َ

 info @ shiraz-tasfiye . ir

09176090035

 32424294 - ۰71

فروش دستگاههای تصفیه آبrepair عیب یابی و تعمیرات دستگاه تصفیه اب خانگیدرخواست عضویت در سیستم و بهرمندی از هدایا و تخفیفاتپرداخت آنلاین خرید و اقساطدرخواست استخدام و همکاری با شرکتجستجو در سایت و فروشگاهتماس با ما

فروشگاه شیراز تصفیه

فروش دستگاههای تصفیه آبعیب یابی و تعمیرات دستگاه تصفیه آب خانگیدرخواست عضویت در سیستم و بهرمندی از هدایا و تخفیفاتپرداخت آنلاین خرید و اقساطدرخواست استخدام و همکاری با شرکتجستجو در سایت و فروشگاهتماس با ما

فروشگاه و نمایندگی تصفیه آب در شیراز

جهت خرید و مشاهده محصولات ، یکی از دسته بندی های زیر را انتخاب کنید

انواع دستگاه تصفیه آبانواع ابسردکنانواع فیلتر تصفیه آبانواع فیلتر یخچالانواع فیلتر لباسشویی و پکیجدستگاه تصفیه متفرقهپیش تصفیه و تصفیه ساختمانیتجهیزات و لوازم یدکیانواع جالیوانیفیلتر دوش حمام

چنانچه محصول مورد نظر خود را پیدا نمیکنید آنرا جستجو نمایید . ورود به بخش جستجو

جهت خرید و مشاهده محصولات ، یکی از دسته بندی های زیر را انتخاب کنید

انواع دستگاه تصفیه آبفروش انواع آبسردکن و تجهیزات وابسطهانواع فیلتر تصفیه آبانواع فیلتر یخچالانواع فیلتر لباسشویی و پکیجدستگاه تصفیه متفرقهپیش تصفیه و تصفیه ساختمانیتجهیزات و لوازم یدکیانواع جالیوانیفیلتر دوش حمام

چنانچه محصول مورد نظر خود را پیدا نمیکنید آنرا جستجو نمایید . ورود به بخش جستجو

معرفی محصولات

کلیه محصولات این فروشگاه را می توانید در این قسمت مشاهده نمایید . جزییات تمامی محصولات به همراه عکس و قیمت به روز درج گردیده است .

محصولات

زمان تعویض فیلتر ها

یکی از مهمترین مسایل در سلامتی آب و عمر دستگاه ، تعویض به موقع فیلتر های دستگاه هست که باید در زمانهای تعیین شده و توسط افراد مجاز انجام گردد .

 زمان تعویض فیلترها

پاسخ به سوالات شما

بسیاری از همشهریان عزیز، سوالاتی در ذهن خود دارند که میتوانند در این قسمت مطرح نمایند و کارشناسان ما به زودی به آن پاسخ خواهند داد .

سوالات متداول

درباره ما و خدمات این گروه

ضمن تشکر از حسن انتخاب شما از شما دعوت میشود با مطالعه این بخش ، درباره گروه تخصصی تصفیه آب شیراز و خدمات این گروه اطلاعات بیشتری کسب نمایید .

درباره ما

PH معرف غلظت یون +H یعنی یون هیدروژن در آب است . همانطور که میدانید در حالت تعادل غلظت +H و -OH با هم برابر است و به همین علت در دمای 25C برای آب خالص PH=7 می باشد . اطلاعات بیشتر در مورد PH

محدوده عددی  0 تا 14 برای PH وجود دارد که PH=7 نشان دهنده خنثی بودن میباشد و کمتر از این مقدار و به سمت 0 نشان دهنده محلول اسیدی و همچنین بالاتر از 7 و به سمت 14 نشانده محلول بازی هست . چون محاسبه PH به صورت لگاریتمی است ، هر یک عدد تغییر PH ، نیاز به 10 برابر شدن مقدار اسیدی یا قلیایی آن دارد .

