َ

 info @ shiraz-tasfiye . ir

09176090035

 32424294 - ۰71

فروش دستگاههای تصفیه آبمشاهده وضعیت فیلترها و گزارش دستگاهدرخواست عضویت در سیستم و بهرمندی از هدایا و تخفیفاتپرداخت آنلاین خرید و اقساطدرخواست استخدام و همکاری با شرکتجستجو در سایت و فروشگاهتماس با ما

فروشگاه شیراز تصفیه

فروش دستگاههای تصفیه آبمشاهده وضعیت فیلترها و گزارش دستگاهدرخواست عضویت در سیستم و بهرمندی از هدایا و تخفیفاتپرداخت آنلاین خرید و اقساطدرخواست استخدام و همکاری با شرکتجستجو در سایت و فروشگاهتماس با ما

فروشگاه و نمایندگی تصفیه آب در شیراز

جهت خرید و مشاهده محصولات ، یکی از دسته بندی های زیر را انتخاب کنید

انواع دستگاه تصفیه آبانواع ابسردکنانواع فیلتر تصفیه آبانواع فیلتر یخچالانواع فیلتر لباسشویی و پکیجدستگاه تصفیه متفرقهپیش تصفیه و تصفیه ساختمانیتجهیزات و لوازم یدکیانواع جالیوانیفیلتر دوش حمام

چنانچه محصول مورد نظر خود را پیدا نمیکنید آنرا جستجو نمایید . ورود به بخش جستجو

جهت خرید و مشاهده محصولات ، یکی از دسته بندی های زیر را انتخاب کنید

انواع دستگاه تصفیه آبفروش انواع آبسردکن و تجهیزات وابسطهانواع فیلتر تصفیه آبانواع فیلتر یخچالانواع فیلتر لباسشویی و پکیجدستگاه تصفیه متفرقهپیش تصفیه و تصفیه ساختمانیتجهیزات و لوازم یدکیانواع جالیوانیفیلتر دوش حمام

چنانچه محصول مورد نظر خود را پیدا نمیکنید آنرا جستجو نمایید . ورود به بخش جستجو

معرفی محصولات

کلیه محصولات این فروشگاه را می توانید در این قسمت مشاهده نمایید . جزییات تمامی محصولات به همراه عکس و قیمت به روز درج گردیده است .

محصولات

زمان تعویض فیلتر ها

یکی از مهمترین مسایل در سلامتی آب و عمر دستگاه ، تعویض به موقع فیلتر های دستگاه هست که باید در زمانهای تعیین شده و توسط افراد مجاز انجام گردد .

 زمان تعویض فیلترها

پاسخ به سوالات شما

بسیاری از همشهریان عزیز، سوالاتی در ذهن خود دارند که میتوانند در این قسمت مطرح نمایند و کارشناسان ما به زودی به آن پاسخ خواهند داد .

سوالات متداول

درباره ما و خدمات این گروه

ضمن تشکر از حسن انتخاب شما از شما دعوت میشود با مطالعه این بخش ، درباره گروه تخصصی تصفیه آب شیراز و خدمات این گروه اطلاعات بیشتری کسب نمایید .

درباره ما

کلر یک عنصر طبیعی است و به عنوان بخشی از نمک معدنی زمین بسیار فراوان است. انسانها کلر را مهار کرده اند و بیشتر، آنها را برای اهداف ضد عفونی استفاده می کنند. متاسفانه، سمیت بالقوه کلر به مو و پوست محدود نیست و در واقع با خطرات جدی سلامت انسان مرتبط است.

کلر در بسیاری از پاک کننده های خانگی استفاده می شود، به عنوان یک فومیگان مورد استفاده قرار می گیرد و اغلب به سیستم های آب به عنوان یک ضد عفونی کننده اضافه می شود. پس از آن، آب آشامیدنی را به شدت تحت تاثیر قرار می دهد. در حالی که ضدعفونی آب آشامیدنی برای جلوگیری از شیوع بیماری ها ، اقدامی ضروری است ، نگرانی هایی در مورد ایمنی کلر مطرح شده است که صدمات مهلکی بر سلامتی ، از جمله زوال عقل، وارد میکند . در یک مطالعه 3 ساله در امریکا مشخص شد که بیش از 85% از مردم ، به آبی دسترسی دارند که بیش از 300 آلاینده دارد . امام مهمتر از همه این بود که خطرناکترین آلاینده ، در واقع همان کلر است که خود ما به آب اضافه میکنیم .

