َ

 info @ shiraz-tasfiye . ir

09176090035

 32424294 - ۰71

فروش دستگاههای تصفیه آبمشاهده وضعیت فیلترها و گزارش دستگاهدرخواست عضویت در سیستم و بهرمندی از هدایا و تخفیفاتپرداخت آنلاین خرید و اقساطدرخواست استخدام و همکاری با شرکتجستجو در سایت و فروشگاهتماس با ما

فروشگاه شیراز تصفیه

فروش دستگاههای تصفیه آبمشاهده وضعیت فیلترها و گزارش دستگاهدرخواست عضویت در سیستم و بهرمندی از هدایا و تخفیفاتپرداخت آنلاین خرید و اقساطدرخواست استخدام و همکاری با شرکتجستجو در سایت و فروشگاهتماس با ما

فروشگاه و نمایندگی تصفیه آب در شیراز

جهت خرید و مشاهده محصولات ، یکی از دسته بندی های زیر را انتخاب کنید

انواع دستگاه تصفیه آبانواع ابسردکنانواع فیلتر تصفیه آبانواع فیلتر یخچالانواع فیلتر لباسشویی و پکیجدستگاه تصفیه متفرقهپیش تصفیه و تصفیه ساختمانیتجهیزات و لوازم یدکیانواع جالیوانیفیلتر دوش حمام

چنانچه محصول مورد نظر خود را پیدا نمیکنید آنرا جستجو نمایید . ورود به بخش جستجو

جهت خرید و مشاهده محصولات ، یکی از دسته بندی های زیر را انتخاب کنید

انواع دستگاه تصفیه آبفروش انواع آبسردکن و تجهیزات وابسطهانواع فیلتر تصفیه آبانواع فیلتر یخچالانواع فیلتر لباسشویی و پکیجدستگاه تصفیه متفرقهپیش تصفیه و تصفیه ساختمانیتجهیزات و لوازم یدکیانواع جالیوانیفیلتر دوش حمام

چنانچه محصول مورد نظر خود را پیدا نمیکنید آنرا جستجو نمایید . ورود به بخش جستجو

معرفی محصولات

کلیه محصولات این فروشگاه را می توانید در این قسمت مشاهده نمایید . جزییات تمامی محصولات به همراه عکس و قیمت به روز درج گردیده است .

محصولات

زمان تعویض فیلتر ها

یکی از مهمترین مسایل در سلامتی آب و عمر دستگاه ، تعویض به موقع فیلتر های دستگاه هست که باید در زمانهای تعیین شده و توسط افراد مجاز انجام گردد .

 زمان تعویض فیلترها

پاسخ به سوالات شما

بسیاری از همشهریان عزیز، سوالاتی در ذهن خود دارند که میتوانند در این قسمت مطرح نمایند و کارشناسان ما به زودی به آن پاسخ خواهند داد .

سوالات متداول

درباره ما و خدمات این گروه

ضمن تشکر از حسن انتخاب شما از شما دعوت میشود با مطالعه این بخش ، درباره گروه تخصصی تصفیه آب شیراز و خدمات این گروه اطلاعات بیشتری کسب نمایید .

درباره ما

مواد در طبیغت یا اسیدی هستند یا باز و یا خنثی که مقدار آنرا با PH نشان میدهند . در تصویر زیر چند ماده مختلف را با درجات مختلف PH مشاهده مینمایید .

PHمواد و آب

میزان PH خون و بدن نقش مهمی در سلامتی افراد و بروز بیماری ها داشته که حتما باید به آنها توجه کافی نمود . طبق تحقیقات پزشکی افرادی که بدن و خون خود را با تغذیه مناسب همواره در ناحیه قلیایی نگه میدارند از سلامتی بسیار بیشتری برخوردارند و بر همین اساس توصیه میکنند هر فرد حداکثر 40 درصد از غذای روزانه خود را ازغذاهای اسیدی انتخاب کند زیرا مشخص شده احتمال بروز بسیاری از بیماری های خطرناک از جمله سرطان ها و بیماری MS و پارکینسون و ... در بدن های اسیدی بسیار بیشتر است .البته بدن همواره سعی میکند خود را در حالت تعادلی نگه دارد و از ظرفیت های بافری برخوردار است اما این ظرفیت محدود بوده و تغییرات زیاد منجر به مرگ خواهد شد . غذاها و مواد پسماند اسیدی در بدن توسط ادرار یا تعرق دفع میشوند اما این کافی نیست و بدن با رسوب دادن یا استفاده از عناصر حیاتی قلیایی موجود اقدام به خنثی کردن اسیدهای مضر میکند( برای مثال از کلسیم استخوان برداشت میکند که در دراز مدت باعث پوکی استخوان میشود ) .بنابراین با استفاده از غذاهای قلیایی به بدن در خنثی کردن مواد اسیدی یاری رسانید . بدین صورت بدن مواد مورد نیاز را راحت تر در اختیار دارد و از منابع حیاتی همچون کلسیم استخوان برداشت نمیکند و هم بهتر و راحت تر اینکار را انجام میدهد که فواید بسیاری برای بدن خواهد داشت . برخی از عوارض ناشی از اسیدی بودن بدن در بلند مدت عبارتند از :