به دلیل اهمیت PH در رفتار آب، میتوان ادعا کرد که هیچ آنالیز آبی بدون تعیین آن کامل نخواهد بود و کنترل PH رمز موفقیت بسیاری از فرایندهای تصفیه آب و فاضلاب است . میزان PH آب اشامیدنی در استاندارد 1053 ایران و همچنین اکثر استانداردهای معتبر بین المللی نظیر EPA برای آب مطلوب 6.5 تا 8.5 و گاهی 9 می باشد . هرچه PH اب پایین تر باشد آب تمایل بیشتری به خوردگی دارد و هرچه PH بالاتر باشد اب تمایل بیشتری به ایجاد رسوب و ته نشینی دارد .

فیلترهای قلیایی در دستگاهای تصفیه آب PH اب تصفیه شده را تا 8.5 بالا میبرند و باعث بروز اثرات مثبت از جمله خون رسانی بهتر و تنظیم بهتر PH بدن و همچنین خنثی کردن اثرات اسیدی بیشتر غذاها میشود .

PH خون انسان در محدوده 7.34 تا 7.45 می باشد جالب است بدانید که اگر PH خون کمتر از 6.9 شود ، بدن نمیتواند به فعالیت خود ادامه دهد و مرگ فرا خواهد رسید . البته بدن مکانیزم های پیشرفته زیادی برای کنترل PH دارد .

آبهای لوله کشی شهری معمولا PH = 7 دارند . در برخی مناطق که PH آب کمی اسیدی میباشد ، آب حین عبور از مسیرهای لوله کشی زیرزمینی مقداری از آهن و سرب لوله ها را در خود حل میکند و سبب سمی شدن آب میشود . دستگاهای تصفیه آب بعد از تصفیه نمودن آب ، چنانچه تنظیم نباشند و یا فیلترهای با کیفیت نداشته باشند کمی آب را اسیدی می کنند که برای سلامتی مفید نمی باشد .>>> ایراد بزرگ دستگاه تصفیه آب خانگی . بنابراین سعی کنید همواره دستگاه تصفیه آب خود را تنظیم کنید و از فیلترهای باکیفیت و حتی فیلتر قلیایی در دستگاه خود استفاده کنید .

تاثیر دما بر PH آب

با افزایش دما سرعت حرکت مولکولها بیشتر میشود و واکنش رفت و برگشتی 

H2O <--> H+ + OH-

به سمت راست متمایل میشود. بنابراین میزان غلظت +H بیشتر میشود که سبب کاهش PH محلول میشود . در یک تست ، PH یک نمونه آب در دمای 10 درجه برابر با 7.27 بود و همان آب در دمای 50 درجه دارای PH برابر با 6.63 بود .

تفاوت PH و اسیدی بودن

در تکمیل صحبت های بالا همچنین باید عرض کنیم که آب در صورتی اسیدی میشود که مقدار بیشتری از یون های هیدروژن نسبت به یون های هیدروکسید وجود داشته باشد . در مورد آب خالص، غلظت یون های هیدروژن و یون های هیدروکسید هرگز تغییری نمی کند، بنابراین بدون توجه به تغییر pH آن، آب همیشه خنثی است. به عنوان مثال در دمای اتاق (25 درجه سانتیگراد) pH آب خالص 7 است. اگر درجه حرارت را به 100 درجه سانتیگراد افزایش دهید، pH آب خالص 6.14 می شود که کمتر از 7 است اما این آب هنوز خنثی است و این بدین معنا است که آب در دماهای بالا برخلاف کاهش PH ، اسیدی نمی شود .

