َ

 info @ shiraz-tasfiye . ir

09176090035

 32424294 - ۰71

فروش دستگاههای تصفیه آبعیب یابی و تعمیرات دستگاه تصفیه آب خانگیدرخواست عضویت در سیستم و بهرمندی از هدایا و تخفیفاتپرداخت آنلاین خرید و اقساطدرخواست استخدام و همکاری با شرکتجستجو در سایت و فروشگاهتماس با ما

فروشگاه و نمایندگی تصفیه آب در شیراز

جهت خرید و مشاهده محصولات ، یکی از دسته بندی های زیر را انتخاب کنید

انواع دستگاه تصفیه آبانواع ابسردکنانواع فیلتر تصفیه آبانواع فیلتر یخچالانواع فیلتر لباسشویی و پکیجدستگاه تصفیه متفرقهپیش تصفیه و تصفیه ساختمانیتجهیزات و لوازم یدکیانواع جالیوانیفیلتر دوش حمام

چنانچه محصول مورد نظر خود را پیدا نمیکنید آنرا جستجو نمایید . ورود به بخش جستجو

جهت خرید و مشاهده محصولات ، یکی از دسته بندی های زیر را انتخاب کنید

انواع دستگاه تصفیه آبفروش انواع آبسردکن و تجهیزات وابسطهانواع فیلتر تصفیه آبانواع فیلتر یخچالانواع فیلتر لباسشویی و پکیجدستگاه تصفیه متفرقهپیش تصفیه و تصفیه ساختمانیتجهیزات و لوازم یدکیانواع جالیوانیفیلتر دوش حمام

چنانچه محصول مورد نظر خود را پیدا نمیکنید آنرا جستجو نمایید . ورود به بخش جستجو

معرفی محصولات

کلیه محصولات این فروشگاه را می توانید در این قسمت مشاهده نمایید . جزییات تمامی محصولات به همراه عکس و قیمت به روز درج گردیده است .

محصولات

زمان تعویض فیلتر ها

یکی از مهمترین مسایل در سلامتی آب و عمر دستگاه ، تعویض به موقع فیلتر های دستگاه هست که باید در زمانهای تعیین شده و توسط افراد مجاز انجام گردد .

 زمان تعویض فیلترها

پاسخ به سوالات شما

بسیاری از همشهریان عزیز، سوالاتی در ذهن خود دارند که میتوانند در این قسمت مطرح نمایند و کارشناسان ما به زودی به آن پاسخ خواهند داد .

سوالات متداول

درباره ما و خدمات این گروه

ضمن تشکر از حسن انتخاب شما از شما دعوت میشود با مطالعه این بخش ، درباره گروه تخصصی تصفیه آب شیراز و خدمات این گروه اطلاعات بیشتری کسب نمایید .

درباره ما

اگر فیلتر ممبران دستگاه شما خراب شده است و اکنون آنرا تعویض کرده اید ، بعد از تعویض فیلتر جدید باید چند نکته را مد نظر قرار دهید تا از خراب شدن زودهنگام فیلتر جدید اجتناب شود و همچنین در بهینه ترین حالت از ممبران استفاده کنیم . >>> آموزش عیب یابی ممبران و آموزش تعویض فیلتر ممبران

ممبران معمولا عمر بیشتر از 2 سال دارند ( عمر مفید فیلتر ممبران ). اگر فیلتر شما زودتر از 2 سال خراب شد ، یعنی اینکه یا ممبران کیفیت بسیار پایینی داشته و یا این فیلتر در شرایط مطلوبی کار نکرده است . به همین منظور ، حتما بعد از تعویض فیلتر جدید ، شرایط را کنترل میکنیم تا از شرایط کاری مناسب ممبران اطمینان پیدا کنیم .

1- در ابتدا حتما باید از میزان خروجی فاضلاب یا پساب دستگاه تصفیه آب اطمینان حاصل کنیم . این نکته بسیار مهم است . حتی برخی از کارشناسان پیشنهاد میکنند که همیشه به همراه تعویض فیلتر ممبران ، قطعه محدود کننده فاضلاب نیز تعویض گردد . لوله فاضلاب را بیرون بیاورید . در حالی که شیر مخزن را بسته اید ، شیر برداشت را باز کنید . آب پساب یا فاضلاب جریان می یابد . میزان این آب را در 1 دقیقه اندازه گیری کنید . میزان آن در ۱ دقیقه باید حدود 300 الی 400 میلی لیتر باشد . اگر میزان آن کمتر یا بیشتر بود ، بهتر است حتما قطعه محدود کننده فاضلاب را تعویض کنید .

