َ

 info @ shiraz-tasfiye . ir

09176090035

 32424294 - ۰71

فروش دستگاههای تصفیه آبمشاهده وضعیت فیلترها و گزارش دستگاهدرخواست عضویت در سیستم و بهرمندی از هدایا و تخفیفاتپرداخت آنلاین خرید و اقساطدرخواست استخدام و همکاری با شرکتجستجو در سایت و فروشگاهتماس با ما

فروشگاه شیراز تصفیه

فروش دستگاههای تصفیه آبمشاهده وضعیت فیلترها و گزارش دستگاهدرخواست عضویت در سیستم و بهرمندی از هدایا و تخفیفاتپرداخت آنلاین خرید و اقساطدرخواست استخدام و همکاری با شرکتجستجو در سایت و فروشگاهتماس با ما

فروشگاه و نمایندگی تصفیه آب در شیراز

جهت خرید و مشاهده محصولات ، یکی از دسته بندی های زیر را انتخاب کنید

انواع دستگاه تصفیه آبانواع ابسردکنانواع فیلتر تصفیه آبانواع فیلتر یخچالانواع فیلتر لباسشویی و پکیجدستگاه تصفیه متفرقهپیش تصفیه و تصفیه ساختمانیتجهیزات و لوازم یدکیانواع جالیوانیفیلتر دوش حمام

چنانچه محصول مورد نظر خود را پیدا نمیکنید آنرا جستجو نمایید . ورود به بخش جستجو

جهت خرید و مشاهده محصولات ، یکی از دسته بندی های زیر را انتخاب کنید

انواع دستگاه تصفیه آبفروش انواع آبسردکن و تجهیزات وابسطهانواع فیلتر تصفیه آبانواع فیلتر یخچالانواع فیلتر لباسشویی و پکیجدستگاه تصفیه متفرقهپیش تصفیه و تصفیه ساختمانیتجهیزات و لوازم یدکیانواع جالیوانیفیلتر دوش حمام

چنانچه محصول مورد نظر خود را پیدا نمیکنید آنرا جستجو نمایید . ورود به بخش جستجو

معرفی محصولات

کلیه محصولات این فروشگاه را می توانید در این قسمت مشاهده نمایید . جزییات تمامی محصولات به همراه عکس و قیمت به روز درج گردیده است .

محصولات

زمان تعویض فیلتر ها

یکی از مهمترین مسایل در سلامتی آب و عمر دستگاه ، تعویض به موقع فیلتر های دستگاه هست که باید در زمانهای تعیین شده و توسط افراد مجاز انجام گردد .

 زمان تعویض فیلترها

پاسخ به سوالات شما

بسیاری از همشهریان عزیز، سوالاتی در ذهن خود دارند که میتوانند در این قسمت مطرح نمایند و کارشناسان ما به زودی به آن پاسخ خواهند داد .

سوالات متداول

درباره ما و خدمات این گروه

ضمن تشکر از حسن انتخاب شما از شما دعوت میشود با مطالعه این بخش ، درباره گروه تخصصی تصفیه آب شیراز و خدمات این گروه اطلاعات بیشتری کسب نمایید .

درباره ما

فیلتر قلیایی از جمله فیلترهای بسیار مفید است که میتوان روی دستگاه تصفیه آب خانگی نصب کرد و از فوائد آن بهره برد . این فیلتر در تصفیه آب نقشی ندارد و در واقع یک مکمل است برای افزایش کیفیت آب تصفیه شده . این فیلترها با اضافه نمودن برخی املاح و واکنش های شیمیایی ، سبب غنی شدن آب از املاح مفید و همچنین خاصیت های آنتی اکسیدانی به آب میشود . استفاده از این فیلتر هارا به دلیل افزایش کیفیت آب و خواص بسیار بالای آنها به همگی توصیه میکینم . استفاده از این فیلترها برخلاف برخی از شایعه ها هیچ ضرری ندارد و کاملا ایمن است . برای اطلاعات بیشتر اینجا را ببینید >>> فوائد و مضررات آب قلیایی

نصب فیلتر قلیایی

برای نصب فیلتر قلیایی شما به وسایل خاصی نیاز ندارید . اقلام زیر را تامین کنید :

1-یک عدد فیلتر قلیایی مرغوب   2-دو عدد اتصالات سایز 1/4 برای فیلتر   3- مقدار20 سانتی متر شیلنگ سایز 1/4    4-2عدد کلیپس نگه دارنده     5- مقداری تفلون و انبردست

فیلتر قلیایی بر روی تمام دستگاههای تصفیه آب قابل نصب و اضافه شدن است و هیچ محدودیتی ندارد .

