فروش دستگاههای تصفیه آبrepair عیب یابی و تعمیرات دستگاه تصفیه اب خانگیدرخواست عضویت در سیستم و بهرمندی از هدایا و تخفیفاتپرداخت آنلاین خرید و اقساطدرخواست استخدام و همکاری با شرکتجستجو در سایت و فروشگاهتماس با ما

فروشگاه شیراز تصفیه

فروش دستگاههای تصفیه آبعیب یابی و تعمیرات دستگاه تصفیه آب خانگیدرخواست عضویت در سیستم و بهرمندی از هدایا و تخفیفاتپرداخت آنلاین خرید و اقساطدرخواست استخدام و همکاری با شرکتجستجو در سایت و فروشگاهتماس با ما

فروشگاه و نمایندگی تصفیه آب در شیراز

جهت خرید و مشاهده محصولات ، یکی از دسته بندی های زیر را انتخاب کنید

انواع دستگاه تصفیه آبانواع ابسردکنانواع فیلتر تصفیه آبانواع فیلتر یخچالانواع فیلتر لباسشویی و پکیجدستگاه تصفیه متفرقهپیش تصفیه و تصفیه ساختمانیتجهیزات و لوازم یدکیانواع جالیوانیفیلتر دوش حمام

چنانچه محصول مورد نظر خود را پیدا نمیکنید آنرا جستجو نمایید . ورود به بخش جستجو

جهت خرید و مشاهده محصولات ، یکی از دسته بندی های زیر را انتخاب کنید

انواع دستگاه تصفیه آبفروش انواع آبسردکن و تجهیزات وابسطهانواع فیلتر تصفیه آبانواع فیلتر یخچالانواع فیلتر لباسشویی و پکیجدستگاه تصفیه متفرقهپیش تصفیه و تصفیه ساختمانیتجهیزات و لوازم یدکیانواع جالیوانیفیلتر دوش حمام

چنانچه محصول مورد نظر خود را پیدا نمیکنید آنرا جستجو نمایید . ورود به بخش جستجو

معرفی محصولات

کلیه محصولات این فروشگاه را می توانید در این قسمت مشاهده نمایید . جزییات تمامی محصولات به همراه عکس و قیمت به روز درج گردیده است .

محصولات

زمان تعویض فیلتر ها

یکی از مهمترین مسایل در سلامتی آب و عمر دستگاه ، تعویض به موقع فیلتر های دستگاه هست که باید در زمانهای تعیین شده و توسط افراد مجاز انجام گردد .

 زمان تعویض فیلترها

پاسخ به سوالات شما

بسیاری از همشهریان عزیز، سوالاتی در ذهن خود دارند که میتوانند در این قسمت مطرح نمایند و کارشناسان ما به زودی به آن پاسخ خواهند داد .

سوالات متداول

درباره ما و خدمات این گروه

ضمن تشکر از حسن انتخاب شما از شما دعوت میشود با مطالعه این بخش ، درباره گروه تخصصی تصفیه آب شیراز و خدمات این گروه اطلاعات بیشتری کسب نمایید .

درباره ما

برخی تصورات غلط یا صحبت های اشتباهی در مورد با دستگاه تصفیه آب خانگی در میان مردم و بازار وجود دارد که در اینجا بیان میکنیم تا مورد استفاده مصرف کنندگان و خریداران شود . همچنین برای اطلاعات بیشتر در مورد توضیحات ، وارد لینکهای مربوطه شوید .

باورهای غلط در مورد با دستگاه تصفیه آب خانگی

تصور غلط شماره 1 - دستگاه تصفیه آب خانگی آب را کاملا خالص و آب مقطر میکند و این آب سبب پوکی استخوان میشود .

پاسخ : دستگاه های تصفیه آب خانگی دارای شیر تنظیم هستند که با استفاده از این شیر میتوانید میزان سختی آب خروجی را تنظیم کنید . هم میتوانید آب بسیار خالص از این دستگاه بگیرید و هم آب لوله کشی شهری . همچنین فیلترهای مینرال ( مواد معدنی ) روی دستگاه هستند که برخی از املاح معدنی را به آب اضافه میکنند . >>> آیا دستگاه تصفیه آب همه املاح را حذف می کند؟

تصور غلط شماره 2 - دستگاه های تصفیه آب خانگی یک دروغ بزرگ هستند و این دستگاه ها هیچ کاری نمیکنند .

پاسخ : دستگاه های تصفیه آب بسیار قوی هستند و حتی برخی مدلهای آنها ، قادر به شیرین کردن آب دریا هستند . به راحتی بعد از نصب دستگاه ، با یک دستگاه سختی سنج میتوانید تفاوت آب لوله کشی و آب تصفیه شده را مشاهده کنید . دیگر گچ و رسوب در کتری نمیبینید و حتی به راحتی و بعد از مدتی استفاده ، کیفیت آب آن و تفاوتش با آب لوله برای شما قابل احساس است . >>> آیا دستگاه تصفیه آب مفید است؟

تصور غلط شماره 3 - آب لوله کشی در تصفیه خانه کاملا تصفیه میشود و هیچ مشکلی ندارد .

پاسخ : به علت مصرف بسیار زیاد جوامع شهری و آلوگی شدید آبها به آلاینده های شیمیایی و همچنین فرسودگی سیستم لوله کشی شهری و دهها مورد دیگر ، آبهای لوله کشی کیفیت پایینی دارند و برای پیشگیری از بیماری و افزایش سطح سلامت و بهداشت خود اکیدا توصیه میشود که از دستگاه های تصفیه آب خانگی استفاده شود >>> آیا آب لوله کشی نیاز به تصفیه دارد؟

تصور غلط شماره 4 - دستگاه تصصفیه آب خانگی فقط در ایران استفاده میشود و در هیچ کجای دنیا استفاده ای ندارد .