خروجی پساب یا فاضلاب

2- میزان خروجی مستقیم دستگاه را اندازه گیری کنید . شیر مخزن و شیر میکس را کاملا ببندید و شیر برداشت را باز کنید . میزان آب خروجی را مشاهده کنید . میزان آب خروجی از شیر برداشت باید یک باریکه از آب باشد و البته به صورت قطعات ناپیوسته نباشد و همچنین میزان آن نیز نباید زیاد باشد . میزان حدودی آن در تصویر زیر مشخص است . اگر میزان آن بیشتر بود ، شیر میکس یا مخزن باز است و یا اینکه ممبران بدرستی در جای خود قرار نگرفته است .

تولید مستقیم آب

3- میزان فشار دستگاه را از عقربه گیج فشار مشاهده کنید . این فشار باید در محدوده 50 الی 150PSI باشد .

محدود کننده فاضلاب

4- TDS آب خروجی ممبران را بگیرید . میزان خروجی آب باید کم باشد . اگر TDS آب ورودی کمتر از 500 است ، خروجی ممبران باید کمتر از 20 باشد و اگر بیشتر باشد ، به همین نسبت آن هم بالاتر است . اگر سختی پایین نبود ، مشکلی وجود دارد .

5- در حالی که شیر مخزن و شیر میکس بسته است ، شیر برداشت را نیز ببندید . دستگاه باید در کمتر از 1 دقیقه خاموش شود . اگر خاموش نشد اینجا را ببینید >>> یکسره کار کردن دستگاه . بعد از خاموش شدن دستگاه ، به هیچ شیری دست نزنید . دستگاه نباید خود به خود روشن شود . 5 دقیقه در این حالت بمانید و مطمئن شوید . اگر روشن و خاموش شد >>> روشن و خاموش شدن دستگاه بدون استفاده

6- فیلتر های پیش تصفیه را کنترل کنید تا هم زمان عمر آنها پایان نیافته باشد و هم اینکه دارای کیفیت مناسب باشند . یکی از علت های بسیار رایج خرابی ممبران ، پایان عمر یا کیفیت بسیار پایین فیلتر های پیش تصفیه ( مرحله 1 و 2 و 3 ) است که در بالابردن عمر ممبران نقش بسیار بزرگی دارند . بنابراین حتما اهمیت ویژه به این فیلتر ها داشته باشید . 

7- بعد از نصب فیلتر جدید ، ۲ بار آب مخزن را که پر میشود را خالی کنید . ممبرانها به مواد ضدعفونی و مواد نگهدارنده آغشته هستند تا در بسته بندی دچار مشکل نشوند . بنابراین ۲ بار باید آب مخزن تخلیه شود تا ممبران پاکسازی شود .

8- بعد از انجام تمام مراحل بالا و اطمینان از صحت عملکرد ممبران ، اکنون باید با استفاده از شیر میکس میزان TDS آب خروجی را بالا ببریم و در محدوده مطلوب ( 50 الی 150 ) تنظیم کنیم .>>> آموزش تنظیم سختی آب خروجی با شیر میکس

در مورد هر کدام از مراحل بالا به مشکل برخوردید یا احساس مشکل کردید ، وارد بخش عیب یابی شوید . در این قسمت در مورد تمام ایرادات توضیح داده شده است .>>> عیب یابی تصفیه آب خانگی

What to do after replacing membrane filters in your home water purifier (necessary action)

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید .

دیدگاه‌ها  

# مجتبی 1398-07-28 00:12
با سلام. من ۶ تا فیلتر دستگاهم که برند پیوریکام هستش رو تعویض کردم.بعد از تعویض دستگاهم دچار مشکل شد و پر شدن مخزن حدود ۱۲ ساعت طول میکشید و وقتی هم پر میشد بازم دستگاه خاموش نمیشد. ایراد از ممبران بوده یا چیزه دیگه؟ کلیه مراحل تعویض رو هم صحیح انجام دادم.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1398-07-28 05:23
با سلام
اولین کار این است که شما تست حالت نرمال دستگاه را انجام دهید و ببینید که آیا میزان تولید آب دستگاه مطلوب و طبیعی است یا خیر
لطفا وارد بخش آموزش/عیب یابی شوید. در آنجا تمام موارد لازم وجود دارد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# مصطفی 1398-11-11 19:15
با سلام
در مورد کیفیت و سلامت همه فیلتر های که دستگاه تصفیه احتیاچ داره و در بازار وجود داره چ نظری دارید ؟معمولا ساخت کجا هستن و آیا خود فیلتر های میتونه مواد مضر داشته باشه ؟؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1398-11-12 06:47
با سلام
کیفیت فیلتر بسیار بسیار مهم است . برخی از فیلترها ، استاندارد نیستند و مواد مضری در آب آزاد میکنند و از نظر میکروبی مورد تأیید نیستند و همچنین پلاستیک آنها و مواد اولیه آنها مورد تایید نیست و .... . درکل کیفیت فیلتر و استاندارد بودن و بهداشتی بودن بسیار مهم است . فیلترها اغلب ساخت ایران ، چین و تایوان هستند . تایوانی های واقعی و از برندها ، معمولا بالاترین کیفیت را دارند . دلیل تفاوت قیمت فیلترها تا ۵ برابر چه میتواند باشد؟
خیلی از فیلترها ، فقط یک ظاهر شبیه فیلتر را دارند .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# شهرام 1398-11-15 07:31
با سلام
فیلتر ممبران را عوض کردم ،TDS خروجی ان حدود 32 هست البته TDS ورودی 225 است اما اچه مهم است TDS خروجی شیر بهره برداشت در اولین برداشت 70 در دومین برداست 55 و به مین ترتیب کم میشود تا مثلا به 40 واندی میرسد یعنی همینطور کم میشود
لازم به ذکر است دستگاه چهار راهی دارد و به مین خاطر انرا عوض کردم ولی تاثیری نداشت
دستگاه 6 مرحله ازنوع AQUAPRO میباشد
با سپاس
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1398-11-15 09:09
با سلام
احتمالا این تغییرات بخاطر فیلتر مینرال یا باز بودن شیر میکس است .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# شهرام 1398-11-16 07:10
با سلام
دستگاه AQUAPRO یاد شده شیر میکس ندارد
ایا فیلتر ممبران با خروجی های TDS مختلف داریم؟
یعنی انچه خریداری کردم TDS پایین خروجی میدهدوباید عوضش کنم؟
زیرا ممبران اولین بار هست که عوض میشود
فیلتر های 5و6 فابریک کاملا شبیه به هم بود
ولی من فیلتر 6 را از نوع مینترال (زرد رنگ ) نصب کردم
با سپاس
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1398-11-16 11:13
با سلام
هر چه ممبران کیفیت بالاتری داشته باشد ، سختی آب خروجی از آن پایین تر است .
اگر دستگاه شما شیر میکس ندارد ، پس احتمالا مشکل از فیلتر مینرال است .البته به نظر من با این تفاسیر ، هیچ مشکلی وجود ندارد و عملکرد کاملا طبیعی است . تغییر TDS هم به علت ماندن آب درون فیلتر مینرال است .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# شهرام 1398-11-16 10:25
با سلام
دستگاه AQUApro قدیمیست و چیزی بعنوان شیر میکس ندارد
ایا فیلتر ممبران با خروجی TDS های مختلف داریم که این دستگاه شیر مخلوط نداشته؟ زیرا برای اولین بار است که ممبران عوض میشود و بلافاصله TDS خروجی برداشت به 40 کاهش پیدا کرده است
فیلتر مینرال هم نداشته که به تازگی برای ان تهیه و نصب شده است(زرد رنگ)
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1398-11-16 11:48
با سلام
همه چیز درست و عادی است .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# محمد 1398-11-16 18:09
سلام
