َ

 info @ shiraz-tasfiye . ir

09176090035

 32424294 - ۰71

فروش دستگاههای تصفیه آبمشاهده وضعیت فیلترها و گزارش دستگاهدرخواست عضویت در سیستم و بهرمندی از هدایا و تخفیفاتپرداخت آنلاین خرید و اقساطدرخواست استخدام و همکاری با شرکتجستجو در سایت و فروشگاهتماس با ما

فروش دستگاههای تصفیه آبمشاهده وضعیت فیلترها و گزارش دستگاهدرخواست عضویت در سیستم و بهرمندی از هدایا و تخفیفاتپرداخت آنلاین خرید و اقساطدرخواست استخدام و همکاری با شرکتجستجو در سایت و فروشگاهتماس با ما

جهت خرید و مشاهده محصولات ، یکی از دسته بندی های زیر را انتخاب کنید

انواع دستگاه تصفیه آبانواع ابسردکنانواع فیلتر تصفیه آبانواع فیلتر یخچالانواع فیلتر لباسشویی و پکیجدستگاه تصفیه متفرقهپیش تصفیه و تصفیه ساختمانیتجهیزات و لوازم یدکیانواع جالیوانیفیلتر دوش حمام

چنانچه محصول مورد نظر خود را پیدا نمیکنید آنرا جستجو نمایید . ورود به بخش جستجو

جهت خرید و مشاهده محصولات ، یکی از دسته بندی های زیر را انتخاب کنید

انواع دستگاه تصفیه آبفروش انواع آبسردکن و تجهیزات وابسطهانواع فیلتر تصفیه آبانواع فیلتر یخچالانواع فیلتر لباسشویی و پکیجدستگاه تصفیه متفرقهپیش تصفیه و تصفیه ساختمانیتجهیزات و لوازم یدکیانواع جالیوانیفیلتر دوش حمام

چنانچه محصول مورد نظر خود را پیدا نمیکنید آنرا جستجو نمایید . ورود به بخش جستجو

معرفی محصولات

کلیه محصولات این فروشگاه را می توانید در این قسمت مشاهده نمایید . جزییات تمامی محصولات به همراه عکس و قیمت به روز درج گردیده است .

محصولات

زمان تعویض فیلتر ها

یکی از مهمترین مسایل در سلامتی آب و عمر دستگاه ، تعویض به موقع فیلتر های دستگاه هست که باید در زمانهای تعیین شده و توسط افراد مجاز انجام گردد .

 زمان تعویض فیلترها

پاسخ به سوالات شما

بسیاری از همشهریان عزیز، سوالاتی در ذهن خود دارند که میتوانند در این قسمت مطرح نمایند و کارشناسان ما به زودی به آن پاسخ خواهند داد .

سوالات متداول

درباره ما و خدمات این گروه

ضمن تشکر از حسن انتخاب شما از شما دعوت میشود با مطالعه این بخش ، درباره گروه تخصصی تصفیه آب شیراز و خدمات این گروه اطلاعات بیشتری کسب نمایید .

درباره ما

گاهی اوقات فیلتر ممبران آب بسیار کمی تولید میکند و یا اصلا هیچ آبی تولید نمی کند .

( اگر مستقیم وارد این صفحه شده اید ، ابتدا این مطلب را بخوانید و سپس به این صفحه هدایت شوید >>> دستگاه تصفیه آب ، آب تولید نمی کند)

علائم : دستگاه تصفیه آب مدت زمان زیادی در حال کار است و گاهی اوقات اصلا خاموش نمی شود .  گاهی اوقات هیچ آبی از ممبران خارج نمیشود و یا فشار آن بسیار کم است .

نحوه تشخیص : ابتدا مطمئن شوید آب کافی و با فشار کافی به فیلتر ممبران میرسد .اگر گیج فشار روی دستگاه عدد بیشتر از 50PSI را نشان میدهد ، بنابراین میزان فشار آب کافی است . اما اگر میزان فشار کمتر از 50PSI است ، فعلا نمی توان در مورد فیلتر ممبران اظهار نظر کرد و در ابتدا باید این افت فشار جبران شود و با افزایش فشار ، شاید عملکرد ممبران درست شود >>> دستگاه فشار کافی تولید نمی کند

عیب یابی :

درحالی که دستگاه تصفیه آب در حال کار است ( شیر مخزن بسته ، شیر میکس بسته ، شیر برداشت باز ، پمپ در حال کار ) ، مشاهده میشود که هیچ آبی از شیر برداشت خارج نمی شود و یا بسیار کم است .

1 : در این حالت بهتر است ابتدا لوله خروجی تصفیه از هوزینگ فیلتر ممبران را از محل آن خارج کنید و مطمئن شوید که فیلتر ممبران تولید ندارد . اگر در این نقطه تولید آب کافی وجود داشت ، بنابراین ممکن است فیلترهای 5 یا 6 و یا اتصالات آنها دچار گرفتگی شده باشند و همزمان نیز سوئیچ فشار بالا بخوبی عمل نکند .

