َ

 info @ shiraz-tasfiye . ir

09176090035

 32424294 - ۰71

فروش دستگاههای تصفیه آبمشاهده وضعیت فیلترها و گزارش دستگاهدرخواست عضویت در سیستم و بهرمندی از هدایا و تخفیفاتپرداخت آنلاین خرید و اقساطدرخواست استخدام و همکاری با شرکتجستجو در سایت و فروشگاهتماس با ما

فروشگاه شیراز تصفیه

فروش دستگاههای تصفیه آبمشاهده وضعیت فیلترها و گزارش دستگاهدرخواست عضویت در سیستم و بهرمندی از هدایا و تخفیفاتپرداخت آنلاین خرید و اقساطدرخواست استخدام و همکاری با شرکتجستجو در سایت و فروشگاهتماس با ما

فروشگاه و نمایندگی تصفیه آب در شیراز

جهت خرید و مشاهده محصولات ، یکی از دسته بندی های زیر را انتخاب کنید

انواع دستگاه تصفیه آبانواع ابسردکنانواع فیلتر تصفیه آبانواع فیلتر یخچالانواع فیلتر لباسشویی و پکیجدستگاه تصفیه متفرقهپیش تصفیه و تصفیه ساختمانیتجهیزات و لوازم یدکیانواع جالیوانیفیلتر دوش حمام

چنانچه محصول مورد نظر خود را پیدا نمیکنید آنرا جستجو نمایید . ورود به بخش جستجو

جهت خرید و مشاهده محصولات ، یکی از دسته بندی های زیر را انتخاب کنید

انواع دستگاه تصفیه آبفروش انواع آبسردکن و تجهیزات وابسطهانواع فیلتر تصفیه آبانواع فیلتر یخچالانواع فیلتر لباسشویی و پکیجدستگاه تصفیه متفرقهپیش تصفیه و تصفیه ساختمانیتجهیزات و لوازم یدکیانواع جالیوانیفیلتر دوش حمام

چنانچه محصول مورد نظر خود را پیدا نمیکنید آنرا جستجو نمایید . ورود به بخش جستجو

معرفی محصولات

کلیه محصولات این فروشگاه را می توانید در این قسمت مشاهده نمایید . جزییات تمامی محصولات به همراه عکس و قیمت به روز درج گردیده است .

محصولات

زمان تعویض فیلتر ها

یکی از مهمترین مسایل در سلامتی آب و عمر دستگاه ، تعویض به موقع فیلتر های دستگاه هست که باید در زمانهای تعیین شده و توسط افراد مجاز انجام گردد .

 زمان تعویض فیلترها

پاسخ به سوالات شما

بسیاری از همشهریان عزیز، سوالاتی در ذهن خود دارند که میتوانند در این قسمت مطرح نمایند و کارشناسان ما به زودی به آن پاسخ خواهند داد .

سوالات متداول

درباره ما و خدمات این گروه

ضمن تشکر از حسن انتخاب شما از شما دعوت میشود با مطالعه این بخش ، درباره گروه تخصصی تصفیه آب شیراز و خدمات این گروه اطلاعات بیشتری کسب نمایید .

درباره ما

میزان تولید آب تصفیه شده

دستگاههای تصفیه آب دارای 2 ظرفیت هستند

1- ظرفیت تولید آب مستقیم تصفیه شده

دستگاههای تصفیه آب یک ظرفیت مشخص برای تولید آب تصفیه شده دارند که یکی از مولفه های اصلی این دستگاهها به شمار میرود . مثلا دستگاههای تصفیه آب خانگی ، معمولا ظرفیت تولید 50 گالن ( حدود 185 لیتر ، هر گالن برابر با 3.7 لیتر است ) آب را در شبانه روز دارند . این ظرفیت به فیلتر ممبران وابسته هست و چون در دستگاههای تصفیه آب خانگی از فیلتر ممبران با ظرفیت 50 گالن استفاده شده است ، بنابراین میزان تولید این دستگاهها در 24 ساعت برابر با 50 گالن است . اگر بخواهید این ظرفیت را افزایش دهید ، باید از فیلترهای ممبران با ظرفیت بالاتر و یا تعداد فیلترهای ممبران بیشتر استفاده کنید . البته کار به این سادگی نیست و برای استفاده از فیلتر با ظرفیت بالاتر ، باید پمپ و فیلترهای پیش تصفیه قوی تر شوند و برخی از قطعات تغییر کنند . در دستگاههای با ظرفیت بالاتر ، از فیلترهای ممبران با ظرفیت 400 گالن و پمپ های 36 ولت استفاده میشود . همچنین در دستگاههای نیمه صنعتی ، از 4 عدد ممبران با ظرفیت 100 گالن استفاده میشود که جمعا 400 گالن میشود . 

