َ

 info @ shiraz-tasfiye . ir

09176090035

 32424294 - ۰71

فروش دستگاههای تصفیه آبrepair عیب یابی و تعمیرات دستگاه تصفیه اب خانگیدرخواست عضویت در سیستم و بهرمندی از هدایا و تخفیفاتپرداخت آنلاین خرید و اقساطدرخواست استخدام و همکاری با شرکتجستجو در سایت و فروشگاهتماس با ما

فروش دستگاههای تصفیه آبعیب یابی و تعمیرات دستگاه تصفیه آب خانگیدرخواست عضویت در سیستم و بهرمندی از هدایا و تخفیفاتپرداخت آنلاین خرید و اقساطدرخواست استخدام و همکاری با شرکتجستجو در سایت و فروشگاهتماس با ما

جهت خرید و مشاهده محصولات ، یکی از دسته بندی های زیر را انتخاب کنید

انواع دستگاه تصفیه آبانواع ابسردکنانواع فیلتر تصفیه آبانواع فیلتر یخچالانواع فیلتر لباسشویی و پکیجدستگاه تصفیه متفرقهپیش تصفیه و تصفیه ساختمانیتجهیزات و لوازم یدکیانواع جالیوانیفیلتر دوش حمام

چنانچه محصول مورد نظر خود را پیدا نمیکنید آنرا جستجو نمایید . ورود به بخش جستجو

جهت خرید و مشاهده محصولات ، یکی از دسته بندی های زیر را انتخاب کنید

انواع دستگاه تصفیه آبفروش انواع آبسردکن و تجهیزات وابسطهانواع فیلتر تصفیه آبانواع فیلتر یخچالانواع فیلتر لباسشویی و پکیجدستگاه تصفیه متفرقهپیش تصفیه و تصفیه ساختمانیتجهیزات و لوازم یدکیانواع جالیوانیفیلتر دوش حمام

چنانچه محصول مورد نظر خود را پیدا نمیکنید آنرا جستجو نمایید . ورود به بخش جستجو

معرفی محصولات

کلیه محصولات این فروشگاه را می توانید در این قسمت مشاهده نمایید . جزییات تمامی محصولات به همراه عکس و قیمت به روز درج گردیده است .

محصولات

زمان تعویض فیلتر ها

یکی از مهمترین مسایل در سلامتی آب و عمر دستگاه ، تعویض به موقع فیلتر های دستگاه هست که باید در زمانهای تعیین شده و توسط افراد مجاز انجام گردد .

 زمان تعویض فیلترها

پاسخ به سوالات شما

بسیاری از همشهریان عزیز، سوالاتی در ذهن خود دارند که میتوانند در این قسمت مطرح نمایند و کارشناسان ما به زودی به آن پاسخ خواهند داد .

سوالات متداول

درباره ما و خدمات این گروه

ضمن تشکر از حسن انتخاب شما از شما دعوت میشود با مطالعه این بخش ، درباره گروه تخصصی تصفیه آب شیراز و خدمات این گروه اطلاعات بیشتری کسب نمایید .

درباره ما

مفتخریم اعلام کنیم که ما به صورت فروش کلی و عمده فروشی نیز فعالیت داریم و تمام انواع دستگاه های تصفیه آب و فیلتر های آنها را به صورت عمده و با قیمت کارخانه تولیدی و یا وارداتی ، در اختیار تمام فروشگاه های تصفیه آب قرار دهیم . همچنین شایان به ذکر است که فعالیت و فروش ما در همه شهرهای کشور است و همچنین مراکز پخش ما و انبار ها در شهر تهران ، قم و شیراز است . برای خرید عمده محصولات تصفیه آب از ما ، شما باید حتما یک فروشنده یا فروشگاه و یا حداقل یک نصاب سیار باشید اما در میزان خرید کالا هیچ سقف و کفی نداریم و هرکس با هر توان مالی میتواند با ما کار کند . در زیر لیست برخی محصولات را به همراه تصاویر آورده ایم اما برای دریافت لیست و قیمتهای لحظه ای حتما باید تماس بگیرید .

فروش عمده همه انواع دستگاه و فیلتر تصفیه آب

فروش عمده انواع دستگاه های تصفیه آب مونتاژ ایران

 فروش عمده انواع ستگاه های تصفیه آب اورجینال

فروش عمده مخزن و تانک دستگاه های تصفیه آب خانگی

فروش عمده انواع فیلتر های پیش تصفیه مرحله 1و2و3

فروش عمده فیلتر های پست کربن ایرانی و وارداتی چین و تایوان

فروش عمده انواع فیلتر های مینرال و قلیایی تولید ایران و وارداتی چین و تایوان

فروش عمده انواع آداپتور و ترانس دستگاه تصفیه اب خانگی و نیمه صنعتی

فروش عمده انواع فیلتر های ممبران تولید داخل و واراتی 

فروش انواع هوزینگ تصفیه آب و ورودی ساختمان

فروش انواع دستگاه های آب سردکن و آب جوش فانتزی و استیل

فروش انواع مخزن های ساده ( پت 20 لیتری ) و تصفیه دار و اتصال مستقیم دستگاه های آبسردکن 

فروش انواع جا لیوانی چسبی ، پیچی ، آهنربایی برای انواع آبسردکن

و ....

لازم به دکر است که محصولات ما ، هم محصولات تولید داخل و شرکت های ایرانی هستند و هم محصولات تصفیه آب وارداتی از کشورهای چین و تایوان و ... که در بازار یافت میشود . سبد محصولات ما تقریبا جامع و کامل است وهمه نوع محصولات را میتوان در آن یافت . 

جهت هماهنگی و مشاهده تصویر و دریافت لیست قیمت لطفا با این شماره تماس بگیرید . 09332420052

 

 

نوشتن دیدگاه