فروش دستگاههای تصفیه آبrepair عیب یابی و تعمیرات دستگاه تصفیه اب خانگیدرخواست عضویت در سیستم و بهرمندی از هدایا و تخفیفاتپرداخت آنلاین خرید و اقساطدرخواست استخدام و همکاری با شرکتجستجو در سایت و فروشگاهتماس با ما

فروش دستگاههای تصفیه آبعیب یابی و تعمیرات دستگاه تصفیه آب خانگیدرخواست عضویت در سیستم و بهرمندی از هدایا و تخفیفاتپرداخت آنلاین خرید و اقساطدرخواست استخدام و همکاری با شرکتجستجو در سایت و فروشگاهتماس با ما

بنر تبلیغاتی تصفیه آب شیراز خانگی

بنر تبلیغاتی تصفیه آب شیراز خانگی

جهت خرید و مشاهده محصولات ، یکی از دسته بندی های زیر را انتخاب کنید

انواع دستگاه تصفیه آبانواع ابسردکنانواع فیلتر تصفیه آبانواع فیلتر یخچالانواع فیلتر لباسشویی و پکیجدستگاه تصفیه متفرقهپیش تصفیه و تصفیه ساختمانیتجهیزات و لوازم یدکیانواع جالیوانیفیلتر دوش حمام

چنانچه محصول مورد نظر خود را پیدا نمیکنید آنرا جستجو نمایید . ورود به بخش جستجو

جهت خرید و مشاهده محصولات ، یکی از دسته بندی های زیر را انتخاب کنید

انواع دستگاه تصفیه آبفروش انواع آبسردکن و تجهیزات وابسطهانواع فیلتر تصفیه آبانواع فیلتر یخچالانواع فیلتر لباسشویی و پکیجدستگاه تصفیه متفرقهپیش تصفیه و تصفیه ساختمانیتجهیزات و لوازم یدکیانواع جالیوانیفیلتر دوش حمام

چنانچه محصول مورد نظر خود را پیدا نمیکنید آنرا جستجو نمایید . ورود به بخش جستجو

معرفی محصولات

کلیه محصولات این فروشگاه را می توانید در این قسمت مشاهده نمایید . جزییات تمامی محصولات به همراه عکس و قیمت به روز درج گردیده است .

محصولات

زمان تعویض فیلتر ها

یکی از مهمترین مسایل در سلامتی آب و عمر دستگاه ، تعویض به موقع فیلتر های دستگاه هست که باید در زمانهای تعیین شده و توسط افراد مجاز انجام گردد .

 زمان تعویض فیلترها

پاسخ به سوالات شما

بسیاری از همشهریان عزیز، سوالاتی در ذهن خود دارند که میتوانند در این قسمت مطرح نمایند و کارشناسان ما به زودی به آن پاسخ خواهند داد .

سوالات متداول

درباره ما و خدمات این گروه

ضمن تشکر از حسن انتخاب شما از شما دعوت میشود با مطالعه این بخش ، درباره گروه تخصصی تصفیه آب شیراز و خدمات این گروه اطلاعات بیشتری کسب نمایید .

درباره ما

 


 


بنیاد ملی بهداشت (National Sanitation Foundation – NSF)  در سال 1944 با هدف حفظ و بهبود سلامت بشر در مقیاس جهانی ، بنا نهاده شده است. تولید کنندگان و مصرف کنندگان در سطح بین المللی به NSF بعنوان توسعه دهنده استانداردهای بهداشت عمومی و صادرکننده گرواهینامه ها و تاییدیه های بهداشتی جهت کمک به حفظ جهانیان از نظر غذا ، آب ، بهداشت و محصولات مصرفی اطمینان دارند .

در مورد دستگاههای تصفیه آب هم این موسسه آزمایش های بسیاری را روی این دستگاهها انجام داده و بعد از اطمینان از صحت عملکرد و پاس شدن تمامی تست ها با نتیجه مطلوب این گواهینامه را به آنها اعطا می نماید .در زیر از جمله مسایلی که مورد بررسی قرار میگیرند را مشاهده می نمایید :

اطمینان از صحت عملکرد دستگاه تصفیه آب

اطمینان از بهداشتی بودن اجزا و قطعات محصول

اطمینان از کیفیت محصول

اطمینان از عدم تبلیغات گمراه کننده

از انجا که دستگاههای تصفیه آب ارتباط نزدیک با سلامتی ما و خانواده دارند همواره سعی کنید از دستگاهای استاندارد و قابل اطمینان استفاده نمایید که یکی از بهترین معیارها برای تحقق این گفته وجود استاندارد NSF برای دستگاه می باشد که روی دستگاهها حک شده است و حتما به آن توجه کافی نمایید .

NSF.org

 

دیدگاه‌ها  

# یلدا 1395-05-03 19:35
میشه در مورد /nnf هم توضیح بدید لطفا .
فقظ اگه میشه سریع تر و کامل توضیح بدید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1395-05-05 17:57
به نقل از یلدا:
میشه در مورد /nnf هم توضیح بدید لطفا .
فقظ اگه میشه سریع تر و کامل توضیح بدید

با سلام . متوجه منظور شما نشدم . در صنعت تصفیه آب واژه nnf وجود ندارد . لطفا بیشتر توضیح دهید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مشتریان

ضمن تشکر و ارج نهادن به نظر مثبت مشتریان که خدمات این گروه را انتخاب کرده اند تعدادی از مشتریان که خدمات مارا انتخاب کرده اند به عموم معرفی میگردد.

معرفی برخی مشتریان