َ

 info @ shiraz-tasfiye . ir

09176090035

 32424294 - ۰71

فروش دستگاههای تصفیه آبمشاهده وضعیت فیلترها و گزارش دستگاهدرخواست عضویت در سیستم و بهرمندی از هدایا و تخفیفاتپرداخت آنلاین خرید و اقساطدرخواست استخدام و همکاری با شرکتجستجو در سایت و فروشگاهتماس با ما

فروشگاه شیراز تصفیه

فروش دستگاههای تصفیه آبمشاهده وضعیت فیلترها و گزارش دستگاهدرخواست عضویت در سیستم و بهرمندی از هدایا و تخفیفاتپرداخت آنلاین خرید و اقساطدرخواست استخدام و همکاری با شرکتجستجو در سایت و فروشگاهتماس با ما

فروشگاه و نمایندگی تصفیه آب در شیراز

جهت خرید و مشاهده محصولات ، یکی از دسته بندی های زیر را انتخاب کنید

انواع دستگاه تصفیه آبانواع ابسردکنانواع فیلتر تصفیه آبانواع فیلتر یخچالانواع فیلتر لباسشویی و پکیجدستگاه تصفیه متفرقهپیش تصفیه و تصفیه ساختمانیتجهیزات و لوازم یدکیانواع جالیوانیفیلتر دوش حمام

چنانچه محصول مورد نظر خود را پیدا نمیکنید آنرا جستجو نمایید . ورود به بخش جستجو

جهت خرید و مشاهده محصولات ، یکی از دسته بندی های زیر را انتخاب کنید

انواع دستگاه تصفیه آبفروش انواع آبسردکن و تجهیزات وابسطهانواع فیلتر تصفیه آبانواع فیلتر یخچالانواع فیلتر لباسشویی و پکیجدستگاه تصفیه متفرقهپیش تصفیه و تصفیه ساختمانیتجهیزات و لوازم یدکیانواع جالیوانیفیلتر دوش حمام

چنانچه محصول مورد نظر خود را پیدا نمیکنید آنرا جستجو نمایید . ورود به بخش جستجو

معرفی محصولات

کلیه محصولات این فروشگاه را می توانید در این قسمت مشاهده نمایید . جزییات تمامی محصولات به همراه عکس و قیمت به روز درج گردیده است .

محصولات

زمان تعویض فیلتر ها

یکی از مهمترین مسایل در سلامتی آب و عمر دستگاه ، تعویض به موقع فیلتر های دستگاه هست که باید در زمانهای تعیین شده و توسط افراد مجاز انجام گردد .

 زمان تعویض فیلترها

پاسخ به سوالات شما

بسیاری از همشهریان عزیز، سوالاتی در ذهن خود دارند که میتوانند در این قسمت مطرح نمایند و کارشناسان ما به زودی به آن پاسخ خواهند داد .

سوالات متداول

درباره ما و خدمات این گروه

ضمن تشکر از حسن انتخاب شما از شما دعوت میشود با مطالعه این بخش ، درباره گروه تخصصی تصفیه آب شیراز و خدمات این گروه اطلاعات بیشتری کسب نمایید .

درباره ما

دستگاههای تصفیه آب معمول در بازار ، مدل عمومی زیرسینکی هستند . یعنی اینکه این دستگاهها برای فضای زیر سینک در آشپزخانه طراحی شده اند . در این فضا هیچ نوری وجود ندارد . دستگاههایی که برای فضای غیر سینک طراحی شده اند ، به نام دستگاههای کیسی و یا دستگاههای روی کابینتی و .... نامیده میشوند .  دستگاههای زیرسینکی چون در دید نیستند ، معمولا از نظر ظاهری زیبایی ندارند . در شکل زیر نمونه دستگاههای زیر سینکی و دستگاههای کیس دار را مشاهده میکنید .

ro type مدل های دستگاه تصفیه آب خانگی

یکی از تفاوت های اصلی دستگاههای تصفیه آب زیر سینکی ، این است که آنها در یک محیط بدون نور هستند . بنابراین تولید کندگان فیلتر و اجزاء در تولیدات خود وجود نور را نادیده میگیرند . همانطور که میدانید نور میتواند به عنوان یک منبع انرژی تلقی شود و اگر در این حالت شرایط محیطی نیز مطلوب باشد ، میتواند باعث رشد میکروب و جلبک و ... شود . ناگفته نماند آب درون دستگاه تصفیه آب بسیار خالص است و چون کلر و مواد نگه دارنده ندارد ، عوامل میکروبی و جلبکی بسیار سریعتر رشد میکنند . بنابراین همواره مراقب باشید که دستگاه تصفیه آب زیرسینکی در محیط پرنور نباشد چرا که باعث بوجودآمدن جلبک درون فیلترها میشود . در شکل زیر چند نمونه از آنرا مشاهده میکنید .

جلبک زدن فیلترهای تصفیه آب

 

مطلب مشابه را مطالعه کنید >>> اگر فیلترهای دستگاه تصفیه آب را دیر عوض کنیم چه می شود؟ 

بنابراین همواره سعی کنید دستگاه تصفیه آب درون فضای پر نورنباشد . و اگر مجبور به استفاده در فضای پر نور شدید ، روی قسمتهای شیشه ای را با کاغذ یا فویل آلومینیوم بپوشانید و همچنین در زمان های کوتاهتری اقدام به تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خود کنید . همچنین حتما نیاز نیست نور خورشید به درون فیلتر بتابد بلکه اگر دستگاه شما در فضای پر نور باشد ، شما باید منتظر رشد جلبک ها باشید .

اگر دستگاه شما دارای طعم و بوی ناخوشایند است اینجا را مزالعه کنید >>> طعم و بوی ناخوشایند آب و روش رفع آن

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما و دیگران در میان بگزارید .

نوشتن دیدگاه

مشتریان

ضمن تشکر و ارج نهادن به نظر مثبت مشتریان که خدمات این گروه را انتخاب کرده اند تعدادی از مشتریان که خدمات مارا انتخاب کرده اند به عموم معرفی میگردد.

معرفی برخی مشتریان