فروش دستگاههای تصفیه آبrepair عیب یابی و تعمیرات دستگاه تصفیه اب خانگیدرخواست عضویت در سیستم و بهرمندی از هدایا و تخفیفاتپرداخت آنلاین خرید و اقساطدرخواست استخدام و همکاری با شرکتجستجو در سایت و فروشگاهتماس با ما

فروش دستگاههای تصفیه آبعیب یابی و تعمیرات دستگاه تصفیه آب خانگیدرخواست عضویت در سیستم و بهرمندی از هدایا و تخفیفاتپرداخت آنلاین خرید و اقساطدرخواست استخدام و همکاری با شرکتجستجو در سایت و فروشگاهتماس با ما

فرم سفارش کالا و پرداخت در زمان تحویل

- در حال آپدیت و طراحی مجدد قسمت فروشگاه وبسایت هستیم و فعلا مشتریان گرامی باید به صورت دستی فرم خرید را تکمیل نمایند . اگر مشکلی داشتید با شمارهای بالای صفحه تماس بگیرید .

هزینه ارسال کالاهای با قیمت بالای 50 هزار تومان، رایگان میباشد و برای کالای کمتر مطابق با تعرفه اداره پست (10 هزار تومان ) میباشد و برای شهر شیراز کلا رایگان میباشد .

ارسال کالا هر روز صبح انجام میشود و معمولا زمان رسیدن کالا به دست شما در شیراز کمتر از 2 ساعت و برای شهرهای دیگر مطابق با ادعای شرکت پست 24 الی 72 ساعت است .

تمامی محصولات سایت موجود می باشند و قیمتها هر روز بروزرسانی میشوند .

تمام فیلدهای ضروری زیر را تکمیل کنید تا سفارش شما ثبت شود .

اگر چند کالا برای سفارش دارید ، هر کدام را جداگانه باید ثبت کنید .

هزینه کالا ، در زمان تحویل درب منزل از شما دریافت خواهد شد و بجز بهاء کالا هیچ هزینه ای را نخواهید پرداخت .

چنانچه قصد پرداخت آنلاین کالا را دارید ، روی آیکن زیر کلیک کنید .

 پرداخت آنلاین

لذت خرید آسان و مطمئن را تجربه کنید

فرم ثبت سفارش به روش پرداخت در محل

لطفا تمام فیلدهای زیر را به صورت دقیق تکمیل کنید

Powered by BreezingForms

مشتریان

ضمن تشکر و ارج نهادن به نظر مثبت مشتریان که خدمات این گروه را انتخاب کرده اند تعدادی از مشتریان که خدمات مارا انتخاب کرده اند به عموم معرفی میگردد.

معرفی برخی مشتریان

مطالب مشابه

بیشتر بخوانید