فروش دستگاههای تصفیه آبعیب یابی و تعمیرات دستگاه تصفیه آب خانگیدرخواست عضویت در سیستم و بهرمندی از هدایا و تخفیفاتپرداخت آنلاین خرید و اقساطدرخواست استخدام و همکاری با شرکتجستجو در سایت و فروشگاهتماس با ما

فروشگاه و نمایندگی تصفیه آب در شیراز

جهت خرید و مشاهده محصولات ، یکی از دسته بندی های زیر را انتخاب کنید

انواع دستگاه تصفیه آبانواع ابسردکنانواع فیلتر تصفیه آبانواع فیلتر یخچالانواع فیلتر لباسشویی و پکیجدستگاه تصفیه متفرقهپیش تصفیه و تصفیه ساختمانیتجهیزات و لوازم یدکیانواع جالیوانیفیلتر دوش حمام

چنانچه محصول مورد نظر خود را پیدا نمیکنید آنرا جستجو نمایید . ورود به بخش جستجو

جهت خرید و مشاهده محصولات ، یکی از دسته بندی های زیر را انتخاب کنید

انواع دستگاه تصفیه آبفروش انواع آبسردکن و تجهیزات وابسطهانواع فیلتر تصفیه آبانواع فیلتر یخچالانواع فیلتر لباسشویی و پکیجدستگاه تصفیه متفرقهپیش تصفیه و تصفیه ساختمانیتجهیزات و لوازم یدکیانواع جالیوانیفیلتر دوش حمام

چنانچه محصول مورد نظر خود را پیدا نمیکنید آنرا جستجو نمایید . ورود به بخش جستجو

معرفی محصولات

کلیه محصولات این فروشگاه را می توانید در این قسمت مشاهده نمایید . جزییات تمامی محصولات به همراه عکس و قیمت به روز درج گردیده است .

محصولات

زمان تعویض فیلتر ها

یکی از مهمترین مسایل در سلامتی آب و عمر دستگاه ، تعویض به موقع فیلتر های دستگاه هست که باید در زمانهای تعیین شده و توسط افراد مجاز انجام گردد .

 زمان تعویض فیلترها

پاسخ به سوالات شما

بسیاری از همشهریان عزیز، سوالاتی در ذهن خود دارند که میتوانند در این قسمت مطرح نمایند و کارشناسان ما به زودی به آن پاسخ خواهند داد .

سوالات متداول

درباره ما و خدمات این گروه

ضمن تشکر از حسن انتخاب شما از شما دعوت میشود با مطالعه این بخش ، درباره گروه تخصصی تصفیه آب شیراز و خدمات این گروه اطلاعات بیشتری کسب نمایید .

درباره ما

موارد مهم جهت خرید بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی

همیشه بهتر است قبل از خرید هر ابزار و دستگاهی در مورد آن تحقیقات جامعی به عمل آورید تا با چشمانی باز بهترین را انتخاب کنید و بعد از خرید دچار پشیمانی نشوید .

در این اینجا ما سعی میکنیم راهنمایی جامعی را خدمت شما ارایه دهیم تا با آگاهی بیشتری به سمت خرید پیش روید و فریب فروشندگان شیاد را نخورید .

متاسفانه در همه جا فریب و دروغگویی دیده میشود . هم در بازار و توسط برخی کسبه و هم در سایت های اینترنتی که اعتبار بسیار بالایی نزد کاربران دارند . بهتر است هر فرد ، خودش اطلاعات کاملی را بدست آورد و سپس اقدام به خرید کند .

موارد مهم در خرید دستگاه تصفیه آب

1- انتخاب نوع دستگاه تصفیه آب ( بسیار مهم )

ابتدا این را بدانید که دستگاههای تصفیه آب با چندین عملکرد متفاوت در بازار موجود هستند . دستگاههای با فناوری اسمز معکوس یا RO ، دستگاههای متکی به فیلتراسیون و UF، دستگاههای تبادل یونی و ...

دستگاههای مناسب برای استفاده خانگی اغلب یا RO هستند یا فیلتراسیون . اما تفاوت انها چیست و چگونه متوجه بشویم ؟

تفاوت انها در این است که دستگاه تصفیه آب RO دارای فیلتر ممبران هستند که قدرت زیادی در تصفیه دارد اما دستگاهای فیلتراسیون ممکن است همه فیلترهار را داشته باشند بجز ممبران . این فیلتر توانایی زیادی در تصفیه دارد که باعث میشود تمام مواد مضر و سموم از آب حذف شوند در صورتی که دستگاههای فیلتراسیون فاقد این توانایی هستند و تنها بخشی از مواد مضر را حذف میکنند . به عنوان مثال با دستگاه RO نیترات از آب حذف میشود ولی دستگاههای فیلتراسیون این توانایی را ندارند . دقت دستگاههای تصفیه آب RO

