َ

 info @ shiraz-tasfiye . ir

09176090035

 32424294 - ۰71

فروش دستگاههای تصفیه آبعیب یابی و تعمیرات دستگاه تصفیه آب خانگیدرخواست عضویت در سیستم و بهرمندی از هدایا و تخفیفاتپرداخت آنلاین خرید و اقساطدرخواست استخدام و همکاری با شرکتجستجو در سایت و فروشگاهتماس با ما

فروشگاه و نمایندگی تصفیه آب در شیراز

جهت خرید و مشاهده محصولات ، یکی از دسته بندی های زیر را انتخاب کنید

انواع دستگاه تصفیه آبانواع ابسردکنانواع فیلتر تصفیه آبانواع فیلتر یخچالانواع فیلتر لباسشویی و پکیجدستگاه تصفیه متفرقهپیش تصفیه و تصفیه ساختمانیتجهیزات و لوازم یدکیانواع جالیوانیفیلتر دوش حمام

چنانچه محصول مورد نظر خود را پیدا نمیکنید آنرا جستجو نمایید . ورود به بخش جستجو

جهت خرید و مشاهده محصولات ، یکی از دسته بندی های زیر را انتخاب کنید

انواع دستگاه تصفیه آبفروش انواع آبسردکن و تجهیزات وابسطهانواع فیلتر تصفیه آبانواع فیلتر یخچالانواع فیلتر لباسشویی و پکیجدستگاه تصفیه متفرقهپیش تصفیه و تصفیه ساختمانیتجهیزات و لوازم یدکیانواع جالیوانیفیلتر دوش حمام

چنانچه محصول مورد نظر خود را پیدا نمیکنید آنرا جستجو نمایید . ورود به بخش جستجو

معرفی محصولات

کلیه محصولات این فروشگاه را می توانید در این قسمت مشاهده نمایید . جزییات تمامی محصولات به همراه عکس و قیمت به روز درج گردیده است .

محصولات

زمان تعویض فیلتر ها

یکی از مهمترین مسایل در سلامتی آب و عمر دستگاه ، تعویض به موقع فیلتر های دستگاه هست که باید در زمانهای تعیین شده و توسط افراد مجاز انجام گردد .

 زمان تعویض فیلترها

پاسخ به سوالات شما

بسیاری از همشهریان عزیز، سوالاتی در ذهن خود دارند که میتوانند در این قسمت مطرح نمایند و کارشناسان ما به زودی به آن پاسخ خواهند داد .

سوالات متداول

درباره ما و خدمات این گروه

ضمن تشکر از حسن انتخاب شما از شما دعوت میشود با مطالعه این بخش ، درباره گروه تخصصی تصفیه آب شیراز و خدمات این گروه اطلاعات بیشتری کسب نمایید .

درباره ما

فیلترهای ممبران ، قلب سیستم های تصفیه آب خانگی هستند و وظیفه اصلی تصفیه آب و پایین آوردن سختی وظیفه آنهاست . نمونه های بسیار زیادی از مدلهای تقلبی در بازار وجود دارد که سعی میکنیم در اینجا به شما کمک کنیم که فیلتر باکیفیت تری خریداری کنید >>> فروش انواع فیلتر ممبران

متاسفانه اغلب فیلترهای موجود در بازار ، ساخت چین و یا ایران هستند و هیچ نظارتی بر روی آنها نیست . فیلتر ممبران ، بسیار حساس است و درون کارخانه تولیدی ، بسته بندی میشود . درون آنها از 2 نوع مواد نگهدارنده برای جلوگیری از رشد عوامل میکروبی در طی مدت بسته بندی و همچنین موارد نگهدارنده برای جلوگیری از خراب شدن و فساد فیلتر استفاده میشود و همچنین بلافاصله بعد از تولید ، بسته بندی میشود تا در تماس با هوای آزاد نباشد زیرا عمر و کیفیت آن به شدت پایین خواهد آمد . وقتی فیلتر را باز میکنید ، معمولا بوی مواد نگهدارنده را حس خواهید کرد و این نشانه خوبی است . ممبرانها آنقدر حساس هستند که برای تعویض آنها دستورالعمل های جداگانه وجود دارد . در هنگام تعویض حتما باید همه چیز میکروب زدایی شود و هیچ تماس پوستی با ممبران و هوزینگ نداشته باشید . اما امروز وضعیت واقعا تاسف بر انگیز است . ممبرانها به صورت بدون بسته بندی در کارتن ریخته میشود و شرکت تولید کننده ، حتی زمان کافی برای بسته بندی فیلتر را ندارد و بسته بندی فیلتر را به عهده فروشنده میگذارد . 

fake membrane ممبرانهای تقلبی بدون بسته بندی معتبر

 

