فروش دستگاههای تصفیه آبrepair عیب یابی و تعمیرات دستگاه تصفیه اب خانگیدرخواست عضویت در سیستم و بهرمندی از هدایا و تخفیفاتپرداخت آنلاین خرید و اقساطدرخواست استخدام و همکاری با شرکتجستجو در سایت و فروشگاهتماس با ما

فروشگاه شیراز تصفیه

فروش دستگاههای تصفیه آبعیب یابی و تعمیرات دستگاه تصفیه آب خانگیدرخواست عضویت در سیستم و بهرمندی از هدایا و تخفیفاتپرداخت آنلاین خرید و اقساطدرخواست استخدام و همکاری با شرکتجستجو در سایت و فروشگاهتماس با ما

فروشگاه و نمایندگی تصفیه آب در شیراز

جهت خرید و مشاهده محصولات ، یکی از دسته بندی های زیر را انتخاب کنید

انواع دستگاه تصفیه آبانواع ابسردکنانواع فیلتر تصفیه آبانواع فیلتر یخچالانواع فیلتر لباسشویی و پکیجدستگاه تصفیه متفرقهپیش تصفیه و تصفیه ساختمانیتجهیزات و لوازم یدکیانواع جالیوانیفیلتر دوش حمام

چنانچه محصول مورد نظر خود را پیدا نمیکنید آنرا جستجو نمایید . ورود به بخش جستجو

جهت خرید و مشاهده محصولات ، یکی از دسته بندی های زیر را انتخاب کنید

انواع دستگاه تصفیه آبفروش انواع آبسردکن و تجهیزات وابسطهانواع فیلتر تصفیه آبانواع فیلتر یخچالانواع فیلتر لباسشویی و پکیجدستگاه تصفیه متفرقهپیش تصفیه و تصفیه ساختمانیتجهیزات و لوازم یدکیانواع جالیوانیفیلتر دوش حمام

چنانچه محصول مورد نظر خود را پیدا نمیکنید آنرا جستجو نمایید . ورود به بخش جستجو

معرفی محصولات

کلیه محصولات این فروشگاه را می توانید در این قسمت مشاهده نمایید . جزییات تمامی محصولات به همراه عکس و قیمت به روز درج گردیده است .

محصولات

زمان تعویض فیلتر ها

یکی از مهمترین مسایل در سلامتی آب و عمر دستگاه ، تعویض به موقع فیلتر های دستگاه هست که باید در زمانهای تعیین شده و توسط افراد مجاز انجام گردد .

 زمان تعویض فیلترها

پاسخ به سوالات شما

بسیاری از همشهریان عزیز، سوالاتی در ذهن خود دارند که میتوانند در این قسمت مطرح نمایند و کارشناسان ما به زودی به آن پاسخ خواهند داد .

سوالات متداول

درباره ما و خدمات این گروه

ضمن تشکر از حسن انتخاب شما از شما دعوت میشود با مطالعه این بخش ، درباره گروه تخصصی تصفیه آب شیراز و خدمات این گروه اطلاعات بیشتری کسب نمایید .

درباره ما

یکی از لوازم خانگی که چند سالی است با آب آشامیدنی ارتباط پیدا کرده است ، یخچال های مجهز به آبسردکن و یخساز می باشند . یخچالهای ساید بای ساید ، مستقیما به آب متصل می شوند و قسمت آبسردکن و یخساز آنها ، به صورت اتوماتیک مخزن داخلی را پر کرده و آب را خنک کرده و همچنین به صورت اتوماتیک یخ ساخته و در اختیار مصرف کننده قرار می دهد . ازآنجا که این آب را مستقیما افراد مصرف میکنند ، شرکتهای سازنده یخچال با توجه به آلودگی آبها در سطح جهان و در جهت افزایش کیفیت آب آشامیدنی ، از فیلترهای تصفیه کننده آب برای یخچالها استفاده میکنند . هدف از قرار دادن این فیلترها ، افزایش کیفیت آب آشامیدنی می باشد . سوالی که ممکن است اکنون ایجاد شود این است که :

یک فیلتر کوچک آب چه کاری می تواند انجام دهد و آیا واقعا فیلتر یخچال کاری انجام می دهد ؟

فیلترهای یخچال عموما از کربن فعال و یا اشکال مختلف آن و گاهی ترکیب با فیلترهای الیافی هستند . همانطور که میدانید ، فیلتر الیافی ذرات معلق با سایز بیشتر از 5 میکرون را از آب حذف می کنند . این ذرات شامل گل و لای ، شن و سنگریزه ، جلبک ، ذرات زنگ زدگی و ... می باشند . اما کار اصلی به عهده کربن فعال است . کربن فعال یک ماده معجزه آسا و بسیار پرقدرت در تصفیه آب و هوا و ... است . کربن فعال به روش جذب سطحی ، بسیاری از آلاینده ها را از آب حذف می کند و همچنین طعم و بوی آب را بسیار بهبود می بخشد . در حذف کلر بسیار موفق است و در حذف باکتری ، انگل ، ویروس موثر است . در کاهش یا حذف بسیاری از فلزات سنگین مانند سرب و سموم شیمیایی موجود در آب تاثیر بسیار خوبی دارد >>> کربن فعال چیست و چه کاری انجام می دهد؟ در زیر برخی از مواردی که توسط فیلتر یخچال حذف می شود ، آورده شده است . ( بر اساس فیلترآب یخچال بکو )

 beko refrigator remove heavy metal مواد مضر و فلزات سنگین حذف شده توسط فیلتر یخچال بکو

همانطور که در بالا مشاهده می کنید ، مقدار بسیار زیادی از فلزات سنگین با کربن فعال از آب حذف می شوند و طعم و بوی آب بهبود نسبی خواهد داشت . اما انتظار زیادی نیز از این فیلترها نداشته باشید . توانایی فیلترهای یخچال محدود است .