هر دو دستگاه ممکن است 5 یا 6 یا بیشتر فیلتر داشته باشد اما فیلتر ممبران فقط در دستگاههای RO است . همچنین این دستگاهها دارای پمپ و ترانس و سنسور هستند که دستگاههای فیلتراسیون ندارند . هر فرد ممکن است یکی از دستگاهها را ترجیح دهد اما مراقب باشید دستگاههای فیلتراسیون 6 مرحله را بجای 6 مرحله RO به شما نفروشند . برای تصفیه بهتر و کامل تر بخصوص در مناطق شهری پیشنهاد میشود حتما از دستگاههای RO استفاده نمایید .

تفاوت دستگاه RO با فیلتراسیون

 

2- تعداد فیلترها

فرایند تصفیه آب در دستگاهای RO ، در 5 مرحله انجام میگیرید . بعضی از کمپانی ها برای خاصیت بخشیدن به آب و یا عمر طولانی تر فیلترها از فیلترهای بیشتری استفاده میکنند . اما گاهی اوقات بعضی از افراد و یا کمپانی ها با اضافه کردن فیلترهایی بی خاصیت و یا استفده چندین باره از فیلترها قصد بزرگنمایی دستگاه و گران فروختن آن را دارند . ما پیشنهاد میکنیم از دستگاه 6 مرحله استفاده نمایید . فیلتر مرحله ششم میتواند فیلتر مواد معدنی با کیفیت خوب یا فیلتر قلیایی باشد . دستگاهای تصفیه آب اورجینال را ببینید ، همگی دارای ۵ یا 6 فیلتر هستند . دستگاه های با فیلتر بیشتر را کاملا بررسی کنید . ممکن است ابزاری برای فریب باشد !

دستگاه تصفیه آب 8 مرحله ای

 

3- برند دستگاه

دستگاههای تصفیه آب در بازار با برند های زیادی موجود هستند . روی بسیاری از آنها نوشته شده MADE IN TAIWAN. اما واقعا اینگونه نیست و بسیاری از دستگاهها مارک های تقلبی هستند که در ایران و یا چین ساخته شده اند . اما چگونه متوجه بشویم ؟ ابتدا به کلیه قطعات دستگاه نگاه کنید . کلیه قطعات باید دارای 1 برند باشند و اگر اینگونه نبود به اصل بودن دستگاه شک کنید( پمپ، بدنه ، ترانس و ... ) . در اینترنت آن برند را به صورت انگلیسی جستجو کنید . ببینید برای آن برند سایت معتبری از کمپانی وجود دارد؟ اگر سایتی معتبر موجود نباشد به اصالت آن برند شک کنید . مثلا دستگاه با برند FLUXTEK که شما میتوانید سایت fluxtek.com را مشاده نمایید و به اصالت آن پی ببرید . اما دستگاهای با برند TEC ، هیچ سایت معتبری از کمپانی سازنده ندارند و بنابراین مشخص است که این دستگاه در ایران مونتاژ میشود .

برندهای تصفیه آب

 

4-به دنبال ارزان قیمت ها نباشید

دستگاهای تصفیه آب به طور مستقیم با سلامت شما ارتباط دارند . به دنبال کیفیت خوب باشید نه ارزان قیمتها . ارزان قیمت شدن تنها با استفاده از مواد نامرغوب و فیلترهای بی کیفیت میسر میشود . بنابراین توصیه میشود ابتدا یک دستگاه با کیفیت و مناسب را انتخاب کنید و بعد به دنبال مناسب ترین قیمت آن در بازار باشید .

 

5- جنس فیلترها

فیلتر مناسب برای دستگاههای تصفیه آب باید با منشا گیاهی باشند . آیا اینگونه است ؟ همچنین فیلتر ممبران را هم ببینید . جنس و قیمت آنرا بپرسید .بین کیفیت خوب و بد این فیلتر تفاوت قیمت 100 هزار تومانی وجود دارد . فیلترهای ممبران

فیلتر ممبران یا ro

 

6-نوع اتصالات

در دستگاهای تصفیه آب از 2 نوع اتصالات استفاده میشود . اتصالات مهره ای به دلیل باز و بسته کردن کند آنها چندان رایج نیستند اما ضریب اطمینان بسیار بالایی دارند و اگر دستگاهی مجهز به این اتصالات بود ، خیالتان از جانب آن راحت خواهد بود . اتصالات فیتینگ ، دارای سرعت باز و بسته کردن بسیار بالایی هستند و عموما در دستگاه های تصفیه آب از آنها استفاده می شود . فقط دقت کنید که از نوع مرغوب باشد و معمولا کیفیت اتصالات تایوانی و از برندهای ORGANIC و SC بسیار بالاست ( روی اتصالات حک شده است ) . معمولا کیفیت اتصالات بعد از 3 سال مشخص خواهد شد و مشکلات آنها در آن زمان دیده خواهد شد . 

