فروش دستگاههای تصفیه آبعیب یابی و تعمیرات دستگاه تصفیه آب خانگیدرخواست عضویت در سیستم و بهرمندی از هدایا و تخفیفاتپرداخت آنلاین خرید و اقساطدرخواست استخدام و همکاری با شرکتجستجو در سایت و فروشگاهتماس با ما

فروشگاه و نمایندگی تصفیه آب در شیراز

جهت خرید و مشاهده محصولات ، یکی از دسته بندی های زیر را انتخاب کنید

انواع دستگاه تصفیه آبانواع ابسردکنانواع فیلتر تصفیه آبانواع فیلتر یخچالانواع فیلتر لباسشویی و پکیجدستگاه تصفیه متفرقهپیش تصفیه و تصفیه ساختمانیتجهیزات و لوازم یدکیانواع جالیوانیفیلتر دوش حمام

چنانچه محصول مورد نظر خود را پیدا نمیکنید آنرا جستجو نمایید . ورود به بخش جستجو

جهت خرید و مشاهده محصولات ، یکی از دسته بندی های زیر را انتخاب کنید

انواع دستگاه تصفیه آبفروش انواع آبسردکن و تجهیزات وابسطهانواع فیلتر تصفیه آبانواع فیلتر یخچالانواع فیلتر لباسشویی و پکیجدستگاه تصفیه متفرقهپیش تصفیه و تصفیه ساختمانیتجهیزات و لوازم یدکیانواع جالیوانیفیلتر دوش حمام

چنانچه محصول مورد نظر خود را پیدا نمیکنید آنرا جستجو نمایید . ورود به بخش جستجو

معرفی محصولات

کلیه محصولات این فروشگاه را می توانید در این قسمت مشاهده نمایید . جزییات تمامی محصولات به همراه عکس و قیمت به روز درج گردیده است .

محصولات

زمان تعویض فیلتر ها

یکی از مهمترین مسایل در سلامتی آب و عمر دستگاه ، تعویض به موقع فیلتر های دستگاه هست که باید در زمانهای تعیین شده و توسط افراد مجاز انجام گردد .

 زمان تعویض فیلترها

پاسخ به سوالات شما

بسیاری از همشهریان عزیز، سوالاتی در ذهن خود دارند که میتوانند در این قسمت مطرح نمایند و کارشناسان ما به زودی به آن پاسخ خواهند داد .

سوالات متداول

درباره ما و خدمات این گروه

ضمن تشکر از حسن انتخاب شما از شما دعوت میشود با مطالعه این بخش ، درباره گروه تخصصی تصفیه آب شیراز و خدمات این گروه اطلاعات بیشتری کسب نمایید .

درباره ما

یکی از سوالات بسیار مهمی که افراد میپرسند این است که دستگاه تصفیه آب خانگی حداکثر در چه سختی یا TDS از آب میتواند آب را تصفیه کند ؟ در واقع برای چه آبهایی موثر هستند؟ اگر به عنوان مثال آب شهر ما سختی بالایی داشته و TDS آن حدود 1500 باشد ، آیا این دستگاهها قادر به تصفیه آب و شیرین سازی آب هستند ؟ >>> TDS چیست ؟  

حداکثر سختی آب

قدرت تصفیه دستگاههای خانگی

سختی آب خروجی از دستگاه تصفیه آب در آبهای شور

safe water آب سالم

شیرین سازی آب در دستگاههای تصفیه آب خانگی وابسطه به فیلتر ممبران یا فیلتر RO است ( فیلتر مرحله 4 ) . هرچه این فیلتر از کیفیت بالاتر و قدرت بالاتری برخوردار باشد ، کیفیت آب خروجی نیز بالاتر خواهد بود . بقیه فیلترها نقش زیادی در شیرین سازی آب ندارند و عملکرد آنها بیشتر در کلرگیری و بالابردن عمر فیلتر ممبران است . یکی از مولفه های فیلترهای ممبران عبارت Salt Rejection ( دفع نمک ) میباشد که در واقع بیان میکند که قدرت فیلتر ممبران در دفع نمک ها از آب به چه میزان است . شرکت DOW FILMTEC آمریکا برای فیلترهای خانگی خود TW30-1812-50 این میزان را 98% بیان کرده است . یعنی اینکه این فیلتر میتواند حدودا 98% سختی آب را بگیرد .

saltRejaction filmtec 1812-50 میزان دفع نمک در فیلتر ممبران فیلمتک

بنابراین با استفاده از این فیلتر در آبی با TDS=1500ppm ، آب خروجی حدودا TDS=50ppm ( همیشه 1 درصد به عنوان تلفات و آببند نبودن به عدد مذکور اضافه نمایید ) . حال اگر ما از فیلتری استفاده کنیم که میزان Salt Rejection = %95 باشد ، TDS آب خروجی حدودا برابر با 90 خواهد بود .

