فروش دستگاههای تصفیه آبrepair عیب یابی و تعمیرات دستگاه تصفیه اب خانگیدرخواست عضویت در سیستم و بهرمندی از هدایا و تخفیفاتپرداخت آنلاین خرید و اقساطدرخواست استخدام و همکاری با شرکتجستجو در سایت و فروشگاهتماس با ما

فروشگاه شیراز تصفیه

فروش دستگاههای تصفیه آبعیب یابی و تعمیرات دستگاه تصفیه آب خانگیدرخواست عضویت در سیستم و بهرمندی از هدایا و تخفیفاتپرداخت آنلاین خرید و اقساطدرخواست استخدام و همکاری با شرکتجستجو در سایت و فروشگاهتماس با ما

فروشگاه و نمایندگی تصفیه آب در شیراز

جهت خرید و مشاهده محصولات ، یکی از دسته بندی های زیر را انتخاب کنید

انواع دستگاه تصفیه آبانواع ابسردکنانواع فیلتر تصفیه آبانواع فیلتر یخچالانواع فیلتر لباسشویی و پکیجدستگاه تصفیه متفرقهپیش تصفیه و تصفیه ساختمانیتجهیزات و لوازم یدکیانواع جالیوانیفیلتر دوش حمام

چنانچه محصول مورد نظر خود را پیدا نمیکنید آنرا جستجو نمایید . ورود به بخش جستجو

جهت خرید و مشاهده محصولات ، یکی از دسته بندی های زیر را انتخاب کنید

انواع دستگاه تصفیه آبفروش انواع آبسردکن و تجهیزات وابسطهانواع فیلتر تصفیه آبانواع فیلتر یخچالانواع فیلتر لباسشویی و پکیجدستگاه تصفیه متفرقهپیش تصفیه و تصفیه ساختمانیتجهیزات و لوازم یدکیانواع جالیوانیفیلتر دوش حمام

چنانچه محصول مورد نظر خود را پیدا نمیکنید آنرا جستجو نمایید . ورود به بخش جستجو

معرفی محصولات

کلیه محصولات این فروشگاه را می توانید در این قسمت مشاهده نمایید . جزییات تمامی محصولات به همراه عکس و قیمت به روز درج گردیده است .

محصولات

زمان تعویض فیلتر ها

یکی از مهمترین مسایل در سلامتی آب و عمر دستگاه ، تعویض به موقع فیلتر های دستگاه هست که باید در زمانهای تعیین شده و توسط افراد مجاز انجام گردد .

 زمان تعویض فیلترها

پاسخ به سوالات شما

بسیاری از همشهریان عزیز، سوالاتی در ذهن خود دارند که میتوانند در این قسمت مطرح نمایند و کارشناسان ما به زودی به آن پاسخ خواهند داد .

سوالات متداول

درباره ما و خدمات این گروه

ضمن تشکر از حسن انتخاب شما از شما دعوت میشود با مطالعه این بخش ، درباره گروه تخصصی تصفیه آب شیراز و خدمات این گروه اطلاعات بیشتری کسب نمایید .

درباره ما

گواهینامه استاندارد SGS

تجار بین المللی در لندن ، فرانسه، آلمان و هلند، دریای بالتیک، مجارستان، دریای مدیترانه و ایالات متحده در سال 1878 به منظور استاندارد ساختن تجارت و حمل نقل برای ملت های جهان اقدام به تاسیس مقرری در فرانسه در این خصوص کردند که در ابتدای کار حتی با پول قرضی شکل گرفت و با گذشت زمان و نمایش بسیار مطلوب آن به زودی توسعه یافت و با سرمایه گذاری های گستره و از ملیتهای مختلف به شرکتی بزرگ در سطح جهانی تبدیل شد که امروزه بیش 1800 دفتر و 85.000 نفر پرسنل در سطح جهانی دارد . مقر اصلی این سازمان هم اکنون در ژنو سوئیس میباشد و خدمات این شرکت ارائه بازرسی، تست و خدمات تایید در سراسر بخش های مختلف، از جمله صنعتی، مواد معدنی و نفت و گاز و مواد شیمیایی ، مواد خوراکی و تقریبا همه حوزه های کنترلی میباشد . این شرکت در حوزه شرکت های فعال در حوزه تصفیه آب نیز فعال بوده و بسیاری از محصولات آنها را مورد تست و بررسی قرار داده و تاییده های معتبر صادر کرده است .

SGS1

این شرکت همواره برای اعطای گواهینامه خود به محصولات از آزمونهای سخت و مطابق با اخرین استاندارد های بین الملی عمل میکند و دارا بودن این گواهینامه برای محصولات در حوزه تصفیه آب قطعا نشان از کیفیت مطلوب دارد . 

 منبع :

wiki

sgs

 

نوشتن دیدگاه

مشتریان

ضمن تشکر و ارج نهادن به نظر مثبت مشتریان که خدمات این گروه را انتخاب کرده اند تعدادی از مشتریان که خدمات مارا انتخاب کرده اند به عموم معرفی میگردد.

معرفی برخی مشتریان