آموزش باز و بسته کردن اتصالات تصفیه آب

انواع اتصالات تصفیه آب فیتینگی

 

7-شیر برقی یا چهاراهی

در دستگاه برای قطع جریان آب در زمان خاموش شدن از شیر برقی و یا چهار راهی استفاده میشود که شکل آنها را در زیر میبینید . چهاراهی معمولا دوام پایین ، دور ریز آب زیاد ، ایرادات و اشکالات زیاد و دقت پایین دارد و حتما سعی کنید دستگاه با شیر برقی را انتخاب کنید . آموزش تعویض شیربرقی بجای چهارراهی

شیر برقی و چهارراهی

 

8-جنس پلاستیک

به قطعات پلاستیکی دست بکشید . آنها را با دقت ببینید . حتما مطمین شوید که پلاستیک مرغوب و با کیفیت است .

9-اورینگ ها

به درون هوزینگ ها نگاهی بیندازید . سعی کنید دستگاههی را انتخاب کنید هوزینگ آنها از ضخامت بالایی برخوردار باشد و همچنین هوزینگهای روپیچ ، در دراز مدت آببندی قوی تری ارایه می کنند .

اورینگ دستگاه تصفیه آب

 

10- مخزن دستگاه

مخزن های متعددی در بازار موجود هستند . سعی کنید از مخازن با کیفیت فلزی و یا مخازن 3 لایه با لایه داخلی استیل استفاده کنید نه مخازن پلاستیکی . مخزنهای TANKPAC یکی از بهترین ها هستند . مخزن یکی از موارد بسیار بسیار مهم ، در هنگام خرید است که البته به آن کمتر توجه می شود درحالی که اهمیت آن کمتر از فیلترهای دستگاه تصفیه آب نیست . حجم مخزن نیز چندان اهمیت ندارد و سلیقه ای است بلکه کیفیت مخزن از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است . مدلهای مختلف مخرن دستگاه تصفیه آب در اینجا نمایش داده شده است که بهتر است مطالعه داشته باشید >>> مقایسه مخزنهای تصفیه آب خانگی

مخزن دستگاه تصفیه آب

 

11-گارانتی

دستگاههای تصفیه آب اغلب توسط خود فروشندگان گارانتی میشوند . قبل از خرید از وضعیت گارانتی آن مطمین شوید .

12-خدمات

دستگاههای تصفیه آب به طور مستقیم با سلامتی شما در ارتباطند . از جایی خرید کنید که بهترین خدمات رسانی را به شما ارایه میدهد و همیشه به دنبال سلامتی افراد است . این خیلی مهم است که از جای معتبر خرید نمایید .

13-پایه دستگاه

بسیار توصیه میکنیم دستگاه پایه دار خرریداری نمایید .استفاده از آن راحت تر ، طول عمر هوزینگ ها بیشتر ، تعویض فیلتر و سرویس دستگاه راحت خواهد بود .

دستگاه بدن پایه و با پایه

 

14-نوع فیلترها

بعضی از دستگاهها از فیلترهای انحصاری و خاصی استفاده میکنند که در بازار به سختی پیدا میشود و معمولا گران قیمت هستند . دستگاهی را انتخاب کنید که فیلترهایش در بازار به راحتی یافت شود و هزینه فیلترهایش نیز مناسب باشد .

فیلترهای استاندارد و رایج در بازار

 

 15- شیر برداشت

شیر برداشت نیز از موارد نسبتا مهم به شما می آید . اکثر افراد تنها به شکل ظاهری آن دقت میکنند اما علاوه بر ظاهر آن جنس و دوام آن نیز مهم است . شیر برداشتی مناسب است که زیبا باشد ، در آلیاژ آن سرب نباشد و کروم باشد ، مغزی آن قابل تعویض باشد در هنگام خرابی . اگر دستگاه انتخابی شیر برداشتی مناسب نداشت از فروشنده بخواهید تا شیر برداشتی بهتر را به شما بدهد و مابه تفاوت آنرا بپردازید .

