بنر تبلیغاتی تصفیه آب شیراز خانگی

فروش دستگاههای تصفیه آبعیب یابی و تعمیرات دستگاه تصفیه آب خانگیدرخواست عضویت در سیستم و بهرمندی از هدایا و تخفیفاتپرداخت آنلاین خرید و اقساطدرخواست استخدام و همکاری با شرکتجستجو در سایت و فروشگاهتماس با ما

بنر تبلیغاتی تصفیه آب شیراز خانگی

جهت خرید و مشاهده محصولات ، یکی از دسته بندی های زیر را انتخاب کنید

انواع دستگاه تصفیه آبانواع ابسردکنانواع فیلتر تصفیه آبانواع فیلتر یخچالانواع فیلتر لباسشویی و پکیجدستگاه تصفیه متفرقهپیش تصفیه و تصفیه ساختمانیتجهیزات و لوازم یدکیانواع جالیوانیفیلتر دوش حمام

چنانچه محصول مورد نظر خود را پیدا نمیکنید آنرا جستجو نمایید . ورود به بخش جستجو

جهت خرید و مشاهده محصولات ، یکی از دسته بندی های زیر را انتخاب کنید

انواع دستگاه تصفیه آبفروش انواع آبسردکن و تجهیزات وابسطهانواع فیلتر تصفیه آبانواع فیلتر یخچالانواع فیلتر لباسشویی و پکیجدستگاه تصفیه متفرقهپیش تصفیه و تصفیه ساختمانیتجهیزات و لوازم یدکیانواع جالیوانیفیلتر دوش حمام

چنانچه محصول مورد نظر خود را پیدا نمیکنید آنرا جستجو نمایید . ورود به بخش جستجو

معرفی محصولات

کلیه محصولات این فروشگاه را می توانید در این قسمت مشاهده نمایید . جزییات تمامی محصولات به همراه عکس و قیمت به روز درج گردیده است .

محصولات

زمان تعویض فیلتر ها

یکی از مهمترین مسایل در سلامتی آب و عمر دستگاه ، تعویض به موقع فیلتر های دستگاه هست که باید در زمانهای تعیین شده و توسط افراد مجاز انجام گردد .

 زمان تعویض فیلترها

پاسخ به سوالات شما

بسیاری از همشهریان عزیز، سوالاتی در ذهن خود دارند که میتوانند در این قسمت مطرح نمایند و کارشناسان ما به زودی به آن پاسخ خواهند داد .

سوالات متداول

درباره ما و خدمات این گروه

ضمن تشکر از حسن انتخاب شما از شما دعوت میشود با مطالعه این بخش ، درباره گروه تخصصی تصفیه آب شیراز و خدمات این گروه اطلاعات بیشتری کسب نمایید .

درباره ما

یکی از مسايل بسیار مهم برای مصرف کنندگان دستگاه های تصفیه آب ، این است که برای تعویض فیلتر ، چه فیلتری را برای دستگاه خود باید خریداری کنند که بر روی دستگاه تصفیه آب آنها قابل نصب باشد یا اصطلاحا به دستگاه تصفیه آب بخورد . در این مقاله سعی میکنیم به صورت جامع و کاملا آموزشی این مساله را برای شما بیان کنیم .

دستگاه های تصفیه آب در بازار از نظر نوع فیلتر ، به طور کلی ۳ دسته هستند .

انواع فیلترهای دستگاه تصفیه آب خانگی

 

تفاوت اصلی فیلترهای دستگاه ، در مراحل 1 و 2 و 3 است و فیلترهای 4 و 5 و 6  و ... در اغلب ( حدود 98٪ ) دستگاه های تصفیه آب خانگی مشابه با هم است .

1- دستگاه های تصفیه آب با فیلتر کارتریجی کلاسیک

حدود 90 درصد از دستگاه های تصفیه آب موجود در بازار کشور ، این مدل هستند و رایج ترین نوع دستگاه محسوب میشوند . در تصویر زیر ، نمونه معمول این دستگاه های تصفیه آب را مشاهده می کنید .

