َ

 info @ shiraz-tasfiye . ir

09176090035

 32424294 - ۰71

فروش دستگاههای تصفیه آبمشاهده وضعیت فیلترها و گزارش دستگاهدرخواست عضویت در سیستم و بهرمندی از هدایا و تخفیفاتپرداخت آنلاین خرید و اقساطدرخواست استخدام و همکاری با شرکتجستجو در سایت و فروشگاهتماس با ما

فروشگاه شیراز تصفیه

فروش دستگاههای تصفیه آبمشاهده وضعیت فیلترها و گزارش دستگاهدرخواست عضویت در سیستم و بهرمندی از هدایا و تخفیفاتپرداخت آنلاین خرید و اقساطدرخواست استخدام و همکاری با شرکتجستجو در سایت و فروشگاهتماس با ما

فروشگاه و نمایندگی تصفیه آب در شیراز

جهت خرید و مشاهده محصولات ، یکی از دسته بندی های زیر را انتخاب کنید

انواع دستگاه تصفیه آبانواع ابسردکنانواع فیلتر تصفیه آبانواع فیلتر یخچالانواع فیلتر لباسشویی و پکیجدستگاه تصفیه متفرقهپیش تصفیه و تصفیه ساختمانیتجهیزات و لوازم یدکیانواع جالیوانیفیلتر دوش حمام

چنانچه محصول مورد نظر خود را پیدا نمیکنید آنرا جستجو نمایید . ورود به بخش جستجو

جهت خرید و مشاهده محصولات ، یکی از دسته بندی های زیر را انتخاب کنید

انواع دستگاه تصفیه آبفروش انواع آبسردکن و تجهیزات وابسطهانواع فیلتر تصفیه آبانواع فیلتر یخچالانواع فیلتر لباسشویی و پکیجدستگاه تصفیه متفرقهپیش تصفیه و تصفیه ساختمانیتجهیزات و لوازم یدکیانواع جالیوانیفیلتر دوش حمام

چنانچه محصول مورد نظر خود را پیدا نمیکنید آنرا جستجو نمایید . ورود به بخش جستجو

معرفی محصولات

کلیه محصولات این فروشگاه را می توانید در این قسمت مشاهده نمایید . جزییات تمامی محصولات به همراه عکس و قیمت به روز درج گردیده است .

محصولات

زمان تعویض فیلتر ها

یکی از مهمترین مسایل در سلامتی آب و عمر دستگاه ، تعویض به موقع فیلتر های دستگاه هست که باید در زمانهای تعیین شده و توسط افراد مجاز انجام گردد .

 زمان تعویض فیلترها

پاسخ به سوالات شما

بسیاری از همشهریان عزیز، سوالاتی در ذهن خود دارند که میتوانند در این قسمت مطرح نمایند و کارشناسان ما به زودی به آن پاسخ خواهند داد .

سوالات متداول

درباره ما و خدمات این گروه

ضمن تشکر از حسن انتخاب شما از شما دعوت میشود با مطالعه این بخش ، درباره گروه تخصصی تصفیه آب شیراز و خدمات این گروه اطلاعات بیشتری کسب نمایید .

درباره ما

دستگاه های تصفیه آب معمولا یک مدار برقی مشخص دارند که مطابق با شکل زیر است . این مدار کنترل خاموش و روشن شدن دستگاه تصفیه آب را مدیریت میکند .

توجه >>> مدار شماتیک لوله کشی آب دستگاه تصفیه آب 

نقشه مدار برقی دستگاه تصفیه اب خانگی

 

1- یک ترانسفورمر که برق 220v-AC  شهری را به برق 24v-DC تبدیل میکند . ترانس تا حداکثر 1.2 آمپر برق را میتواند تامین کند . خروجی آن 2 سیم به رنگ مشکی و قرمز است که سیم قرمز برق مثبت ، و رنگ مشکی ، برق منفی میباشد .

2- سوئیچ فشار پایین : این قطعه در واقع یک کلید برق است و زمانی که فشار آب ورودی به دستگاه از حد مشخصی کمتر شود ( کمتر از 10psi ) ، عمل میکند و مسیر برق را قطع میکند . 2 پین برق روی آن در نظر گرفته شده است . هیچ کدام از سیمها ورودی و خروجی نیستند و مثبت و منفی نیز مهم نیست . این سوئیچ به صورت سری در مدار برقی قرار میگیرد .

3- سوئیچ فشار بالا : این قطعه نیز در واقع یک کلید است و زمانی که فشار آب از حد مشخصی بالاتر میرود ( حدود 30PSI ) ، عمل کرده و سنسور مسیر جریان برق را قطع میکند . 2 سوکت برق روی آن در نظر گرفته شده برای اتصال 2 سیم به آن است .خوشبختانه این سیمها مثبت و منفی ندارند و شما را دچار برق گرفتگی نمی کنند . این سوئیچ به صورت سری در مدار قرار میگیرد .

4- پمپ فشار : در دستگاه تصفیه آب یکی از مهمترین بخش هاست . این پمپ ها با ولتاژ کاری 24 ولت DC کار میکنند بنابراین مثبت و منفی وصل کردن آنها مهم است ، البته معمولا سوکت برق فقط در حالت صحیح قفل میشود . 

5- شیربرقی : یک شیر است که به صورت الکتریکی ، مسیر جریان آب را باز و بسته میکند . وجود این شیر در مدار جریان آب ضروری است ولی در برخی دستگاهها بجای آن از چهارراهی استفاده شده است که بدون برق این عمل را انجام میدهد ( آموزش تعویض شیربرقی بجای چهارراهی ) . شیر برقی در مدار دستگاه تصفیه آب بصورت موازی با پمپ بسته میشود تا در زمان روشن شدن پمپ ، آن هم روشن شود و در زمان خاموش شدن پمپ ، آن نیز خاموش شود . ولتاژ کاری این قطعه نیز 24 ولت است و سیم های اتصال آن مثبت و منفی ندارند .

در تصویر بالا به صورت شماتیک مدار برقی دستگاه تصفیه آب رسم شده است و معمولا در اکثر دستگاههای تصفیه آب نیز همینگونه است . اما ممکن است در برخی از دستگاههای تصفیه آب کمی متفاوت باشد که بستگی به سلیقه شرکتها دارد اما اساس کار همین هست . همچنین در برخی از دستگاهها از یک کامپیوتر مرکزی استفاده میشود که کنترلر مرکزی ، همه بخش هارا کنترل میکند و همه اجزا مستقیما به آن متصل هستند .

 لطفا سوالات و نظرات خود را با ما و دیگران در میان بگذارید .

مشتریان

ضمن تشکر و ارج نهادن به نظر مثبت مشتریان که خدمات این گروه را انتخاب کرده اند تعدادی از مشتریان که خدمات مارا انتخاب کرده اند به عموم معرفی میگردد.

معرفی برخی مشتریان