شیر برداشت مناسب برای تصفیه آب خانگی

 

16 - برندهای عمومی بازار

به طور کلی حدود 90 درصد از دستگاههای تصفیه آب در بازار ایران ، مونتاژ شده در ایران هستند که این دستگاهها به علت مونتاژی بودن نه استانداردی دارند و نه تحت لیسانس آمریکا و ... . اگر کسی یا شرکتی این ادعا را داشت ( دستگاه تحت لیسانس آمریکا و کانادا و ... ) این واقعا یک ادعای خنده دار و دروغ است و به هیچ عنوان باور نکنید . تنها چند برند معروف هستند که واقعا ساخت تایوان هستند و نمایندگی رسمی در کشور ایران دارند مانند برندهای EASYWEll , Fluxtek , Hyundai water , LG chem , Sole Aqua , Lan Shan و چند مورد دیگر . بسیاری از برندهای مشهور در بازار ، همگی ساخت ایران و یا مونتاژ ایران هستند و متاسفانه دیده میشود که در همه قسمتهای آنها نیز عبارت MADE IN TAIWAN به چشم میخورد ولی در واقعیت ساخت تایوان نیستند همچون SOFT WATER , C.C.K , AQUA , SSV , ARTEC , AQUA CLEAR , AQUAPRO , PHONIXE , TEC و بسیاری دیگر از یرندهای معروف در بازار . البته در بین دستگاههای مونتاژی ، دستگاههای تصفیه آب با کیفیتی نیز وجود دارند که در آنها موارد استاندارد به خوبی رعایت شده است و از فیلترهای با کیفیت و قطعات مرغوب استفاده شده است . >>> دستگاه تصفیه اب ساخت آمریکا

ما چه برندهای دستگاه تصفیه آب را توصیه می کنیم ؟؟؟

تصورات اشتباه در مورد با دستگاه تصفیه آب خانگی

این ها چند نمونه از موارد مهمی بود که در هنگام خرید و انتخاب دستگاه تصفیه آب باید مورد توجه قرار دارد اما اغلب افراد به آنها بی توجه هستند و صرفا به کشور سازنده آن دستگاه توجه دارند . این نکته را بدانید که در کشور ایران ، چین ، تایوان هم محصولات خوب تولید میشود و هم محصولات بد . بنابراین نباید صرفا به کشور سازنده توجه کرد بلکه بهتر است به برند ها و نکات مطرح شده در بالا توجه نمود . شما نیز نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

 

دیدگاه‌ها  

# خلیلی 1395-05-30 18:09
خیلی جالب بود و نکاتی را گفتید که من هرگز به آنها توجه نمیکردم . ممنونم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# روستایی 1395-06-06 18:06
مرسی ممنون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کریم نژاد 1395-06-18 12:08
خیلی خوبه ولی بازم نکات دیگه ای هم میشه به لیست اضافه کرد. مرسی
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# علیرضا 1395-08-18 20:50
اقد دستگاه تقلبی زیاد شده که اصلا دستگاههای معتبر پیدا نمیشه . چی بگم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# اسماعیلی 1399-06-12 07:09
من ایزی ول تایوان دارم میتونید تهیه کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# محمودی 1395-11-14 12:02
با سلام
لطفا برای دستگاههای صنعتی هم مطلب بزارید
تشکر
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# فرهادی 1395-12-11 21:15
با این اوصاف حالا کدوم دستگاه رو پیشنهاد میدید شما ؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1395-12-13 08:47
به نقل از فرهادی:
با این اوصاف حالا کدوم دستگاه رو پیشنهاد میدید شما ؟

با سلام . شما مراجعه کنید به بخش فروش ما تا اونجا که میشد در مورد هر دستگاه راهنمایی های لازم رو کردم و خودتون هم مطابق با موارد بالا عمل کنید .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# سعيد 1396-04-12 05:58
سلام من ويولت رو انتخاب كردم خيلي هم راضي هستم.انصافا خوبه و مقرون به صرفه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# علیرضا 1396-04-17 19:10
واقعا عالی من حتما میام از شما دو دستگاه خریداری میکنم واقعا لذت بخش بود و دلسوزانه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# محمدزاده 1396-10-09 20:40
با سلام
فیلتر های بی کیفیت تو بازار زیاد شده با حک تایوان
لطفا راهنمایی کنید فیلتر باکیفیت رو چطور بشناسیم
ممنون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1396-10-10 19:22
به نقل از محمدزاده:
با سلام
فیلتر های بی کیفیت تو بازار زیاد شده با حک تایوان
لطفا راهنمایی کنید فیلتر باکیفیت رو چطور بشناسیم
ممنون

