َ

 info @ shiraz-tasfiye . ir

09176090035

 32424294 - ۰71

فروش دستگاههای تصفیه آبعیب یابی و تعمیرات دستگاه تصفیه آب خانگیدرخواست عضویت در سیستم و بهرمندی از هدایا و تخفیفاتپرداخت آنلاین خرید و اقساطدرخواست استخدام و همکاری با شرکتجستجو در سایت و فروشگاهتماس با ما

فروشگاه و نمایندگی تصفیه آب در شیراز

جهت خرید و مشاهده محصولات ، یکی از دسته بندی های زیر را انتخاب کنید

انواع دستگاه تصفیه آبانواع ابسردکنانواع فیلتر تصفیه آبانواع فیلتر یخچالانواع فیلتر لباسشویی و پکیجدستگاه تصفیه متفرقهپیش تصفیه و تصفیه ساختمانیتجهیزات و لوازم یدکیانواع جالیوانیفیلتر دوش حمام

چنانچه محصول مورد نظر خود را پیدا نمیکنید آنرا جستجو نمایید . ورود به بخش جستجو

جهت خرید و مشاهده محصولات ، یکی از دسته بندی های زیر را انتخاب کنید

انواع دستگاه تصفیه آبفروش انواع آبسردکن و تجهیزات وابسطهانواع فیلتر تصفیه آبانواع فیلتر یخچالانواع فیلتر لباسشویی و پکیجدستگاه تصفیه متفرقهپیش تصفیه و تصفیه ساختمانیتجهیزات و لوازم یدکیانواع جالیوانیفیلتر دوش حمام

چنانچه محصول مورد نظر خود را پیدا نمیکنید آنرا جستجو نمایید . ورود به بخش جستجو

معرفی محصولات

کلیه محصولات این فروشگاه را می توانید در این قسمت مشاهده نمایید . جزییات تمامی محصولات به همراه عکس و قیمت به روز درج گردیده است .

محصولات

زمان تعویض فیلتر ها

یکی از مهمترین مسایل در سلامتی آب و عمر دستگاه ، تعویض به موقع فیلتر های دستگاه هست که باید در زمانهای تعیین شده و توسط افراد مجاز انجام گردد .

 زمان تعویض فیلترها

پاسخ به سوالات شما

بسیاری از همشهریان عزیز، سوالاتی در ذهن خود دارند که میتوانند در این قسمت مطرح نمایند و کارشناسان ما به زودی به آن پاسخ خواهند داد .

سوالات متداول

درباره ما و خدمات این گروه

ضمن تشکر از حسن انتخاب شما از شما دعوت میشود با مطالعه این بخش ، درباره گروه تخصصی تصفیه آب شیراز و خدمات این گروه اطلاعات بیشتری کسب نمایید .

درباره ما

فرایند تصفیه آب در دستگاههای تصفیه آب خانگی توسط 5 فیلتر انجام میشود . بعد از این 5 فیلتر ، از فیلترهایی استفاده میشود که به منظور افزایش کیفیت آب ، فرایندهای خاصی را بر روی آب انجام میدهند . به عنوان مثال املاح به آب اضافه میکنند یا PH آب را تغییر می دهند . این فیلترها در اغلب موارد بصورت دلخواه هستند و محدودیتی در تعداد آنها نیست . فیلترهای مینرال یا معدنی ساز ، فیلترهای قلیایی کننده ، فیلترهای هیدروژنه و اکسیژنه و ... از این خانواده هستند >>> فیلتر های مینرال مرحله ششم و فیلترهای قلیاییاین فیلترها معمولا در مرحله ششم و یا در مراحل بعد تر و همیشه در آخرین مراحل نصب میشوند . فقط اگر در سیستم فیلتر آنتی باکتریال یا فیلتر UV وجود داشته باشد ، این فیلترها باید قبل از آنها نصب شود . فیلترهای مینرال در دستگاههای تصفیه آب خانگی معمولا به رنگ زرد ساخته میشوند و در مرحله ششم نصب میشوند اما همیشه اینگونه نیست و ممکن است رنگ آنها متفاوت و یا محل آنها در جای دیگری باشد .

فیلتر مینرال در مرحله ششم و به رنگ زرد

عمر مفید فیلترهای مینرال و قلیایی معمولا ۱ سال است و بهتر است بعد از گذشت این زمان ، تعویض گردند . بعد از گذشت این زمان ، هم خاصیت خود را از دست می دهند و هم اینکه ممکن است مواد داخلی آنها دچار فساد و خرابی شوند و نتیجه عکس ایجاد کنند و یا دچار آلودگی میکروبی شوند . از آنجا که در دستگاه تصفیه آب ، آب خالص وجود دارد و هیچ ماده نگهدارنده مانند کلر و ... وجود ندارد ، خرابی و بو گرفتن فیلتر معمولا زیاد اتفاق می افتد لذا رعایت زمان دقیق تعویض فیلتر و موارد بهداشتی از اهمیت زیادی برخوردار است . در صورت رعایت نکات بهداشتی ، مشکلی نخواهید داشت .