 RO system classic سیستم های تصفیه آب کلاسیک

در مدلهای بالا ، همانگونه که مشاهده می کنید ، 3 هوزینگ در پایین قرار دارند که با آچار مخصوص باز میشوند و فیلتر درون آنها ، تعویض میشود . در همه دستگاه های به این شکل ، فیلترهای کارتریجی کلاسیک برای ۳ فیلتر پایینی نصب میشود . شکل فیلترها به طور کلی مثل شکل های زیر است .

فیلتر تصفیه آب کارتریجی کلاسیک

برای اطلاعات بیشتر پیشنهاد میشود فیلم آموزش تعویض فیلترهای کارتریجی کلاسیک را مشاهده کنید تا اطلاعات شما کامل شود >>> آموزش تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی   فروش انواع فیلترهای تصفیه آب خانگی

شماره فیلترهای تصفیه آب خانگی >>> شماره فیلترهای 1 و 2 و 3 تصفیه آب کلاسیک

2- دستگاه های تصفیه آب فیلترهای خطی یا اینلاین In-Line

شاید حدود 8 درصد از دستگاه های تصفیه آب موجود در بازار ، از این دسته دستگاه ها باشند .همچنین اغلب دستگاه های تصفیه آب که به صورت کیس و جعبه ای هستند و فیلترها مشخص نیست ، از این نوع فیلترها بهره می برند. در تصویر زیر چند نمونه از این نوع دستگاه ها را مشاهده میکنید . 

in line ro system تصفیه آب با فیلتر اینلاین In-line

همانطور که مشاهده میکنید ، برخلاف دستگاه های تصفیه آب کلاسیک ، این دستگاه ها کمی پیشرفته تر هستند و در آنها نیز از فیلترهای In-line استفاده شده است . در واقع فیلترهای مرحله 1 و 2 و 3 این دستگاه ها ، فیلترهای خطی In-Line با سایز 12 اینچ هستند . در تصویر زیر یک نمونه از این فیلترها را مشاهده میکنید .

فیلترهای اینلاین و خطی مرحله 1و2و3

جهت مشاهده فیلم آموزشی تعویض فیلترهای اینلاین In-line تصفیه آب خانگی و همچنین مطالعه مباحث مربوطه ، اینجا را مشاهده کنید >>> آموزش تعویض فیلترهای In-Line   فروش انواع فیلترهای اینلاین

3- دستگاه های تصفیه آب خانگی با فیلترهای متفرقه و خاص

این نوع از دستگاه های تصفیه آب ، دارای فیلترهای انحصاری و مخصوص به خود هستند و معمولا در بازار نیز کمیاب و گران هستند . برای خرید این فیلترها ، همیشه سعی کنید که دقیقا از برند خودش باشد تا در هنگام نصب مشکلی بوجود نیاید .دستگاه تصفیه آب با فیلتر خاص

 

بقیه فیلترهای دستگاه های تصفیه آب خانگی

بجز فیلترهای مرحله 1و2و3 ، بقیه فیلترهای تصفیه آب خانگی معمولا مشابه با هم هستند و در اغلب موارد تفاوتی ندارند . تقریبا در تمام دستگاه های کلاسیک و دستگاه های In-line مشابه با هم و به شکل استاندارد است  و تنها شاید در برخی مدلهای خاص و یا دستگاه های خاص ، تفاوت با مدل های معمول وجود داشته باشد . 

فیلتر چهارم : در اکثر دستگاه های تصفیه آب فیلتر ممبران مدل تابیده شده 50 گالن قرار دارد و گاهی نیز 75 گالن است . این فیلتر یا المان درون هوزینگ ممبران قرار میگیرد . کد این نوع از فیلترهای تصفیه آب 1812 است . در شماره سریال فیلتر باید کد 1812 قرار داشته باشد . نمونه فیلترهای ممبران رایج در بازار و هوزینگ آنها را در تصویر زیر مشاهده میکند .