با سلام . بله متاسفانه شرایط همین گونه که شما میفرمایید ، هست . در حال راه اندازی آزمایشگاه تست فیلتر هستیم و نتایج تست های فیلترهارا در وبسایت اعلام خواهیم کرد( اگر مشکلی برایمان درست نکنند ) . تا آن موقع ، در مورد هر فیلتر سوالی داشتید در خدمت شما خواهیم بود ( تماس تلفنی )
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# محمد رضا 1397-02-08 16:48
واقعا توضیحات کاملی بود
مرسی
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# علیرضا 1397-03-05 18:46
سلام ببخشید مارک بوش چطوره؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1397-03-06 00:28
با سلام . شما اگر در سایت اصلی کمپانی بوش جستجو کنید میبینید که این کمپانی هیچ دستگاه تصفیه آبی تا کنون نساخته است . و اگر هم دستگاه تصفیه آب واقعی ساخت بوش در بازار وجود داشته باشد قطعا قیمت آن بالای 2 میلیون تومان خواهد بود . ( به علت بعضی از محدودیت ها نمیتوانم بیشتر از این توضیح بدهم )
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# زند 1397-03-15 10:44
سلام.شما که کارشناسین و مارک‌ها رو میشناسید ،میشه لطفاً چند مارک معتبر معرفی کنید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1397-03-15 14:12
با سلام.
دستگاههای easywell و fluxtek که تایوانی اصل هستن و کیفیت بسیار بالایی دارند
دستگاههای violet ، tankpac ،toray در ایران مونتاژ میشن و تمام قطعات تایوانی هست و از کیفیت بسیار بالایی برخوردارند
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# Razie 1397-09-17 21:46
میبخشید برند ایزی ول مگه جز اون دسته که ممبرین ندارن و شامل دستگاه های پیش تصفیه میشن نیست؟؟؟؟؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش -صبوری 1397-09-18 06:48
با سلام
کمپانی ایزی ول انواع مختلفی دستگاههای تصفیه آب از ۱ مرحله و بسیار ساده تا دستگاههای بسیار پیشرفته و دیجیتالی تولید میکند . شما میتوانید از سایت رسمی ایزی ول تایوان بازدید کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# حامد 1398-04-17 13:03
باسلام.بنده بين برند هيونداي و فلاكس تك مردد هستم ميشه لطف بفرماييد راهنمايي كنيد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فنی - صادقی 1398-04-17 20:36
با سلام
هر دو برند بسیار معتبر و وارادتی میباشند . هیوندای کمی خاص تر و گرانتر است اما فلاکس تک عمومی تر و ارزان قیمت تر است ( هزینه های سرویس و نگهداری آن کمتر است .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# سعید ح 1397-06-18 09:56
با سلام و خسته نباشید بابت وقتی که برای بازدیدکنندگان سایتتان میگذارید
اگر براتون ممکنه مراحل تعویض چهار راهی با شیر برقی را توضیح دهید
برقرار باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1397-06-18 19:16
با سلام
ممنون از شما
به زودی یک مطلب آموزشی در این خصوص در سایت قرار خواهیم داد چون توضیحش کمی طولانی و نیاز به عکس و تصویر هست .
به طور کلی شیر برقی قبل از ممبران و به صورت خطی در مدار قرار میگیرد . چهارراهی را نیز حذف کنید و مسیرهایی که از آن میگذشت را به طور مستقیم متصل نمایید .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# حسین پور 1397-06-24 19:40
با سلام و سپاس از توضیحات مفیدتون، در دستگاه بدون پمپ ،بعد از اینکه شیر برق وصل کردیم،آیا شیر برق را میتوان مستقیم به برق با ولتاژ پایین متصل کرد؟
معمولا از آدابتور چند ولتی میتوان استفاده کرد؟ و آیا باید همیشه متصل به برق باشد؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1397-06-24 21:17
با سلام . شیربرقی دستگاه تصفیه آب خانگی با ولتاژ کاری 24V کار میکند . روی آن احتمالا نوشته شده است . هر وقت که به اداپتور متصل باشد اجازه عبور آب را میدهد و در صورت قطع جریان برق ، مسیر قطع میشود . آداپتور دستگاههای تصفیه اب خانگی میتواند اینکار را برای شما انجام دهد .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# نادری 1397-07-25 06:28
