست سوکت پمپ را باز کنید و سوکت شیر برقی را بجای آن وصل کنید و سوکت پمپ را نیز به سوکت دوم شیر برقی متصل کنید . نگران نباشید ، سوکت های اشتباه به هم متصل نخواهند شد . >>> سیم کشی برق دستگاه تصفیه آب خانگی

بعد از اتصال ، اکنون نیاز به تست سیستم است . در زمانی که پمپ دستگاه شروع به کار میکند، شیر برقی نیز مسیر عبور آب را باز خواهد کرد و بعد از خاموش شدن دستگاه ، مسیر خروجی لوله فاضلاب را چک کنید و خروج آب باید قطع شده باشد .

 

لطفا نظرات ، سوالات و دیدگاههای خود را با ما و دیگران در میان بگذارید .

دیدگاه‌ها  

# مجمدی 1397-06-24 21:01
ضمن تشکر از شما لطفا اعلام کنید که بعد از خاموش شدن دستگاه چند دقیقه طول خواهد کشید تا پساب فاضلاب قطع گردد؟ سپاسگذارم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1397-06-28 07:46
با سلام
از زمانی که دستگاه خاموش میشود از حدود 10 ثانیه بعد فشار آب خروجی کاهش پیدا میکند و در حدود 1 دقیقه بعد به صورت قطره قطره خواهد شد . البته بستگی به نحوه لوله کشی دستگاه نیز دارد .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# فلاح 1397-07-27 21:50
فوق العاده هستید شما . سپاس فراوان
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# مهدی 1397-08-06 06:57
سلام
من شش مرحله فیلتر رو تعویض کردم بعداز ان آب مخزن رو چندین مرتبه خالی کردم بعد اب رو تست کردم 150 رو نشون میداد امکان داره چها راهی خراب باشه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1397-08-07 22:20
با سلام
شما از خروجی آب تصفیه شده از ممبران ، سختی را چک کنید . اگر در آنجا سختی پایین بود پس مشخص است که جایی از دستگاه خرابی و نشتی وجود دارد ولی اگر در آنجا نیز سختی بالا بود ، مشخص است که ممبران یا هوزینگ آن مشکل دارند .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# جواد فاضلی 1397-08-25 11:55
سلام. خیلی خوب توضیح داده شده
لطفا نقشه های اتصال و اسمبل دستگاه تصفیه آب رو با درجه رو هم بزارید ممنون از سایت خوبتون.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1397-08-25 13:10
با سلام
نقشه های شماتیک مسیرهای لوله کشی آب و سیم کشی برق در سایت موجود است که آنها را جستجو و مطالعه کنید
گیج فشار یا درجه باید بعد از پمپ و قبل از فیلتر ممبران در سیستم قرار گیرد . محل دقیق قرارگیری آن مهم نیست ولی حتما باید در محدوده ذکر شده باشد .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# دهقانزهی 1397-08-27 03:50
با سلام
سویچ های فشار بالا و پایین عمل نمی کند مشکل از کجاست
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش _صبوری 1397-08-27 21:02
با سلام
یعنی چی کار نمی کنند؟ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌مشکل چیست ‌‌ ؟.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# قربان 1397-09-04 09:15
با سلام
گیج فشار از عدد 32psi بالاتر نمی رود قبلاً روی 70 بود ورودی ممبران را باز کردم و با انگشت مجکم گرفتم تا 70 بالا میرود ضمناً هر 5 فیلتر و ممبران را تازه عوض کرده ام و هواگیری هک کرده البته باک را پر می کند و خاموش هم می شود علت عدد پایین فشار چیست با سپاس
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش _صبوری 1397-09-04 22:46
با سلام
یک مطلب در خصوص عدم تامین فشار مناسب در بخش عیب یابی دستگاه تصفیه آب وجود دارد . این مطلب را ییدا کنید و کامل مطالعه کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# پاشا 1397-09-22 17:47
با سلام
لطفا در خصوص ایرادات پمپ و نحوه تشخیص عملکرد صحیح و شناسایی علایم خرابی پمپ هم مطلب بگذارید . ضمن تشکر فراوان از سایت بسیار خوب و آموزنده شما بزرگواران .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش -صبوری 1397-09-22 21:42
با سلام
در قسمت فروش آنلاین / لوازم یدکی / موتور و پمپ توضیحات نسبتا کاملی داده شده است . مطالب را مورد مطالعه قرار دهید و اگر سوالی داشتید در قسمت مربوطه بیان فرمایید تا پاسخ شمارا دهیم .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# فرشید 1397-09-22 17:52
باسلام دستگاهی رادیدم که دوشیر برقی داشت یکی برای اب ورودی یکی برای خروج فاضلاب ایا این صحیح است ودیگر اینکه محل شیر برقی بین فیلتر۱ بعد موتوروبعدفیلتر ۲ و۳ باشدیابین فیلتر۳ وموتورباشد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش -صبوری 1397-09-22 21:54
با سلام