کلر موجود در آب به 3 دلیل میتواند بسیار خطرناک باشد :

1- کلر باکتریهای مفید دستگاه گوارش را می کشد

2- کلر به عنوان یک آمینو استروژن عمل میکند

3- کلر باعث افزایش وزن میشود

آب استخر باید کاملا تمیز شود تا از آلودگی و رشد بیش از اندازه باکتری جلوگیری شود. کلر روش امن تر نیست، اما احتمالا شایع تر است. در نظر بگیرید که کلر چیست -( کلر گازی سمی است که حتی میتواند باعث مرگ انسان شود ) .بوی قوی کلر نشان می دهد که کلرامین ها در یک استخر وجود دارد . آن را فقط به اندازه کافی استفاده کنید . برای اندازه گیری آن در محل های خصوصی میتوانید کیت های اندازه گیری کلر را خریداری نمایید .

 

اندازه گیری میزان مجاز کلر و خطرات و علایم آن

بازبینی تحقیقات در دسترس توسط Marywood University تایید می کند که در معرض قرار گرفتن در طولانی مدت در استخر کلر می تواند علائم آسم را در شناگران ایجاد کند. این امر می تواند بر ورزشکاران که قبلا سالم بوده اند، به ویژه نوجوانان تأثیر بگذارد.  علاوه بر این، سوزش چشم و پوست در شناگران دیگر تبدیل به امری عادی شده است . آیا تا کنون دقت کرده اید که شناگران المپیک که به صورت حرفه ای تمرین میکنند و روزانه بیش از 10 ساعت در استخر هستند ، در سن 20 سالگی مانند یک انسان 30 ساله هستند ؟

شنا کردن در یک استخر کلر می تواند خطر ابتلا به سرطان را افزایش دهد، مجموعه ای از مطالعات جدید را نشان می دهد که بیش از 100 محصول جانبی شیمیایی را در استخرهایی که از کلر به عنوان یک ضد عفونی کننده استفاده می کنند، شناسایی کرده اند

آیا می دانستید که کلر استخر شنا با فرسایش مینای دندان همراه است؟ این اغلب ذکر نشده است، اما دانشکده دندانپزشکی دانشگاه نیویورک آن را به عنوان یک نگرانی اصلی فهرست می کند.

 استنشاق گاز کلر می تواند مشکل تنفس، درد قفسه سینه، سرفه، سوزش چشم، افزایش ضربان قلب، تنفس سریع و مرگ را ایجاد کند. قرار گرفتن در معرض یک تجربه بسیار ترسناک است.

 میزان مجاز کلر و خطرات و علایم آن

قرار گرفتن در معرض کلر به مقدار زیاد معمولا توسط ما به علت ارزانی و دردسترس بودن انتخاب میشود ولی شما امروزه میتوانید از روشهای بسیار موثر و سالم تری همچون اشعه UV ، گاز ازن ،ژنراتورهای یون نقره و مس و آب نمک و ... استفاده کنید تا از خطرات کلر و عوارض آن دور بمانید .

اجتناب از مواد پاک کننده خانگی که حاوی کلر هستند بسیار مفید خواهد بود .

یکی از مهمترین اقداماتی که می توانید انجام دهید اینست که همیشه آب آشامیدنی را که مصرف می کنید یا یک سیستم تصفیه آب برای خانه خود مورد تصفیه قرار دهید ( 100% کلر حذف میشود )

حتی آکادمی اطفال آمریکایی ، خطرات کلر را اذعان می کند. مطالعه آنها روی بیش از 800 کودک نشان داد که قرار گرفتن در معرض کلر تاثیر قابل توجهی بر کودکان مبتلا به آلرژی و آسم دارد. آنها همچنین دریافتند که حتی کودکان بدون آلرژی و آسم نیز تحت تاثیر قرار گرفتن در معرض کلر قرار دارند.

مطالعاتی انجام شده است که استفاده از کلر را برای تصفیه آب آشامیدنی را به افزایش خطر ابتلا به سرطان مثانه پیوند می دهد. در آن مطالعه توسط مجله پزشکی آکسفورد نیز در مورد استفاده از استخر شنا به عنوان یک عامل خطر دیگر صحبت شده است .

یکی از راهکارهای بسیار موثر برای جلوگیری از خطرات ناشی از کلر استفاده از فیلترهای دوش حمام است . در حمام ، ما به طور مداوم برای مدتی در معرض کلر هستیم و همچنین گازهای کلر ساطع شده از آب ، میتواند ریه های ما را مورد تحریک قرار دهد . این فیلترها میتوانند مقدار زیادی از گاز کلر را در حمام کاهش دهند .

میزان مجاز کلر در حمام و خطرات و علایم آن

 

در بخش زیر میتوانید فیلترهای دوش حمام را مشاهده نمایید . بخش فیلترهای دوش

فروش فیلتر حمام

 

لطفا نظرات و سوالات و تجربیات خود را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید .

نوشتن دیدگاه