واقعا عالی بود خیلی راهنمایی خوبی کردید من قصد خرید دارم امیدوارم بتونم یه جنس مناسب پیدا کنم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# مقدم نیا 1397-07-30 05:47
کیفیت مارک تراست چطوره...قیمت هم زده ۴۵۰هزار
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1397-07-30 20:20
با سلام
برند تراست ساخت چین می باشد و از کیفیت مناسبی برخوردار است . دقت کنید که این دستگاه احتمالا UF میباشد و RO نیست .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# افشین 1397-08-25 20:24
با تشکر
نظرتون را در مورد برند ssv میشه بفرمایید
بعضیهاشون کامپیوتری جهت سنجش آب ورودی و زمان تعویض فیلترها دارند
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1397-08-25 22:07
با سلام
من نمیتونم واضح در مورد هیچ برندی صحبت کنم ولی تمام راهنمایی های لازم را ارائه کردم و فقط چون شما سوال پرسیدید نظر شخصی خودمو میگم خدمتون
این برند رو به صورت انگلیسی در وبسایتهای جهانی جستجو کنید تا ببینید وجود حقیقی دارد یا خیر
دستگاههایی که کامپیوتر دارند جز دردسر هیچ چیز دیگری ارائه نمیدهند و اکثر کمپانی های پیشرفته روی دستگاههای خود قرار نمی دهند
دستگاه مونتاژ ایران هست و یک دستگاه معمولی می باشد . چون مونتاژی هست ، بنابراین هیچ استانداردی ندارد و هیچ چیز آن آمریکایی نیست و ...
فریب تبلیغات پر زرق و برق رو نخورید . خودتون تحقیق کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# افشین 1397-08-29 18:27
سلام
پیشاپیش ممنون از راهنمایی مفیدتون
ببخشید آیا فیلتری بنام مگنت جهت یونیزه کردن آب وجود دارد و کاربردش چیست
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1397-08-29 22:22
با سلام
بله چنین فیلترهایی وجود دارند ولی فیلترهای موجود در بازار هیچکدام کیفیت لازم را ندارند و بیشتر جنبه تبلیغاتی دارند
به زیان ساده این فیلترها قطبهای + و - آب را یکسو کرده که سبب منظم شدن مولکولها میشوند . در این حالت ظرفیت انحلال پذیری آب بالا میرود و آب رسوب کمتری ایجاد میکند .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# علی 1397-10-28 03:37
سلام ببخشید ... توی بازار آب تصفیه کن ogeneral و aftrun دیدم به نظرتون اصلی هستن؟ ممنون میشم پاسخ بدین
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1397-10-28 08:21
با سلام
خیر ، اصلی نیستند
برند پاناسونیک ، بوش و چندین برند دیگر نیز وجود دارند . اینها برند اصلی که نیستند هیچ ، معمولا چون تقلبی نیز هستند از کیفیت پایینی برخوردارند . تشخیص دستگاه اصلی و تقلبی کار راحتی است . موارد بالا را با دقت مطالعه کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# مهدی 1397-11-02 11:12
سلام و خسته نباشید
برند آکوا پرو چطوره؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فنی - صادقی 1397-11-02 22:09
با سلام
از جمله برندهای مونتاژی در ایران است که البته تمام قطعات با کیفیت تایوانی در آن می‌باشد . در کل در میان دستگاهای مونتاژی ایران از کیفیت مناسبی برخوردار است اما توان رقابت با دستگاههای وارداتی را ندارد .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# مرجان 1397-11-29 19:35
آیا دستگاه مونتاژی بخریم اشتباه کرده ایم؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فنی - صادقی 1397-12-01 05:20
با سلام
اکثر دستگاهای موجود در بازار مونتاژی هستند و برندهای مختلفی دارند . بعضی از آنها از کیفیت قابل قبولی برخوردار هستند . خرید آنها ، انتخاب درستی است
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# احمدي 1397-12-04 13:21
باسلام نظرتون راجع به ايزي ول چيه؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فنی - صادقی 1397-12-04 13:59
با سلام
از جمله برندهای با کیفیت و اصالت در بازار هست که دستگاهای آن از کیفیت بالایی برخوردارند و موارد بهداشتی و سلامتی در آنها بخوبی رعایت شده است
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# محمد 1397-12-05 18:16
