فروش دستگاههای تصفیه آبrepair عیب یابی و تعمیرات دستگاه تصفیه اب خانگیدرخواست عضویت در سیستم و بهرمندی از هدایا و تخفیفاتپرداخت آنلاین خرید و اقساطدرخواست استخدام و همکاری با شرکتجستجو در سایت و فروشگاهتماس با ما

فروشگاه شیراز تصفیه

فروش دستگاههای تصفیه آبعیب یابی و تعمیرات دستگاه تصفیه آب خانگیدرخواست عضویت در سیستم و بهرمندی از هدایا و تخفیفاتپرداخت آنلاین خرید و اقساطدرخواست استخدام و همکاری با شرکتجستجو در سایت و فروشگاهتماس با ما

فروشگاه و نمایندگی تصفیه آب در شیراز

جهت خرید و مشاهده محصولات ، یکی از دسته بندی های زیر را انتخاب کنید

انواع دستگاه تصفیه آبانواع ابسردکنانواع فیلتر تصفیه آبانواع فیلتر یخچالانواع فیلتر لباسشویی و پکیجدستگاه تصفیه متفرقهپیش تصفیه و تصفیه ساختمانیتجهیزات و لوازم یدکیانواع جالیوانیفیلتر دوش حمام

چنانچه محصول مورد نظر خود را پیدا نمیکنید آنرا جستجو نمایید . ورود به بخش جستجو

جهت خرید و مشاهده محصولات ، یکی از دسته بندی های زیر را انتخاب کنید

انواع دستگاه تصفیه آبفروش انواع آبسردکن و تجهیزات وابسطهانواع فیلتر تصفیه آبانواع فیلتر یخچالانواع فیلتر لباسشویی و پکیجدستگاه تصفیه متفرقهپیش تصفیه و تصفیه ساختمانیتجهیزات و لوازم یدکیانواع جالیوانیفیلتر دوش حمام

چنانچه محصول مورد نظر خود را پیدا نمیکنید آنرا جستجو نمایید . ورود به بخش جستجو

جستجوی محصولات

زمان تعویض فیلتر ها

یکی از مهمترین مسایل در سلامتی آب و عمر دستگاه ، تعویض به موقع فیلتر های دستگاه هست که باید در زمانهای تعیین شده و توسط افراد مجاز انجام گردد .

 زمان تعویض فیلترها

پاسخ به سوالات شما

بسیاری از همشهریان عزیز، سوالاتی در ذهن خود دارند که میتوانند در این قسمت مطرح نمایند و کارشناسان ما به زودی به آن پاسخ خواهند داد .

سوالات متداول

درباره ما و خدمات این گروه

ضمن تشکر از حسن انتخاب شما از شما دعوت میشود با مطالعه این بخش ، درباره گروه تخصصی تصفیه آب شیراز و خدمات این گروه اطلاعات بیشتری کسب نمایید .

درباره ما

کیفیت بالا

 

راهنمای انتخاب فیلتر تصفیه آب

انتخاب/تعویض/تشخیص

گام به گام برای خرید فیلتر مناسب دستگاه تصفیه آب ( فیلتر مرحله 1 و 2 و 3 )

انواع و اقسام فیلترها و برند ها در بازار تصفیه آب وجود دارد . چه نوع فیلتری و با چه قیمتی خریداری کنیم ؟

با مطالعه این مطلب دید بسیار بهتری از نوع فیلتر و قیمتها و کیفیت فیلترهای تصفیه آب بدست خواهید آورد . این مطلب فقط راجب به فیلترهای پیش تصفیه ( مرحله 1 و 2 و3 ) می باشد .

1- دانستن نوع فیلتری که بر روی دستگاه تصفیه آب شما قابل نصب است

ابتدا باید مطمئن شوید که دستگاه تصفیه آب شما از چه نوعی می باشد و فیلترهای آن باید چه مدلی باشد . به طور کلی 3 مدل دستگاه در بازار موجود داریم که در تصویر زیر مشاهده می کنید .

انواع دستگاه های تصفیه اب و نوع فیلترهای آنها

اکثر دستگاه های تصفیه آب در بازار( بیش از 90%) ، از نوع کلاسیک هستند . در تصویر بالا آنرا مشاهده می کنید . اگر هوزینگ فیلتر 1و2و3 باز می شود و فیلتر درون آنرا تعویض میکنید ، نوع دستگاه و فیلترهای شما کلاسیک یا کارتریجی می باشد . اگر مانند شکل دوم فیلتر 1و2و3 به صورت یک کپسول است که تماما تعویض می شود ، به آنها فیلترهای خطی یا اینلاین in-line می گویند . فیلترهای کلاسیک مشابه با هم هستند اما ممکن است طرح آنها متفاوت باشد که بستگی به کمپانی سازنده دارد . در تصویر زیر یک نمونه از این فیلترها را مشاهده می کنید .

