َ

 info @ shiraz-tasfiye . ir

09176090035

 32424294 - ۰71

فروش دستگاههای تصفیه آبمشاهده وضعیت فیلترها و گزارش دستگاهدرخواست عضویت در سیستم و بهرمندی از هدایا و تخفیفاتپرداخت آنلاین خرید و اقساطدرخواست استخدام و همکاری با شرکتجستجو در سایت و فروشگاهتماس با ما

فروشگاه شیراز تصفیه

فروش دستگاههای تصفیه آبمشاهده وضعیت فیلترها و گزارش دستگاهدرخواست عضویت در سیستم و بهرمندی از هدایا و تخفیفاتپرداخت آنلاین خرید و اقساطدرخواست استخدام و همکاری با شرکتجستجو در سایت و فروشگاهتماس با ما

فروشگاه و نمایندگی تصفیه آب در شیراز

جهت خرید و مشاهده محصولات ، یکی از دسته بندی های زیر را انتخاب کنید

انواع دستگاه تصفیه آبانواع ابسردکنانواع فیلتر تصفیه آبانواع فیلتر یخچالانواع فیلتر لباسشویی و پکیجدستگاه تصفیه متفرقهپیش تصفیه و تصفیه ساختمانیتجهیزات و لوازم یدکیانواع جالیوانیفیلتر دوش حمام

چنانچه محصول مورد نظر خود را پیدا نمیکنید آنرا جستجو نمایید . ورود به بخش جستجو

جهت خرید و مشاهده محصولات ، یکی از دسته بندی های زیر را انتخاب کنید

انواع دستگاه تصفیه آبفروش انواع آبسردکن و تجهیزات وابسطهانواع فیلتر تصفیه آبانواع فیلتر یخچالانواع فیلتر لباسشویی و پکیجدستگاه تصفیه متفرقهپیش تصفیه و تصفیه ساختمانیتجهیزات و لوازم یدکیانواع جالیوانیفیلتر دوش حمام

چنانچه محصول مورد نظر خود را پیدا نمیکنید آنرا جستجو نمایید . ورود به بخش جستجو

معرفی محصولات

کلیه محصولات این فروشگاه را می توانید در این قسمت مشاهده نمایید . جزییات تمامی محصولات به همراه عکس و قیمت به روز درج گردیده است .

محصولات

زمان تعویض فیلتر ها

یکی از مهمترین مسایل در سلامتی آب و عمر دستگاه ، تعویض به موقع فیلتر های دستگاه هست که باید در زمانهای تعیین شده و توسط افراد مجاز انجام گردد .

 زمان تعویض فیلترها

پاسخ به سوالات شما

بسیاری از همشهریان عزیز، سوالاتی در ذهن خود دارند که میتوانند در این قسمت مطرح نمایند و کارشناسان ما به زودی به آن پاسخ خواهند داد .

سوالات متداول

درباره ما و خدمات این گروه

ضمن تشکر از حسن انتخاب شما از شما دعوت میشود با مطالعه این بخش ، درباره گروه تخصصی تصفیه آب شیراز و خدمات این گروه اطلاعات بیشتری کسب نمایید .

درباره ما

وقتی قرار است که برای چند روز از منزل خارج شوید در رابطه با دستگاه تصفیه آب چه اقداماتی را باید انجام دهید ؟

1- اقدامات ایمنی      2- اقدامات بهداشتی

دستگاه تصفیه آب در زمان مسافرت

1 - اقدامات ایمنی در رابطه با دستگاه تصفیه آب

حتما حتما شیر آب ورودی به دستگاه تصفیه آب را کامل ببندید . بارها مشاهده شده که در زمانی که کسی در خانه نبوده ، یکی از اتصالات یا قطعات دستگاه تصفیه آب شکسته شده یا دچار نشتی شده است و خسارت سنگینی به منزل وارد شده است .

حتما دستگاه تصفیه آب را از برق بکشید . با قطع کردن برق شیر برقی مسیر آب را باز نمی کند و همچنین بارها دیده شده که به یکباره ترانس تغذیه یا قطعات دستگاه دچار آتش سوزی شده اند .

 

2 - اقدامات بهداشتی

اولین کاری که بهتر است انجام دهید اینکه قبل از خارج شدن از منزل تمام آب تصفیه شده را خارج کنید ( اگر مسافرت شما کمتر از 4 روز باشد ، نیازی به انجام اینکار نیست ) . آب تصفیه شده که در مخزن نگهداری میشود دازای هیچ گونه مواد نگه دارنده و کلر نیست بنابراین در صورت راکد ماندن در مدت زمان طولانی ، ممکن است دچار آلودگی میکروبی یا جلبکی شود .

بعد از اینکه از سفر به منزل بازگشتید بعد از یک بار پر شدن مخزن ( حدود 1 ساعت زمان میبرد ) ، یکبار آب آنرا خارج کنید . اگر مدت خاموش بودن دستگاه بیش از 3 ماه باشد، حتما همه فیلترها را چک کنید و بهتر است 3 فیلتر ابتدایی را تعویض نمایید و فیلترهای بالایی دستگاه نیز بهتر است که توسط یک سرویسکار مورد بازبینی قرار گیرند .

نیاز نیست آب درون فیلترها را خارج کنید زیرا اگر محیط فیلترها خشک باشد ، فیلترها خیلی زود خراب میشوند . 

 

 لطفا نظرات و دیدگاههای خود را با ما و دیگران در میان بگذارید . 

 

نوشتن دیدگاه

مشتریان

ضمن تشکر و ارج نهادن به نظر مثبت مشتریان که خدمات این گروه را انتخاب کرده اند تعدادی از مشتریان که خدمات مارا انتخاب کرده اند به عموم معرفی میگردد.

معرفی برخی مشتریان