2- ظرفیت ذخیره و دریافت آب تصفیه شده

در دستگاههای تصفیه آب با ظرفیت کم ، همچون دستگاههای تصفیه آب خانگی با ظرفیت 50 گالن ، به دلیل میزان پایین تولید آب حتما باید از یک منبع ذخیره استفاده شود تا آب تولیدی در آن ذخیره شود و سپس در لحظه مصرف به سرعت در اختیار مصرف کننده قرار گیرد ( ظرفیت تولید آب دستگاههای 50 گالن خانگی حدودا برابر با 130 میلی لیتر در دقیقه هست ) . دستگاههای تصفیه آب با ظرفیت تولیدی بالا مثلا 400 گالن ، ظرفیت تولیدی بالایی دارند و معمولا نیاز به مخزن ذخیره آب ندارند ( حدود 1 لیتر آب در دقیقه )

 

چگونه ظرفیت تولید آب تصفیه شده را افزایش دهیم ؟

برای افزایش راندمان دستگاه تصفیه آب و افزایش ظرفیت تولیدی آب تصفیه شده می توان اقدامات زیر را انجام داد :

1- استفاده از فیلترهای ممبران با کیفیت بالا و آبدهی بالا که بسیار تاثیر گذار است >>> مشاهده و فروش انواع فیلتر ممبران

2- افزایش فشار آب ورودی به ممبران از طریق تقویت پمپ که این مورد نیز تاثیر بسیار زیادی میتواند داشته باشد >>> عیب یابی - پمپ فشار لازم را تامین نمی کند

3- اضافه کردن مقداری آب بوسیه شیر میکس و افزایش میزان خروجی البته در صورت امکان >>> آموزش تنظیم شیر میکس

4- تعویض به موقع فیلترها >>> زمان تعویض فیلترها

 

چگونه میزان آب ذخیره شده را بالاتر ببریم ؟

گاهی نیاز است که ظرفیت آب ذخیره شده دستگاه تصفیه آب افزایش یابد زیرا به یکباره به حجم زیادتری از آب نیاز داریم و البته این کار بسیار کم تکرار میشود مثلا روزی 2 بار . در این صورت ما به افزایش تولید آب نیازی نداریم . برای افزایش میزان ذخیره آب میتوان اقدامات زیر را انجام داد .

1- از مخزنهای با حجم بالاتر استفاده کنیم >>> مشاهده و فروش انواع مخزن

2- میزان باد مخزن مناسب باشد >>> آموزش تنظیم میزان باد مخزن

3- میتوان سنسور فشار را در میزان فشار بالاتری تنظیم کرد تا میزان آب بیشتری در مخزن ذخیره شود .

4- میتوان از تکنیک های چند مخزنی استفاده نمود . بدین صورت که شما میتوانید چند مخزن دیگر به صورت موازی به مخزن اول متصل کنید تا ظرفیت آنها نیز به ظرفیت کلی ذخیره اضافه شود .این کار بسیار آسان است و برای انجام این کار تنها به یک اتصال 3 راهی و 1 عدد مخزن دیگر نیاز دارید . در شکل زیر نحوه قرار دادن مخزن رسم شده است .

 دستگاه تصفیه آب با 2 مخزن

لطفا دیدگاههای و سوالات خود را با ما و دیگران در میان بگذارید .

نوشتن دیدگاه