1- مرگ سلول ها و پيری زودرس به علت بالا بودن نرخ اکسیداسیون

2-آسيب به سيستم قلبي عروقي و افزايش تصلب شرايین

3- افزايش وزن و ديابت

4-ایجاد سنگ كليه و بروز نارساييهای كليوی و مثانه ای

5-كاهش قدرت سيستم ايمني بدن

6-افزايش آسيبهای راديكالهای آزاد خون

7-بروز پوكی استخوان

8- درد مفاصل و آرتروز و درد عضلات و تجمع اسيد لاكتيك

9-خستگي مزمن، سردرد ، سر گيجه ، ترش كردن

10-افزايش ترشحات مخاطي

11-افزايش تنش واسترس

12-خشكي پوست ومو و ناخنهاي شكننده

13-افزايش احتمال بروز سرطان

14-كاهش توانايي بدن در جذب مواد معدني و مواد مغذي

در سال 1931 پژوهشگران ژاپنی از سوی دولت ماموریت یافتند در مورد آب قلیایی و اثرات آن بر سلامتی تحقیقات گسترده انجام دهند که بعد از بررسی های آنها اعلام شد این آب خواص بسیار معجزه آسایی بر سلامتی دارد و از آن پس استفاده از این نوع آب در دستور کار دولت برای عموم مردم قرار گرفت اگرچه در سال 1993 تحقیقات بسیار علمی تری توسط محققان ژاپنی انجام شد و اینبار بیش از پیش و بصورت علمی تر اثرات معجزه اسای آین آب ها مشخص گردید .امروزه کشورهای ژاپن و کره جنوبی سالم ترین و بالاترین طول عمر افراد در جهان را دارا میباشند که بسیاری از محققان یکی از عوامل آن را استفاده گسترده و البته کنترل شده از آب قلیایی می دانند .

آب قلیایی سرشار از کلسیم ، منیزیم ، پتاسیم ، آهن ، روی ، نیکل میباشند که از املاح مفید و موثر در طول عمر میباشند . این آبها دارای خاصیت آنتی اکسیدانی بالا بوده که باعث خنثی سازی رادیکال های ازاد در بدن شده و از بسیاری بیماری ها و سرطان ها جلوگیری میکند . همچنین استفاده از آب قلیایی برای بیماران دیابتی مفید میباشد و در تحقیقات بر روی موشهای آزمایشگاهی مشخص شد که باعث طول عمر بیشتر ( احتمالا بخاطر خواص آنتی اکسیدانی ) می شود .

مضرات :

آب قلیایی یا اب الکالین ضرر خاصی برای بدن ندارد به شرط انکه کنترل شده و در زمان مناسب مصرف شود . آب قلیایی اگر در زمان نامناسب و در میان وعده های غذایی مصرف شود باعث تضعیف اسید معده می شود که در دراز مدت و بخصوص در افراد بالای 60 سال میتواند باعث رفلکس معده و یا مشکلات گوارشی شود به همین دلیل توصیه می شود 1 ساعت قبل از وعده غذایی و 2 ساعت بعد از آن مصرف نشود . همچنین این آب میتواند با بعضی داروها تداخل داشته باشد ( تعداد کمی از داروهای خاص ) . این آب با هوا و مواد پلاستیکی واکنش میدهد لذا باید در ظروف شیشه ای در بسته نگه داری شود و نباید در معرض هوا به مدت طولانی قرار گیرد ( مثلا نباید برای آب اکواریوم استفاده شود ) .

 

 بهترین آب ها در طبیعت برای نوشیدن آبی است که دارای 4 خاصیت باشد .

اول اینکه قلیایی باشد که نقش مهمی در سلامتی و بالانس اسیدی بدن دارد .