در هنگام تعویض فیلتر مینرال دستگاه تصفیه آب ، قبل از باز کردن فیلتر قبلی ، به آن دقت کنید . معمولا فیلترها دارای جهت نصب هستند که با یک فلش روی آنها نشان داده میشود . جهت این فلش را به خاطر بسپارید تا فیلتر جدید را در همان جهت نصب کنید . 

آموزش تعویض فیلتر مرحله 1و2و3 در دستگاه تصفیه آب خانگی

آموزش تعویض فیلتر ممبران در دستگاه تصفیه آب خانگی

آموزش تعویض و نصب فیلتر مینرال جدید

برای نصب فیلتر مینرال یا مواد معدنی در دستگاه تصفیه آب خانگی ، ابتدا شیر آب ورودی و شیر مخزن را ببندید . دستگاه را نیز از برق بکشید . اکنون شیر برداشت را باز کنید . جریان آب باید قطع شده باشد . اگر اینگونه بود ، شروع به باز کردن اتصالات فیلتر کنید و فیلتر را از دستگاه جدا سازید . اتصالات ۲ سر فیلتر را باز کنید و اگر روی آنها تفلون از قبل وجود دارد ، تفلون قبلی را باز کنید . سپس مقداری تفلن جدید ببندید . حدود ۱۰ دور تفلون کافی است و بیشتر نیز استفاده نکنید زیرا سبب شکستن فیلتر خواهد شد . اتصالات را به ۲ سر فیلتر ببندید . لازم نیست زیادی محکم شوند و فشار زیاد ، سبب شکسته شدن فیلتر یا اتصالات میشود . بعد از نصب اتصالات ، فیلتر را در محل خود با رعایت ورودی و خروجی صحیح ، ببندید . هر فیلتری برای اولین بار استفاده ، مقداری ناخالصی را بیرون خواهد داد بنابراین بعد از نصب هر فیلتر جدیدی ، یک ظرف در زیر فیلتر قرار دهید و شیر مخزن را باز کنید تا آب از فیلتر عبور کند و فیلتر را مورد شستشو قرار دهد . تا زمانی که رنگ آب کاملا شفاف شود ، این کار باید انجام شود و یا نیاز به حدود 10 تا 20 لیتر اب داریم . این کار ( شستشوی فیلتر ) را حتما انجام دهید . بعد از اتمام مراحل ، شیر مخزن و شیر آب ورودی را باز کنید و دستگاه را به برق متصل کنید . همچنین چک کنید که اتصالات نشتی نداشته باشند .

در نهایت بعد از نصب فیلتر مینرال جدید ، پیشنهاد میشود که ۱ ساعت بعد ، 15 لیتر آب دیگر نیز از فیلتر عبور کرده و از شیر برداشت خارج شود .

در ویديو زیر ، به صورت کامل آموزش تعویض این فیلتر نمایش داده شده است که پیشنهاد میشود مورد مطالعه قرار دهید .

mineral video فیلم آموزشی تعویض فیلتر مینرال

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما و دیگران در میان بگذارید .

Training on replacing mineral filters in a domestic water purifier

دیدگاه‌ها  

# بهمن 1398-04-04 20:59
درباره فیلتر ۵و۶ توضیح میخوام اول اینکه جهتشون کدوموره بعد اینکه وقتی این فیلتر اضافه میشه تو سماور اب رسوب میکنه سوال بعدی اینکه اب منزل ما فقط گچ و اهک داره ممکنه یکی از فیلتر کربنها رو حذف و از شماره ۱ دوتا قرار بدیم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1398-04-05 19:53
با سلام
دستگاه شما چی هست?
جهت بر روی فیلترها یا حک میشود و یا روی برچسب نوشته نمیشود .
نباید در سماور رسوب ایجاد شود . احتمالا مشکل یا از فیلتر ممبران است یا همین فیلتر مینرال
گچ و آهک ربطی به فیلتر 1 ندارد و وظیفه فیلتر 4 است .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
نوشتن دیدگاه

مشتریان

ضمن تشکر و ارج نهادن به نظر مثبت مشتریان که خدمات این گروه را انتخاب کرده اند تعدادی از مشتریان که خدمات مارا انتخاب کرده اند به عموم معرفی میگردد.

معرفی برخی مشتریان