َ

 info @ shiraz-tasfiye . ir

09176090035

 32424294 - ۰71

 

فروش دستگاههای تصفیه آبrepair عیب یابی و تعمیرات دستگاه تصفیه اب خانگیدرخواست عضویت در سیستم و بهرمندی از هدایا و تخفیفاتپرداخت آنلاین خرید و اقساطدرخواست استخدام و همکاری با شرکتجستجو در سایت و فروشگاهتماس با ما

فروشگاه شیراز تصفیه

فروش دستگاههای تصفیه آبعیب یابی و تعمیرات دستگاه تصفیه آب خانگیدرخواست عضویت در سیستم و بهرمندی از هدایا و تخفیفاتپرداخت آنلاین خرید و اقساطدرخواست استخدام و همکاری با شرکتجستجو در سایت و فروشگاهتماس با ما

فروشگاه و نمایندگی تصفیه آب در شیراز

جهت خرید و مشاهده محصولات ، یکی از دسته بندی های زیر را انتخاب کنید

انواع دستگاه تصفیه آبانواع ابسردکنانواع فیلتر تصفیه آبانواع فیلتر یخچالانواع فیلتر لباسشویی و پکیجدستگاه تصفیه متفرقهپیش تصفیه و تصفیه ساختمانیتجهیزات و لوازم یدکیانواع جالیوانیفیلتر دوش حمام

چنانچه محصول مورد نظر خود را پیدا نمیکنید آنرا جستجو نمایید . ورود به بخش جستجو

جهت خرید و مشاهده محصولات ، یکی از دسته بندی های زیر را انتخاب کنید

انواع دستگاه تصفیه آبفروش انواع آبسردکن و تجهیزات وابسطهانواع فیلتر تصفیه آبانواع فیلتر یخچالانواع فیلتر لباسشویی و پکیجدستگاه تصفیه متفرقهپیش تصفیه و تصفیه ساختمانیتجهیزات و لوازم یدکیانواع جالیوانیفیلتر دوش حمام

چنانچه محصول مورد نظر خود را پیدا نمیکنید آنرا جستجو نمایید . ورود به بخش جستجو

معرفی محصولات

کلیه محصولات این فروشگاه را می توانید در این قسمت مشاهده نمایید . جزییات تمامی محصولات به همراه عکس و قیمت به روز درج گردیده است .

محصولات

زمان تعویض فیلتر ها

یکی از مهمترین مسایل در سلامتی آب و عمر دستگاه ، تعویض به موقع فیلتر های دستگاه هست که باید در زمانهای تعیین شده و توسط افراد مجاز انجام گردد .

 زمان تعویض فیلترها

پاسخ به سوالات شما

بسیاری از همشهریان عزیز، سوالاتی در ذهن خود دارند که میتوانند در این قسمت مطرح نمایند و کارشناسان ما به زودی به آن پاسخ خواهند داد .

سوالات متداول

درباره ما و خدمات این گروه

ضمن تشکر از حسن انتخاب شما از شما دعوت میشود با مطالعه این بخش ، درباره گروه تخصصی تصفیه آب شیراز و خدمات این گروه اطلاعات بیشتری کسب نمایید .

درباره ما

یبوست (Constipation) یکی از امراض بسیار پر ضرر میباشد که در طب سنتی آنرا سرچسمه بسیاری از بیماری ها میدانند . به علت اینکه همراه با درد زیاد نیست معمولا جدی گرفته نمیشود که میتواند در دراز مدت آسیب های جدی وارد کند و سبب ایجاد یا تشدید بیماری هایی از جمله بواسیر ، بوی بد دهان ، بیماریهای مرتبط با کبد ، میگرن ، تهوع و سرگیجه و بیماریهای گوش و حلق و ... میشود. علت اصلی ایجاد یبوست کندی حرکت مواد در روده بزرگ و یا اختلال در دفع است .

درمانهای زیاد گیاهی و دارویی برای آن در نظر گرفته شده است که گاهی موثر نیستند و یا دردسرهای خاص خود را دارند که با جستجو در اینترنت میتوانید پیدا کنید ولی ما پیشنهادی داریم که هم بسیار موثر است و هم به راحتی قابل انجام بوده و بدون هیچ عوارضی میباشد .

پیشنهاد ما استفاده از آبهای قلیایی غنی شده با هیدروژن هستند . این آبها دارای اثرات فوق العاده درمانی برای بدن هستند که در درمان یبوست هم بسیار کارامد هست . این آبها دارای خواص قلیایی بوده که بسیار برای دستگاه گوارش ، کبد ، کلیه و ...  مناسب میباشد و همچنین دارای خواص آنتی اکسیدانی بالایی هستند که اثر ضد پیری و سرطان دارند . بعضی چشمه های آب طبیعی دارای این خواص هستند ولی با توجه به زندگی شهرنشینی استفاده از آنها برای همگان میسر نیست و همچنین استفاده از این آبها هیچگونه ضرری برای بدن ندارد و هیدروژنه کردن آب کاملا به صورت طبیعی انجام میشود .

برای مطالعه بیشتر در مورد خواص آب قلیایی و خواص آنتی اکسیدانها روی لینکهای بالا کلیک کنید

Constipation درمان آسان یبوست با آب هیدروژنه

 

شما میتوانید تنها با نوشیدن 2 لیوان آب هیدروژنه 1 ساعت قبل از صبحانه و خواب ، تاثیرات فوق العاده این آب را بر سلامتی و زندگی خود مشاهده نمایید .

جهت تهیه این آب دستگاههای مخصوصی وجود دارد و البته اگر در منزل خود از دستگاه تصفیه آب استفاده میکنید میتوانید با اضافه کردن این فیلتر به دستگاه ، آب هیدروژنه پر خاصیت را همیشه مصرف نمایید .

فیلتر آب قلیایی هیدروژنه دستگاه تصفیه آب

 

لطفا دیدگاهها ، سوالات  و چنانچه تجربه استفاده از این محصول را دارید ، برای استفاده دیگران بیان نمایید ( نیاز به ثبت نام و طی کردن مراحل زمانبر نیست )

نوشتن دیدگاه

مشتریان

ضمن تشکر و ارج نهادن به نظر مثبت مشتریان که خدمات این گروه را انتخاب کرده اند تعدادی از مشتریان که خدمات مارا انتخاب کرده اند به عموم معرفی میگردد.

معرفی برخی مشتریان