فروش دستگاههای تصفیه آبrepair عیب یابی و تعمیرات دستگاه تصفیه اب خانگیدرخواست عضویت در سیستم و بهرمندی از هدایا و تخفیفاتپرداخت آنلاین خرید و اقساطدرخواست استخدام و همکاری با شرکتجستجو در سایت و فروشگاهتماس با ما

بنر تبلیغاتی تصفیه آب شیراز خانگی

فروش دستگاههای تصفیه آبعیب یابی و تعمیرات دستگاه تصفیه آب خانگیدرخواست عضویت در سیستم و بهرمندی از هدایا و تخفیفاتپرداخت آنلاین خرید و اقساطدرخواست استخدام و همکاری با شرکتجستجو در سایت و فروشگاهتماس با ما

بنر تبلیغاتی تصفیه آب شیراز خانگی

جهت خرید و مشاهده محصولات ، یکی از دسته بندی های زیر را انتخاب کنید

انواع دستگاه تصفیه آبانواع ابسردکنانواع فیلتر تصفیه آبانواع فیلتر یخچالانواع فیلتر لباسشویی و پکیجدستگاه تصفیه متفرقهپیش تصفیه و تصفیه ساختمانیتجهیزات و لوازم یدکیانواع جالیوانیفیلتر دوش حمام

چنانچه محصول مورد نظر خود را پیدا نمیکنید آنرا جستجو نمایید . ورود به بخش جستجو

جهت خرید و مشاهده محصولات ، یکی از دسته بندی های زیر را انتخاب کنید

انواع دستگاه تصفیه آبفروش انواع آبسردکن و تجهیزات وابسطهانواع فیلتر تصفیه آبانواع فیلتر یخچالانواع فیلتر لباسشویی و پکیجدستگاه تصفیه متفرقهپیش تصفیه و تصفیه ساختمانیتجهیزات و لوازم یدکیانواع جالیوانیفیلتر دوش حمام

چنانچه محصول مورد نظر خود را پیدا نمیکنید آنرا جستجو نمایید . ورود به بخش جستجو

معرفی محصولات

کلیه محصولات این فروشگاه را می توانید در این قسمت مشاهده نمایید . جزییات تمامی محصولات به همراه عکس و قیمت به روز درج گردیده است .

محصولات

زمان تعویض فیلتر ها

یکی از مهمترین مسایل در سلامتی آب و عمر دستگاه ، تعویض به موقع فیلتر های دستگاه هست که باید در زمانهای تعیین شده و توسط افراد مجاز انجام گردد .

 زمان تعویض فیلترها

پاسخ به سوالات شما

بسیاری از همشهریان عزیز، سوالاتی در ذهن خود دارند که میتوانند در این قسمت مطرح نمایند و کارشناسان ما به زودی به آن پاسخ خواهند داد .

سوالات متداول

درباره ما و خدمات این گروه

ضمن تشکر از حسن انتخاب شما از شما دعوت میشود با مطالعه این بخش ، درباره گروه تخصصی تصفیه آب شیراز و خدمات این گروه اطلاعات بیشتری کسب نمایید .

درباره ما

آیا دستگاه تصفیه آب خانگی معمولی قادر به حذف آرسنیک هستند ؟

بله ، خوشبختانه دستگاههای تصفیه آب خانگی از مدلهای RO یا اسمزمعکوس قابلیت کاهش آرسنیک را دارند ( دقت کنید که دستگاه های تصفیه آب RO ، دارای فیلتر ممبران ، پمپ و مخزن هستند و حتما باید متصل به برق باشند و اگر دستگاهی این مشخصات را نداشت ، RO محسوب نمی شود ) . این دستگاههای تصفیه آب معمولا دارای 5 فیلتر و بیشتر هستند اما فیلتری که وظیفه حذف آرسنیک را دارد ، ممبران membrane یا RO است . شرکتهای بزرگ سازنده ادعا میکنند که این فیلتر می تواند تا 90% آرسنیک را کاهش دهد . البته حذف آرسنیک به پارامترهای دیگر آب نظیر PH ، TDS و ... نیز یستگی دارد .

remove arsenic حذف آرسنیک از آب آشامیدنی

 

دستگاه تصفیه آبی که RO نباشد ، قابلیت حذف آرسنیک را دارند؟

خیر ، میزان حذف آرسنیک در آنها بسیار کم و آن هم توسط فیلترهای کربن فعال انجام میشود . دستگاههای تصفیه آب UF با 5 مرحله فیلتر تصفیه آب ، مثالی از این نوع دستگاهها هستند که قادر به حذف آرسنیک نیستند .

