بنر تبلیغاتی تصفیه آب شیراز خانگی

فروش دستگاههای تصفیه آبعیب یابی و تعمیرات دستگاه تصفیه آب خانگیدرخواست عضویت در سیستم و بهرمندی از هدایا و تخفیفاتپرداخت آنلاین خرید و اقساطدرخواست استخدام و همکاری با شرکتجستجو در سایت و فروشگاهتماس با ما

بنر تبلیغاتی تصفیه آب شیراز خانگی

جهت خرید و مشاهده محصولات ، یکی از دسته بندی های زیر را انتخاب کنید

انواع دستگاه تصفیه آبانواع ابسردکنانواع فیلتر تصفیه آبانواع فیلتر یخچالانواع فیلتر لباسشویی و پکیجدستگاه تصفیه متفرقهپیش تصفیه و تصفیه ساختمانیتجهیزات و لوازم یدکیانواع جالیوانیفیلتر دوش حمام

چنانچه محصول مورد نظر خود را پیدا نمیکنید آنرا جستجو نمایید . ورود به بخش جستجو

جهت خرید و مشاهده محصولات ، یکی از دسته بندی های زیر را انتخاب کنید

انواع دستگاه تصفیه آبفروش انواع آبسردکن و تجهیزات وابسطهانواع فیلتر تصفیه آبانواع فیلتر یخچالانواع فیلتر لباسشویی و پکیجدستگاه تصفیه متفرقهپیش تصفیه و تصفیه ساختمانیتجهیزات و لوازم یدکیانواع جالیوانیفیلتر دوش حمام

چنانچه محصول مورد نظر خود را پیدا نمیکنید آنرا جستجو نمایید . ورود به بخش جستجو

معرفی محصولات

کلیه محصولات این فروشگاه را می توانید در این قسمت مشاهده نمایید . جزییات تمامی محصولات به همراه عکس و قیمت به روز درج گردیده است .

محصولات

زمان تعویض فیلتر ها

یکی از مهمترین مسایل در سلامتی آب و عمر دستگاه ، تعویض به موقع فیلتر های دستگاه هست که باید در زمانهای تعیین شده و توسط افراد مجاز انجام گردد .

 زمان تعویض فیلترها

پاسخ به سوالات شما

بسیاری از همشهریان عزیز، سوالاتی در ذهن خود دارند که میتوانند در این قسمت مطرح نمایند و کارشناسان ما به زودی به آن پاسخ خواهند داد .

سوالات متداول

درباره ما و خدمات این گروه

ضمن تشکر از حسن انتخاب شما از شما دعوت میشود با مطالعه این بخش ، درباره گروه تخصصی تصفیه آب شیراز و خدمات این گروه اطلاعات بیشتری کسب نمایید .

درباره ما

یکی از مشکلاتی که اغلب خریداران دستگاه تصفیه آب بعد از خرید دارند ، در زمان تعویض فیلتر است که خریدار نمی داند چه فیلتری و با چه برندی را خریداری کنند ؟

آیا حتما باید فیلتر را از برند دستگاه انتخاب کرد یا میتواند از برند دیگری نیز انتخاب کرد ؟ 

بله میتواند از برند دیگر نیز انتخاب کند ، فقط به شرط آنکه نوع فیلترها ، از یک مدل باشد . مثلا اگر دستگاه شما برند SOFT WATER  و از نوع کلاسیک باشد ، شما میتوانید فیلتر با برند C.C.K و حتما از نوع کلاسیک انتخاب کنید اما حتی فیلتر با برند SOFT WATER اما از نوع اینلاین نیز بروی آن قابل نصب نیست . به طور کلی ما 3 مدل فیلتر داریم .

1- فیلترهای کلاسیک

2-فیلترهای اینلاین In-Line

3-فیلترهای خاص و انحصاری

در تصویر زیر ، به طور خلاصه انواع فیلترها و دستگاه ها نمایش داده شده است . اطلاعات بیشتر در مورد با انواع دستگاه ها و فیلترها

 انواع فیلترهای تصفیه آب

 

2- اگر دستگاه ما معمولی و ارزان قیمت است ، آیا می توان فیلترهای لوکس و از برندهای گرانقیمت روی آن نصب کرد و آیا این کار منطقی است ؟ 

 بله میتوانید نصب کنید و فقط به شرط آنکه مدل فیلترها از یک نوع باشد . همیشه سعی کنید فیلترهای عالی و باکیفیت بالا نصب کنید حتی اگر دستگاه شما قبلا فیلترهای ارزان قیمت داشته است . فروش انواع فیلترهای تصفیه آب خانگی

 

3- اگر فیلتر با برند اصلی دستگاه تصفیه آب خود را پیدا کنیم ، بهتر نیست از همان مدل استفاده کنیم ؟

خیر اصلا مهم نیست . اگر به کیفیت اهمیت می دهید ، سعی کنید فیلتر مرغوب و از نوع گیاهی را خریداری کنید و اصلا به برند توجه نکنید . 

 

 4- برای فیلترهای اینلاین In-Line ، نیز همینگونه است و برند مهم نیست؟

بله برای فیلترهای اینلاین In-Line نیز همینگونه است و برند مهم نیست . البته فیلترهای اینلاین از نظر نوع اتصالات ورودی و خروجی ممکن است با یکدیگر متفاوت باشد و در زمان نصب نیاز به اتصالات و یا تغییر آنها داشته باشید . بنابراین سعی کنید فیلتر از نظر اتصالات نیز مشابه با مدل قبلی باشد . 

 

5- فیلترهای خاص و انحصاری ، حتما باید از برند خودش باشد ؟

بله ، فیلترهای خاص و انحصاری ، حتما باید از همان مدل و همان برند باشد و معمولا نمونه های مشابه نیز قابل نصب نیستند و یا مشکلاتی را ایجاد میکنند .

 

6- چرا بعضی از فیلترها گرانقیمت هستند ؟

به دلیل کیفیت بالاتر ، گیاهی بودن ، استانداردهای جهانی و ...  . 

 

لطفا سوالات و دیدگاههای خود را با ما و دیگران به اشتراک بزارید . 

Do we have to choose the filter of the home water purifier from the brand of the device or can we also choose from another brand?

نوشتن دیدگاه

مشتریان

ضمن تشکر و ارج نهادن به نظر مثبت مشتریان که خدمات این گروه را انتخاب کرده اند تعدادی از مشتریان که خدمات مارا انتخاب کرده اند به عموم معرفی میگردد.

معرفی برخی مشتریان