در بعضی از دستگاهها یک شیر برقی موازی با محدود کننده فاضلاب قرار مگیرد و در مواقع مورد نظر باز میشود که سبب عبور سریع آب از ممبران شده و فیلتر ممبران را مورد شستشو قرار میدهد ( فلش ) . البته این شیر برقی باید توسط یک کامپیوتر کنترل گردد که در دستگاههای مجهز به کامپیوتر این ترکیب را می‌بینید .وجود این شیر برقی در سیستم RO خانگی الزامی نیست .
محل شیر برقی در هرجایی میتواند باشد البته قبل از فیلتر ممبران . اما به نظر بنده حتما قبل از پمپ باشد و همچنین اگر پمپ و شیر برقی بعد از فیلتر سوم باشد بهتر است . نکته مهم دیگر اینکه انشعاب برای شیر میکس حتما بعد از شیر میکس باشد .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# فرشید 1397-09-22 18:05
درپیامی خوندم که سختی اب درشروع باز کردن شیر برداشت یکعددو باگذشت چند دقیقه عددی دگر بود ونظر کارشناس محترم نحوه لوله کشی دستگاه بود خواهشمندم مسیر لوله کشی رامختصربهعدد بفرمایید مثلاورودی به فیلتریک ولو پریشه بعدفیلتردوبعدسه بعدشیر برقی بعدموتور بعدممبران بعدهایپریشه بعدفیلتر پنج ضمنا قبل ازممبران یک مسیرتابعدازهای پریشه برای شیر میکس
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1397-09-23 19:54
با سلام
ترتیبی که خودتون گفتید بهترین عملکرد را دارد و کاملا درست است . شیر میکس حتما قبل از فیلتر 5 و بعد از های پرشر باشد بهتر است.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# علی 1397-09-30 13:03
سلام خسته نباشید
مشکل دستگاه بنده اینه که با وجود شیر برقی دستگاه هر چند دقیقه خاموش و روشن میشه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1397-09-30 16:37
با سلام
یک آموزش در وبسایت در بخش عیب یابی در خصوص روشن و خاموش شدن دستگاه وجود دارد . آنرا پیدا کرده و مطالعه کنید .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# امیر کاظمی 1397-10-02 06:18
سلام آقای صبوری وقتتون بخیر
من جایی خوندم که سیستمی هست به نام فلاش کیت که میتونه باعث بالارفتن عمر مفید فیلتر ممبران بشه. این مطلبه درسته؟
اگر درسته چطور کار میکنه و کجا نصب میشه؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1397-10-02 21:06
با سلام
بله درسته و میتواند تا حدودی عمر ممبران را بالاتر ببرد و بیشتر در دستگاههای نیمه صنعتی و صنعتی کاربرد دارد .
یک شیر به صورت موازی با محدود کننده فاضلاب قرار میگیرد . زمانی که این شیر باز میشود ، محدود کننده از مدار خارج میشود و در واقع آب با سرعت زیادی به فاضلاب میریزد . وقتی این آب با سرعت زیاد از ممبران عبور میکند باعث شستشوی نسبی ممبران میشود . نصب آن راحت است و کافی است یک کیت مخصوص را بجای محدود کننده فاضلاب ببندید .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# شجاعی 1397-10-02 06:20
سلام کمی فشار اب پایین بود که من مخزن را که پر اب شده بود راباد زدم وتمامی اب موجود خارج شد ولی الان وقتی آب را باز میکنم هیچ آبی از شیر نمی اید ولی پمپ کار میکند در ضمن قبل از این کار هر لحظه شیر آب را باز میکردم پمپ در جا روشن میشود ولی قبلا تا با تاخیر روشن میشود ؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1397-10-02 21:09
با سلام
من فکر میکنم شما مخزن را زیادی باد کرده اید . فشار مناسب مخزن حدود 8 PSI است . یک مطلب در مورد میزان باد مخزن و نحوه اعمال آن در سایت موجود است .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# حسین 1397-10-10 11:18
درجه فشار روی دستگاه کار نمیکند حالت نرمال باید روی چند باشد ؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فنی - صادقی 1397-10-10 19:41
با سلام و احترام
احتمالا خراب شده است اما چنانچه همه چیز طبیعی است ، مشکلی بوجود نخواهد آمد . در حالت نرمال بین 60 تا 130 PSI است .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# محمدجوادبحرانی 1397-10-11 19:28
سلام و مغذرت که دوباره مزاحم شدم
دستگاه من پنج فیلتر داره وگیج هم نداره،پمپ دایم روشنه اما آب خیلی کمی از شیر خارح میشه منبع هم سالمه،لوله هارو چک کردم آب تا قبل از ۴راهی با فشار میاد اما بعداز اون آبی خارج نمیشه،ضمنا خروجی فاضلاب هم ندارم
علت چی میتونه باشه؟ممنون میشم راهنمایی کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فنی - صادقی 1397-10-11 21:52
با سلام
به نظر من در ابتدا چهارراهی را تعویض کنید و نتیجه را ببینید . بجای چهارراهی از شیر برقی استفاده کنید .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# علی 1397-10-11 21:18
سلام واقعا از راهنمایی های شما ممنونم
مشکل دستگاه من اینکه از داخل سنسور فشار بالا آب چکه می‌کنه آیا باید اونو عوض کنم یا علت خرابی چهل راهی هست
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فنی - صادقی 1397-10-11 21:47
