َ

 info @ shiraz-tasfiye . ir

09176090035

 32424294 - ۰71

فروش دستگاههای تصفیه آبعیب یابی و تعمیرات دستگاه تصفیه آب خانگیدرخواست عضویت در سیستم و بهرمندی از هدایا و تخفیفاتپرداخت آنلاین خرید و اقساطدرخواست استخدام و همکاری با شرکتجستجو در سایت و فروشگاهتماس با ما

فروشگاه و نمایندگی تصفیه آب در شیراز

جهت خرید و مشاهده محصولات ، یکی از دسته بندی های زیر را انتخاب کنید

انواع دستگاه تصفیه آبانواع ابسردکنانواع فیلتر تصفیه آبانواع فیلتر یخچالانواع فیلتر لباسشویی و پکیجدستگاه تصفیه متفرقهپیش تصفیه و تصفیه ساختمانیتجهیزات و لوازم یدکیانواع جالیوانیفیلتر دوش حمام

چنانچه محصول مورد نظر خود را پیدا نمیکنید آنرا جستجو نمایید . ورود به بخش جستجو

جهت خرید و مشاهده محصولات ، یکی از دسته بندی های زیر را انتخاب کنید

انواع دستگاه تصفیه آبفروش انواع آبسردکن و تجهیزات وابسطهانواع فیلتر تصفیه آبانواع فیلتر یخچالانواع فیلتر لباسشویی و پکیجدستگاه تصفیه متفرقهپیش تصفیه و تصفیه ساختمانیتجهیزات و لوازم یدکیانواع جالیوانیفیلتر دوش حمام

چنانچه محصول مورد نظر خود را پیدا نمیکنید آنرا جستجو نمایید . ورود به بخش جستجو

معرفی محصولات

کلیه محصولات این فروشگاه را می توانید در این قسمت مشاهده نمایید . جزییات تمامی محصولات به همراه عکس و قیمت به روز درج گردیده است .

محصولات

زمان تعویض فیلتر ها

یکی از مهمترین مسایل در سلامتی آب و عمر دستگاه ، تعویض به موقع فیلتر های دستگاه هست که باید در زمانهای تعیین شده و توسط افراد مجاز انجام گردد .

 زمان تعویض فیلترها

پاسخ به سوالات شما

بسیاری از همشهریان عزیز، سوالاتی در ذهن خود دارند که میتوانند در این قسمت مطرح نمایند و کارشناسان ما به زودی به آن پاسخ خواهند داد .

سوالات متداول

درباره ما و خدمات این گروه

ضمن تشکر از حسن انتخاب شما از شما دعوت میشود با مطالعه این بخش ، درباره گروه تخصصی تصفیه آب شیراز و خدمات این گروه اطلاعات بیشتری کسب نمایید .

درباره ما

فیلترهای پست کربن ( نام های دیگر آن کربن نهایی یا کربن خطی یا کربن In-line ) معمولا پنجمین مرحله در مراحل تصفیه آب و آخرین فیلتر ضروری در دستگاه تصفیه آب خانگی هستند . هدف از قرار دادن این فیلتر ، تصفیه نهایی طعم و بوی آب و تصفیه نهایی آبی است که درون مخزن ، ذخیره شده است و اکنون در حال خروج است زیرا آبی که درون مخزن ذخیره میشود ، ممکن است آلوده شود و ممکن است درون مخزن جلبک و دیگر میکروارگانیسم ها رشد کنند . البته توانایی این فیلترها محدود است و نمی تواند کاملا اثرات نامطلوب را پاکسازی کند . از آنجا که فیلترهای پست کربن آخرین مرحله تصفیه آب هستند و آب خروجی از آنها مورد مصرف قرار میگیرد ، بنابراین این فیلتر باید دارای کیفیت بالایی باشد . اگر با مشکل آلودگی مخزن مواجه هستید ، حتما مخزن را تعویض کنید و از فیلترهای پست کربن آنتی باکتریال و یا یک فیلتر UV استفاده کنید .

