َ

 info @ shiraz-tasfiye . ir

09176090035

 32424294 - ۰71

فروش دستگاههای تصفیه آبمشاهده وضعیت فیلترها و گزارش دستگاهدرخواست عضویت در سیستم و بهرمندی از هدایا و تخفیفاتپرداخت آنلاین خرید و اقساطدرخواست استخدام و همکاری با شرکتجستجو در سایت و فروشگاهتماس با ما

فروشگاه شیراز تصفیه

فروش دستگاههای تصفیه آبمشاهده وضعیت فیلترها و گزارش دستگاهدرخواست عضویت در سیستم و بهرمندی از هدایا و تخفیفاتپرداخت آنلاین خرید و اقساطدرخواست استخدام و همکاری با شرکتجستجو در سایت و فروشگاهتماس با ما

فروشگاه و نمایندگی تصفیه آب در شیراز

جهت خرید و مشاهده محصولات ، یکی از دسته بندی های زیر را انتخاب کنید

انواع دستگاه تصفیه آبانواع ابسردکنانواع فیلتر تصفیه آبانواع فیلتر یخچالانواع فیلتر لباسشویی و پکیجدستگاه تصفیه متفرقهپیش تصفیه و تصفیه ساختمانیتجهیزات و لوازم یدکیانواع جالیوانیفیلتر دوش حمام

چنانچه محصول مورد نظر خود را پیدا نمیکنید آنرا جستجو نمایید . ورود به بخش جستجو

جهت خرید و مشاهده محصولات ، یکی از دسته بندی های زیر را انتخاب کنید

انواع دستگاه تصفیه آبفروش انواع آبسردکن و تجهیزات وابسطهانواع فیلتر تصفیه آبانواع فیلتر یخچالانواع فیلتر لباسشویی و پکیجدستگاه تصفیه متفرقهپیش تصفیه و تصفیه ساختمانیتجهیزات و لوازم یدکیانواع جالیوانیفیلتر دوش حمام

چنانچه محصول مورد نظر خود را پیدا نمیکنید آنرا جستجو نمایید . ورود به بخش جستجو

معرفی محصولات

کلیه محصولات این فروشگاه را می توانید در این قسمت مشاهده نمایید . جزییات تمامی محصولات به همراه عکس و قیمت به روز درج گردیده است .

محصولات

زمان تعویض فیلتر ها

یکی از مهمترین مسایل در سلامتی آب و عمر دستگاه ، تعویض به موقع فیلتر های دستگاه هست که باید در زمانهای تعیین شده و توسط افراد مجاز انجام گردد .

 زمان تعویض فیلترها

پاسخ به سوالات شما

بسیاری از همشهریان عزیز، سوالاتی در ذهن خود دارند که میتوانند در این قسمت مطرح نمایند و کارشناسان ما به زودی به آن پاسخ خواهند داد .

سوالات متداول

درباره ما و خدمات این گروه

ضمن تشکر از حسن انتخاب شما از شما دعوت میشود با مطالعه این بخش ، درباره گروه تخصصی تصفیه آب شیراز و خدمات این گروه اطلاعات بیشتری کسب نمایید .

درباره ما

آداپتور وظیفه تامین برق پمپ و شیربرقی را در دستگاه تصفیه آب به عهده دارد .

transformer آداپتور دستگاه تصفیه آب خانگی

ولتاژ کاری این آداپتورها در حالتی که زیر بار نیستند حدود 28 ولت است و معمولا وقتی زیر بار قرار میگیرند ، کمی ولتاژ کاهش می یابد . ولتاژ اسمی آداپتورها 24 ولت است .

حداقل ولتاژ آداپتور برای راه اندازی دستگاه تصفیه آب چقدر است ؟

ولتاژ آداپتور اگر کمتر از 20 ولت باشد ، دستگاه یا قادر به روشن شدن نیست و یا بسیار ضعیف عمل خواهد کرد .

آیا بالا بودن ولتاژ آداپتورها به پمپ آسیب می رساند ؟

خیر مشکلی بوجود نمی آید.

این آداپتورهای دستگاههای تصفیه آب ،دارای توان تامین 1.2 آمپر برق هستند . پمپ دستگاه تصفیه آب حدود 0.5 آمپر برق میکشد و شیر برقی نیز حدود 0.3 آمپر برق میکشد . اگر پمپ و شیر برقی دارای مشکل باشند و میزان بیشتری برق طلب کنند ، آداپتور داغ میشود و ممکن است بسوزد و یا حتی آتش بگیرد . در دستگاههای تصفیه آب نیمه صنعتی ( 400 گالن ) ، از ترانس یا آداپتورهای 32 و یا 36 ولت استفاده میشود .

آیا دست زدن به سیم های برق آداپتور یا دستگاه تصفیه آب ، ما را دچار برق گرفتگی میکند ؟

خیر ، برق 24 ولت آداپتور برای ما هیچ مشکلی ندارد و احساس نمی شود .

از آنجا که خروجی آداپتور یک جریان مستقیم (DC) است ، 2 سیم خروجی آن ، یکی جریان مثبت و یکی دیگر جریان منفی خواهد بود . معمولا سیم به رنگ مشکی و قرمز دارای جریان مثبت و سیم جریان منفی دارای رنگ مشکی است .

آداپتور و ترانس 24 ولت تصفیه آب

جهت مشاهده آداپتورها و خرید آداپتور وارد لینک زیر شوید .

خرید آداپتور دستگاه تصفیه آب خانگی

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما و دیگران در میان بگذارید .

نوشتن دیدگاه

مشتریان

ضمن تشکر و ارج نهادن به نظر مثبت مشتریان که خدمات این گروه را انتخاب کرده اند تعدادی از مشتریان که خدمات مارا انتخاب کرده اند به عموم معرفی میگردد.

معرفی برخی مشتریان