دوم اینکه دارای خواص انتی اکسیدانی باشد تا عوامل بیماری زا (رادیکالهای آزاد ) را در بدن خنثی نماید .

سوم اینکه از حجم اکسیژن بالایی برای شادابی بخشیدن برخوردار باشد .

چهارم اینکه دارای شکل مولکولی 6 وجهی برای نفوذ بهتر به بافت ها و سلول ها باشد .

تعداد کمی چشمه در جهان موجود هستند که آب آنها دارای این 4 خاصیت بوده و محققان دریافته اند افرادی که از آب این چشمه ها استفاده میکنند دارای طول عمر بیشتر بوده و از سلامتی بالاتری برخوردارند . به عنوان مثال چشمه های لردز فرانسه که به چشمه های شفا بخش معروف هستند و یا چشمه آب زمزم دارای این نوع آب میباشند . با گسترش شهرنشینی و کم شدن شدید کیفیت آب ، امروزه تنها در تعداد انگشت شماری از مناطق جهان میتوان این نوع آبها را به طور طبیعی یافت .

 بنابراین با توجه به خواص بسیار مثبت و شفا بخش اب قلیایی ( از آب قلیایی به نام آب شفا بخش و آب شگفت انگیز هم یاد میشود ) توصیه میکنیم که از این آبها البته به صورت کنترل شده و در زمانهای مناسب استفاده کنید . از بهترین روش های تهیه و استفاده از این آب استفاده از فیلترهای قلیایی در دستگاههای تصفیه آب خانگی میباشد که سبب تهیه آب قلیایی کنترل شده و بسیار مفید برای بدن میشود و همچنین فرایند قلیایی کردن آب به صورت کاملا طبیعی و نه شیمیایی انجام میشود .البته تاکید میکنیم همواره از فیلترهای دارای استاندارد های معتبر استفاده نمایید .

 

یک نمونه فیلتر قلیایی دارای تاییده معتبر 

برای اطلاعات بیشتر روی عکس کلیک کنید

فیلتر قلیایی FLUXTEK

همچنین در ویدئو زیر توضیحات کاملی در خصوص فوائد آب قلیایی داده میشود که از شما دعوت میکنیم آنرا مشاهده کنید .

ویدئو خواص آب قلیایی و خاصیتهای درمانی آن

 

 

دیدگاه‌ها  

# احمدی 1395-04-23 14:22
سلام
سایت بسیار خوب و مفیدی دارید . بسیار منونم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# سید حمید حسینی 1395-05-01 08:13
سلام بر شما. 1 سوال داشتم . شنیدم وقتی آب تصفیه میشه اسیدی میشه و طبق گفته های شما ضرر داره . درسته ؟ و اگه درسته چیکار کنیم ؟ ممنون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1395-05-03 18:58
به نقل از سید حمید حسینی:
سلام بر شما. 1 سوال داشتم . شنیدم وقتی آب تصفیه میشه اسیدی میشه و طبق گفته های شما ضرر داره . درسته ؟ و اگه درسته چیکار کنیم ؟ ممنون

با سلام . بله همینطور هست و آبی که توسط دستگاه تصفیه RO تولید میشود معمولا کمی PH پایینتری دارد ( معمولا حدود 0.2 الی 0.4) . البته چنانچه شیر میکس دستگاه را بدرستی تنظیم نمایند این تغییر خیلی کمتر خواهد بود . این کاهش PH زیاد مشکل ساز و چشمگیر نیست اما توصیه میشود از فیلترهای قلیایی کننده برای بهبود خواص آب و جبران این ناقصه استفاده نمایید .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# نازی جون 1395-05-11 17:40
استفاده از این فیلتر برای بدن ضرر نداره؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1395-05-12 18:19
به نقل از نازی جون:
استفاده از این فیلتر برای بدن ضرر نداره؟