رابطه TDS و PH آب

به طور کلی هیچ رابطه مستقیمی بین این دو معیار وجود ندارد اما بر هم تاثیر گذار هستند . مثلا ممکن است آبی با TDS=500 دارای PH=9 باشد و آب دیگری با همین مقدار TDS ، دارای PH=5 باشد . اطلاعات بیشتر >>> رابطه PH و TDS در آب

PH مواد

فیلترهای قلیایی کننده آب

آب قلیایی اثرات بسیار مثبتی بر سلامتی بدن انسانها دارد و برخی از فیلترها به منظور قلیایی کردن و افزایش PH آب آشامیدنی ساخته شده و به بازار راه پیدا کرده اند . این فیلترها قابلیت نصب بر روی انواع دستگاه تصفیه آب و یخچال و آبسرد کن را دارند >>> خواص آب قلیایی بر بدن . نمونه یک فیلتر قلیایی بسیار عالی >>> فیلتر قلیایی فلوکستک FLUXTEK HD-50

 

اندازه گیری PH آب

همانطور که گفته شد ، یکی از پارامترهای مهم و حیاتی آب PH آن است که قبل از انجام هر فعالیت صنعتی و تحقیقاتی باید از میزان آن مطلع بود . برای سنجش PH آب چندین راه آسان وجود دارد که ساده ترین آنها استفاده از کاغذ های رنگی شناساگر اسید و باز و یا ph سنج پرتابل می باشد و همچنین به صورت آزمایشگاهی از محلولهای متیل اورانژ یا فنول فنالین استفاده میشود . یکی از راه های آسان و ساده برای فعالیت های روزانه استفاده از ph سنج های دستی الکترونیکی است . >>> مشاهده دستگاه ph سنج دستی

 

تاثیر آهنربا بر PH آب

وقتی آب از میان یک میدان مغناطیسی عبور کند ( میدان مغناطیسی ساده مثل آهنربای ساده یا میدان الکترومغناطیس مثل سیم پیچی متصل به برق ) ، دوقطبی های آب هم جهت میشوند و به زبان ساده نظم مولکولی آب بسیار بهتر خواهد شد و تغییرات زیادی را در خواص آب مشاهده خواهیم کرد >>> تاثیر آهنربا بر خواص آب . یکی از مهمترین این تغییرات ، افزایش PH آب است . در آب مغناطیسی ، میزان یونهای هیدروکسیل OH افزایش میابد که سبب افزایش PH و شاید قلیایی شدن آب میشود . در برخی طب های سنتی ، از آب آهنربایی استفاده های درمانی زیادی میشود .

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما و دیگران درمیان بگذارید.

دیدگاه‌ها  

# امیر 1395-07-09 15:54
لطفا بفرمایید بهترین PH برای اب خوردن چند است
مرسی
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1395-07-11 20:50
به نقل از امیر:
لطفا بفرمایید بهترین PH برای اب خوردن چند است
مرسی