پاسخ : دستگاه های تصفیه آب خانگی در تمام کشورهای دنیا مورد استفاده قرار میگیرند و حتی آمار میزان استفاده در میان مردم ، در کشورهای پیشرفته بسیار بالاتر از کشورهای دیگر است . با یک جستجوی ساده میتوانید فروشگاه های اینترنتی تصفیه آب را در کشورهای مختلف ببینید . 

تصور غلط شماره 5 - هرچه تعداد  فیلترهای دستگاه تصفیه آب بیشتر باشد ، آب کامل تر تصفیه میشود .

پاسخ : سیکل تصفیه آب در دستگاه های تصفیه آب اسمزمعکوس یا RO ، در 5 مرحله انجام میشود و بقیه فیلترها ، آپشن هایی هستند که نصب آنها اختیاری است و اکثرا یک مکمل هستند برای اضافه کردن چیزی مفید به آب . اکثر کمپانی ها این فیلتر ها را روی دستگاه قرار نمی دهند و نصب آنها را به عهده مشتری بر اساس سلیقه خودش واگذار میکنند . این فیلترها بر روی تمام دستگاه های تصفیه آب به راحتی قابل نصب هستند . برخی با افزایش تعداد فیلترهای دستگاه تصفیه آب قصد فروش بیشتر و سود بیشتر را دارند >>> تعداد فیلترهای مفید برای دستگاه تصفیه آب خانگی

تصور غلط شماره 6 - دستگاه تصفیه آب خانگی بسیار پر هزینه است و مدام باید هزینه فیلتر های آنرا داد .

پاسخ : دستگاه های تصفیه آب خانگی هزینه چندان زیادی ندارند و به نسبت سلامتی که به شما میدهند ، واقعا ارزشش را دارند . یک دستگاه تصفیه آب معمولا در سال به طور میانگین حدود 140 هزار تومان هزینه دارد ( مهرماه 98 ) . اگر شما نیز کمی حوصله داشته باشید ، بسیاری از کارهای دستگاه های خود را انجام دهید >>> هزینه و زمان تعویض فیلترهای دستگاه تصفیه آب خانگی

تصور غلط شماره 7 - دستگاه های تصفیه آب ، مقدار قابل توجهی آب دور ریز دارند که سبب هدر رفتن آب و هزینه بیشتر قبض آب میشود .

پاسخ : بازدهی دستگاه های تصفیه آب حدود 30 درصد آب تصفیه شده است . با فرض مصرف 5 لیتر آب تصفیه شده در روز ، شما حدود 15 لیتر آب در روز به مقدار دور ریزتان افزوده میشود که با توجه به مصارف دیگر و سلامتی که به ارمغان میآورد ، ارزشش را دارد . به طور عملی هزینه قبض آب را بسیار کمی تغییر خواهد داد که شما احساس نخواهید کرد >>> آیا با دستگاه تصفیه آب خانگی ، هزینه قبض آب بیشتر میشود ؟

تصور غلط شماره 8 - فیلترهای دستگاه های تصفیه آب یا خود دستگاه سرطان زا است .

پاسخ : خیر اینگونه نیست و دستگاه ها دارای کیفیت مناسب هستند و سازمانهای استاندارد بر آنها نظارت دارند . برخی از دستگاه ها نیز ، دارای استاندارد های جهانی هستند . البته دستگاه های بی کیفیت و تقلبی نیز در بازار وجود دارد که استفاده از آنها توصیه نمی شود >>> آیا دستگاه تصفیه آب سرطان زا هست؟

تصور غلط شماره 9 - تفاوتی بین دستگاه های تصفیه آب نیست و نیاز نیست یک دستگاه گران قیمت خریداری کنیم

پاسخ : خیر اینگونه نیست و واقعا در تمام اجزا و قطعات حتی جنس شیلنگ تفاوت کیفیت وجود دارد و توصیه ما خرید دستگاه های اورجینال و با کیفیت است >>> مشاوره خرید یک دستگاه تصفیه آب خوب

تصور غلط شماره 10 - نیاز نیست فیلتر ها در زمان گفته شده تعویض شوند و تا زمانی که دستگاه کار میکند و آب طعمش خوب است مشکلی ندارد .

پاسخ : خیر اینگونه نیست . زمان مناسب تعویض فیلترها توسط کمپانی ها محاسبه شده و حتما باید رعایت شود . قبل از اینکه دستگاه خراب شود و یا مشکلی پیدا کند ، باید فیلترها تعویض شود . آیا شما وقتی اتومبیلتان خراب شد ، روغن موتور را تعویض میکنید ؟   >>> اگر فیلتر های دستگاه تصفیه آب دیر تعویض شوند ، چه میشود ؟

تصور غلط شماره 11 - فیلتر UV برای ضدعفونی آب و میکروبی زدایی ، باید بر روی دستگاه تصفیه آب نصب باشد .

پاسخ : در اکثر مواقع هیچ نیازی به فیلتر UV نیست و دستگاه تصفیه آب اگر میزان بار میکروبی آب پایین باشد ، آب را کاملا پاکسازی میکند . معمولا برای آبهای شهری ، هیچ نیازی به فیلتر UV نیست >>> آیا فیلتر UV ضروری است ؟

 

صحبت های اشتباه در مورد با دستگاه تصفیه آب خانگی

شما نیز اگر نظر و سوال یا طرز فکری دارید ، بیان کنید تا ما و دیگران به شما پاسخ دهیم .

نوشتن دیدگاه