فروش دستگاههای تصفیه آبrepair عیب یابی و تعمیرات دستگاه تصفیه اب خانگیدرخواست عضویت در سیستم و بهرمندی از هدایا و تخفیفاتپرداخت آنلاین خرید و اقساطدرخواست استخدام و همکاری با شرکتجستجو در سایت و فروشگاهتماس با ما

فروش دستگاههای تصفیه آبعیب یابی و تعمیرات دستگاه تصفیه آب خانگیدرخواست عضویت در سیستم و بهرمندی از هدایا و تخفیفاتپرداخت آنلاین خرید و اقساطدرخواست استخدام و همکاری با شرکتجستجو در سایت و فروشگاهتماس با ما

بنر تبلیغاتی تصفیه آب شیراز خانگی

بنر تبلیغاتی تصفیه آب شیراز خانگی

جهت خرید و مشاهده محصولات ، یکی از دسته بندی های زیر را انتخاب کنید

انواع دستگاه تصفیه آبانواع ابسردکنانواع فیلتر تصفیه آبانواع فیلتر یخچالانواع فیلتر لباسشویی و پکیجدستگاه تصفیه متفرقهپیش تصفیه و تصفیه ساختمانیتجهیزات و لوازم یدکیانواع جالیوانیفیلتر دوش حمام

چنانچه محصول مورد نظر خود را پیدا نمیکنید آنرا جستجو نمایید . ورود به بخش جستجو

جهت خرید و مشاهده محصولات ، یکی از دسته بندی های زیر را انتخاب کنید

انواع دستگاه تصفیه آبفروش انواع آبسردکن و تجهیزات وابسطهانواع فیلتر تصفیه آبانواع فیلتر یخچالانواع فیلتر لباسشویی و پکیجدستگاه تصفیه متفرقهپیش تصفیه و تصفیه ساختمانیتجهیزات و لوازم یدکیانواع جالیوانیفیلتر دوش حمام

چنانچه محصول مورد نظر خود را پیدا نمیکنید آنرا جستجو نمایید . ورود به بخش جستجو

معرفی محصولات

کلیه محصولات این فروشگاه را می توانید در این قسمت مشاهده نمایید . جزییات تمامی محصولات به همراه عکس و قیمت به روز درج گردیده است .

محصولات

زمان تعویض فیلتر ها

یکی از مهمترین مسایل در سلامتی آب و عمر دستگاه ، تعویض به موقع فیلتر های دستگاه هست که باید در زمانهای تعیین شده و توسط افراد مجاز انجام گردد .

 زمان تعویض فیلترها

پاسخ به سوالات شما

بسیاری از همشهریان عزیز، سوالاتی در ذهن خود دارند که میتوانند در این قسمت مطرح نمایند و کارشناسان ما به زودی به آن پاسخ خواهند داد .

سوالات متداول

درباره ما و خدمات این گروه

ضمن تشکر از حسن انتخاب شما از شما دعوت میشود با مطالعه این بخش ، درباره گروه تخصصی تصفیه آب شیراز و خدمات این گروه اطلاعات بیشتری کسب نمایید .

درباره ما

 