سلام . بر طبق استاندارد محدوده 6.5 تا 8.5 مناسب است اما تحقیقات نشان داده هر چه PH بالاتر باشد و وارد فاز قلیایی شود آب دارای خواص مثبتی میشود که میتوانید در بخش خواص آب قلیایی مطالعه نمایید .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# Guest 1397-05-26 14:36
سلام تفاوت ph.ppmچیست
ایا با دستگاه ppmمیشه ph سنجید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1397-05-26 16:54
با سلام
ppm واحد سنجش است به معنی قسمت در میلیون است مثلا وقتی میگویند کلسیم این آب 20ppm است یعنی اینکه در 1 میلیون کیلیوگرم این آب ، 20 کیلیوگرم کلسیم وجود دارد یا در 1 کیلیوگرم آن ، 20 میلی گرم
ppm تنها یک واحد سنجش هست نه یک فاکتور
PH فاکتور سنجش اسیدی بودن آب است
ppm و PH هیچ ارتباطی با هم ندارند .
با دستگاه TDS سنج ، میتوان TDS آب را سنجید که این دستگاه میزان TDS اب را به صورت یک عدد با واحد ppm نمایش میدهد مثلا 20ppm
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# یونس 1397-07-20 07:27
سلام
ممنون بابت مطالب مفیدتون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# m.s 1397-07-22 18:04
سلام لطفا بگید پی اچ دقیق اب اشامیدنی که میخوریم چند است با تشکر.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1397-07-23 18:32
با سلام
در هر منظقه کیفیت آب و فاکتورهای آن متفاوت است و نمی توان عدد مشخصی را ذکر کرد ولی عموما آب شهری PH در حدود 7 دارد . در نقاط مختلف از 6.5 تا 8 نیز مشاهده شده است .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# Porii 1397-08-02 16:44
سلام میشه Phاب معدنی رو بگین
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1397-08-02 17:16
با سلام
PH اغلب آب بطری های آب معدنی در محدوده 7.2 الی 8 هست .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# امین 1397-08-16 08:42
مطلب بسیار مفید و اموزنده بود.موفق باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# ولی محمد 1397-10-03 16:44
باعرض سلام وخسته نباشید سوالی دارم درمورد ph .
زمانیکه ماphراتست می کنیم ایاph از8.5 به بالا تیزابی رانشان می دهد ویا از6.5 به پائین؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش -صبوری 1397-10-03 20:35
باسلام
pH کمتر از ۷ یا ۶.۵ نشانگر تیزابی ( محیط اسیدی ) می باشد .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# محمدی سیعد 1397-10-16 06:17
سلام ph دستگاه تصفیه صنعتی 5است علت فیلتر هاست یا از اسمز معکوس
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فنی - صادقی 1397-10-17 21:13
با سلام
کلا دستگاه تصفیه آب اسمزمعکوس PH را در محدوده 5 الی 6 قرار میدهد .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# امیر 1397-10-18 14:48
چرا ph تو دمای 25 درجه به 14 قسمت تقسیم میشه؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1397-10-19 17:28
با سلام
برای اطلاع بیشتر از تعاریف PH شما میتونید این کمیت رو در ویکی پدیا جستجو کنید .
به زبان خیلی ساده PH معرف غلظت یون هیدروژن و هیدروکسیل H+ و OH- است که به صورت لگاریتمی محاسبه میشود . غلظت این یونها میتواند از صفر باشد تا یک محلول غنی از آنها . با توجه به فرمول محاسبه آن [+pH = -Log [H نتیجه بدست آمده برای PH عددی بین 0 تا 14 خواهد بود .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# A.M 1397-11-16 10:19
سلام
علت اسیدی بودن آب تصفیه شده در کارخانه چه میتواند باشد؟ به علت سیستم RO هست یا متا بی سولفیت؟ pH ما ۵/۵ هست
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فنی - صادقی 1397-11-16 10:33
با سلام
در مورد متابی سولفیت چیزی نمی دانم اما میدانم که دستگاههای RO آب را اسیدی میکنند و تا محدوده 5.5 الی 6 پایین می اورند
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# محسن 1397-11-27 12:52
با عرض سلام.آیا رابطه ای بین ph و دما وجود دارد؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1397-11-27 19:51
با سلام
