فروش دستگاههای تصفیه آبrepair عیب یابی و تعمیرات دستگاه تصفیه اب خانگیدرخواست عضویت در سیستم و بهرمندی از هدایا و تخفیفاتپرداخت آنلاین خرید و اقساطدرخواست استخدام و همکاری با شرکتجستجو در سایت و فروشگاهتماس با ما

بنر تبلیغاتی تصفیه آب شیراز خانگی

فروش دستگاههای تصفیه آبعیب یابی و تعمیرات دستگاه تصفیه آب خانگیدرخواست عضویت در سیستم و بهرمندی از هدایا و تخفیفاتپرداخت آنلاین خرید و اقساطدرخواست استخدام و همکاری با شرکتجستجو در سایت و فروشگاهتماس با ما

بنر تبلیغاتی تصفیه آب شیراز خانگی

جهت خرید و مشاهده محصولات ، یکی از دسته بندی های زیر را انتخاب کنید

انواع دستگاه تصفیه آبانواع ابسردکنانواع فیلتر تصفیه آبانواع فیلتر یخچالانواع فیلتر لباسشویی و پکیجدستگاه تصفیه متفرقهپیش تصفیه و تصفیه ساختمانیتجهیزات و لوازم یدکیانواع جالیوانیفیلتر دوش حمام

چنانچه محصول مورد نظر خود را پیدا نمیکنید آنرا جستجو نمایید . ورود به بخش جستجو

جهت خرید و مشاهده محصولات ، یکی از دسته بندی های زیر را انتخاب کنید

انواع دستگاه تصفیه آبفروش انواع آبسردکن و تجهیزات وابسطهانواع فیلتر تصفیه آبانواع فیلتر یخچالانواع فیلتر لباسشویی و پکیجدستگاه تصفیه متفرقهپیش تصفیه و تصفیه ساختمانیتجهیزات و لوازم یدکیانواع جالیوانیفیلتر دوش حمام

چنانچه محصول مورد نظر خود را پیدا نمیکنید آنرا جستجو نمایید . ورود به بخش جستجو

معرفی محصولات

کلیه محصولات این فروشگاه را می توانید در این قسمت مشاهده نمایید . جزییات تمامی محصولات به همراه عکس و قیمت به روز درج گردیده است .

محصولات

زمان تعویض فیلتر ها

یکی از مهمترین مسایل در سلامتی آب و عمر دستگاه ، تعویض به موقع فیلتر های دستگاه هست که باید در زمانهای تعیین شده و توسط افراد مجاز انجام گردد .

 زمان تعویض فیلترها

پاسخ به سوالات شما

بسیاری از همشهریان عزیز، سوالاتی در ذهن خود دارند که میتوانند در این قسمت مطرح نمایند و کارشناسان ما به زودی به آن پاسخ خواهند داد .

سوالات متداول

درباره ما و خدمات این گروه

ضمن تشکر از حسن انتخاب شما از شما دعوت میشود با مطالعه این بخش ، درباره گروه تخصصی تصفیه آب شیراز و خدمات این گروه اطلاعات بیشتری کسب نمایید .

درباره ما

 نمایشگاه سالانه آکواتک Aquatech ، بزرگترین نمایشگاه و رویداد در سطح جهان در حوزه آب آشامیدنی و تصفیه فاضلاب می باشد .

این رویداد در نقطه برگزار می شود . در شهر آمستردام هلند ، در چین و در مکزیک . بزرگترین رویداد در شهر آمستردام هلند برگزار می شود که بیش 1000 غرفه تشکیل می شود و بیش از 25 هزار نفر متخصص در حوزه تصفیه آب در حضور دارند . این نمایشگاه به مدت 4 روز برگزار می شود و نمایندگان بین المللی در کنفرانس هفته بین المللی آب آمستردام (AIWW) شاهد اجرای سخنرانی ها ، سخنرانی ها و کارگاه های آموزشی خواهند بود.

نمایشگاه بین المللی تصفیه آب آکواتک AQUATECH

 Aquatech Amsterdam بستری را برای کشف آخرین روندها ، محصولات و خدمات در یک سقف ارائه می دهد. در InnovationLAB و غرفه نوآوری تحقیقات BlueTech ، آخرین نوآوری ها ارائه شده است.

AQUATECH نمایشگاه بین المللی آکواتک تصفیه آب

 

AQUATECH نمایشگاه بین المللی آکواتک تصفیه آب

کمپانی های بزرگ از سطح جهان ، در این نمایشگاه حضور دارند و برندهای مطرح در سطح تصفیه آبهای خانگی نیز ، با سیستم های جدید و نوآور خود معمولا در این نمایشگاه حضور می یابند . برندهای مطرح همچون ایزی ول EASYWELL و فلاکستک FLUXTEK از تایوان که محصولاتشان در بازار تصفیه آب کشور دیده می شود ، در این نمایشگاه حضور دارند .

exhibition AQUATECH غرفه شرکت فلاکستک در نمایشگاه آکواتک FLUXTEK

از کشور ایران نیز ، خوشبختانه تا کنون یک شرکت موفق به حضور در نمایشگاه بین المللی آکواتک AQUATECH شده است که جای تشکر و قدر دانی دارد . شرکت آریا صنعت معصومی از ایران ، که از شرکتهای قدیمی و فعال در حوزه تولید در کشور بوده و این روزها علاوه بر رفع نیازهای داخلی ، توانسته محصولات بسیار خوبی را به کشورهای همسایه صادر کند و در رقابت با محصولات چینی هم از نظر قیمت و هم کیفیت ، حرفهایی برای گفتن دارد .

MASOUMI حضور شرکت معصومی در نمایشگاه بین المللی آکواتک

در ایران نیز هر ساله ، نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب با نام WATEX برگزار می شود که شرکتهای ایرانی زیادی در آن حضور می یابند و همچنین معمولا زمان برگزاری آن در آبان ماه و در محل نمایشگاه های بین المللی تهران می باشد .

لطفا نظرات و دیدگاه های خود را با ما و دیگران در میان بگذارید .

نوشتن دیدگاه