ضمن عرض سلام و درود
بنده چند تا برند تو بازار دیدم و اغلب هم فروشنده ها تعریف می‌کنند و تبلیغ می‌کنند،اگر ممکنه بفرمایید که روش فیلتر اشعه فرابنفش و roو قلیایی همه باهم تو یه دستگاه c.c.k تو کاتالوگ زده بود، ۸ مرحله ای، میخواستم نظرتون رو بدونم
چند تا برند هم دیدم کدوم دستگاه به نظرتون بهتره.Star water, c.c.k,aqua clear, aqua pro, sotf water,artec
خواهش میکنم راهنمایی فرمایید
رنج قیمت هم از ۱ تا ۱میلیون و پانصد هزار تومان بود و به بالا
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فنی - صادقی 1397-12-05 19:31
با سلام
تمام دستگاههای که گفتید مونتاژ شده در ایران هستند. به نظر بنده دستگاه تصفیه آب خانگی نیازی به فیلتر UV ندارد و این فیلتر فقط هزینه اضافی هست . فیلترهای قلیایی هم اغلب فقط یک اسم هستند و هیچ کاری نمی کنند . زیاد بودن فیلتر فقط یک ابزار برای فریب مشتری میباشد . شما برندهای معروف و وارداتی که اورجینال هستند را نگاه کنید . همگی آنها 5 مرحله یا 6 مرحله هستند . شما به کیفیت فیلترها و مخزن و پمپ نگاه کنید .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# غلانرضا 1397-12-10 08:07
سلام لطفاً مرا راهنمایی کنید . اگر از دستگاه تصفیه آب ۶ فیلترها بمدت دو یا سه ماه استفاده نکنید آیا فیلترها را میشود استفاده کرد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1397-12-10 10:20
با سلام
اگر بو نگرفته باشد ، دستگاه را روشن کنید و بعد از پر شدن مخزن ، چند بار آب مخزن را خالی کنید . اگر طعم و بوی آب نرمال بود ، مشکلی ندارد .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کلانتری 1397-12-24 17:39
نظرتون در خصوص تصفیه آب ۶ مرحله ای gold water چیست
ممنون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فنی - صادقی 1397-12-25 08:32
با سلام
از دستگاهای مونتاژی ایرانی است . البته تا کنون از نزدیک مشاهده نکرده ام و در مورد قطعات و فیلترهای آن شناختی ندارم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# ایوب 1398-02-23 15:06
سلام
تصفیه اب 6 یا 7 مرحله ای رنج حدود 1600 (حالا بالاتر پایین تر)چه مدلی پیشنهاد میکنین که ارزش خرید بالایی داشته باشه ؟
و این آکوآاسپرینگ مدل RO-S151 رو چطور میبینید ؟
تشکر
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1398-02-24 01:00
با سلام
تمام دستگاهای در این رنج قیمتی مونتاژ ایران می‌باشند . به نظر من دنبال برند خاصی نباشید . به دنبال قطعات خوب باشید . مخزن دستگاه تانک پک باشد و ...
من پیشنهاد میدهم دستگاه ویولت و تانک پک را
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# امیری 1398-02-26 12:51
با عرض سلام و خسته نباشید
من با تحقیقاتی که انجام دادم و البته با کمک سایت خوب شما به سه برند fluxtek و easywell و joywater رسیدم از طرفی تمایل من به خرید دستگاه قلیلیی ساز هست دستگاه fluxtek همونطور که فرمودید فیلتر قلیایی بسیار خوبی داره اما گرونه و ترسم از این هست وارداتش تو کشور در اینده دچار مشکل بشه یا اینکه قیمت بسیار بالایی پیدا کنه که نشه اونو براحتی خرید از طرفی دستگاه ایزی ول شامل فیلتر قلیایی نیست اگر امکانش هست راهنماییم کنید ممنون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1398-02-26 14:33
با سلام
پیشنهاد قطعی من استفاده از دستگاههای ایزی ول یا فلاکس تک هست و برای فیلتر قلیایی اکیدا توصیه بر استفاده از فیلتر قلیایی فلاکس تک را داریم . اگر چه گران قیمت است اما از نظر کیفیت فوق العاده است و این درصورتی است که بسیاری از برندهای موجود در بازار اصلا قلیایی نیستند و تنها نام قلیایی را دارند . همچنین من توصیه میکنم که اگر قصد خرید دستگاه قلیایی را دارید ، حتما اگر دستگاهی را خریداری کردید و قلیایی نبود ، فیلتر فلاکس تک را جداگانه خریداری کنید و روی دستگاه نصب کنید .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# حسین 1398-02-31 15:15
سلام