فیلترهای یخچال چه چیزی را نمی توانند از آب حذف کنند ؟

اولین موردی که معمولا آزار دهنده نیز می باشد ، رسوب آب یا گچ آب است . رسوبات آبها محلول در آبها هستند و بخش زیادی از املاح و یونهای آب مربوط به کلسیم و منیزیم است . اما این رسوبات با کربن فعال حذف نمی شوند و کربن فعال اثر کمی بر روی رسوب آب دارد . به طور کلی معمولا سختی آب قبل از فیلتر و بعد از فیلتر تغییر قابل توجهی نمی کند . همچنین فیلترهای یخچال ممکن است برخی از انگل ها یا ویروس و باکتری را کم کنند و کاهش دهند اما همچنان بار میکروبی در آب وجود خواهد داشت . فیلترهای کربن فعال یخچال ، در حذف برخی مواد مضر همچون نیترات نیز موفق نیستند یا بهتر است بگوییم بی تاثیر هستند . این فیلترها نمی توانند میزان نیترات را کاهش دهند و برای حذف نیترات و موارد مشابه ، به دستگاه های تصفیه آب اسمزمعکوس یا RO و یا دیگر سیستم های پیشرفته نیاز است . بنابراین اگر در مورد با کیفیت آب منطقه خود نگرانی دارید و یا آب آشامیدنی لوله کشی منطقه خود را سالم نمی دانید ، فیلتر یخچال به تنهایی کفایت نمی کند و باید به فکر فیلتر و سیستم های مطمئن تر باشید .

 

فیلتر یخچال نسبت به دستگاه تصفیه آب خانگی چقدر کارایی دارد ؟ آیا چون یخچال ما فیلتر آب دارد ، نیازی به دستگاه تصفیه آب خانگی نداریم؟

فیلتر یخچال یا دستگاه تصفیه آب ؟

فیلتر یخچال توانایی محدود دارد اما دستگاه تصفیه آب خانگی قدرت بسیار زیادی دارد( منظور از دستگاه تصفیه آب خانگی ، دستگاه تصفیه آب خانگی اسمزمعکوس است ) . فیلتر کربن فعال یخچالها ، در واقع تنها یکی از فیلترهای شش گانه دستگاه تصفیه آب خانگی است . عملکرد یک دستگاه تصفیه آب بسیار بالاتر می باشد و فیلتر یخچال حدود %5 از کار یک دستگاه تصفیه آب خانگی را انجام میدهد . بنابراین توصیه میشود در صورت حساسیت به کیفیت آب ، از یک دستگاه تصفیه آب خانگی استفاده کنید و سپس آنرا به یخچال متصل کنید >>> آموزش اتصال یخچال به دستگاه تصفیه آب خانگی

 نکته مهم اینکه ، چون آب درون یخچال کلر ندارد و خالص است ، بعد از مدتی ممکن است آلودگی و جلبک درون مخزن یخچال رشد کند . به همین دلیل بهتر است فیلتر یخچال در زمان مشخص تعویض شود >>> عوارض دیر عوض کردن فیلتر تصفیه آب یخچال

نکته دیگر اینکه از آنجا که فیلترها به روش جذبی آلودگی آب را حذف می کنند ، بعد از مدتی فیلتر اشباع می شود و دیگر اثری بر آب ندارد و به همین دلیل باید مطابق با توصیه شرکت سازنده در زمان مشخص تعویض شوند >>> زمان تعویض فیلتر یخچال

 

آیا می توان کاری کرد که کیفیت آب یخچال بالاتر برود؟

بله شما میتوانید چند گزینه را بسته به نیاز خود و کیفیت آب و هزینه انتخاب کنید .

1- از فیلترهای کمکی در پشت یخچال استفاده کنید . شما میتوانید تعداد 1 تا 3 فیلتر را در پشت یخچال و در مسیر آب ورودی به یخچال نصب کنید . میتوانید از یک فیلتر کربن فعال استفاده کنید و یا گزینه بهتر این است که از 3 فیلتر استفاده کنید و ترکیبی از فیلتر کربن فعال و فیلترهای الیافی یا UF استفاده کنید . کیفیت آب به مراتب بالاتر می رود .

2- اگر در منزل دستگاه تصفیه آب خانگی نصب دارید و در حال استفاده از آن هستید ، حتما توصیه می شود که آنرا به یخچال متصل کنید . 

3- اگر یک دستگاه تصفیه آب تهیه کنید و به یخچال متصل کنید ، کیفیت آب بسیار بالا خواهد رفت و بالاترین کیفیت آب را خواهید داشت و همچنین برای بالارفتن عمر قسمت آبسردکن و یخساز یخچال نیز بسیار مفید خواهد بود . دستگاه تصفیه آب اگر از نوع اسمزمعکوس باشد بسیار بهتر است .

 لطفا دیدگاهها و سوالات خود را با ما و دیگران در میان بگذارید .

دیدگاه‌ها  

# محمدی 1399-04-26 18:10
سلام
یخچال نصب کردیم . نصاب همون موقع یک فیلتر هم پشت یخچال گذاشت و گفت خیلی بهتره و عالیه . واقعا همینطور هست یا هزینه اضافی بوده ؟ چون از ما 300 هزار تومان گرفت . با تشکر
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1399-04-26 18:32
با سلام
اگر نصب شود بهتر است و کیفیت آب بهتر خواهد شد . البته مبلغ فیلتر کمی بالاست و بررسی کنید که از چه نوع فیلتری استفاده شده است .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
نوشتن دیدگاه