فیلتر ممبران و هوزینگ تصفیه آب خانگی

فروش انواع فیلترهای ممبران دستگاه تصفیه آب خانگی >>> فروش انواع فیلتر ممبران

البته به دقت به ممبران دقت کنید . انواع دیگر ممبران نیز ممکن است بکار رفته باشد . گاهی از همین شکل ممبران و هوزینگ استفاده میشود اما سایز آنها بسیار بزرگتر است . کد آن ممبرانها 1812 نیست برای مثال  3013 میتواند باشد . همچنین نوع دیگر فیلترهای ممبران ، به صورت هوزینگ با درب باز شونده همانند عکس بالا نیستند و ممبران آنها بصورت پلمپ میباشد که به آنها ممبرانهای IN-LINE گفته میشود . یک نمونه ممبران اینلاین در تصویر زیر مشاهده میکنید . دستگاه های تصفیه آب هیوندای HYUNDAI و کنت KENT دارای اینگونه ممبران هستند .

فیلتر ممبران اینلاین تصفیه آب خانگی

جهت مشاهده آموزش تعویض فیلتر ممبران دستگاه تصفیه آب خانگی و همچنین تشخیص زمان خرابی آن و عمر مفید آن و مباحث دیگر در این رابطه ، این صفحه را مطالعه کنید >>> آموزش تعویض ممبران و توضیحات آن

فیلتر مرحله پنجم : فیلترهای پنجم تصفیه آب خانگی ، در 99% دستگاه های تصفیه آب خانگی ، به صورت فیلتر خطی یا اینلاین 10 اینچ شناخته میشود . نام دیگر فیلتر شماره پنجم ، فیلتر پست کربن یا فیلتر کربن نهایی نیز میباشد . رنگ این فیلتر معمولا سفید است . در تصویر زیر ، یک نمونه از این فیلتر را مشاهده میکنید .

فیلتر پست کربن برند تانک پک

آموزش نصب و تعویض و محابث مربوط به فیلتر پست کربن تصفیه آب خانگی >>> آموزش تعویض فیلتر پست کربن     فروش انواع فیلتر پست کربن

فیلتر ششم تصفیه آب خانگی : در دستگاه های تصفیه آب ، برای فیلتر ششم تنوع زیادی وجود دارد . بیشتر از فیلترهای مینرال برای آن استفاده میشود اما فیلترهای قلیایی کننده ، فیلترهای اکسیژن ساز و ... نیز مورد استفاده قرار میگیرند . باید به فیلتر نگاه دقیقی بیندازید و متوجه به نوع آن شوید . این فیلترها همگی از مدل خطی یا In-Line با سایز 10 اینچ هستند و در 99٪ دستگاه های تصفیه خانگی از همین مدل ها استفاده شده است . یک نمونه از شکل این فیلتر را در زیر مشاهده میکنید .

فیلتر مینرال تصفیه آب خانگی

برای مشاهده فیلم آموزشی تعویض این فیلتر و همچنین مباحث کلی در مورد با این فیلتر ، اینجا را مطالعه نمایید >>> آموزش تعویض فیلتر مینرال و مباحث آن     فروش انواع فیلتر مینرال دستگاه تصفیه آب خانگی

 چنانچه موفق به تشخیص مدل دستگاه تصفیه آب خود و یا فیلتر آن نشده اید ، میتوانید با شمارهای بالای صفحه جهت مشاوره و کمک تماس بگیرید .

لطفا سوالات و دیدگاه های خود را با ما و دیگران در میان بگذارید .

دیدگاه‌ها  

# رسول توحیدی 1399-01-02 21:42
با سلام و ادب و احترام . واقعا تشکر میکنم از شماها که خیلی عالی و زیبا کمک می کنید و مارو از سردرگمی در میارید . خدا خیرتان دهد .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# سید محمد عمادی 1399-01-09 14:08
از شما بابت مطالب ارزنده و صبر و حوصله تان ممنونم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
نوشتن دیدگاه

مشتریان

ضمن تشکر و ارج نهادن به نظر مثبت مشتریان که خدمات این گروه را انتخاب کرده اند تعدادی از مشتریان که خدمات مارا انتخاب کرده اند به عموم معرفی میگردد.

معرفی برخی مشتریان