فروش دستگاههای تصفیه آبrepair عیب یابی و تعمیرات دستگاه تصفیه اب خانگیدرخواست عضویت در سیستم و بهرمندی از هدایا و تخفیفاتپرداخت آنلاین خرید و اقساطدرخواست استخدام و همکاری با شرکتجستجو در سایت و فروشگاهتماس با ما

فروشگاه شیراز تصفیه

فروش دستگاههای تصفیه آبعیب یابی و تعمیرات دستگاه تصفیه آب خانگیدرخواست عضویت در سیستم و بهرمندی از هدایا و تخفیفاتپرداخت آنلاین خرید و اقساطدرخواست استخدام و همکاری با شرکتجستجو در سایت و فروشگاهتماس با ما

فروشگاه و نمایندگی تصفیه آب در شیراز

جهت خرید و مشاهده محصولات ، یکی از دسته بندی های زیر را انتخاب کنید

انواع دستگاه تصفیه آبانواع ابسردکنانواع فیلتر تصفیه آبانواع فیلتر یخچالانواع فیلتر لباسشویی و پکیجدستگاه تصفیه متفرقهپیش تصفیه و تصفیه ساختمانیتجهیزات و لوازم یدکیانواع جالیوانیفیلتر دوش حمام

چنانچه محصول مورد نظر خود را پیدا نمیکنید آنرا جستجو نمایید . ورود به بخش جستجو

جهت خرید و مشاهده محصولات ، یکی از دسته بندی های زیر را انتخاب کنید

انواع دستگاه تصفیه آبفروش انواع آبسردکن و تجهیزات وابسطهانواع فیلتر تصفیه آبانواع فیلتر یخچالانواع فیلتر لباسشویی و پکیجدستگاه تصفیه متفرقهپیش تصفیه و تصفیه ساختمانیتجهیزات و لوازم یدکیانواع جالیوانیفیلتر دوش حمام

چنانچه محصول مورد نظر خود را پیدا نمیکنید آنرا جستجو نمایید . ورود به بخش جستجو

معرفی محصولات

کلیه محصولات این فروشگاه را می توانید در این قسمت مشاهده نمایید . جزییات تمامی محصولات به همراه عکس و قیمت به روز درج گردیده است .

محصولات

زمان تعویض فیلتر ها

یکی از مهمترین مسایل در سلامتی آب و عمر دستگاه ، تعویض به موقع فیلتر های دستگاه هست که باید در زمانهای تعیین شده و توسط افراد مجاز انجام گردد .

 زمان تعویض فیلترها

پاسخ به سوالات شما

بسیاری از همشهریان عزیز، سوالاتی در ذهن خود دارند که میتوانند در این قسمت مطرح نمایند و کارشناسان ما به زودی به آن پاسخ خواهند داد .

سوالات متداول

درباره ما و خدمات این گروه

ضمن تشکر از حسن انتخاب شما از شما دعوت میشود با مطالعه این بخش ، درباره گروه تخصصی تصفیه آب شیراز و خدمات این گروه اطلاعات بیشتری کسب نمایید .

درباره ما

یکی از اولین سوالاتی که در ذهن یک فرد در زمان جستجو به دنبال دستگاهی برای تصفیه آب است ، این است که او باید آب شیرین کن خریداری کند یا یک دستگاه تصفیه آب ؟

به طور عامیانه هر دوی اینها یکی هستند و در بازار بعضی از افراد به این دستگاه ها آب شیرین کن میگویند و بعضی دیگر به آنها دستگاه تصفیه آب یا آب تصفیه کن میگویند . بنابراین منظور از آب شیرین کن یا دستگاه تصفیه آب ، دقیقا یک مدل دستگاه است که یک مدل از دستگاه های تصفیه آب خانگی یا آب شیرین کن خانگی را در زیر مشاهده میکنید .

دستگاه تصفیه آب یا آب شیرین کن

البته اگر از معنای عامیانه این روزها دور شویم ، باید گفت که ابتدا باید توجه کرد که این دستگاهها از چه سیستم تصفیه آب بهره میبرند . چندین تکنولوژی و روش تصفیه وجود دارد مانند روشهای فیلتراسیون ، روش اولترا فیلتریشن ، روش اشعه ماورا بنفش ، روشهای اکترولیز و ... و یکی از روشها و تکنولوژی های بسیار قدرتمند و موثر ، روشهای اسمزمعکوس یا RO نامیده میشود . تکنولوژی اسمزمعکوس توانایی بسیار بالا و ویژگی های منحصر به فردی دارد که سبب استفاده گسترده از آنها شده است . یکی از مهمترین اهداف در زمان اختراع این تکنولوژی ، شیرین کردن آب دریا با روش مقرون به صرفه بوده است که البته به این هدف نیز دست پیدا کرده است . بر این اساس ، این دستگاه ها با نام آب شیرین کن معروف شدند زیرا بخوبی آب دریا با شوری بسیار بالا را تبدیل به آب شیرین و گوارا میکردند . بعدها ، نمونه های ضعیف تری از همین مدل دستگاه ها اما با قدرت کمتر نیز روانه بازار شدند که برای بهبود طعم و وضعیت بهداشت و کم کردن سختی آب شیرین و یا شیرین کردن آبهای با میزان شوری بسیار کم ( آبهای لبشور ) مورد استفاده قرار میگرفتند . از آنجا که منشاء اولیه آب ورودی به این دستگاه ها شیرین بود ، نمیتوانستند واژه آب شیرین کن را برای آنها بکارببرند و از واژه تصفیه آب برای آنها استفاده شد . البته هم واژه تصفیه آب و هم واژه آب شیرین کن ، معرف یک مفهوم و یا یک فرایند هستند و واژه صحیحی که ما باید استفاده کنیم باید مثلا دستگاه تصفیه آب اسمزمعکوس و یا دستگاه آب شیرین کن اسمزمعکوس باشد و اینها گاهی معادل با یکدیگر نیستند . مثلا دستگاه تصفیه آب اولترافیلتریشن (ULTRA FILTRATION یا UF) در بازار وجود دارد که با دقت بالایی آب را تصفیه میکند اما دستگاه آب شیرین کن اولترافیلتریشن در بازار وجود ندارد زیرا اساسا اولترافیلتریشن قدرت شیرین کردن آب شور  را ندارد .

در نهایت و برای جمع بندی اینگونه اظهار میکنیم که در اصطلاح عامیانه ، عبارت تصفیه آب و آب شیرین کن معادل هم هستند و تفاوتی ندارند اما در عمل ، دستگاه آب شیرین کن برای تصفیه و شیرین سازی آبهای شور مثل دریاهاست ولی دستگاه های تصفیه آب برای بهبود و پاکسازی آبها مورد استفاده قرار میگیرد .

 لطفا سوالات و نظرات خود را با ما و دیگران در میان بگذارید .

دیدگاه‌ها  

# صاحب محمدی 1398-07-02 20:48
سلام.ساده و عالی و علمی.قانع شدم
مرسی
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
نوشتن دیدگاه