سلام
خیر ، اتفاقا استفاده از این فیلتر دارای خواص زیادی می باشد که با مطالعه این بخش و همچنین بخش فروش فیلترهای قلیایی از خواص آن بطور کامل مطلع خواهید شد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# مصطفی محمدجانی 1395-08-30 18:39
من خودم تو کار تصفیه آب هستم و برای خونه خودم حدود 8 سال هست که از فیلتر قلیایی استفاده میکنم و هیچ مشکلی هیچ وقت نداشتم . توصیه میکنم حتما استفاده کنید و هیچ ضرری نداره و کلی هم فایده داره
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# سیدمحمدموسوی 1397-04-21 08:53
سلام ...
اگر alkalanity آب 125ppm باشد چه مشکل دارد .
ممنون ..
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1397-04-22 08:05
با سلام . این که شما میفرمایید قلیاییت کل است که این عدد مشکلی ندارد .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کاظم 1397-06-26 01:10
با سلام
بعد از نصب دستگاه تصفیه آب به همراه فیلتر قلیایی آب تصفیه شده را تست نمودم که پی اچ آن معادل 9.5 بود آیا این آب مشکلی برای نوشیدن دارد؟ دلیل بالا رفتن پی اچ چیست و آیا عادی است؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1397-06-28 07:20
با سلام
دلیل بالا آمدن PH وجود فیلتر قلیایی میباشد و اگر شما آب قبل از این فیلتر را تست بگیرید خواهید دید که PH زیر 7 خواهد داشت .
فیلتر قلیایی با اضافه کردن یکسری از املاح مفید و فرایندهای منیزیم ، سبب بالارفتن PH میشود .
خیر هیچ مشکلی ندارد و حتی بسیار مفید است و خاصیتهای درمانی بسیار زیادی دارد .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# امیر 1397-08-05 22:32
با سلام و خسته نباشید خدمت مدیریت محترم سایت خوب shiraz-tasfiye بنده چند روزیه که فیلتر قلیایی مارک ALKALINE به مدل ZH_350 با قیمت 80 هزارتومان خریداری کردم و دستگاه تصفیه ما 6 مرحله ای هست که تمامی فیلتر ها رو کاملا همراه با فیلتر قلیایی تعویض کردم و حتی فیلتر ممبرین رو مارک تورای ژاپن اصلی خریدم اما یک مشکل کوچیک دارم . زمانی که مخزن دستگاه کاملا پر شده و هیچ آبی در حال تصفیه نیست مثلا اگه به مدت 5 ساعت کسی آبی از دستگاه برداشت نکنه بعد از اون چند ساعت اولین و دومین لیوانی که از دستگاه برداشت میکنم بوی بسیار بد مثل گوگرد داره و بسیار تلخه و کمی هم تیره اما لیوان های بعدی کاملا زلال و شیرین و مطبوع هستند خودم فکر میکنم که اون لحظه ای که آب در فیلتر قلیایی راکد میمونه فیلتر شروع میکنه به پس دادن مواد قلیایی و تا زمانی که هیچ آبی از دستگاه تصفیه برداشت نشه این فیلتر در حال پس دادن مواد قلیایی هست که فکر میکنم همین موضوع باعث میشه که اولین لیوانی که از شیر برداشت خارج میشه بیش از حد قلیایی شده و قابل خوردن نیست و وقتی آب در فیلتر به جریان میافته این مشکل بر طرف میشه هنگام نصب فیلتر ها تمامی نکات لازم رو انجام دادم نظر شما استاد گرامی در مورد این مشکل بنده چی هست . واقعا نگران هستم که نکنه این فیلتری که من استفاده میکنم مشکل داره و آب رو ناسالم میکنه و عوارضی برای سلامتی خانواده به وجود بیاره . ممنون میشم پاسخ بنده رو بدین . ببخشید که سوالم خیلی طولانی بود .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1397-08-07 22:18
با سلام
فیلتر قلیایی را موقتا از مدار خارج کنید و آب خروجی به شیر برداشت را از قبل از آن بگیرید و ببینید که این حالت باز هم رخ میدهد یا نه ، تا مشخص شود که این مشکل از قیلتر قلیایی است یا خیر
من فکر میکنم که از فیلتر قلیایی یا فیلتر پست کربن ممکنه باشه ، قبلا موارد مشابه را در فیلتر قلیایی مشاهده کرده ایم . اگر قصد استفاده از فیلتر قلیایی و آب قلیایی را دارید من توصیه میکنم که حتما از فیلترهای دارای شناسنامه و تاییده معتبر استفاده کنید . من فقط فیلتر قلیایی فلاکس تک را با این مشخصات سراغ دارم .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# پاشا 1397-09-22 17:53
با سلام