اين روزها درباره مصرف آب نکات زيادي گفته مي شود.در اين بين بعضي از خانواده ها مصرف آب معدني را به آب لوله کشي ترجيح مي دهند؛ اين در حالي است که هزينه تهيه آب معدني ۲برابر آب معمولي است.اما سوالي که پيش مي آيد اين است که کدام آب براي سلامت انسان مفيدتر است، آب معدني يا لوله کشي شده؟ براي پاسخ به اين سوال با دکتر خديجه رحماني، متخصص تغذيه و عضو انستيتو تحقيقات تغذيه و صنايع غذايي کشور گفت وگويي انجام داده ايم.
وي در اين باره مي گويد: با توجه به اين که ۵۰تا۶۰ درصد ترکيب سلول هاي بدن را آب تشکيل مي دهد و تمام اعمال حياتي بدن در محيط آبي انجام مي گيرد، آب از مواد ضروري بدن محسوب مي شود. علاوه بر اين بعضي از مواد مغذي تنها از طريق آب دريافت مي شود مانند فلورايد؛ فلورايد عنصر مهمي است که در استحکام استخوان ها و دندان نقش دارد و از پوسيدگي دندان پيشگيري مي کند به همين علت بايد به طور روزانه بدن آب کافي دريافت کند. البته بايد متذکر شد که دريافت مقدار زياد فلور نيز ممکن است مشکل زا باشد.علاوه بر فلور که مهم ترين عنصر موجود در آب است، عناصر ديگري نيز در آب وجود دارد که سختي آن را تشکيل مي دهد و نقش مهمي در پيشگيري از بيماري ها ايفا مي کند. از جمله اين عناصر کلسيم و منيزيم است که در کاهش بيماري هاي مزمن مثل پرفشاري، بيماري هاي قلبي عروقي و همچنين آرتروز نقش بسيار مهمي دارد.آب و عناصر موجود در آن در بهبود فعاليت هاي فيزيولوژيکي سالمندان نيز نقش دارد. علاوه بر فلور، کلسيم و منيزيم، سديم، روي، سلنيم، منگنز و مقداري فسفر، يد و... موجود در آب در پيشگيري از بروز بسياري از بيماري ها موثر است. البته ممکن است مواد آلوده اي نيز در آب وجود داشته باشد که به طور طبيعي نبايد باشد زيرا باعث ورود ميکروب ها، انگل ها و باکتري ها به بدن مي شود. به عنوان نمونه نيتريت عنصري است که نبايد در آب وجود داشته باشد. وي با بيان اين که در هواي گرم بدن به آب بيشتري نياز پيدا مي کند و بايد تعادل آب بدن حفظ شود، ادامه داد: در صورتي که آب قابل اطمينان باشد مصرف آب شير مشکلي ايجاد نمي کند . در کشورهاي پيشرفته به منظور کنترل باکتري کلي فرم، بيش از چندين بار در ماه آب شهري مورد آزمايش قرار مي گيرد. در حالي که شايد آب بطري ها هفته اي يک بار کشت شود.
سازمان غذا و داروي آمريکا (FDA) مسئوليت کنترل آب معدني را بر عهده دارد معيارهاي تعيين شده اين سازمان براي آب شرب با معيارهاي سازمان بهداشت جهاني بسيار متفاوت است. از لحاظ مقايسه جهاني به طور کلي مي توان گفت آب شهري بيش از آب بطري مورد بررسي و کنترل قرار مي گيرد.
درباره نحوه تهيه آب بطري، ساخت بطري، نگهداري، حمل و نقل و... مطالعاتي در جهان انجام شده است که نشان مي دهد، هزينه تهيه آب بطري صدبرابر بيشتر از آب لوله کشي است. از طرفي سيصدسال طول مي کشد تا بطري پلاستيکي تجزيه شود و اين امر آلودگي زيست محيطي را در پي دارد.وي در ادامه به خطرات مصرف آب معدني که در دماهاي مختلف نگهداري مي شود، اشاره مي کند و مي گويد: آب بطري منجمد شده سرطان زاست؛ به دليل اين که پليمرهاي موجود در بطري وارد آب مي شود که سرطان زاست. همين طور قرار گرفتن بطري آب در دماي بالا نيز خطرناک است.به طور کلي مي توان آب را به ۲دسته تقسيم کرد، آب سنگين و آب سبک. آب سنگين آبي است که سختي آن بالا است و اين امر به دليل وجود کلسيم و منيزيم در آب است.
از آن جا که اين عناصر نقش مهمي در پيشگيري از بيماري هاي قلبي عروقي، پرفشاري، فشارخون و آرتروز ايفا مي کند، سازمان بهداشت جهاني سختي آب را از لحاظ استاندارد بالا برده است. توجه داشته باشيد، سختي آب بايد طبق استاندارد باشد، نه کمتر و نه بيشتر. در مناطقي که ميزان سختي آب از حد استاندارد بيشتر است، ارتباطي بين سختي آب و بروز سنگ هاي کليوي، مثانه وجود دارد. وي با تاکيد بر لزوم تعويض به موقع فيلترهاي تصفيه آب افزود: در مناطقي که آب املاح زياد دارد ، مردم بايد از دستگاه تصفيه آب استفاده کنند تا مقدار سختي آن کاهش يابد.