با سلام
اگر دقیقا از سنسور فشار بالا آب چکه میکنه ، این قطعه خراب شده و باید تعویض گردد .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# علی 1397-10-11 21:20
میخواستم یک دستگاه tdsسنج بگیرم از کجا و چه مارکی باید تهیه کنم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فنی - صادقی 1397-10-11 21:55
با سلام
2 نمونه از سختی سنج را در وبسایت موجود داریم
بهترین مارک سختی سنج HM می باشد و البته تقلبی آنها نیز در بازار زیاد است .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# صادق 1397-10-14 04:41
خیلی خیلی ممنون هستم ؛ مطالبتون عالی بود؛ دستون درد نکنه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# احمد 1397-11-03 22:05
آآیا بعد از پر شدن مخزن آب تصفیه کن برای برداشت آب پمپ باید کار کند؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فنی - صادقی 1397-11-04 21:00
با سلام و احترام
خیر، نیاز به پمپ نیست و شما اگر دستگاه را از برق بکشید ، تا آخرین قطره آب از دستگاه تصفیه آب خارج میشود . در واقع آب به وسیله پمپ از فیلتر ممبران میگذرد و در مخزن ذخیره می گردد . مخزنها دارای یک سیستم تحت فشار هستند و این سیستم تحت فشار ، آب را بدون کمک پمپ خارج میکند . البته ممکن است با بازکردن شیر برداشت ، پمپ نیز شروع به کار کند تا مخزن را دوباره پر کند .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# مهدی 1397-11-08 08:20
سلام
در دستگاه آب شیرین کن ما پمپ بین فیلتر 1 و 2 قرار دارد، آیا اشکالی دارد؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فنی - صادقی 1397-11-09 20:44
با سلام
خیر مشکلی ندارد . بعضی از کمپانی ها از این روش لوله کشی استفاده میکنند که نسبت به روش معمول ، دارای مزایا و معایبی است .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# مجید 1397-11-10 08:24
باسلام
من جهت جلوگیری از روشن وخاموش شدن مکرر پمپ زمانی که دستگاه به اندازه چند دقیقه روشن می شود ومخزن کمی پر می شود شیر ورودی اب را می بندم تاپمپ خاموش شود وزمانی که مخزن خالی شد مجددا شیر اب ورودی را باز می کنم ایاضرری برای دستگاه ندارد. ضمنا تازگی بعد از خاموش شدن پمپ از لوله خروجی فاضلاب اب خارج می شود تا مخزن کاملا خالی می شود می خواستم ببینم مشکل از کجاست. با تشکر
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1397-11-10 20:54
با سلام
خیر مشکلی ندارد و برای عمر بیشتر دستگاه نیز موثر است و در مصرف آب نیز بسیار صرفه جویی میشود .
وارد بخش عیب یابی شوید . در آنجا این مشکل مورد بررسی قرار گرفته است .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# علی 1397-11-16 14:41
با سلام
اگر شیر برقی را بعد از شیر میکس در مدار قرار دهیم چه اتفاقی میفتد ؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فنی - صادقی 1397-11-17 05:07
با سلام
در زمان خاموش بودن دستگاه ، آب شهری از طریق شیر میکس وارد مخزن میشود و سختی آب درون مخزن بالا می رود
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# علی 1397-11-17 05:52
حتی اگر شیر میکس کامل بسته باشد ؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فنی - صادقی 1397-11-17 18:54
با سلام مجدد
اگر شیر بسته باشد ، خیر . در این حالت هیچ تاثیری ندارد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# طهماسبی 1397-11-17 05:54
سلام
طبق نقشه مذکور پیش رفتم اما دستگاه روشن نمیشه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فنی - صادقی 1397-11-17 18:57
با سلام
این نقشه هیچ مشکلی ندارد و احتمالا نقصی در یکی از سنسورها بوجود آمده است . در بخش عیب یابی یک مطلب با عنوان وقتی که دستگاه تصفیه آب روشن نمیشود وجود دارد . بهتر است آنرا مطالعه کنید و تمام موارد را کنترل کنید .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# محمدغلامحسین زاده 1397-11-23 06:40
با سلام
دلیل اینکه دستگاه قطع نمیکند چیست لازم به ذکر است که سوییچ قطع کن را هم تعویض کردم و مشکل بر طرف نشد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فنی - صادقی 1397-11-23 09:59
با سلام
وارد بخش عیب یابی شوید و مطلب با عنوان ( خاموش نشدن و یکسره کار کردن دستگاه تصفیه آب ) را مطالعه کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
نوشتن دیدگاه

مشتریان

ضمن تشکر و ارج نهادن به نظر مثبت مشتریان که خدمات این گروه را انتخاب کرده اند تعدادی از مشتریان که خدمات مارا انتخاب کرده اند به عموم معرفی میگردد.

معرفی برخی مشتریان