ممنون از توضیحات مفید سایتتون. ببخشید چندتا سوال داشتم. دستگاه من ایزی ول ۸۱۶ هست. هنگام بسته بودن شیر میکس و مخزن، اندازه خروجی از شیر برداشت یه باریکه آب هست مثل عکسی که گذاشتید ولی اندازه خروجی فاضلاب هم همان اندازه هست. نباید خروجی فاضلاب بیشتر باشه؟ ممبران دستگاه هم موقع کار صدای وز وز میده. با توجه به اینکه دستگاه نو هست مشکلی نیست؟
متاسفانه نصاب آب سیاه فیلتر پست کربن (شماره ۵) رو نگرفت. من خودم فیلتر مینرال رو به مدت دو دقیقه برعکس نصب کردم و مقداری از ذرات کربن بیرون اومد. الان میتونم با خیال راحت ازش استفاده کنم؟
تشکر
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1398-11-16 20:19
با سلام
میزان آب فاضلاب را اندازه بگیرید . در یک دقیقه باید میزان آب خروجی آن بین 250 تا 400 میلی لیتر باشد . اگر در این محدوده بود که همه چیز نرمال است و اگر کمتر بود ، بفرمایید میزان فشار روی عقربه گیج چند است؟
کار بسیار خوبی انجام داده اید و اگر از فیلتر تاکنون حدود 20 لیتر آب عبور کرده باشد ، اکنون با خیال راحت از آن استفاده کنید .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# محمد 1398-11-17 11:33
ممنون از جوابتون. هنگام بسته بودن شیر میکس و مخزن و باز بودن شیر برداشت، میزان خروجی فاضلاب حدود ۱۳۰ میلی لیتر است و گیج فشار ۱۲۵ رو نشون میده. این آزمایش رو هنگام بسته بودن شیر برداشت و باز بودن مخزن نیز تکرار کردم و نتایج یکسان بود.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1398-11-18 05:59
با سلام
میزان خروجی فاضلاب کمتر از حد نرمال است و باعث وارد شدن فشار زیاد به پمپ و قسمت‌های دیگر دستگاه و همچنین خرابی ممبران خواهد شد . بهتر است هر چه زودتر ، یک محدود کننده فاضلاب ۳۰۰ تهیه کنید و در مسیر لوله خروجی آب پساب قرار دهید . یادتان باشد محدود کننده فاضلاب دستگاه را بیرون بیاورید .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# محمد 1398-11-19 18:34
سلام
بوسیله یک سوزن، محدودکننده داخل شلنگ فاضلاب رو کمی گشاد کردم و خروجی فاضلاب شد ۳۶۰ میلی لیتر و گیج فشار شد ۱۱۰. الان باز هم لازمه محدود کننده رو عوض کنم؟
یه سوال دیگه هم داشتم. با بوجود اینکه یک بار مخزن رو خالی کردم ولی آب خروجی از برداشت رو زیر نور نگاه میکنم یکم ناخالصی داره. این موضوع طبیعی هست؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1398-11-19 20:59
با سلام
خیر دیگر نیازی به تعویض محدود کننده نیست .
دقیقا منظور از ناخالصی چیست؟ 2 هفته صبر کنید و اگر همچنان وجود داشت ، آنگاه اقدام کنید .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# پیمان 1399-01-26 13:17
سلام. دستگاه من چند سال بدون استفاده بوده. الان میخوام راهش بندازم. همه ی فیلترها و اتصالات رو میشورم. میشود ازro cleaner استفاده کرد? جهت راه اخدعزی مجدد، راهنمایی بفرمایید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1399-01-26 20:15
با سلام
اگر قبلا از دستگاه استفاده کردید و الان مجدد قصد استفاده کردن داید ، همه فیلترها را تعویض کنید . اگر قبلا استفاده نگردید و هنوز استفاده نشده است ، نیاز به هیچ اقدامی نیست و دستگاه را نصب و استفاده کنید
ممبران شور بدرد شما نمیخورد . برای مواقعی است که رسوب یا گل و لای زیادی وارد ممبران شده است مفید است .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# reza 1399-01-30 17:53
علت چربی روی اپ جیست
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1399-01-30 19:50
با سلام
علل مختلفی میتواند داشته باشد .
معمولا فیلتر پنجم (پست کربن) چنین حالتی ایجاد می کند .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
نوشتن دیدگاه

مشتریان

ضمن تشکر و ارج نهادن به نظر مثبت مشتریان که خدمات این گروه را انتخاب کرده اند تعدادی از مشتریان که خدمات مارا انتخاب کرده اند به عموم معرفی میگردد.

معرفی برخی مشتریان