َ

 info @ shiraz-tasfiye . ir

09176090035

 32424294 - ۰71

فروش دستگاههای تصفیه آبعیب یابی و تعمیرات دستگاه تصفیه آب خانگیدرخواست عضویت در سیستم و بهرمندی از هدایا و تخفیفاتپرداخت آنلاین خرید و اقساطدرخواست استخدام و همکاری با شرکتجستجو در سایت و فروشگاهتماس با ما

فروشگاه و نمایندگی تصفیه آب در شیراز

جهت خرید و مشاهده محصولات ، یکی از دسته بندی های زیر را انتخاب کنید

انواع دستگاه تصفیه آبانواع ابسردکنانواع فیلتر تصفیه آبانواع فیلتر یخچالانواع فیلتر لباسشویی و پکیجدستگاه تصفیه متفرقهپیش تصفیه و تصفیه ساختمانیتجهیزات و لوازم یدکیانواع جالیوانیفیلتر دوش حمام

چنانچه محصول مورد نظر خود را پیدا نمیکنید آنرا جستجو نمایید . ورود به بخش جستجو

جهت خرید و مشاهده محصولات ، یکی از دسته بندی های زیر را انتخاب کنید

انواع دستگاه تصفیه آبفروش انواع آبسردکن و تجهیزات وابسطهانواع فیلتر تصفیه آبانواع فیلتر یخچالانواع فیلتر لباسشویی و پکیجدستگاه تصفیه متفرقهپیش تصفیه و تصفیه ساختمانیتجهیزات و لوازم یدکیانواع جالیوانیفیلتر دوش حمام

چنانچه محصول مورد نظر خود را پیدا نمیکنید آنرا جستجو نمایید . ورود به بخش جستجو

معرفی محصولات

کلیه محصولات این فروشگاه را می توانید در این قسمت مشاهده نمایید . جزییات تمامی محصولات به همراه عکس و قیمت به روز درج گردیده است .

محصولات

زمان تعویض فیلتر ها

یکی از مهمترین مسایل در سلامتی آب و عمر دستگاه ، تعویض به موقع فیلتر های دستگاه هست که باید در زمانهای تعیین شده و توسط افراد مجاز انجام گردد .

 زمان تعویض فیلترها

پاسخ به سوالات شما

بسیاری از همشهریان عزیز، سوالاتی در ذهن خود دارند که میتوانند در این قسمت مطرح نمایند و کارشناسان ما به زودی به آن پاسخ خواهند داد .

سوالات متداول

درباره ما و خدمات این گروه

ضمن تشکر از حسن انتخاب شما از شما دعوت میشود با مطالعه این بخش ، درباره گروه تخصصی تصفیه آب شیراز و خدمات این گروه اطلاعات بیشتری کسب نمایید .

درباره ما

در دستگاههای تصفیه آب و همچنین فیلترهای یخچال از 2 نوع اتصالات استفاده میشود که در شکل زیر مشاهده میفرمایید .

اموزش باز و بسته کردن انواع اتصالات تصفیه آب

اتصالات فیتینگ Quick-connect (QC) fitting:

کاربری این نوع اتصالات بسیار راحت میباشد . به سادگی و با سرعت میتوان لوله را به آن متصل و یا جدا کرد . آببندی آنها بسیار مطلوب بوده و با گذشت زمان نیز معمولا کار خود را به خوبی انجام میدهد . ممکن است بعد از باز و بسته کردن های مکرر ،لوله دچار کمی خراشیدگی در محل اتصال شود که آببندی را دچار اختلال خواهد کرد و در این حالت بهتر است چند سانت از لوله را برش دهید . در دستگاههای تصفیه آب و فیلترهای یخچال از این نوع اتصالات استفاده میشود .

 

 

 اتصالات مهره ای

این نوع اتصالات ساده تر بوده و باز و بسته کردن آن به صورت پیچ و مهره ای میباشد . به علت سازوکار ساده تر معمولا دقیق تر میباشد و آببندی قوی تری دارد ولی کمی نیاز به وقت بیشتر و زور بیشتری دارد .امروزه در دستگاههای تصفیه آب ، معمولا اتصالات فیتینگ کاربرد بیشتری دارند .

 

در ویدئو زیر شما با نحوه باز و بسته کردن هر دو نوع اتصال به راحتی  آشنا میشود .

آموزش نحوه باز و بسته کردن اتصالات تصفیه آب

 

دیدگاه‌ها  

# نسرین 1396-05-27 07:40
با تشکر از زحماتتون . خیلی کمک کرد . ممنون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# روزبه 1397-07-25 10:21
با تشکر . جای این آموزش واقعا خالی بود
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
نوشتن دیدگاه

مشتریان

ضمن تشکر و ارج نهادن به نظر مثبت مشتریان که خدمات این گروه را انتخاب کرده اند تعدادی از مشتریان که خدمات مارا انتخاب کرده اند به عموم معرفی میگردد.

معرفی برخی مشتریان