َ

 info @ shiraz-tasfiye . ir

09176090035

 32424294 - ۰71

فروش دستگاههای تصفیه آبمشاهده وضعیت فیلترها و گزارش دستگاهدرخواست عضویت در سیستم و بهرمندی از هدایا و تخفیفاتپرداخت آنلاین خرید و اقساطدرخواست استخدام و همکاری با شرکتجستجو در سایت و فروشگاهتماس با ما

فروش دستگاههای تصفیه آبمشاهده وضعیت فیلترها و گزارش دستگاهدرخواست عضویت در سیستم و بهرمندی از هدایا و تخفیفاتپرداخت آنلاین خرید و اقساطدرخواست استخدام و همکاری با شرکتجستجو در سایت و فروشگاهتماس با ما

جهت خرید و مشاهده محصولات ، یکی از دسته بندی های زیر را انتخاب کنید

انواع دستگاه تصفیه آبانواع ابسردکنانواع فیلتر تصفیه آبانواع فیلتر یخچالانواع فیلتر لباسشویی و پکیجدستگاه تصفیه متفرقهپیش تصفیه و تصفیه ساختمانیتجهیزات و لوازم یدکیانواع جالیوانیفیلتر دوش حمام

چنانچه محصول مورد نظر خود را پیدا نمیکنید آنرا جستجو نمایید . ورود به بخش جستجو

جهت خرید و مشاهده محصولات ، یکی از دسته بندی های زیر را انتخاب کنید

انواع دستگاه تصفیه آبفروش انواع آبسردکن و تجهیزات وابسطهانواع فیلتر تصفیه آبانواع فیلتر یخچالانواع فیلتر لباسشویی و پکیجدستگاه تصفیه متفرقهپیش تصفیه و تصفیه ساختمانیتجهیزات و لوازم یدکیانواع جالیوانیفیلتر دوش حمام

چنانچه محصول مورد نظر خود را پیدا نمیکنید آنرا جستجو نمایید . ورود به بخش جستجو

معرفی محصولات

کلیه محصولات این فروشگاه را می توانید در این قسمت مشاهده نمایید . جزییات تمامی محصولات به همراه عکس و قیمت به روز درج گردیده است .

محصولات

زمان تعویض فیلتر ها

یکی از مهمترین مسایل در سلامتی آب و عمر دستگاه ، تعویض به موقع فیلتر های دستگاه هست که باید در زمانهای تعیین شده و توسط افراد مجاز انجام گردد .

 زمان تعویض فیلترها

پاسخ به سوالات شما

بسیاری از همشهریان عزیز، سوالاتی در ذهن خود دارند که میتوانند در این قسمت مطرح نمایند و کارشناسان ما به زودی به آن پاسخ خواهند داد .

سوالات متداول

درباره ما و خدمات این گروه

ضمن تشکر از حسن انتخاب شما از شما دعوت میشود با مطالعه این بخش ، درباره گروه تخصصی تصفیه آب شیراز و خدمات این گروه اطلاعات بیشتری کسب نمایید .

درباره ما

گاهی اوقات فیلتر ممبران آب بسیار کمی تولید میکند و یا اصلا هیچ آبی تولید نمی کند .

( اگر مستقیم وارد این صفحه شده اید ، ابتدا این مطلب را بخوانید و سپس به این صفحه هدایت شوید >>> دستگاه تصفیه آب ، آب تولید نمی کند)

علائم : دستگاه تصفیه آب مدت زمان زیادی در حال کار است و گاهی اوقات اصلا خاموش نمی شود .  گاهی اوقات هیچ آبی از ممبران خارج نمیشود و یا فشار آن بسیار کم است .

نحوه تشخیص : ابتدا مطمئن شوید آب کافی و با فشار کافی به فیلتر ممبران میرسد .اگر گیج فشار روی دستگاه عدد بیشتر از 50PSI را نشان میدهد ، بنابراین میزان فشار آب کافی است . اما اگر میزان فشار کمتر از 50PSI است ، فعلا نمی توان در مورد فیلتر ممبران اظهار نظر کرد و در ابتدا باید این افت فشار جبران شود و با افزایش فشار ، شاید عملکرد ممبران درست شود >>> دستگاه فشار کافی تولید نمی کند

عیب یابی :

درحالی که دستگاه تصفیه آب در حال کار است ( شیر مخزن بسته ، شیر میکس بسته ، شیر برداشت باز ، پمپ در حال کار ) ، مشاهده میشود که هیچ آبی از شیر برداشت خارج نمی شود و یا بسیار کم است .

1 : در این حالت بهتر است ابتدا لوله خروجی تصفیه از هوزینگ فیلتر ممبران را از محل آن خارج کنید و مطمئن شوید که فیلتر ممبران تولید ندارد . اگر در این نقطه تولید آب کافی وجود داشت ، بنابراین ممکن است فیلترهای 5 یا 6 و یا اتصالات آنها دچار گرفتگی شده باشند و همزمان نیز سوئیچ فشار بالا بخوبی عمل نکند .

اتصالات فیلتر ممبران

2 : اتصال زانویی در خروجی آب تصفیه شده از هوزینگ ممبران (اتصال زانو سوپاپ دار ) را از محل خود خارج کنید و باز هم مطمئن شوید که فشار آب خروجی کم است . گاهی این اتصال زانویی دچار گرفتگی میشود و اجازه خروج آب را به فیلتر ممبران نمی دهد . اگر با برداشتن این اتصال ، فشار آب خروجی زیاد شد ، بنابراین شما باید این زانویی را تعویض کنید .

3- مطمئن شوید مسیر اتصال زانویی آب ورودی به هوزینگ ممبران باز است و آب به راحتی وارد فیلتر ممبران میشود .

4- اگر هیچکدام از حالتهای بالا رخ نداده بود ، بنابراین به احتمال زیاد فیلتر ممبران معیوب شده است و باید تعویض گردد . عمر مفید این فیلتر معمولا 2 سال است ولی اگر شرایط مهیا نباشد ممکن است بسیار زودتر خراب شود . >>> آموزش تعویض فیلتر ممبران

 

در مورد اکثر مطالب مرتبط با دستگاه تصفیه آب در سایت مطالب آموزشی نوشته شده است لذا خواهشمندیم قبل از پرسش و بیان مشکلات خود آنرا در وبسایت جستجو کنید ویا صفحه اصلی عیب یابی دستگاه تصفیه آب را مشاهده کنید و در صورتی که پاسخی دریافت نکردید ، آنرا مطرح کنید تا به شما پاسخ دهیم . همچنین خواهشمندیم سوالات خود را در صفحات مرتبط با موضوع بیان فرمایید .

نوشتن دیدگاه

مشتریان

ضمن تشکر و ارج نهادن به نظر مثبت مشتریان که خدمات این گروه را انتخاب کرده اند تعدادی از مشتریان که خدمات مارا انتخاب کرده اند به عموم معرفی میگردد.

معرفی برخی مشتریان