بنده تمام پنج فیلتر دستگاه را عوض کردم ، در نهایت یکبار مخزن را هم کامل خالی کردم ، در تست تی دی اس عدد چهارده مشاهده شد ، آیا کیفیت آب خطرناک و ناسالم است ، مارک دستگاه So_Safe است و حدود یازده سال پیش برایمان از دوبی آورده بودند ، ضمن اینکه با توضیحات شما بنده نمیدونم شیر میکس دارد یا خیر ، فقط یک شیر یا پیچ فلزی دارد که در آنزمان نصاب گفتند برای تنظیم فشار است ، دستگاه ما پنج مرحله ای میباشد ، ممنون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش -صبوری 1397-09-22 22:03
با سلام
در مطالب دیگر عنوان کرده ایم که آب مطلوب برای بدن باید TDS آن بین 50 الی 170 باشد . این آب کیفیت مطلوب را ندارد . در بخش آموزش تنظیم سختی آب ، آموزش کامل در مورد شناسایی شیر میکس ‌ونحوه تنظیم آن داده شده است . احتمالا همان شیر فلزی ، شیر میکس است که ایشان اشتباه به شما گفته اند .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# اوبس 1397-09-26 16:24
سلام
از توضیحات کامل و سخاوتتون در خصوص به اشتراک گذاشتن اطلاعات خیلی سپاسگذارم
فیلتر قلیایی رو تو دستگاه ۶ فیلتره میخوام اضافه کنم، تو کدوم مرحله بهتره؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1397-09-28 20:03
با سلام
توصیه اول من استفاده از فیلترهای قلیایی با کیفیت است نه هر فیلتر قلیایی ، زیرا تعداد فیلترهای بی کیفیت در بازار بسیار بالاست .
توصیه دوم من حذف فیلتر مینرال و نصب فیلتر قلیایی در مرحله 5 یا 6 دستگاه تصفیه اب است که به نظر بنده ، مرحله 6 بهتر است .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# محسن عابدی 1397-12-06 16:18
سلام خدمت کارشناس عزیز
می خواستم بدونم نصب فیلتر قلیایی بعد از فیلتر مینرال (مرحله ششم) اشکالی داره؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1397-12-06 20:21
با سلام
خیر مشکلی ندارد اما نصب فیلتر قلیایی کافی میباشد . در واقع فیلترهای قلیایی هم مینرال هستند و هم قلیایی
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# هادي رازدار 1398-01-29 22:14
سلام
ازلطفي كه به هم ميهنان كشورمان ميفرماييد سپاسگزاري مينمايم ميخواستم بدونم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# اسفندیار 1398-02-03 20:46
با سلام این برای مرحله چندم فیلتر هست؟ مرحله ششم؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1398-02-04 05:41
با سلام
فیلترهای قلیایی کننده را در مرحله پنجم و یا ششم میتوان نصب کرد . در یک مقاله با همین موضوع در مورد آن کاملا صحبت شده است که میتوانید مطالعه کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# اسفندیار 1398-02-03 21:08
دستگاه تصفيه من 6فیلتره می باشد این فیلتر مخصوص چه مرحله ای میباشد؟ یا اینکه برای دستگاه های تصفيه 7مرحله میباشد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# Guest 1398-02-28 08:28
سلام میخواستم بدونم خود آب قلیلیی شده رو جایی نمیفروشند؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1398-02-28 15:52
با سلام
چون آب قلیایی ماندگاری زیادی ندارد و بلافاصله بعد از تولید باید مصرف شد ، لذا آب قلیایی برای فروش در بازار وجود ندارد . روشهای زیادی برای تولید آب قلیایی با سرعت بالا و راحت وجود دارد مانند استیک آلکالاین
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# رحمانی 1398-03-15 06:43
سلام بنده امروز فیلتر ممبران را تعویض وبه‌ جای فیلتر مینرال یک عدد فیلتر قلیایی گذاشتم آب خروجی ممبران را اندازه گرفتم 70 بود وخروجی بعد از فیلتر قلیایی 105بود چون فیلتر تو ای فیلم بود ومارک خوب تعجب کردم و دستگاه را وصل کردم ومجددا از شیر علمک یک لیوان آب برداشتم واندازه گرفتم 79 بود همان لیوان رادر یخچال گذاشتم خنک شد ومجددا اندازه گرفتم 46 شد آیا گرما در tds آب تأثیر دارد چون مااهواز هستیم ومخزن آب مادرحیاط میباشد وهوا هم گرم است آیا گرما در این زمینه علت این امر بود چون آبی که در حیاط اندازه گرفتم تقریبا ولرم بود
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فنی - صادقی 1398-03-15 09:23
با سلام
دما بر روی سختی آب تاثیر بسیار کمی دارد اما بر روی دستگاه سختی سنج بسیار تاثیر گذار است و سعی کنید همیشه سختی را در دمای 25 درجه بگیرید . درواقع خطا از دستگاه سختی سنج است
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
نوشتن دیدگاه