عمر فیلترهای ممبران چقدر است ؟

فیلترهای ممبران باید بتوانند حداقل 2 سال کار کنند ( در سایت های مرجع خارجی میتوانید تحقیق کنید ) . البته برای آنها نمیتوان زمان دقیق تعیین کرد و عمر آنها تابع مقدار مصرف ، کیفیت فیلترهای پیش تصفیه ، سختی آب ورودی و ... است . برای آب شهری و سختی پایین تر از TDS=1000 و استفاده در حد یک خانواده معمولی و تعویض به موقع فیلترهای پیش تصفیه و کیفیت مناسب آنها ، باید انتظار این را داشته باشید که فیلتر حداقل 2 سال کار کند . اگر فروشنده ای عمر آنرا کمتر اعلام کرد ، شک نکنید که فیلتر کیفیت پایینی دارد و با پایین آوردن عمر آن ، قصد توجیه کردن عمر پایین آنرا دارد . بنابراین حتما سعی کنید که فیلتر ممبرانی را خریداری کنید که عمر آنرا بالای 2 سال اعلام میکنند . تصویر زیر از یکی از سایت های معروف ایرانی است .

fake membrane فیلتر تقلبی ممبران با عمر 1 سال

تعداد لایه های فیلتر ممبران چندتا باید باشد؟

تعداد لایه ها ملاک نیست اگر چه اگر فیلتر دارای تعداد لایه های بیشتری باشد ، کیفیت و آبدهی آن بالاتر خواهد بود . مثلا فیلتر ممبران VONTRON چین ، نمونه اصلی آن که کیفیت بسیار بالایی نیز دارد ، دارای 11 لایه هست و نمونه های تقلبی فیلترهای TORAY ، دارای 13 لایه هستند . البته این نکته را مد نظر قرار دهید که اکثر فیلترهای موجود در بازار ، اورجینال نیستند بنابراین حداقل سعی کنید که نمونه های 13 لایه آنها را خریداری کنید که کیفیت بالاتری دارند .

fake membrane تعداد لایه های فیلتر ممبران

بسته بندی فیلترها

به بسته بندی فیلترها توجه کنید . گاهی دیده میشود که فیلتر ممبران تورای ، درون بسته بندی با نام DOW FILMTEC است . واقعا خنده دار است . در سایت های مشهور و بزرگ فروش اینترنتی زیاد دیده شده است . همچنین شرکت های معروف معمولا روی بسته بندی از علائمی برای اصل بودن استفاده میکنند و نیز کیفیت بسته بندی آنها بالاست . بنابراین به بسته بندی فیلتر توجه کافی را داشته باشید ، بسته بندی محکم و قوی باشد و نوشته ها و برند روی آن نوشته شده باشد و با فیلتر همخوانی داشته باشد . در تصویر زیر ، فیلتر ممبران TORAY را درون بسته بندی DOW FILMTEC قرار داده اند .

fake membrane بسته بندی فیلتر ممبران تقلبی

لیبل فیلتر

به لیبل فیلتر توجه کافی را داشته باشید . اعداد روی آنرا به دقت بخوانید و به اندازه کافی توجه داشته باشید . بعضی از فروشگاهها ، روی لیبل نام خود را نیز مینویسند ، اگر دقت کنید متوجه تقلبی بودن فیلتر میشوید . لیبل کج نباشد و اگر بود فیلتر اورجینال نیست . معمولا اگر لیبل را نیز با ناخن بکنید ، زیر آن علایمی وجود دارد . البته اگر زیر لیبل علائم دیده شد دلیل بر اصلی بودن نیست اما نبود آن ، قطعا مشخص میکند که فیلتر اورجینال نیست . دقت کنید که کسی که فیلتر ممبران تقلبی را میسازد ، قطعا ساخت و تهیه لیبل برای او کاری بسیار آسان است . درواقع وجود علائم اصلی ، دلیل بر اورجینال بودن فیلتر نیست بلکه اگر وجود نداشته باشد قطعا نشان دهنده تقلبی بودن فیلتر است . بنابراین به لیبل توجه کافی را داشته باشید و نوشته های روی آنرا کاملا بخوانید و دقت کنید که لیبل کج نباشد .

fake membrane علائم زیر لیبل فیلتر اورجینال

 

برند فیلتر را در نظر بگیرید

برند فیلتر را مد نظر قرار دهید . گاهی این برند ، نام یک فروشگاه تا تولید کننده است . برند را در اینترنت جستجو کنید . آیا این برند سازنده فیلتر ممبران است ؟ اگر نبود پس قطعا فیلتر تقلبی است . بنابراین دقت کنید که فیلتر دارای یک برند واقعی باشد . چندین و چند برند داخلی در بازار وجود دارد که البته از معرفی نام آنها معذوریم .

fake membrane فیلتر ممبران تقلبی

میزان حجم آبدهی فیلتر

اغلب فیلترهای تقلبی ، دارای ظرفیت 75 گالن هستند . به نظر ما سعی کنید از خرید فیلترهای 75 گالن صرف نظر کنید و از همان فیلترهای 50 گالن استفاده نمایید . همچنین معمولا روی لوله فیلتر ، میزان آبدهی آن حک شده است . بنابراین این عدد را با عدد روی لیبل مقایسه کنید که هر دو یکی باشند .

