َ

 info @ shiraz-tasfiye . ir

09176090035

 32424294 - ۰71

فروش دستگاههای تصفیه آبمشاهده وضعیت فیلترها و گزارش دستگاهدرخواست عضویت در سیستم و بهرمندی از هدایا و تخفیفاتپرداخت آنلاین خرید و اقساطدرخواست استخدام و همکاری با شرکتجستجو در سایت و فروشگاهتماس با ما

فروشگاه شیراز تصفیه

فروش دستگاههای تصفیه آبمشاهده وضعیت فیلترها و گزارش دستگاهدرخواست عضویت در سیستم و بهرمندی از هدایا و تخفیفاتپرداخت آنلاین خرید و اقساطدرخواست استخدام و همکاری با شرکتجستجو در سایت و فروشگاهتماس با ما

فروشگاه و نمایندگی تصفیه آب در شیراز

جهت خرید و مشاهده محصولات ، یکی از دسته بندی های زیر را انتخاب کنید

انواع دستگاه تصفیه آبانواع ابسردکنانواع فیلتر تصفیه آبانواع فیلتر یخچالانواع فیلتر لباسشویی و پکیجدستگاه تصفیه متفرقهپیش تصفیه و تصفیه ساختمانیتجهیزات و لوازم یدکیانواع جالیوانیفیلتر دوش حمام

چنانچه محصول مورد نظر خود را پیدا نمیکنید آنرا جستجو نمایید . ورود به بخش جستجو

جهت خرید و مشاهده محصولات ، یکی از دسته بندی های زیر را انتخاب کنید

انواع دستگاه تصفیه آبفروش انواع آبسردکن و تجهیزات وابسطهانواع فیلتر تصفیه آبانواع فیلتر یخچالانواع فیلتر لباسشویی و پکیجدستگاه تصفیه متفرقهپیش تصفیه و تصفیه ساختمانیتجهیزات و لوازم یدکیانواع جالیوانیفیلتر دوش حمام

چنانچه محصول مورد نظر خود را پیدا نمیکنید آنرا جستجو نمایید . ورود به بخش جستجو

معرفی محصولات

کلیه محصولات این فروشگاه را می توانید در این قسمت مشاهده نمایید . جزییات تمامی محصولات به همراه عکس و قیمت به روز درج گردیده است .

محصولات

زمان تعویض فیلتر ها

یکی از مهمترین مسایل در سلامتی آب و عمر دستگاه ، تعویض به موقع فیلتر های دستگاه هست که باید در زمانهای تعیین شده و توسط افراد مجاز انجام گردد .

 زمان تعویض فیلترها

پاسخ به سوالات شما

بسیاری از همشهریان عزیز، سوالاتی در ذهن خود دارند که میتوانند در این قسمت مطرح نمایند و کارشناسان ما به زودی به آن پاسخ خواهند داد .

سوالات متداول

درباره ما و خدمات این گروه

ضمن تشکر از حسن انتخاب شما از شما دعوت میشود با مطالعه این بخش ، درباره گروه تخصصی تصفیه آب شیراز و خدمات این گروه اطلاعات بیشتری کسب نمایید .

درباره ما

گاهی مشاهده میشود که هوزینگ یا قطعات دستگاه تصفیه آب خانگی دچار شکستگی میشود و اگر شما در منزل یا محل مورد نظر حضور نداشته باشید ، ممکن است که آب زیادی در آنجا جمع شود و یا خسارت زیادی بوجود آید .

آبگرفتگی منزل و نشتی تصفیه آب در منزل

این شکستگی ها اغلب به علت فشار زیاد آب و همچنین کیفیت نامطلوب قطعات است . این خسارت بخصوص در مناطقی که فشار آب لوله کشی بالا است ، بسیار دیده میشود . همچنین در بعضی موارد دیگر نیز ، پمپ آب ساختمان با ایجاد فشار بسیار بالا و یا ایجاد شوک بسیار شدید در ابتدای شروع به کار ، سبب وقوع چنین اتفاقاتی میشود . پیشنهاد میشود همواره از پمپ آب متناسب با ساختمان خود استفاده کنید . در هر صورت برای اطمینان خاطر بیشتر بخصوص در مناطقی که فشار آب لوله کشی بالاست ، حتما از یک فشار شکن استفاده کنید . این قطعه در محل آب ورودی به دستگاه نصب میشود و اجازه نمی دهد فشار آب ورودی از حد مشخصی ( 70PSI) بالاتر رود . به این صورت ، فشار بالای آب شهری یا شوک های فشاری کنترل میگردد . برای مشاهده جزییات بیشتر روی عکس زیر کلیک کنید .

protect pressure دستگاه فشار شکن و محافظ دستگاه تصفیه آب خانگی

 همچنین گاهی اوقات ، دلیل شکستن و ترک خوردن هوزینگ ها ، ضربه زدن آنها به زمین است . بخصوص این اتفاق ، بیشتر در مواردی دیده میشود که دستگاه پایه ندارد و به همین دلیل همیشه توصیه میکنیم که دستگاه های پایه دار را خریداری کنید .

دستگاه تصفیه آب بدون پایه

همچنین گاهی اوقات دیده شده که مخزن دستگاه تصفیه آب میترکد .اگرچه دلیل این امر اغلب کیفیت پایین مخزن است اما باید موارد دیگری نیز مورد بررسی قرار گیرد ، زیرا ممکن است فشار آب ورودی به مخزن بالا رفته باشد و یا سنسور فشار ، عملکرد مناسبی از خود نشان نداده است . توصیه میشود که همیشه از مخزنهای با کیفیت بالا با لایه داخلی فلزی استفاده گردد .>>> معرفی انواع مخزن . برای مطالعه کامل این موضوع ، وارد بخش عیب یابی شوید .

explode tank انفجار مخزن دستگاه تصفیه آب خانگی

 

 همچنین برای اطمینان بیشتر در مقابل با نشتی های آب ، میتوانید یک سنسور نشتی یاب برای دستگاه در نظر بگیرید تا در صورتی بوجود آمدن هرگونه نشتی ، این سنسور مسیر آب را قطع کند . در شکل زیر یک نمونه دستگاه را مشاهده می کنید که فشار شکن و سنسور نشتی آب مجهز شده است .

نصب شیر فشار شکن و سنسور نشتی اب

جهت مشاهده سنسور نشتی آب روی عکس زیر کلیک کنید .

سنسور نشتی یاب

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما و دیگران در میان بگذارید .

دیدگاه‌ها  

# Guest 1398-02-24 19:44
نحوه در اوردن زانو هوزینگ اب تصفه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1398-02-25 10:33
با سلام
کل زانو را بچرخانید تا مثل پیچ باز شود .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
نوشتن دیدگاه

مشتریان

ضمن تشکر و ارج نهادن به نظر مثبت مشتریان که خدمات این گروه را انتخاب کرده اند تعدادی از مشتریان که خدمات مارا انتخاب کرده اند به عموم معرفی میگردد.

معرفی برخی مشتریان