عمر مفید فیلتر پست کربن :

عمر مفید این فیلتر ها معمولا 1 سال است و بهتر است هر ساله تعویض شوند . در صورت تعویض نکردن به موقع این فیلتر ، علاوه بر اینکه فیلتر هیچ کار مفیدی را انجام نخواهد داد ، ممکن است کم کم دچار فساد داخلی شود و خودش منشاء انتشار آلودگی و جلبک شود . لذا توصیه میشود هر ساله تعویض شود .>>> خرید انواع فیلتر پست کربن (مرحله پنجم) تصفیه آب خانگی

درون فیلترهای پست کربن ، کربن فعال دانه ای وجود دارد که به صورت جذب سطحی ، عوامل بیماری زا و ناخالصی ها را از آب حذف میکنند . شکل این فیلتر در دستگاه های تصفیه آب معمولا به صورت استوانه کپسول مانند و به رنگ سفید است اما ممکن است گاهی اوقات رنگ دیگری نیز داشته باشد . برای اطمینان از انتخاب درست این فیلتر ، به نوشته های روی آن توجه کنید که POST CARBON GRANULAR FILTER و عملکرد REDUCE TASTE & ODOR نوشته شده باشد . همچنین این فیلتر را با کد T33 نیز نامگداری میکنند .

post carbon انواع فیلتر پست کربن

محل قرارگیری فیلتر پست کربن:

محل قرار گیری این فیلتر معمولا در مرحله پنجم دستگاه تصفیه آب خانگی می باشد . اما در موارد نادری ممکن است جایگاهش در دستگاهای مختلف بنابر تشخیص کمپانی سازنده تغییر کند . به عنوان مثال اگر این فیلتر آنتی باکتریال باشد ، در آخرین مرحله میتواند قرار گیرد و یا اگر در سیستم دستگاه ، فیلتر قلیایی وجود داشته باشد ، این فیلتر معمولا بعد از فیلتر قلیایی قرار خواهد گرفت .

آموزش تعویض فیلتر پست کربن تصفیه آب :

روش تعویض این فیلتر ساده است . شما تنها به فیلتر جدید نیاز دارید . دقت کنید که معمولا این فیلتر نیاز به 2 عدد اتصالات ورودی و خروجی دارد که باید از فیلتر قبلی باز کنید و روی این فیلتر ببندید . همچنین گاهی بعضی از فیلتر های پست کربن نیاز به اتصالات ندارند و مستقیما لوله وارد آنها میشود . در هنگام نصب فیلتر دقت کنید که جهت فلش روی فیلتر را درست نصب کنید . نکته بسیار مهم در هنگام تعویض این فیلتر ، این است که در ابتدای شروع به کار این فیلتر ، مقداری آب سیاه همانند تمام فیلتر های کربنی بیرون خواهد آمد که بهتر است جداگانه گرفته شود و بعدا فیلتر در مدار قرار گیرد . اگر اینکار را نکنید ، دانه های سیاه رنگ وارد فیلتر بعدی شده و در آنجا گیر افتاده و به مرور زمان خارج خواهند شد که جالب نخواهد بود . بعد از تعویض فیلتر نیز حدود 15 لیتر آب اولیه را دور بریزید . در فیلم زیر ، مراحل کلی به صورت فیلم نمایش داده شده است .

 فیلم آموزش تعویض فیلتر پست کربن مرحله پنجم تصفیه آب خانگی

 

دیگر آموزش های مرتبط با فیلترهی تصفیه آب خانگی :

آموزش تعویض فیلتر 1و2و3 دستگاه تصفیه آب خانگی

آموزش تعویض فیلتر ممبران ( مرحله چهارم ) تصفیه آب خانگی

آموزش تعویض فیلتر مینرال یا قلیایی (مرحله ششم ) در دستگاه تصفیه آب خانگی

نکته:

اگرچه تعویض فیلتر در ظاهر کاری ساده است ، اما نکات ریزی دارد که حتما بهتر است رعایت شود و حتما سعی کنید این کار را مطابق با فیلم های آموزشی انجام دهید .

بعد از تعویض فیلتر ، ممکن است سختی آب خروجی از فیلتر کمی تغییر کند که البته ماندگار نخواهد بود و به همین دلیل ، جهت تنظیم سختی آب خروجی حداقل ۱ روز صبر کنید . این فیلتر بر روی سختی آب هیچ تاثیری نخواهد داشت .

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما و دیگران در میان بگذارید .

دیدگاه‌ها  

# مجید 1399-01-09 06:44
خیلی ممنون از راهنمایتون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
نوشتن دیدگاه

مشتریان

ضمن تشکر و ارج نهادن به نظر مثبت مشتریان که خدمات این گروه را انتخاب کرده اند تعدادی از مشتریان که خدمات مارا انتخاب کرده اند به عموم معرفی میگردد.

معرفی برخی مشتریان