بنر تبلیغاتی تصفیه آب شیراز خانگی

فروش دستگاههای تصفیه آبعیب یابی و تعمیرات دستگاه تصفیه آب خانگیدرخواست عضویت در سیستم و بهرمندی از هدایا و تخفیفاتپرداخت آنلاین خرید و اقساطدرخواست استخدام و همکاری با شرکتجستجو در سایت و فروشگاهتماس با ما

بنر تبلیغاتی تصفیه آب شیراز خانگی

جهت خرید و مشاهده محصولات ، یکی از دسته بندی های زیر را انتخاب کنید

انواع دستگاه تصفیه آبانواع ابسردکنانواع فیلتر تصفیه آبانواع فیلتر یخچالانواع فیلتر لباسشویی و پکیجدستگاه تصفیه متفرقهپیش تصفیه و تصفیه ساختمانیتجهیزات و لوازم یدکیانواع جالیوانیفیلتر دوش حمام

چنانچه محصول مورد نظر خود را پیدا نمیکنید آنرا جستجو نمایید . ورود به بخش جستجو

جهت خرید و مشاهده محصولات ، یکی از دسته بندی های زیر را انتخاب کنید

انواع دستگاه تصفیه آبفروش انواع آبسردکن و تجهیزات وابسطهانواع فیلتر تصفیه آبانواع فیلتر یخچالانواع فیلتر لباسشویی و پکیجدستگاه تصفیه متفرقهپیش تصفیه و تصفیه ساختمانیتجهیزات و لوازم یدکیانواع جالیوانیفیلتر دوش حمام

چنانچه محصول مورد نظر خود را پیدا نمیکنید آنرا جستجو نمایید . ورود به بخش جستجو

معرفی محصولات

کلیه محصولات این فروشگاه را می توانید در این قسمت مشاهده نمایید . جزییات تمامی محصولات به همراه عکس و قیمت به روز درج گردیده است .

محصولات

زمان تعویض فیلتر ها

یکی از مهمترین مسایل در سلامتی آب و عمر دستگاه ، تعویض به موقع فیلتر های دستگاه هست که باید در زمانهای تعیین شده و توسط افراد مجاز انجام گردد .

 زمان تعویض فیلترها

پاسخ به سوالات شما

بسیاری از همشهریان عزیز، سوالاتی در ذهن خود دارند که میتوانند در این قسمت مطرح نمایند و کارشناسان ما به زودی به آن پاسخ خواهند داد .

سوالات متداول

درباره ما و خدمات این گروه

ضمن تشکر از حسن انتخاب شما از شما دعوت میشود با مطالعه این بخش ، درباره گروه تخصصی تصفیه آب شیراز و خدمات این گروه اطلاعات بیشتری کسب نمایید .

درباره ما

یکی از فیلترهایی که در دستگاه تصفیه آب معمولا استفاده می شود ، فیلتر محافظ ممبران یا ممبران گارد می باشد Membrane Guard . این فیلتر در واقع یک فیلتر الیافی می باشد که معمولا دقت در حدود 1 یا 5 میکرون دارد . وظیفه این فیلتر این است که در صورتی که  فیلترهای پیش تصفیه ( مرحله 1 و 2 و 3 ) نتوانند به خوبی ذرات معلق را حذف کنند و یا فیلتر دوم و سوم دانه های کربن آزاد کنند ، این فیلتر به کمک ممبران آمده و اجازه ورود این آلودگی ها و ذرات را به درون ممبران نمی دهد . از همین جهت ، به این فیلتر ، محافظ ممبران یا ممبران گارد می گویند که از آسیب به ممبران محافظت می کند . در برخی از دستگاه های تصفیه آب ، این فیلتر به صورت پیش قرض قرار داده شده است . تصویر زیر مربوط به دستگاه تصفیه آب تانک پک TankPAC می باشد .

membrane guard محل قرار گیری فیلتر محافظ ممبران

از فیلتر محافظ ممبران در چه جایی باید استفاده کرد ؟ 

این فیلتر ، تاثیر مستقیمی در تصفیه آب ندارد و تنها وظیفه آن ، جلوگیری از ورود ذرات معلق به ممبران است . وجود فیلتر محافظ ممبران در دستگاه تصفیه آب خانگی الزامی نیست اما در صورت وجود و قرار دادن آن ، قطعا  عمر فیلتر ممبران ( مرحله چهارم) بهتر خواهد شد بخصوص برای مناطقی که کیفیت آب پایینی دارند و همچنین برای افرادی که از فیلترهای با کیفیت پایین استفاده می کنند . بنابراین این فیلتر بیشتر برای مناطقی که کیفیت آب آشامیدنی پایینی دارند ، موثر است . البته منظور از کیفیت پایین در اینجا ، کیفیت پایین از نظر وجود ذرات معلق و گل و لای می باشد . 