میزان حجم آبدهی فیلتر ممبران

 

 

با وجود تمام توصیه های بالا ، اما در بازار فیلترهای تقلبی به وفور یافت میشود . علائم بالا ، میتواند تا حدی راهگشا باشد اما بعضی از فیلتر ها ، آنقدر حرفه ای ساخته میشوند که تشخیص اصلی و تقلبی بودن ، شاید بتوان گفت که امکان پذیر نیست و تنها بعد از استفاده مشخص خواهد شد . در تصویر زیر ، 3 نمونه فیلتر ممبران ونترون را مشاهده میکنید که ما در حال بررسی آنها بودیم . هر 3 فیلتر دارای مشخصات یکسانی بودند . هولوگرام اصلی ، تعداد لایه برابر و مشابه و ... . تشخیص فیلتر اصلی و تقلبی واقعا کار بسیار مشکلی است و تنها یک فرد متخصص قادر به تشخیص است .

فیلتر ممبران اصلی و تقلبی

 

چه فیلتر ممبرانی را خریداری کنیم ؟

از آنجا که آب یک نوشیدنی است و به طور مستقیم با بهداشت و سلامت شما در ارتباط است ، لذا باید سعی کنید که حتما از بهترین و بهداشتی ترین آب استفاده کنید . توصیه میکنیم که از هر نوع فیلتری استفاده نکنید . از هر فروشگاهی فیلتر تهیه نفرمایید . همه چیز سختی نیست که اگر سختی آب خروجی پایین باشد ، فیلتر مناسب است و اگر سختی بالا بود ، فیلتر نامرغوب است . اگر مواد نگهدارنده و یا مواد اولیه فیلتر مرغوب نباشد و یا شیمیایی باشد و استاندارد نداشته باشد و به شما و افراد خانواده آسیبی وارد شود ، چه کسی پاسخگو خواهد بود ؟ پیشنهاد می کنم چنانچه به دنبال فیلترهای ارزان قیمت هستید ، همین امروز دستگاه تصفیه آب خود را جمع کنید و بیشتر از این به سلامتی خود و افراد خانواده آسیب وارد نسازید . این مورد فقط شامل فیلتر ممبران نمی شود بلکه همه فیلترها و حتی دیگر اجزاء دستگاه تصفیه آب شما را نیز شامل میشود . توصیه میکنیم به دنبال ارزان قیمتها نباشید . فریب فیلتر ممبران ساخت آمریکا با قیمت 70 هزار تومان را نخورید . فیلترهای اورجینال ساخت چین اکنون قیمت بالای 150 هزار تومان دارند . باور کنید ارزان شدن یک محصول ، به دلیل کاستن از کیفیت آن و دور شدن از استاندارد است . از مراکز معتبر و تخصصی ، خرید خود را انجام دهید .

در این مقاله در مورد فیلترهای ممبران موجود در بازار صحبت شده است و شما میتوانید آنرا مطالعه کنید و پس از شناخت برندهای ممبران موجود در بازار ، اقدام به خرید فیلتر کنید >>> بهترین برندهای فیلتر ممبران موجود در بازار کدام است ؟

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما و دیگران در میان بگذارید .

Membrane filters are the heart of domestic water purification systems, and the main task of water purification and lowering their toughness is their duty. There are so many examples of fake counterfeit models on the market that we try to help you get a better quality filter >>> Sell membrane filter types

Unfortunately, most of the filters in the market are made by China or Iran, and there is no control over them. The membrane filter is very sensitive and is packaged inside the factory. Within these two types of preservatives are used to prevent the growth of microbial agents during packaging, as well as preservatives to prevent spoilage and filter corrosion, and also be packed immediately after production to avoid contact with open air because Its quality and life will fall sharply. When you open the filter, you usually feel the smell of preservatives, which is a good sign. Membranes are so sensitive that there are separate instructions for switching them. When replacing, it's important that everything is germinated and there is no skin contact with membranes and hoses. But today the situation is really unfortunate. The membranes are unpacked in the carton, and the manufacturer does not even have enough time to pack the filter and the filter is packaged by the vendor.

