َ

 info @ shiraz-tasfiye . ir

09176090035

 32424294 - ۰71

فروش دستگاههای تصفیه آبمشاهده وضعیت فیلترها و گزارش دستگاهدرخواست عضویت در سیستم و بهرمندی از هدایا و تخفیفاتپرداخت آنلاین خرید و اقساطدرخواست استخدام و همکاری با شرکتجستجو در سایت و فروشگاهتماس با ما

فروش دستگاههای تصفیه آبمشاهده وضعیت فیلترها و گزارش دستگاهدرخواست عضویت در سیستم و بهرمندی از هدایا و تخفیفاتپرداخت آنلاین خرید و اقساطدرخواست استخدام و همکاری با شرکتجستجو در سایت و فروشگاهتماس با ما

جهت خرید و مشاهده محصولات ، یکی از دسته بندی های زیر را انتخاب کنید

انواع دستگاه تصفیه آبانواع ابسردکنانواع فیلتر تصفیه آبانواع فیلتر یخچالانواع فیلتر لباسشویی و پکیجدستگاه تصفیه متفرقهپیش تصفیه و تصفیه ساختمانیتجهیزات و لوازم یدکیانواع جالیوانیفیلتر دوش حمام

چنانچه محصول مورد نظر خود را پیدا نمیکنید آنرا جستجو نمایید . ورود به بخش جستجو

جهت خرید و مشاهده محصولات ، یکی از دسته بندی های زیر را انتخاب کنید

انواع دستگاه تصفیه آبفروش انواع آبسردکن و تجهیزات وابسطهانواع فیلتر تصفیه آبانواع فیلتر یخچالانواع فیلتر لباسشویی و پکیجدستگاه تصفیه متفرقهپیش تصفیه و تصفیه ساختمانیتجهیزات و لوازم یدکیانواع جالیوانیفیلتر دوش حمام

چنانچه محصول مورد نظر خود را پیدا نمیکنید آنرا جستجو نمایید . ورود به بخش جستجو

معرفی محصولات

کلیه محصولات این فروشگاه را می توانید در این قسمت مشاهده نمایید . جزییات تمامی محصولات به همراه عکس و قیمت به روز درج گردیده است .

محصولات

زمان تعویض فیلتر ها

یکی از مهمترین مسایل در سلامتی آب و عمر دستگاه ، تعویض به موقع فیلتر های دستگاه هست که باید در زمانهای تعیین شده و توسط افراد مجاز انجام گردد .

 زمان تعویض فیلترها

پاسخ به سوالات شما

بسیاری از همشهریان عزیز، سوالاتی در ذهن خود دارند که میتوانند در این قسمت مطرح نمایند و کارشناسان ما به زودی به آن پاسخ خواهند داد .

سوالات متداول

درباره ما و خدمات این گروه

ضمن تشکر از حسن انتخاب شما از شما دعوت میشود با مطالعه این بخش ، درباره گروه تخصصی تصفیه آب شیراز و خدمات این گروه اطلاعات بیشتری کسب نمایید .

درباره ما

گاهی دیده میشود که بدون آنکه شما از دستگاه تصفیه آب استفاده ای داشته باشید دستگاه روشن میشود و چند ثانیه یا حتی چند دقیقه کار میکند و سپس خاموش میشود .برای اطمینان از وجود این حالت این تست را انجام دهیم . شیر مخزن را ببندید و شیر برداشت روی سینک را باز کنید . آب با فشار کمی از شیر برداشت خارج خواهد شد و دستگاه در این هنگام نباید خاموشو روشن شود و اگر خاموش و روشن شد اینجا را مطالعه کنید>>> تست سنسور فشار پایین .  اکنون شیر برداشت روی سینک را ببندبد . دستگاه باید در کمتر از 1 دقیقه خاموش شود . بعد از اینکه دستگاه خاموش شد باید صبر کنید . چون شما هیچ استفاده ای از آب نمی کنید بنابراین دستگاه نباید روشن شود تا هر زمانی . حدود 10 دقیقه منتظر بمانید و اگر دستگاه روشن شد ، بنابراین دستگاه تصفیه آب شما مشکلی دارد که باید تعمیر شود . اگر آنرا تعمیر نکنید ، فیلترها خیلی زودتر خراب خواهند شد و همچنین دور ریز آب زیادی خواهید داشت و نیز پمپ و قطعات دستگاه زودتر مستهلک خواهند شد . 

عیب یابی دستگاه تصفیه اب خانگی

 وقتی دستگاه بدون استفاده شدن روشن و خاموش میشود ، به این علت است که آب مخزن از جایی در دستگاه در حال خارج شدن است . معمولا مشکل از 3 قطعه میباشد .

1- شیر یکطرفه ادغام با شیر میکس یا در مسیر آن

 شیر میکسی که روی دستگاه قرار دارد حتما درون آن یا در مسیر آن یک شیر یکطرفه وجود دارد که اجازه برگشت آب را نمیدهد . ممکن است این شیر یکطرفه خراب شده باشد و آب در مسیر برگردد که سبب خالی شدن مخزن و درنتیجه روشن و خاموش شدن دستگاه میشود .

تعمیر دستگاه تصفیه اب و شیر میکس

 

برای کنترل آن شیر میکس را کاملا ببندید مسیر شیرمیکس را کامل قطع کنید ( مثلا لوله آن را خم کنید ) و دوباره کارهای قبل را تکرار کنید . اگر مشکل برطرف شد مشخص است مشکل از شیر میکس بوده است . اگر همچنان مشکل برقرار بود پس مشکل از این نیست و مرحله بعد را ادامه دهید .

