َ

 info @ shiraz-tasfiye . ir

09176090035

 32424294 - ۰71

فروش دستگاههای تصفیه آبمشاهده وضعیت فیلترها و گزارش دستگاهدرخواست عضویت در سیستم و بهرمندی از هدایا و تخفیفاتپرداخت آنلاین خرید و اقساطدرخواست استخدام و همکاری با شرکتجستجو در سایت و فروشگاهتماس با ما

فروشگاه شیراز تصفیه

فروش دستگاههای تصفیه آبمشاهده وضعیت فیلترها و گزارش دستگاهدرخواست عضویت در سیستم و بهرمندی از هدایا و تخفیفاتپرداخت آنلاین خرید و اقساطدرخواست استخدام و همکاری با شرکتجستجو در سایت و فروشگاهتماس با ما

فروشگاه و نمایندگی تصفیه آب در شیراز

جهت خرید و مشاهده محصولات ، یکی از دسته بندی های زیر را انتخاب کنید

انواع دستگاه تصفیه آبانواع ابسردکنانواع فیلتر تصفیه آبانواع فیلتر یخچالانواع فیلتر لباسشویی و پکیجدستگاه تصفیه متفرقهپیش تصفیه و تصفیه ساختمانیتجهیزات و لوازم یدکیانواع جالیوانیفیلتر دوش حمام

چنانچه محصول مورد نظر خود را پیدا نمیکنید آنرا جستجو نمایید . ورود به بخش جستجو

جهت خرید و مشاهده محصولات ، یکی از دسته بندی های زیر را انتخاب کنید

انواع دستگاه تصفیه آبفروش انواع آبسردکن و تجهیزات وابسطهانواع فیلتر تصفیه آبانواع فیلتر یخچالانواع فیلتر لباسشویی و پکیجدستگاه تصفیه متفرقهپیش تصفیه و تصفیه ساختمانیتجهیزات و لوازم یدکیانواع جالیوانیفیلتر دوش حمام

چنانچه محصول مورد نظر خود را پیدا نمیکنید آنرا جستجو نمایید . ورود به بخش جستجو

معرفی محصولات

کلیه محصولات این فروشگاه را می توانید در این قسمت مشاهده نمایید . جزییات تمامی محصولات به همراه عکس و قیمت به روز درج گردیده است .

محصولات

زمان تعویض فیلتر ها

یکی از مهمترین مسایل در سلامتی آب و عمر دستگاه ، تعویض به موقع فیلتر های دستگاه هست که باید در زمانهای تعیین شده و توسط افراد مجاز انجام گردد .

 زمان تعویض فیلترها

پاسخ به سوالات شما

بسیاری از همشهریان عزیز، سوالاتی در ذهن خود دارند که میتوانند در این قسمت مطرح نمایند و کارشناسان ما به زودی به آن پاسخ خواهند داد .

سوالات متداول

درباره ما و خدمات این گروه

ضمن تشکر از حسن انتخاب شما از شما دعوت میشود با مطالعه این بخش ، درباره گروه تخصصی تصفیه آب شیراز و خدمات این گروه اطلاعات بیشتری کسب نمایید .

درباره ما

همانطور که میدانید ، شیر میکس یک شیر است که آب لوله را ( آب با سختی بالا ) با آب تصفیه شده ( آب با سختی بسیار پایین ) به نسبت معیینی مخلوط میکند تا سختی خروجی آب بالا رود و در محدوده مورد نظر تنظیم شود . در شکل زیر یک نمای کلی از عملکرد این شیر را می بینید .

عملکرد شیر میکس

در تصویر بالا ، عدد هایی که با رنگ سبز نوشته شده اند ، میزان TDS آب است . در اینجا ما برای مثال میزان TDS آب ورودی را 500 در نظر گرفتیم . اطلاعات بیشتر در مورد عملکرد شیر میکس و نحوه تنظیم و شناسایی آن در دستگاههای تصفیه آب اینجا را ببینید >>> شیر میکس چیست و چگونه باید تنظیم شود ؟

آیا وجود شیر میکس ضروری است ؟

شیر میکس معایب و مزایایی دارد و به همین علت برخی از کمپانی ها روی دستگاه خود قرار نمیدهند . با این حال بهتر است شما آنرا روی دستگاه خود داشته باشید و البته بدانید که چه زمانی باید از آن استفاده کنید .بزرگترین عیب شیر میکس این است که آب لوله را شما دوباره با آب تصفیه شده مخلوط میکنید . هدف شما از نصب دستگاه تصفیه آب ، حذف آلودگی هاست اما دوباره آلودگی ها از مسیر شیر میکس وارد آب تصفیه شده خواهند شد . همچنین از مزایای این شیر ، بالا بردن سختی آب و خروج آب از حالت اسیدی و همچنین بهبود طعم آب و رفع مزه تلخی آب است .