البته اینها مقادیر اسمی هستند و فیلترهای موجود در بازار از میزان دفع نمک کمتری برخوردارند و مخصوصا در TDS های بالا ( بالا تر از 1000 ) ، میزان دفع نمک آنها کاهش میابد و به حدود 10% میرسد . >>> معرفی و فروش انواع فیلترهای ممبران

 مطابق با تجربیات ما در آبهایی با TDS حدود 1500 ، فیلترهای با کیفیت رایج در بازار خروجی 150 خواهند داشت ( فیلترهای خاص و بسیار با کیفیت نتایج بهتری دارند ) . >>> TDS مطلوب آب جهت آشامیدن چند است ؟

150 عدد خوبی به نظر میرسد و تقریبا میتوان گفت که در ناحیه مرزی مطلوبیت قرار دارد . اگر شما نیاز به آب با سختی پایین تری دارید و یا سختی آب منطقه شما بالاتر از این عدد است ( 1500 ) ، شما باید از دستگاههای 2 مرحله ای استفاده کنید . در این دستگاهها ، آب خروجی از دستگاه اول ( TDS=150)  در دستگاه دوم مورد تصفیه قرار میگیرد که عدد آن بسیار پایین خواهد آمد ( کمتر از 10 )  . همچنین یک نوع فیلتر ممبران در بازار وجود دارد که برای چنین زمانی طراحی شده است . نام این فیلتر ممبران NANOTEK BW می باشد . این فیلتر ممبران به راحتی تا محدوده TDS=6000 قابل استفاده است و در بازار کنونی کشور ، تنها فیلتری است که چنین قدرتی دارد البته منظور ما در مورد با دستگاه های تصفیه آب خانگی می باشد . چنانچه آب منطقه شما ، سختی یا TDS بالایی دارد و عدد آن بیشتر از 1500 است ، حتما باید ممبران دستگاه را تعویض کنید و از همین ممبران NANOTEK BW استفاده کنید . 

بنابراین نتیجه کلی اینکه :

دستگاههای تصفیه آب خانگی با فیلتر ممبران با کیفیت ، برای آبهایی با TDS حداکثر 1500 مناسب هستند و اگر TDS آب منطقه شما بالاتر است ، شما باید یا از دستگاههای 2 مرحله استفاده کنید و یا از فیلترهای خاص و یا از روشهای دیگر به عنوان روشهای مکمل نیز استفاده کنید . به عنوان مثال برای اینگونه آبها ، فیلترهای ممبران پرقدرتی طراحی شده است که حتما باید از آنها استفاده شود .

 

لطفا نظرات و سوالات خود را با ما و دیگران در میان بگذارید

دیدگاه‌ها  

# محقق 1398-07-25 11:56
سلام
من دو دستگاه تصفیه آب دارم که یکی cckتایوانی هست و TDS رو تا ۲۵ پایین میاره ولی دومی که نو هست و مارک من درآوردی هست TDSرو تا ۶۰ پایین میاره علت چه چیزی هست
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1398-07-25 22:42
با سلام
علت اصلی کیفیت فیلتر ممبران آن است
بعد از آن کیفیت هوزینگها و آب بندی ها
کیفیت فیلترهای ۵ و ۶
و کیفیت برخی موارد دیگر که همگی تاثیر گذار است.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# سجاد 1399-05-11 23:05
سلام
اب تصفیه خانگی من با دستگاه زدم 137 آیا خوب است یا نه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1399-05-12 21:06
با سلام
بله خوب است و در ناحیه مطلوب قرار دارد . البته باید دید سختی آب ورودی چند است ؟ و همچنین میزان تولید آب نیز مناسب باشد .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# فرامرز 1399-08-23 07:48
سلام دستگاه من تمام شش مرحله فیلتر تعویض کردم ولی سختی آب 250 , 300 است در آب املاح پراکنده می‌باشد در سماور میریزم جرم سفیدی دارد د
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1399-08-23 12:12
با سلام
لطفا وارد بخش آموزش/عیب یابی شوید و گزینه ( آب دستگاه مثل آب لوله کشی است ) را مطالعه کنید .
به طور کلی چک کنید شیر میکس بسته باشد و ممبران به درستی در محل خود قرار گرفته باشد و همچنین اجازه دهید چندبار مخزن پر و خالی شود .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
نوشتن دیدگاه

مشتریان

ضمن تشکر و ارج نهادن به نظر مثبت مشتریان که خدمات این گروه را انتخاب کرده اند تعدادی از مشتریان که خدمات مارا انتخاب کرده اند به عموم معرفی میگردد.

معرفی برخی مشتریان