 

دستگاه تصفیه آب برای حذف آرسنیک باید چه مشخصاتی داشته باشد؟

دقت کنید که دستگاه شما ، حتما باید دارای فیلتر ممبران یا RO یا اسمزمعکوس باشد . نشانه این فیلتر این است که دستگاه دارای پمپ و مخزن و آداپتور برق است .

 

چه برند دستگاه تصفیه آب برای حذف آرسنیک موفق تر هستند؟

برند دستگاه تصفیه آب چندان مهم نیست و تنها کیفیت فیلتر ممبران و کیفیت بقیه فیلترها مهم است . دستگاهی را انتخاب کنید که کیفیت فیلترهایش بالا باشد و استانداردهای معتبر جهانی داشته باشد .

 

دستگاه تصفیه آب برای حذف آرسنیک ، باید دارای چند مرحله فیلتر باشد؟

اگر دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس دارای 5 فیلتر باشد کافی است و فیلترهای بعدی در حذف آرسنیک نقشی ندارند .

 

آیا جوشاندن آب ، آرسنیک را از آب حذف می کند یا کاهش می دهد؟

خیر ، جوشاندن آب هیچ تاثیری بر میزان آرسنیک ندارد و حتی با کاهش حجم آب ، ممکن است سبب تغلیظ آن شود .

 

روشهای دیگر حذف آرسنیک از آب آشامیدنی چه هستند؟

استفاده از فیلترهای کربن فعال تا 40% تاثیر در حذف آرسنیک ، استفاده از رزین مخصوص حذف آرسنیک با تاثیر 90 الی 100% ، روش تقطیر با تاثیر 98% در حذف

 

آیا آرسنیک برای آشامیدن مضر است؟

آرسنیک بسیار سمی و خطرناک است و سرطان زا بودن آن به صورت مستقیم اثبات شده است . بر اساس سازمان محیط زیست آمریکا EPA ، میزان مجاز نیترات در آب 10ppm و میزان مجاز آرسنیک 0.01ppm و یا 10ppb است . مشاهده میکنید که به علت خطرات بسیار بالا ، حد مجاز بسیار بسیار پایینی دارد . برای مطالعه در مورد با آرسنیک ، اینجا را ببینید >>> خطرات آرسنیک برای سلامتی

danger of arsenic for body خطرات آرسنیک برای بدن انسانها

 

نمونه عملی تست شده برای اثر دستگاه تصفیه آب در حذف آرسنیک داشته اید؟

بله ، چندین نمونه آب تست شده وجود دارد که در نواحی با میزان آرسنیک بالا انجام شده است ( معمولا استان کرمان ) . در موارد تست شده ، دستگاه تصفیه آب خانگی RO ، میزان آرسنیک آب شهری را از 70ppb به مقدار 15ppb کاهش داده بود که کاهش قابل توجهی می باشد و راهکار مناسبی برای کاهش آرسنیک محسوب می شود .

برای کاهش میزان آرسنیک و حتی صفر کردن آن باید چه کاری انجام دهیم؟

میتوان با استفاده از رزین حذف آرسنیک ، باز هم میزان آنرا کاهش داد . با توجه به دستورالعمل رزین ، میتوان آنرا قبل یا بعد از دستگاه تصفیه آب قرار داد و یا حتی به صورت جداگانه مورد استفاده قرار داد .

how to remove arsenic from water naturally ?

How do you reduce arsenic in water ?

can RO system to remove arsenic from water ?

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما و دیگران در میان بگذارید .

نوشتن دیدگاه