فیلترهای کارتریجی کلاسیک

جهت مطالعه بیشتر و توضیحات تکمیلی درمورد با انواع فیلترها ، اینجا را مشاهده کنید >>> چه فیلتری مناسب برای دستگاه تصفیه آب شماست ؟

2- دستگاه تصفیه آب شما از چه برندی است و فیلتر آن باید از چه برندی باشد ؟

اگر دستگاه تصفیه آب شما از نوع کلاسیک یا اینلاین است ، اصلا مهم نیست که دستگاه تصفیه آب شما از چه برندی باشد و هر نوع فیلتر مشابه با هر برند دیگری بر روی دستگاه تصفیه آب شما قابل نصب است . تنها اگر فیلترهای دستگاه تصفیه آب شما خاص باشد ، حتما باید دقیقا از همان فیلتر و همان برند استفاده کنید .

 

3- فیلتر با چه کیفیتی خریداری کنیم ؟

مهمترین مساله در هنگام خرید فیلتر ، کیفیت فیلتر است . هر چه کیفیت فیلتر بالاتر باشد ، آب بهتر و سالم تری خواهید نوشید و در دراز مدت نیز ، عمر دستگاه بسیار بیشتر خواهد بود و مشکلات دستگاه بسیار کمتر . مواد اولیه که درون فیلتر دوم و سوم استفاده می شود ، کربن فعال است . کربن استفاده شده حتما باید گیاهی باشد تا بهترین عملکرد را داشته باشد و همچنین مواد یا عناصر مضرری را به آب اضافه نکند . کربن فعال گیاهی نیز دارای درجه بندی های مختلف است . کربن فعال مرغوب معمولا از پوست نارگیل تهیه می شود . از پوست گردو ، پسته ، بادام ، نیشکر و چوب برخی درختان و ... نیز کربن فعال تهیه می شود که البته کیفیت پایین تری دارند . در برخی دیگر از فیلترها نیز ، از کربن معدنی و صنعتی همچون آنتراسیت استفاده میشود که برای اینکار مناسب نیست و نمی تواند کاری را که از آن انتظار داریم را انجام دهد . ضمن اینکه این نوع از کربن ها ، میتوانند عناصر نامطلوبی را به آب اضافه کنند که سلامتی را به خطر خواهند انداخت . یکی از مهمترین دلایل اختلاف قیمت فیلترها ، همین است که کربن استفاده شده در این فیلترها از نوع کاملا مرغوب و گیاهی درجه 1 نیستند و یا مخلوطی از فیلتر گیاهی و آنتراسیت هستند . البته صرفا گران بودن فیلتر ، دلیلی بر بهتر بودن فیلتر نیست .

کیفیت فیلتر بسیار مهم است . از نظر یک فرد مصرف کننده که تخصصی در این زمینه ها ندارد ، شاید در ظاهر همه فیلترها مشابه با هم باشند و تفاوتی را حس نکند اما واقعیت این است که کیفیت بسیار متفاوت است . بسیاری از تفاوت ها ممکن است قابل تشخیص نباشند اما اگر تست آزمایشگاهی شود ، آنگاه به اختلاف ها پی خواهید برد . مهمترین اختلاف ها ، عبارتند از :

الف : عدم توانایی کافی در تصفیه آب و ناتوانی در حذف برخی از آلاینده ها

ب : آزاد کردن عناصر مضر به آب با توجه به نوع کربن که گاهی برای سلامتی مضر خواهد بود .

ج : استفاده از پلاستیک نامرغوب در بدنه فیلترها

د : استفاده از رنگ و چسب در ساخت فیلتر که سبب حل شدن مواد شیمیایی در آب می شود .

موارد ذکر شده در بالا صحبت های تئوری یا بزرگنمایی نیستند و باور کنید که در طیف زیادی از فیلترهای موجود در بازار ، دارای شرایط ایده آل نیستند و حداقل یکی از مشکلات بیان شده در بالا را دارند . بنابراین در هنگام خرید فیلتر ، دقت کافی را داشته باشید و کیفیت را ملاک اصلی انتخاب خود قرار دهید . در تصویر زیر ، مواد داخلی یک فیلتر مرغوب و یک فیلتر نامرغوب را مشاهده می کنید . در فیلتر نامرغوب ، ناخالصی زیادی همچون چوب خام ، تیکه های آهن زنگ زده و سنگ وجود داشت . جهت توضیحات بیشتر و نمایش کیفیت فیلترهای تصفیه آب به همراه فیلم ، این مطلب را مطالعه کنید >>> تفاوت کیفیت فیلر تصفیه آب خوب و بد

کربن مرغوب و نا مرغوب فیلتر تصفیه آب

 