چه کسانی به فیلتر محافظ ممبران نیازی ندارند ؟

اگر شما از فیلترهای با کیفیت بالا استفاده می کنید و تعویض فیلتر را نیز اصولی انجام می دهید ( کربن گیری را انجام میدهید ) و همچنین آب لوله کشی منطقه شما دارای کیفیت مناسب است و گل و لای زیادی ندارد ، نیازی به فیلتر محافظ ممبران نخواهید داشت .

فیلتر محافظ ممبران باید دارای چه ویژگی و کیفیتی باشد ؟

فیلتر محافظ ممبران ، بهتر است که دارای چند ویژگی باشد و در زمان خرید به آنها توجه کنید 

1- فیلتر محافظ ممبران بهتر است که بدنه شفاف داشته باشد تا درون آن دیده شود . چون این فیلتر ذرات معلق را از آب میگیرد و روی سطح خود نگه می دارد ، بهتر است مانند فیلتر شماره 1 دستگاه تصفیه آب ، دارای بدنه شفاف باشد و هر زمانی که مشاهده کردید لایه داخلی فیلتر کثیف شده است ، نسبت به تعویض فیلتر محافظ ممبران اقدام کنید . البته اگر دستگاه شما در محلی باشد که نور زیاد یا نور خورشید و فضای باز وجود دارد ، بهتر است برای جلوگیری از ایجاد جلبک ، سطح فیلتر را با چیزی بپوشانید تا نور به درون آن نفوذ نکند .

2- بهتر است که فیلتر محافظ ممبران دارای دقت 1 میکرون باشد تا عملکرد بسیار بهتری از خود نشان دهد . فیلتر 5 میکرون قبلا در مرحله 1 مورد استفاده قرار گرفته است .

3- نمونه های تایوانی و وارداتی بسیار عملکرد بهتری دارند و فکر میکنم این نوع از فیلتر در ایران تولید نمی شود .

inline pp tankpac puriefer فیلتر اینلاین محافظ ممبران

زمان تعویض فیلتر محافظ ممبران

فیلتر محافظ ممبران ، هماند دیگر فیلترهای تصفیه آب خانگی ، دارای یک عمر مفید می باشد . عمر مفید این فیلتر بستگی به زمان ندارد و تا وقتی آلودگی زیادی به خود نگرفته است ، می توان از آن استفاده کرد . در تصویر زیر ، فیلت محافظ را می بینید که به تیره شده است و اکنون زمان تعویضش فرا رسیده است . این تیرگی به علت کربن های فیلترهای دوم و سوم ایجاد شده است . احتمالا یا جنس فیلتر دوم و سوم مرغوب نبوده است و یا به صورت اصولی فیلتها تعویض نشده اند . 

membrane guard محافظ ممبران کثیف شده

 

جهت خرید آیا محصولی را پیشنهاد دارید ؟

فیلتر محافظ ممبران تانک پک پیوریفر purefer ، در حال حاظر یکی از بهترین انتخاب در گروه فیلترهای محافظ ممبران است . این فیلتر کاملا وارداتی و ساخت تایوان می باشد ، دارای دقت 1 میکرون می باشد و بدنه شفاف دارد>>> فیلتر محافظ ممبران تانگ پک پیوریفر

 

آیا از فیلتر محافظ ممیران میتوان در جایی دیگر و کاربردی دیگر همچون فیلتر یخچال استفاده کرد ؟

بله میتوانید به راحتی برای هر جایی که نیاز به حذف ذرات بسیار ریز و معلق دارید ، از این نوع فیلتر استفاده کنید . اگر قصد استفاده برای یخچال را دارید ، باید علاوه بر این فیلتر ، یک عدد فیلتر کربن فعال یا فیلتر یخچال را با آن به صورت فنی بسته اند . 

 جهت خرید و سفارش محصول به بخش فروشگاهی آن مراجعه کنید >>> فیلتر محافط ممبران

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما و دیگران در میان بگذارید .

نوشتن دیدگاه

مشتریان

ضمن تشکر و ارج نهادن به نظر مثبت مشتریان که خدمات این گروه را انتخاب کرده اند تعدادی از مشتریان که خدمات مارا انتخاب کرده اند به عموم معرفی میگردد.

معرفی برخی مشتریان