اتصالات فیلتر ممبران

2 : اتصال زانویی در خروجی آب تصفیه شده از هوزینگ ممبران (اتصال زانو سوپاپ دار ) را از محل خود خارج کنید و باز هم مطمئن شوید که فشار آب خروجی کم است . گاهی این اتصال زانویی دچار گرفتگی میشود و اجازه خروج آب را به فیلتر ممبران نمی دهد . اگر با برداشتن این اتصال ، فشار آب خروجی زیاد شد ، بنابراین شما باید این زانویی را تعویض کنید .

3- مطمئن شوید مسیر اتصال زانویی آب ورودی به هوزینگ ممبران باز است و آب به راحتی وارد فیلتر ممبران میشود .

4- اگر هیچکدام از حالتهای بالا رخ نداده بود ، بنابراین به احتمال زیاد فیلتر ممبران معیوب شده است و باید تعویض گردد . عمر مفید این فیلتر معمولا 2 سال است ولی اگر شرایط مهیا نباشد ممکن است بسیار زودتر خراب شود . >>> آموزش تعویض فیلتر ممبران

 نکته : اگر وضعیت دستگاه شما خوب بوده است و به تازگی 3 فیلتر ابتدایی ( فیلترهای پیش تصفیه ) را تعویض کرده اید و بعد از تعویض آنها این مشکل بوجود آمده است ، متاسفانه باید بگویم که مشکل شما به علت استفاده از فیلترهای با کیفیت پایین و همچنین عدم تعویض فیلتر به صورت اصولی بوده است . هنگامی که فیلترهای جدید نصب میکنید ، در ابتدا آب بسیار سیاه رنگی از فیلتر شماره 2 خلرج میشود . اگر این سیاهی به خارج هدایت نشود ، وارد فیلتر ممبران میشود و سبب کیپ شدن این فیلتر می شود . در حالت بدتر نیز اگر از فیلترهای بی کیفیت استفاده کرده باشید ، مقدار این سیاهی بسیار بیشتر است و در طول زمان نیز ادامه می یابد >>> آموزش تعویض اصولی فیلترهای تصفیه آب خانگی . بنابراین فیلتر ممبران را باز کنید و از ظاهر فیلتر ممبران ، آنرا عیب یابی کنید .

 

در مورد اکثر مطالب مرتبط با دستگاه تصفیه آب در سایت مطالب آموزشی نوشته شده است لذا خواهشمندیم قبل از پرسش و بیان مشکلات خود آنرا در وبسایت جستجو کنید ویا صفحه اصلی عیب یابی دستگاه تصفیه آب را مشاهده کنید و در صورتی که پاسخی دریافت نکردید ، آنرا مطرح کنید تا به شما پاسخ دهیم . همچنین خواهشمندیم سوالات خود را در صفحات مرتبط با موضوع بیان فرمایید .

دیدگاه‌ها  

# حامد 1398-02-30 15:29
سلام
من همه موارد بالا رو چک کردم ولی همچنان آب تصفیه تولید نمیشه. حتی فیلتر ممبران رو برداشتم ببینم خروجی داره که نداشت. میشه حوزینگ ممبران خراب باشه؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1398-02-30 19:35
با سلام
ابتدا مطمئن شوید که آب وارد هوزینگ میشود
چک کنید که محدود کننده فاضلاب در مسیر فاضلاب وجود داشته باشد .
گاهی اوقات اتصال زانویی که آب تصفیه شده از آن خارج میشود ( زانویی سوپاپ دار ) کیپ میشود و راه عبور آب مسدود میشود . اتصال زانویی را بیرون بیاورید و بدون آن چک کنید که آیا هوزینگ خروجی دارد ؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# محمد 1398-03-02 11:22
سلام. من همه موارد ذکر شده رو امتحان کردم. بدون زانویی سوپاپ دار هم آب خیلی ضعیف خارج میشه
در ضمن کلیه فیلترها رو نو انداختم.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1398-03-02 11:38
با سلام
آب از قسمت خروجی تصفیه شده همیشه به مقدار کم و ضعیف است و این طبیعی است . البته مقدار آن نباید به صورت قطره قطره باشد بلکه کمی بیشتر و بصورت یک باریکه نازک از آب
آیا فیلترهای مرحله 123 را طبق روش اصولی تعویض کردید ؟ آب سیاه گرفته شده است ؟
مشکل دستگاه شما دقیقا چیست؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# mohamadali mohamadi 1398-04-28 15:47
دستتان درد نکند خیلی خوب و جامع مطالب و مشکلات را توضیح دادید وتوصیه میکنم به خوانندگان سایتتان که حوصله بخرج بدهند وخیلی دقیق این موارد را دنبال کنند قطعا عیب وایراد بوجود آمده را می توانند اصلاح کنند بازم ممنون از سایت خوبتان
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
نوشتن دیدگاه

مشتریان

ضمن تشکر و ارج نهادن به نظر مثبت مشتریان که خدمات این گروه را انتخاب کرده اند تعدادی از مشتریان که خدمات مارا انتخاب کرده اند به عموم معرفی میگردد.

معرفی برخی مشتریان