TDS (املاح محلول موجود در آب ) یا به عبارتی " سختی آب " یکی از معیار های مناسب برای سنجش خالص بودن آب می باشد . هر چه این عدد کمتر باشد نشان از خالص بودن آب است .TDS  آب مقطر  صفر می باشد . TDS آب شهری شیراز بسته به نقاط مختلف بین 400 تا 900 متغییر می باشد . TDS مطلوب برای آب بین 50 تا 150 می باشد . TDS آب چشمه ها و قنات ها بدون هیچ تصفیه و عمل خاصی بین 80 تا 120 می باشد . TDS آب بطری های آب معدنی بین 90 تا 150 می باشد . دستگاه تصفیه آب میتواند آبی با TDS (سختی ) 20 تا 300 تهیه نمایید که بهترین عدد 100 می باشد ، چرا که هم آب مورد تصفیه قرار گرفته و مواد مضرر آن حذف شده و هم دارای املاح مفید موجود در آب می باشد .

 

منبع

دیدگاه‌ها  

# نازنین 1394-05-13 16:33
مطلب خوبی بود
پس باتوجه به گفته های بالا استفاده از دستگاه تصفیه آب برای بدن مفید است . درسته ؟
با تشکر از اطلاعات مفید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1394-10-26 11:26
دستگاههای تصفیه اب استاندارد الودگی های موجود در اب را حذف میکنند و همچنین املاح مورد نیاز بدن را تا اندازه لازم برای بدن فراهم مینمایند و مقدار زیاد املاح را تعدیل میکنند . در قسمت های مختلف سایت در مورد حد مناسب املاح مطالب کافی وجود دارد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# سیاحتی 1394-06-12 20:47
در اب شهری مواد زاید و سرطان زا و کثیف خیلی زیاد هست . بهتره بیخیال املاح بشید و از آب پاک و سالم استفاده کنید .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# اه 1397-11-04 05:35
این مطالب خیلی به درد پاورپیتم خورد ممنون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# ماهی 1400-09-05 16:48
سلام وقتتون بخیر باشه
ببخشید من سوالی داشتم
وجود زیاده چه عنصریه ( توی آب ) که تاثیراتی رو روی
اعصاب میذاره ؟؟؟
میشه لطفا جوابمو بدید
ممنون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1400-09-05 19:41
با سلام
قرار گرفتن در معرض مواد شیمیایی از طریق آب آشامیدنی می تواند منجر به انواع اثرات کوتاه مدت و بلندمدت سلامتی شود. قرار گرفتن در معرض دوزهای بالای مواد شیمیایی می تواند منجر به تغییر رنگ پوست یا مشکلات شدیدتر مانند آسیب سیستم عصبی یا اندام ها و اثرات رشدی یا تولید مثلی شود. به عنوان مثال آرسنیک ، کادمیم ، سرب و جیوه و ... مستقیما بر روی سیستم عصبی بدن اثرات نامطلوبی ایجاد میکنند .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# میترا 1400-09-08 19:41
سلام به چه شکل میشه در منزل سختی آب رو تعیین کرد؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش -صبوری 1400-09-09 05:28
با سلام
یک دستگاه سختی سنج خانگی تهیه کنید و به راحتی میزان سختی را اندازه بگیرید . آموزش کار با آنها در سایت وجود دارد و انواع مختلف آن با قیمتهای متفاوت در سایت وجود دارد .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید