َ

 info @ shiraz-tasfiye . ir

09176090035

 32424294 - ۰71

فروش دستگاههای تصفیه آبrepair عیب یابی و تعمیرات دستگاه تصفیه اب خانگیدرخواست عضویت در سیستم و بهرمندی از هدایا و تخفیفاتپرداخت آنلاین خرید و اقساطدرخواست استخدام و همکاری با شرکتجستجو در سایت و فروشگاهتماس با ما

فروشگاه شیراز تصفیه

فروش دستگاههای تصفیه آبعیب یابی و تعمیرات دستگاه تصفیه آب خانگیدرخواست عضویت در سیستم و بهرمندی از هدایا و تخفیفاتپرداخت آنلاین خرید و اقساطدرخواست استخدام و همکاری با شرکتجستجو در سایت و فروشگاهتماس با ما

فروشگاه و نمایندگی تصفیه آب در شیراز

جهت خرید و مشاهده محصولات ، یکی از دسته بندی های زیر را انتخاب کنید

انواع دستگاه تصفیه آبانواع ابسردکنانواع فیلتر تصفیه آبانواع فیلتر یخچالانواع فیلتر لباسشویی و پکیجدستگاه تصفیه متفرقهپیش تصفیه و تصفیه ساختمانیتجهیزات و لوازم یدکیانواع جالیوانیفیلتر دوش حمام

چنانچه محصول مورد نظر خود را پیدا نمیکنید آنرا جستجو نمایید . ورود به بخش جستجو

جهت خرید و مشاهده محصولات ، یکی از دسته بندی های زیر را انتخاب کنید

انواع دستگاه تصفیه آبفروش انواع آبسردکن و تجهیزات وابسطهانواع فیلتر تصفیه آبانواع فیلتر یخچالانواع فیلتر لباسشویی و پکیجدستگاه تصفیه متفرقهپیش تصفیه و تصفیه ساختمانیتجهیزات و لوازم یدکیانواع جالیوانیفیلتر دوش حمام

چنانچه محصول مورد نظر خود را پیدا نمیکنید آنرا جستجو نمایید . ورود به بخش جستجو

معرفی محصولات

کلیه محصولات این فروشگاه را می توانید در این قسمت مشاهده نمایید . جزییات تمامی محصولات به همراه عکس و قیمت به روز درج گردیده است .

محصولات

زمان تعویض فیلتر ها

یکی از مهمترین مسایل در سلامتی آب و عمر دستگاه ، تعویض به موقع فیلتر های دستگاه هست که باید در زمانهای تعیین شده و توسط افراد مجاز انجام گردد .

 زمان تعویض فیلترها

پاسخ به سوالات شما

بسیاری از همشهریان عزیز، سوالاتی در ذهن خود دارند که میتوانند در این قسمت مطرح نمایند و کارشناسان ما به زودی به آن پاسخ خواهند داد .

سوالات متداول

درباره ما و خدمات این گروه

ضمن تشکر از حسن انتخاب شما از شما دعوت میشود با مطالعه این بخش ، درباره گروه تخصصی تصفیه آب شیراز و خدمات این گروه اطلاعات بیشتری کسب نمایید .

درباره ما

نقره silver

نقره یکی از عناصر شیمیایی موجود در جهان میباشد که به دلیل بازدهی بالا در رسانایی الکتریکی و گرمایی دارای کاربردهای ویژه ای در صنایع مختلف است . با نماد Ag مشخص میشود و بیشترین کاربرد آن در حال حاضر به عنوان فلزات گرانبها و تزئیناتی می باشد . ترکیبات نقره و نقره برای باکتری ها و جلبک ها و قارچ ها سمی هستند که این اثر ضد باکتریایی وابسته به یون نقره میباشد ( +Ag ). به دلیل همین خاصیت آنی باکتریالی ، از نقره در پزشکی و تجهیزات پزشکی و داروها استفاده های گسترده و خاص میشود و قدمت آن به بیش از هزار سال میرسد .

اثر ضد باکتری نقره

 

مشاهده شده که باکتری هایی که توسط نقره کشته شده اند ، خود تبدیل به منبعی از نقره شده اند که باعث نابودی تعداد بیشتری از باکتریها شده است ( اثر زامبی ) . به طور دقیق و مشخص هنوز مکانیزم میکروب کشی نقره کشف نشده است و تا به امروز علم شیمی از بیان آن ناتوان است . جهت بهره برداری بهتر از خواص نقره ، امروزه از فناوری نانو کمک گرفته شده و نانو ذرات نقره تولید شده اند که بسیار موثرتر و قوی تر میباشند . در جدول زیر ، تاثیر ذرات نانو نقره را بر چند پاتوژن در مدت 5 دقیقه مشاهده میکنید .

تاثیر نقره بر پاتوژن ها

یکی دیگر از موارد استفاده از نقره ، در صنایع و فرایندهای تصفیه آب می باشد البته به منظور ضد عفونی کننده آب نه تصفیه آن . به عنوان مثال در ایستگاه فضایی میر و همچنین ایستگاه فضایی بین الملی جهت تامین آب آشامیدنی از آن بهره گرفته شده است . همچنین در بیمارستانهای مدرن ، از فیلترهای مس - نقره جهت از بین بردن MRSA و عفونت های لژیونلا استفاده میشود . سازمان بهداشت جهانی از 2 روش الکترولیز با الکترودهای نقره و همچنین فیلترهای متشکل از نقره برای فراهم نمودن آب سالم در کشورهای فقیر آفریقایی اقدام نموده است . نقره به طور کلی دارای سمیت بسیار کمی برای انسان هست و به همین دلیل باید کنترل شده و با علم مورد استفاده قرار گیرد .

راههای حذف باکتری توسط نقره

 

در تصفیه آب نیز از نانو سیلور برای میکروب کشی استفاده میگردد . بعضی از فیلترها با نانو ذرات نقره ادغام شده اند تا خواص ضد میکروبی و قارچی بدست آورند . در شکل زیر یک نمونه از این فیلتر را مشاهده مینمایید .

cto flux3

 این فیلتر ، یک فیلتر برپایه کربن میباشد که در آن از نانو ذرات نقره نیز استفاده شده است که به آن خواص ضد میکروبی و قارچی داده است . در آخرین مرحله در دستگاه تصفیه آب نصب می شود تا اگر در جایی از دستگاه ، آلودگی میکروبی یا قارچی پدید آید ، آب خروجی را در مرحله آخر مورد تصفیه قرار دهد .

دیدگاه‌ها  

# کریمی 1396-07-20 23:28
دوست عزیز این فیلتر باید کجا نصب شود؟ در ورودی دستگاه یا خروجی؟ ورودی بهتر نیست؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1396-07-21 18:58
به نقل از کریمی:
دوست عزیز این فیلتر باید کجا نصب شود؟ در ورودی دستگاه یا خروجی؟ ورودی بهتر نیست؟

با سلام . در دستگاه تصفیه آب فیلتر ممبران قادر به حذف تمامی آلودگی هاست . ولی آب موجود در مخزن که احتمال آلودگی برای آن وجود دارد باید از این فیلتر عبور کند بنابراین در حالت معمول بهتر است در خروجی بکار برده شود و استفاده در ورودی از عمر آن میکاهد و زود خراب خواهد شد . اما اگر آب دارای آلودگی میکروبی است بهتر است از فیلتر UV در ورودی استفاده نمایید .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# صدری 1397-02-25 09:35
جایی خوندم که نوشته شده بود فیلتر های دارای نقره به علت اینکه در اب نقره ازاد میکنن بسیار مصر هستند . با این توضیحات حالا فیلترهای نقره مفید هستند یا مضر؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1397-02-25 20:38
با سلام . بله نقره برای انسان مضر است . اما تستهای آزمایشگاهی نشان دادند که مقدار نقره بسیار بسیار کمی در آب خروجی خواهد بود ، البته در فیلتر فلاکس تک تایوان که نتایج تستها در سایت رسمی خودشان موجود هست . بنابراین شما میتوانید با خیال آسوده ، از آب عبور کرده از این فیلتر استفاده نمایید .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
نوشتن دیدگاه