برای نصب این فیلتر کافیست 2 عدد اتصال را در دو سر فیلتر نصب کنید و سپس فیلتر را در دستگاه قرار دهید . بهتر است برای آب بندی اتصالات ، حدود 8 دور تفلون روی آنها بپیچید . دقت کنید که روی بدنه یا برپسب فیلتر ، یک جهت وجود دارد که جهت جریان آب را نمایش میدهد . حتما جهت جریان مطابق با این علامت باشد .

محل نصب فیلتر قلیایی :

فیلتر قلیایی چون در روند تصفیه آب نقشی ندارد باید حتما در مراحل آخر نصب و استفاده شود . معمولا برای این فیلتر 2 جایگاه در نظر گرفته میشود که همواره مورد بحث است .

1- در آخرین مرحله تصفیه آب

2- در مرحله پنجم و قبل از فیلتر پست کربن ( کربن نهایی )

 هر کدام از جایگاهها مزایا و معایبی دارد که خمواره مورد بحث هستند . مزیت گزینه اول این است که آب در آخرین لحظه خاصیت قلیایی پیدا میکند و با توجه به اینکه خاصیت آب قلیایی زیاد ماندگار نیست ، بزودی مصرف میشود و در لوله ها و فیلترهای دیگر نمی ماند (در حدود 20 دقیقه اول خاصیت بسیار بالایی دارد و بعد از آن افت پیدا میکند ) . البته ایراد این روش نیز این است که آب قلیایی معمولا کمی طعم و مزه به آب میدهد که برای بعضی از افراد ممکن است خوشایند نباشد اگر چه این تغییر بسیار بسیار کم است .

مزیت روش دوم این است که مزه و طعم آب که توسط فیلتر قلیایی تغییر میکند ، توسط فیلتر پست کربن ، اصلاح میشود و همچنین تعادل آب بهتر میشود . ایراد این روش نیز این است که معمولا خاصیت قلیایی آب خروجی معمولا به علت عبور آب از فیلتر پست کربن نهایی ، کمتر و به تعادل نزدیک تر میشود .

کمپانی های بزرگ و معتبر معمولا پیشنهاد میکنند که فیلتر قلیایی در قبل از فیلتر کربن نهایی نصب شود تا طعم و مزه آب تغییر چندانی نکند و همچنین آب متعادل تری داشته باشیم . البته این در مورد همه کمپانی ها صدق نمی کند و دیده میشود بعضی از کمپانی ها نیز از این فیلتر در آخرین مرحله استفاده میکنند و ترجیح میدهند که مصرف کننده از تمام خاصیت فیلتر قلیایی به طور کامل استفاده کند .اکنون انتخاب با شماست که کدام گزینه را ترجیح دهید اما تفاوت بسیار جزئی میباشد و کارشناسان شرکت " شیراز تصفیه " ترجیح میدهند این فیلتر در آخرین مرحله نصب شود . در تصویر زیر یک دستگاه تصفیه آب با فیلتر قلیایی در مرحله پنجم را مشاهده می کنید .

دستگاه تصفیه آب با فیلتر قلیایی fluxtek

فیلتر مینرال یا فیلتر قلیایی

همواره سوال میشود که آیا با قرار دادن فیلتر قلیایی ، فیلتر مینرال نیز باید نصب شود یا خیر . اینگونه بیان میکنیم که درواقع فیلترهای قلیایی ، نوع پیشرفته و قوی تر فیلترهای مینرال هستند و یک فیلتر قلیایی در وهله اول برای اینکه فیلتر قلیایی باشد ، باید یک فیلتر مینرال قوی باشد . بنابراین با نصب فیلترهای قلیایی ، دیگر نیازی به فیلترهای مینرال نیست و نصب آنها فقط هزینه اضافی محسوب میشود .