 2- شیر یکطرفه در مسیر خروجی تصفیه شده از ممبران

در خروجی از هوزینگ ممبران ، 2 مسیر وجود دارد . یکی به فاضلاب می ریزد و دیگری آب تصفیه شده است که به سنسور فشار بالا و سپس فیلتر پنجم وارد میشود . در مسیر هوزینگ ممبران تا سنسور فشار بالا حتما باید یک شیر یکطرفه وجود داشته باشد . اگر این شیر یکطرفه وجود نداشته باشد و یا خراب باشد ، آب مخزن به ممبران باز خواهد گشت و به فاضلاب خواهد ریخت و بعد از جند لحظه چون مخزن خالی میشود ، دستگاه روشن خواهد شد . این شیر معمولا با اتصال زانو شکل ادغام میشود که به نام زانو سوپاپ دار و یا زانو یک طرفه شناخته میشود و معمولا رنگ آن متفاوت از بقیه اتصالات است . گاهی اوقات نیز از یک زانو ساده و یک شیر یکطرفه معمولی استفاده میشود . هر 2 شکل را در تصور زیر مشاهده میکنید .

membrane check valve شیر یکطرفه ممبران

برای تست خرابی در این حالت ، شما باید یا یک شیر یکطرفه سالم پیدا کنید و آنرا در سیستم قرار دهید و تست کنید و یا اگر بشود باید به هر نحوی مسیر لوله را مسدود سازید تا آب باز نگردد ( وقتی که مخزن پر میشود و دستگاه خاموش میشود ) . در این حالت اگر دستگاه روشن نشد به خراب بودن این شیر یکطرفه پی میبریم که باید تعویض گردد .

3- خراب بودن چهارراهی

این حالت در دستگاه هایی که چهارراهی دارند دیده میشود و دستگاههایی که شیر برقی دارند وجود ندارد >>> تفاوت شیر برقی و چهارراهی . خراب بودن دیافراگم چهارراهی مشکلات زیادی را ایجاد میکنند که این یکی از آنهاست و شما حتما اگر توجه کنید و مشکل از این قطعه باشد آنها را نیز مشاهده میکنید .

شیر برقی و چهارراهی

در اینجا نیزبرای تست این قطعه زمانی که مخزن پر میشود و دستگاه خاموش میشود ، باید مسیر آب به این قطعه را مسدود کرد و نتیجه را مشاهده کرد و یا با یک قطعه سالم جایگزین کنید و تست کنید . البته پیشنهاد ما به همه دوستانی که در دستگاه خود چهارراهی دارند این است که حتی اگر این قطعه سالم است ، آنرا با شیر برقی تعویض کنید زیرا مشکلات زیادی را ایجاد میکند که اغلب اوقات مصرف کننده از آن بی خبر است .

در مورد اکثر ایرادات دستگاه تصفیه آب در وبسایت مطلب نوشته شده است . لطفا در بخش عیب یابی آنرا پیدا کنید و یا در وبسایت  آنرا جستجو کنید . چنانچه مشکل شما مرتبط با همین موضوع است و نوشته های ما به شما کمی نکرد ، سوالات خود را مطرح کنید تا به شما پاسخ دهیم .

دیدگاه‌ها  

# محمد 1398-04-07 19:54
هر سوالی که جوابش رو نمیدونید،نمیارید در سایت!!!
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فنی - صادقی 1398-04-08 15:53
با سلام
خیر اینطور نیست
لطفا سوال خودتون رو واضح بپرسید و همچنین وضعیت را بطور کامل شرح دهید تا بتوانیم کمک کنیم . همچنین جواب بسیاری از سوالات در سایت موجود هست .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# محمد 1398-04-09 18:36
دستگاه تصفیه در حالت عادی کار میکند و سوییچ قطع بالا و پایین هم درست کار میکنند. اما وقتی شیر آب (مثلا شیر روشویی) در منزل باز میشود و آب با فشار استفاده میشود، صدایی از دستگاه مانند لرزش می آید.اول فکر میکردم شیربرقی است،اما وقتی برق دستگاه را قطع کردم با تعجب متوجه شدم که دستگاه همچنان میلرزد و صدا تولید میکند.
خروجی تصفیه آب ممبران را عوض کردم،تاثیری نداشت.خروجی شیر میکس هم چک کردم. وقتی خروجی فاضلاب ممبران را با بستن لوله مسدود میکنم،صدا قطع میشود و با رهاکردن آن مجددا صدای لرزش هست.حتی محدود کننده فاضلاب را هم عوض کردم اما تاثیری نداشت.
در حالتی که شیر مخزن بسته باشد،مشکلی وجود ندارد و وقتی شیر برداشت را باز میکنیم و میبندیم و شیرهای اب منزل باز میشوند آن صدای لرزش وجود ندارند.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فنی - صادقی 1398-04-09 20:33
با سلام
ممکن است شیر برقی خراب شده باشد و بخوبی آب بندی نمیکند و یا در جهت برعکس نصب شده باشد . بهتر است یک تست کنید و همچنین شیر میکس را نیز کاملا ببندید . آیا مشکل برطرف میشود ؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# محمد 1398-04-10 08:28
شیر میکس کاملا بسته است.
اگر شیربرقی برعکس نصب شده باشد،باز هم با قطع پمپ باید قطع شود،نه؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فنی - صادقی 1398-04-10 19:48
با سلام
در زمانی که دستگاه خاموش است ، آیا آب از شیر میکس رد میشود ؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# محمد 1398-04-10 08:45
شیربرقی را برعکس بستم هیچ آب را رد نمیکند
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
نوشتن دیدگاه

مشتریان

ضمن تشکر و ارج نهادن به نظر مثبت مشتریان که خدمات این گروه را انتخاب کرده اند تعدادی از مشتریان که خدمات مارا انتخاب کرده اند به عموم معرفی میگردد.

معرفی برخی مشتریان