بله ، با افزایش دما ، PH آب کاهش میابد و اسیدی میشود .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# یونس 1397-12-10 16:30
سلام .
بله .
با افزایش دما ph کم میشود ، اما اسیدی نمی شود
در واقع برای آب خالص در دمای بالاتر به تغییر در مقدار یون های هیدروکسیل مقدار ph خنثی اعداد کمتری است .
این مورد را می توانید در متون شیمی بیشتر مطالعه کنید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1397-12-10 20:34
با سلام
بله درست می فرمایید اما برای درک بهتر دوستان اینگونه نوشتیم . اما خوشحالیم که دوستان از سطح بالایی از علم برخوردار هستند .
مطلب رو اصلاح میکنیم مطابق با صحبت شما و تشکر میکنیم از تذکر شما
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# مهرافرین 1398-01-07 23:59
سلام خسته نباشین.میخاستم بدونم اگه بخام اب خالص ک ۷.۰ هست یکم ب سمت اسیدی مثلا ۶ برسونم میتونم از موادی ک خاصیت اسیدی کم مثل چایی دارن رو با اب خاص قاطی کرد؟؟ ممنونم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فنی - صادقی 1398-01-08 07:33
با سلام
بله روش اسیدی کردن آب نیز همینگونه است . مقدار متناسبی از مواد اسیدی مورد نظر را با آب خنثی قاطی کنید . در برخی موارد از گازها نیز استفاده میشود
اسید کلرید نیز یکی دیگر از گزینه هاست
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# رسول آسمانی 1398-01-24 18:49
با سلام لطفا علت بوی نامطلوب آب تصفیه شده در دستگاه تصفیه آب خانگی از چیست وph آن 8 میباشد با تشکر
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1398-01-24 20:15
با سلام
معمولا بوی نامطبوع ، خبر از آلودگی و میکروب میدهد . هر چه سریعتر منشاء آنرا پیدا کنید و مشکل را رفع کنید . مطلب کامل در مورد بوی نامطبوع در سایت موجود است که بهتر است انرا بیابید و مطاعه کنید .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# اصغر 1398-02-24 11:49
سلام وقت بخیر
در یک کارخانه تولید خلال سیب زمینی ۳ ساعت اول شیفت کاری کیفیت محصول پایین است ولی بعد از ۳ ساعت نرمال میشه وقتی ph رو اندازه میگیری ۳ ساعت اول با بقیه ساعات فرق میکنه دلیل چی میتونه باشه؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1398-02-24 11:55
با سلام
نیاز به بررسی دقیق هست و اینگونه نمیتوان نظری داد .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# مسعود 1398-03-23 04:09
باسلام....میگم دستگاه تصفیه اب نیمه صنعتی ابش خیلی تلخ بود...برای چر این جور شده و دوم اینکه من سه تا هوزینگ پایینی رو با اسکاج و نمیک شستم...البته ناگفته نماند مرحل
چون مرحله سوم جلبرگ زده بود...چهارتاممبران هاهم شستم وگذاشتم سرجاش الان خداروشکر مزه اش خیلی خیلی بهترشد...لطفا میشه رانماییم وکنید...ومیخواددلیل اینکه اب تلخ شده بودم بدونم ممنونم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فنی - صادقی 1398-03-23 11:28
با سلام
وقتی آب بیش از حد تصفیه شود و میزان املاح آن بسیار کاهش یابد ، کمی طعم تلخی به خود خواهد گرفت . با نصب یک شیر میکس و مخلوط کردن مقداری آب قبل از ممبران با آب تصفیه شده و افزایش سطح املاح آب ، طعم آب بهبود می یابد . آموزش نکات گفته شده در سایت به صورت کامل وجود دارد که بهتر است مطالعه بفرمایید .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# ندا 1398-04-17 15:39
سلام و عرض ادب
من به طور اتفاقی به موردی برخوردم میخواستم علت و از شما بپرسم
اگر گل پنیرک و داخل آب بریزید رنگ پس میده که بین رنگ آبی کاربنی تا بنفش پرنگ است.
من آزمایشی انجام دادم دیدم وقتی گل پنیرک و با آب شیر که به دستگاه تصفیه متصل نیست مخلوط میکنم رنگ آن آبی کاربنی پررنگ و وقتی با آب تصفیه مخلوط میکنم بنفش پرنگ است
حالا سوال من ای است phکدام أب سالم تر است دستگاه تصفیه یا شیر آب ظرفشویی؟
من از کجا بفهمم دستگاه تصفیه تنظیم و پ هاش آن مناسب است؟ممنونم از راهنماییتون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فنی - صادقی 1398-04-17 20:48
با سلام
برای سنجش دقیق ph آب ، نیاز به کاغذ تورنسل و یا ph سنج مرغوپ میکنید .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# رحیم 1398-05-27 16:03
لطفا رابطه بین TDS و ph را توضیح دهید.بهترین تی دی اس که بتواند اب قلیایی را تهیه کند چه عددی است.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فنی - صادقی 1398-05-28 02:38
رابطه ای بین این دو نیست و ربطی به هم ندارند .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# Guest 1398-06-09 10:43
هرچه TDS بالاتر باشد PH هم بیشتر می شود.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1398-06-09 19:28
با سلام
خیر ، این موضوع اشتباه است . تغییر TDS بر PH تاثیر میگذارد اما رابطه ای مستقیم بین آنها وجود ندارد .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# علی سلیمی 1398-06-21 21:28
سلام مطمئن هستین عنوان مقاله رو درست نوشتین ؟
توشتین خاصیت اسیدی آب
اسید که پدر آدمو در میاره کجاش خاصیت داره ،
آب و با دستگاه تصفیه میخوای اسیدی کنی ؟؟؟
خداااااااااا
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فنی - صادقی 1398-06-22 05:24
با سلام
منظور یکی از مولفه های آب یا خصوصیت است به نام اسیدی بودن نه اون خاصیت که منظور شماست ، متن رو بخونید . اتفاقا نوشتیم که آب اسیدی برای بدن خوب نیست .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# سیما 1398-08-07 09:58
سلام برای کاربردهای آزمایشگاهی در دمای 80 درجه ph نرمال چند هستن؟کار با یک باز قلیایی هستش
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1398-08-07 15:15
با سلام
هر آبی یک pH منحصربفرد در این دما دارد و نمیتوان گفت کدامیک نرمال است . تعیین میزان pH نرمال با خود شماست .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# محمد رضا 1398-09-21 11:48
سلام ph آب برای ماهی آکواریومی چنده و چطور میشه آن را تضمین کر
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1398-09-21 14:34
با سلام
در گونه های مختلف ماهی متفاوت است و باید از کسی که اطلاعات تخصصی در مورد با انوع ماهی دارد ، پرسیده شود . محلول ها و مکمل و گازهایی برای تغییر در PH آب وجود دارد که باید تهیه کنید و همواره با تستر های PH ، میزان اسید آب را بسنجید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# میلاد 1398-09-26 13:44
سلام
بعد از نوشیدن آب احساس سنگینی و کسلس در بدن میکنم
طوری که احساس میکنم بدنم میلی به نوشیدن آب نداره چون مزه ای نداره
چه کار کنم که مشکلم برطرف شه؟
حدود 2 هفته ای میشه و در غذا خوردن و ... هم تاثیر گذاشته
به نظر شما آب خنثی نیست؟
ممنون میشم کمک و راهنمایی کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1398-09-26 22:15
با سلام
باید تست و آزمایش شود . بدون بررسی دقیق نمیتوان بر اساس حدس و احساس صحبت کرد . حداقل میزان TDS و PH اب را اندازه بگیرید .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# میلاد 1398-09-27 14:50
باشه حتما
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# پریسا 1398-09-27 08:19
سلام
آیا گرانروی آب در pH پایین و اسیدی تغییری میکنه؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1398-09-28 15:34
با سلام
متاسفانه اطلاعی در این خصوص ندارم .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# سما 1398-10-05 08:29
با سلام
این درسته که اسیدنیتریک باعث کاهش ph آب های صنعتی میشود؟
من در کارخانه کارمیکنم.. آب صنعتی ما مقدار کلر زیادی دارد... برای کم شدن و حذف مقدار کلر از کربن فعال استفاده کردیم... چه پیشنهاد دیگه ای میتونید بهم بدید؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1398-10-05 17:33
با سلام
بله ،درست است . هر ماده اسیدی که به آب اضافه شود ، سبب اسیدی شدن آب و کاهش PH آن میشود .
یکی از بهترین و موثرترین راهکارها برای حدف کلر ، کربن فعال است و در واقع میتوان گفت بهترین گزینه است . اگر خودتان مجبور هستید کلر را به آب اضافه کنید و سپس مجبور به حذف آن هستید ، استفاده از اکسیژن فعال یا گاز ازن را بررسی کنید . ممکن است با استفاده از آن ، به هدف خود برسید که هزینه و عوارض جانبی بسیار کمتری دارد .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# حسین 1398-11-20 06:07