4- فیلترهای انتخابی ساخت چه کشوری باشد ؟

اکنون فیلترهای موجود در بازار ، یا ساخت ایران هستند یا چین و یا تایوان . حدود 80% از فیلترهای بازار ساخت ایران و بقیه ساخت چین و تایوان هستند . در ایران چند شرکت تولید فیلتر داریم که البته تعداد آنها بسیار کم و کمتر از 6 شرکت تولیدی است. اما پس چگونه این همه برند ایرانی در بازار وجود دارد ؟ اغلب فیلترهای ایرانی موجود در بازار ، برند تجاری هستند و محصول تولیدی ساخت یک شرکت دیگر می باشد . به عنوان مثال ، فیلتر با برند UNIQUE ساخت شرکت توس مشهد می باشد . با این نوع برند سازی ، گاهی برای یک نوع محصول مشخص ، قیمتهای متفاوت و گاها با اختلاف زیاد مشاهده می شود . جهت حمایت از تولیدات و محصولات ایرانی ، توصیه به خرید محصولات ایرانی داریم اما محصول با کیفیت و با قیمت مناسب را خریداری کنید تا اینگونه به رشد آن شرکت سرعت ببخشید و همچنین از فیلترهای بی کیفیت و گران قیمت حمایت نشود . هیچ فیلتر تولید ایران ؛ دارای استاندارد های بین اللملی یا تحت لیسانس نیست و همه این صحبت ها ، فقط ادعا هستند . برخی از شرکتهای ایرانی نیز اقدام به حک MADE IN TAIWAN روی محصول خود میکنند که صحت ندارد . 

CCK IRAN FAKE فیلتر ساخت ایرانی با حک تایوان به صورت تقلبی

5- فیلتر را به چه قیمتی خریداری کنیم ؟

 فیلترهای تایوانی مرغوب ( فیلتر مرحله 1و2و3 ) ، همچون برند FLUXTEK یا C.C.K ، دارای قیمت حدود 130 هزار تومان هستند که از بهترین ها هستند . فیلترهای تولید ایران موجود در بازار از رنج های قیمتی حدود 25 هزار تومان تا 100 هزار تومان قیمت دارند . در کل اینگونه بگوییم که خرید فیلترهای تایوانی با قیمت 120 هزار تومان و فیلترهای ایرانی در رنج قیمتی بیشتر از 80 هزار تومان هیچ توجیحی ندارند .

موارد بالا ، یکسری از نکاتی بود که در هنگام خرید فیلتر باید مد نظر قرار دهید . کیفیت فیلتر بسیار مهم است . برخی از افراد می گوییند که چون این فیلترها را زود به زود تعویض میکنیم ، نیاز نیست هزینه زیادی کنیم و فیلتر مرغوب استفاده کنیم . اما این صحبت کاملا اشتباه است . آیا شما برای روغن موتور اتومبیل خود که در زمان زود آنرا تعویض می کنید ، از روغن موتور کیفیت پایین استفاده می کنید؟

استفاده از فیلترهای نامرغوب و با کیفیت پایین ، علاوه بر اینکه سلامتی خود را به خطر می اندازید ، در دراز مدت به دستگاه خود آسیب وارد میکنید و آب خروجی بعد از مدتها دارای طعم و بوی نامطلوب خواهد شد .

احتمالا بعد از مطالعه موارد بالا ، نا امید و دلسرد شده اید و برای انتخاب یک فیلتر آب مناسب کاملا گیج و بی اعتماد شده اید . ما در صفحه خرید فیلترها ، توضیحاتی را داده ایم و سعی کرده ایم با شفافیت صحبت کنیم . بهتر است محصولات را مطالعه کنید و با محصولات خوب داخلی و خارجی آشنا شوید .

از میان محصولات موجود در فروشگاه ما ، فیلترهای با برند SUPER CRYSTAL , C.C.K و FLUXTEK کاملا وارداتی هستند و کیفیت بسیار بالایی دارند . از میان محصولات ایرانی بیشماری که در بازار وجود دارد ، فیلتر با برند FEREDIMAX و ARTEMIS کیفیت مناسبی دارند و اغلب فیلترهای ایرانی ، مشابه با هم هستند و از یک کارخانه تولیدی اما با برندهای مختلف تولید شده اند . یکی از بهترین فیلترهای ایرانی ، همان فیلتر C.C.K ساخت ایران و شرکت معصومی است که با قیمتهای بسیار پایینی نیز به فروش می رسد .

لطفا نظرات و سوالات خود را با ما و دیگران در میان بگذارید .

 

دیدگاه‌ها  

# بهنام 1399-05-24 07:23
سلام
واقعا مسخره هست . ادم دیگه نمیدونه چی رو باور کنه و نکنه . برای یک خرید ساده فیلتر 3 روز وقتم داره هدر میره برای اینکه به سلامتیم اسیب نزنم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
نوشتن دیدگاه

مشتریان

ضمن تشکر و ارج نهادن به نظر مثبت مشتریان که خدمات این گروه را انتخاب کرده اند تعدادی از مشتریان که خدمات مارا انتخاب کرده اند به عموم معرفی میگردد.

معرفی برخی مشتریان