دلیل اختلاف قیمت بسیار بالای فیلترهای قلیایی

فیلترهای قلیایی در بازار معمولا در گریدهای قیمتی متفاوتی وجود دارند . از قیمت 30 هزار تومانی تا قیمت 300 هزار تومان . همگی آنها نیز معمولا عمر 1 ساله دارند . پس تفاوت در چیست ؟ فیلترهای قلیایی چون در مرحله ای هستند که قرار است به آب چیزی اضافه کنند ، بنابراین باید روی کیفیت آنها حساس باشید و حتما فیلتری باشد که کیفیت بالا و تاییده معتبر داشته باشد . بسیاری از فیلترهای موجود در بازار توسط ما تست شدند و متاسفانه بسیاری از آنها هیچ تاثیری روی آب نداشتند و یا تاثیرات آنها خیلی کوتاه و موقت بود . بنابراین پیشنهاد ما استفاده از فیلترهای با کیفیت و معتبر است .

 

شرایط استفاده از فیلترهای قلیایی کننده آب

فیلترهای قلیایی کننده توسط کمپانی های معتبر ساخته شده اند و تمام انواع تست ها روی آنها زده شده است و تاییده های معتبر نیز دارند نظیر FDA . استفاده از این نوع فیلترها هیچ ضرر و محدودیتی ندارد و در واقع این فیلترها برای استفاده روزانه طراحی و ساخته شده اند و تنها نباید همراه با غذا استفاده شود زیرا باعث تضعیف اسید معده میشود . با خیال راحت از این فیلتر استفاده کنید و از خواص بسیار بالای آنها بهرمند شوید. در سایت های فروش اروپایی و آمریکایی نیز دستگاههای تصفیه آب با فیلتر قلیایی را میتوانید مشاهده کنید .

 

خرید فیلترهای قلیایی

فیلتر قلیایی FLUXTEK تایوان

فیلتر قلیایی تکومن ویتنام

فیلتر قلیایی

 

 

 

 


لطفا سوالات و نطرات خود را با ما و دیگران در میان بگذارید .

دیدگاه‌ها  

# اسماعیل 1398-01-17 19:22
سلام فیلتر قلیایی مدل ALKALINE orp filter. Model:HZ_350 رو امتحان کردین و کلا بگین چطور منصافانه بگید لطفا همه تاییده های که HD 50گفتید داره
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1398-01-17 20:22
با سلام
فیلتر قلیایی ۳۵۰ قبلاً استفاده کردیم . کیفیتش زیاد جالب نیست . مشخص نیست ساخت کجا و کدوم کمپانی هست .
فیلتر قلیایی HD50 بی نظیر هست . در تست های ما عملکرد فوق العاده داشت . شرکت سازنده مشخص دارد . تمام تاییده های معتبر رو داره . در سایت رسمی فلاکس تک میتونید همه تابیده ها رو ببینید .
نصب فیلتر قلیایی در مرحله ۵ و ۶ و ۷ هیچ مشکلی ندارد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# اسماعیل 1398-01-18 12:02
سلام،بعد فیلتر مینرال رو هم آزمایش کردین؟ new bio ceramic تایوانی خوبه؟ همه املاح داره؟یا بهترش هست اگه هست بگید؟؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فنی - صادقی 1398-01-18 19:32
با سلام
کلا همه فیلترهای مینرال ضعیف تر از آنی هستند که انتظار میرود . new bio ceramic اگر تایوانی اورجینال باشه ، جز دسته فیلترهای مینرال با کیفیت است اما این فیلتر نیز ، انتظارات را برآورده نمی کند .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
نوشتن دیدگاه

مشتریان

ضمن تشکر و ارج نهادن به نظر مثبت مشتریان که خدمات این گروه را انتخاب کرده اند تعدادی از مشتریان که خدمات مارا انتخاب کرده اند به عموم معرفی میگردد.

معرفی برخی مشتریان