آیا با باز کردن شیر میکس میتوان pH آب را بالاتر برد چون فیلتر قلیایی کننده آب نداریم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1398-11-20 07:29
با سلام
با بازکردن شیر میکس ، میزان اسیدی بودن کمی کاهش میابد و آب به سمت خنثی بودن حرکت میکند .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# ارمان 1398-12-10 01:57
فواید اب اسیدی که از دستگاه خارج میشود چیست وایا میتوان از اب اسیدی برای ویروس کشی کرنا استفاده کرد؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1398-12-10 19:45
با سلام
میزان اسیدی بودن آب دستگاه تصفیه آب کم بوده و ضعیف تر از آن است که برای ویروسها مشکلی بوجود آورد .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# Guest 1398-12-20 18:14
باسلام.
لطفا رابطه بین کنداکتیویتی و ph را هم توضیح بدین؟؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1398-12-20 19:19
با سلام
درباره رابطه بین EC یا TDS و PH در متن همراه با لینک اشاره شده و همچنین یک مطلب اختصاصی در این باره در سایت وجود دارد که بهتر است جستجو کنید و مطالعه کنید .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# آراز نظری 1399-01-14 13:54
سلام
اوزون دهی به آب چه تاثیری بر pH آب میگذارد ، آیا آب اوزون دهی شده برای خوردن مناسب تر است ؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1399-01-14 21:57
با سلام
ازن زنی خنثی است و تاثیر قابل توجهی به طور مستقیم ندارد اما ممکن است با تاثیراتش بر عوامل دیگر ، باعث تغییرات در PH آب شود که هم حالت اسیدی و هم حالت قلیایی ایجاد شود . اما دانستن PH آب قبل از اقدام به ازن زنی مهم است و هر چه آب اسیدی تر باشد ، ماندگاری و تاثیر ازن بیشتر است .
مصرف هرگونه فراورده ازن چه برای تنفس و چه اشامیدن و ... ممکن است بسیار خطرناک باشد و حتما باید تحت نظر پزشک یا فرد متخصص انجام شود . آب ازن زنی شده میتواند تمام باکتری های مفید معده و روده را از بین ببرد و برای هضم غذا مشکل آفرین باشد و همچنین مشکلات دیگری را نیز بوجود آورد . حتی هوای دارای ازن میتواند برای ریه ها خطرناک باشد . بنابراین در استفاده از ازن بسیار مراقب باشید .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# zahra 1399-01-22 12:16
سلام میشه بگید میزان اسیدی بودن جوهر نمک چقدر است ؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1399-01-22 15:06
با سلام
PH آن بین 0 تا 2 متغییر است و جزء قوی ترین اسیدها محسوب میشود .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# محمدی 1399-01-29 21:07
سلام یخاستم بدونم اگر قلیاییت کل و قلیاییت ساده برابر باشند در اینصورت PHآب چقدره ?عدد دقیق میخام 2_7_9_12 ?
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# Guest 1399-02-18 10:51
سلام وقتتون بخیر،اگه ph آب خیلی اسیدی باشه مثلا کمتر از۴کلر به چه شکلی در آب در میآید؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1399-02-19 05:48
با سلام
متاسفانه اطلاعی ندارم.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# داود 1399-03-11 11:20
سلام.اگر پس آب کارخانه ای قلیایی یا اسیدی باشد برای اینکه بتون این اب را در طبیعت رها کرد بازه ای که باید درون رنج PH قرار گیرد چقدرمیباشد.ممنون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1399-03-11 20:44
با سلام
عوامل و عناصر موجود در آن آب بسیار مهمتر است و اینکه آب حاوی مواد مضر و خطرناک نباشد ، در اولویت است . همچنین با توجه به نوع محیط رها سازی پساب ، شرایط متفاوت است مثلا آب در بیابان ریخته شود یا در دریا یا رودخانه و ...
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
نوشتن دیدگاه

مشتریان

ضمن تشکر و ارج نهادن به نظر مثبت مشتریان که خدمات این گروه را انتخاب کرده اند تعدادی از مشتریان که خدمات مارا انتخاب کرده اند به عموم معرفی میگردد.

معرفی برخی مشتریان