 

What is the life of membrane filters?
Membrane filters must be able to work for at least 2 years (you can research on external reference sites). Of course, they can not be precisely determined and their life depends on the amount of consumption, the quality of the pre-filter, the water hardness, and so on. For urban water and hardness below TDS = 1000, and for use as a normal household and timely replacement of pre-filter filters and their proper quality, you should expect that the filter will work for at least 2 years. If the vendor's life is less pronounced, do not be scared to have a low quality filter and, by lowering its lifetime, intends to justify its low life. So be sure to try to purchase a membrane filter that has a life span of over 2 years. The following image is from one of the famous Iranian sites.

 

How many layers of membrane filter should be?
The number of layers is not a criterion, although if the filter has more layers, its quality and discharge will be higher. For example, the VONTRON membrane filter in China, its original high quality, has 11 layers, and counterfeit samples of TORAY filters have 13 layers. Of course, keep in mind that most of the filters in the market are not original, so at least try to buy their 13-layer samples that are of higher quality.

 

Packing of filters
Notice the filters packaging. It is sometimes seen that the Torah membrane filter is inside the package called DOW FILMTEC. It's really funny. There are many great online sales sites. Also, the famous companies usually use packaging on the packaging for authenticity, and their packaging quality is high. So be careful about the packaging of the filter, the packaging is solid and strong, and the writing and brand are written on it and match the filter. In the image below, the TORAY membrane filter is placed in the DOW FILMTEC package.

 

Filter labels
Take note of the filter label. Read the numbers carefully and pay enough attention. Some stores also write their names on the label, if you notice that they are being filtered. The label is not tilted and if it was not the original filter. Usually, if you make a label with a nail, there are signs below it. Of course, if the signs are below the label, the reason for the original is not, but the lack of it, definitely determines that the filter is not original. Be careful that someone who creates a filter of mock-ups of fake, is definitely making it easy for him to make and produce labels. In fact, the presence of the main symptoms is not due to the originality of the filter, but if it does not, it certainly represents the counterfeit of the filter. So, pay close attention to the label and read the full text and make sure the label is not tilted.

 

Consider the filter brand
Consider the filter brand. Sometimes this brand is the name of a store to the manufacturer. Search the brand on the Internet. Is this Brand Manufacturer Membrane Filter? If not, then it's definitely a counterfeit filter. So be careful that the filter has a real brand. There are several in-house brands on the market, which, of course, are missing out on their names.

 

Filter volume
Most of the counterfeit filters have a capacity of 75 gallons. In our opinion, try not to buy filters of 75 gallons and use the same filters as 50 gallons. Also, the filter is usually dumped. So compare this number with the number on the label, which is the same.

 

Despite all the above advice, but in the market there is a lot of counterfeit filters. The above symptoms can be somewhat controversial, but some filters are made so professional that the main detection and counterfeiting, perhaps it can not be said, is only possible after use. In the following screenshot, you can see 3 Ventron membrane filters that we were reviewing. All three filters have the same characteristics. Main hologram, number of layers equal and similar .... Detecting the original and counterfeit filter is really a very difficult task and only one expert can detect it.

 

دیدگاه‌ها  

# امیر 1398-03-08 09:28
سلام عایا فیلتر های کریستال که همه مشخصاتی که گفتید دارن و زیر لیبل void به طور نامرئی وجود داره اصلی نیستن؟راسته میگن تو قم بسته بندی میشن؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# علی 1398-06-06 19:29
سلام و خسته نباشید
من امروز فیلترهای puricom رو تو تبریز دیدم که ادعا دارن مستقیم از تایوان وارد میکنن و حتی اسناد و قراردادهاشونو نشون دادن که آدرس شرکت روش قید شده بود، روی همه فیلترهاشون عدد 75 درج شده و ظاهرشون خیلی ساده بود. به نظرتون اصلن؟ فیلترهای 1.2.3 با هم تو یک پلاستیک شفاف بسته بندی شدن
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1398-06-07 18:05
با سلام
والا ندیدم و استفاده نکردیم این فیلتر رو و اطلاع ندارم . روی واتس اپ به شماره بالای صفحه عکسش رو ارسال کنید تا وضعیت آن را ببینیم .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# میخواهم از فروشگاه م 1398-09-16 07:55
آ اصولا فیلترهای ممبران یا همان اسمز معکوس که ساخت آمریکا بشد برای اندازه گیری سختی آب با درجه ppm اندازه گیری میشود و آبی که سختی آن زیر عدد ۵ باشد آب ندم نامیده میشود و از عدد ۸ به بالا جزو آبهای سخت است
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1398-09-16 13:29
با سلام
اینطور نیست . لطفا منابع صحبتهای خود را ذکر کنید .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
نوشتن دیدگاه

مشتریان

ضمن تشکر و ارج نهادن به نظر مثبت مشتریان که خدمات این گروه را انتخاب کرده اند تعدادی از مشتریان که خدمات مارا انتخاب کرده اند به عموم معرفی میگردد.

معرفی برخی مشتریان