در چه مکانهایی نباید از شیر میکس استفاده کرد ؟

در مناطقی که آب آلودگی میکروبی دارد و یا یک سم یا عنصر نامطلوب در آب غالب است ، نباید از شیر میکس استفاده شود . زیرا این آلودگی ها از مسیر شیر میکس وارد آب تصفیه شده نهایی میشوند و عملا شما هیچ کاری انجام نداده اید .

در برخی از دستگاههای تصفیه آب ، این شیر وجود ندارد که بهتر است برای این دستگاهها این شیر نصب شود . برای نصب این شیر آموزش زیر را دنبال کنید .

آموزش نصب شیر میکس برای دستگاه تصفیه اب خانگی

برای نصب شیر میکس روی دستگاه تصفیه آب خانگی خود ، به یک شیر میکس ، 2 عدد 3 راهه با سایز 1/4 و مقدار کمی لوله نیاز دارید . دقت کنید که شیر میکس تنها یک شیر باز و بسته شدن نیست و به همراه این شیر ، یک شیر یکطرفه نیز وجود که اجازه برگشت آب به درون این شیر را نمی دهد و همچنین این شیرها در 2 نوع فلزی و پلاستیکی هستند که نوع فلزی معمولا از کیفیت بالاتر و دقت در تنظیم بهتری برخوردار است .

mix valve انواع شیر میکس فلزی و پلاستیکی

محل نصب انشعابات این شیر ، در کمپانی های مختلف ، متفاوت است اما بر اساس تجربه ما ، بهترین مکان را اینگونه اعلام میکنیم :

محل ورودی آب به شیر میکس دقیقا قبل از ممبران ( فیلتر مرحله 4 ) و حتما بعد از شیر برقی و پمپ باشد .

محل خروجی شیر میکس  قبل از ورودی پست کربن ( فیلتر پنجم ) باشد .

برای نصب شیر میکس ، مکانهای توصیه شده را بیابید و لوله را در آنجا برش دهید و 3 راهه را در آنجا قرار دهید . یک انشعاب از 3 راهه را به شیر میکس برسانید و در خروجی نیز به همین روش رفتار کنید . کار بسیار آسانی است و هیچ نگرانی نداشته باشید . بعد از نصب شیر میکس ، به راحتی میتوانید میزان سختی آب خروجی را تنظیم کنید >>> TDS مطلوب جهت آشامیدن آب

 لطفا سوالات و نظرات خود را با ما و دیگران در میان بگذارید .

دیدگاه‌ها  

# رزبانی 1397-11-27 10:24
با سلام . شیر میکس دستگاه من به این شکله که بعد از مرحله سه مسیر دو شاخه میشه یکی به پمپ و ممبران مسیر دیگه به شیر میکس و مرحله 5و6 یعنی به گفته شما بعد پمپ نیس میخواستم ببینم به این روش چه مشکلی ممکنه پیش بیاد ؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1397-11-27 19:34
با سلام
مشکلی پیش نمی آید فقط ممکن است نوسانات بیشتری در TDS اب خروجی ببینید و یا در مناطقی که فشار آب زیاد و یا کم است ، اختلافات زیادی دیده شود . مطالب بیان شده در بالا بر اساس تجارب چندین ساله ماست .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# متینی 1397-12-23 07:41
سلام خسته نباشید...من در چابهار زندگی می کنم ودستگاه من شیر میکس ندارد...خواستم ببینم لازمه نصب کنم یا نه؟چون آب اینجا زنگال زیاد داره واب چاه هستش....ممنون میشم راهنمایی کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فنی - صادقی 1397-12-23 11:42
با سلام
اگر آب ورودی دارای آلودگی زیادی هست( مثلاً رنگ و بوی نامطلوب یا مثلاً میزان نیترات بالا و ... ) و یا آلودگی میکروبی داشته باشد , بهتر است که از شیر میکس استفاده نشود یا آنرا کاملا ببندید . زیرا آلودگی ها از مسیر شیر میکس به آب تصفیه شده وارد خواهند شد . به نظر بنده شما نیز استفاده نکنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
نوشتن دیدگاه

مشتریان

ضمن تشکر و ارج نهادن به نظر مثبت مشتریان که خدمات این گروه را انتخاب کرده اند تعدادی از مشتریان که خدمات مارا انتخاب کرده اند به عموم معرفی میگردد.

معرفی برخی مشتریان