نظرتون در مورد برند cordex چیه؟
گفتن که قطعاتش آمریکایی و تایوانیه،درسته؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1398-02-31 19:02
با سلام
قطعات تایوانی هست و در ایران مونتاژ میشود . برند آن ایرانی هست و ثبت شده در ایران هست . هیچ دستگاه و قطعه آمریکایی در کشور وجود ندارد .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# علی کاشانی 1398-03-10 13:30
با سلام و خسته نباشید
بین مارک های cck و ssv کدوم رو پیشنهاد میکنین؟
اگر هیچکدوم، لطفا مارکی در رنج قیمت همونا و حداقل 7 مرحله ای رو به من پیشنهاد میدین
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فنی - صادقی 1398-03-11 15:39
با سلام
چرا می فرمایید حداقل 7 مرحله ای ؟ باور کنید فیلترهای اضافی فقط جنبه نمایشی دارند . به دستگاههای اورجینال تایوانی و کره ای نگاه کنید . اکثرا 5 یا 6 فیلتر دارند . تعداد فیلتر مهم نیست . کیفیت فیلتر مهم است .
این دو برند و همچنین برندهای دیگر در این رنج قیمتی ، همگی مشابه با هم هستند و تفاوت چندانی ندارند . مثل اینکه من به شما بگویم با 20 میلیون تومان ، یک اتومبیل عالی به من معرفی کنید
کمی به مبلغ پول خود اضافه کنید و دستگاههای استاندارد تر مطابق با فاکتور های بالا خریداری کنید .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# وحید 1398-04-29 11:52
با سلام وتشکر از سایت جالب شما
آیا دستگاه 5 مرحله ای آرتک خوب است؟و آیا ممبران داره یا نه؟
فیلتر های اینلاین در بازار راحت تهیه میشه؟
محل نصب فیلتر ممبران در کدام قسمت (کدام مرحله )دستگاه میشه نصب کرد؟
با سپاس
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1398-04-30 03:51
با سلام
دستگاه آرتک مدلهای زیادی در بازار دارد که معمولا نیز ایرانی هستند . دقت کنید که حتما فیلتر ممبران داشته باشد . فیلتر اینلاین معمولا در بازار به راحتی یافت میشود . فیلتر ممبران در مرحله چهارم قرار دارد .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# وحید 1398-04-30 08:58
سلام و عرض ادب
دستگاهی که بنده خریدم دستگاه مدل کیسی آرتک هست.(بدلیل کمبود جا این مدل خریدم) و دارای 5 فیلتر هست.آیا فیلتر UF کار فیلتر ممبران را انجام میده؟ و اگر انجام نمیدهد میتونم جداگانه رو این دستگاه نصب کنم؟؟البته میخوام قابلیت وصل به یخچال هم داشته باشه چون این دستگاه مخزن نداره.
اگر راهنمایی کنید سپاسگزارم.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1398-04-30 18:55
با سلام
خیر UF نمی تواند کار ممبران را انجام دهد
روی این دستگاه قابل نصب نیست زیرا ممبران نیاز به پمپ و ترانس و سنسور و مخزن دارد که دستگاه شما ندارد و فضای کافی هم در اختیار ندارید .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# علیرضا 1398-05-04 17:55
سلام خدا قوت چند سوال در مورد دستگاه آب تصفیه ۶مرحله ایزیول دارم
یکی اینکه شیر تنظیم شیرینی آب نداره یعنی خودش اتوماتیک تنظیم یکنه؟
۲:فیلترهاش چکاری انجام میده که بقیه فیلترهای آبتصفیه دیگه که گیاهی نیستن داره؟
ممنون میشم اگه جواب بدید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1398-05-04 19:40
با سلام
شیر میکس اگر نداشته باشد ، یعنی اینکه تنظیم سختی انجام نخواهد شد و باید خودتان روی آن نصب کنید که کار راحتی است و یا یک فیلتر مینرال بسیار با کیفیت همچون FLUXTEK HD-50 روی دستگاه نصب کنید .
فیلتر باید استاندارد و با کیفیت باشد . فیلترهای گیاهی بخوبی آب را تصفیه میکنند و هیچ ضرری نیز ندارند . اما فیلترهای کیفیت پایین ، هم آب را بخوبی تصفیه نمی کنند و هم اینکه گاهی اوقات مواد مضری را به آب اضافه میکنند . این موارد را باید در تست های آزمایشگاهی مشاهده کرد .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# علیرضا 1398-05-06 08:31
شنیدم که شیر میکس یه جورایی فیلتر ممبرام رو دور میزنه بهمین خاطر احتمال اینکه آب از تمام میکروبها رو کاملا از بین نمیبره و کمی از آب شهری رو قاطی آب تصفیه میکنه که خوب نیست درسته؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فنی - صادقی 1398-05-06 09:47
با سلام
بله درسته ، به همین علت در بسیاری از دستگاه های اورجینال شیر میکس وجود ندارد و حتی بسیاری از کمپانی ها به سفارش شرکت های ایرانی شیر میکس را روی دستگاه قرار میدهند .
البته از طرفی به این شیر جهت بالابردن سختی آب نیاز است .
اطلاعات زیادی در مورد شیر میکس و مسائل پیرامونی در سایت وجود دارد که بهتر است مطالعه کنید .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# بهنام 1398-05-17 02:48
با عرض سلام و احترام
بنظر شما دستگاه فلوکستک خوبه یا فلوکستک قلیایی ؟؟؟؟
و چه فرقی دارن با هم ؟؟
ّبرای آب شیراز مناسبه بنظرتون

ممنون بابت راهنماییتون
وآیا شما موجود دارید اینارو
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فنی - صادقی 1398-05-17 09:12
با سلام
هر دو عالی هستند و مشابه به هم هستند و فقط تفاوت آنها در فیلتر قلیایی و نانو سیلور آن است . از نظر کیفیت آب خروجی ، این فیلتر قلیایی کننده کیفیت آب را بی نظیر میکند و به جرات میتوان گفت روی هر دستگاهی که نصب شود ، بهترین کیفیت آب را خواهد داشت و حتی خواص درمانی به آب اضافه میکند . متاسفانه هیچکدام از دستگاه ها فعلا در کشور یافت نمی شود .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# هادی 1398-06-22 12:10
سلام ببخشید دستگاه تصفیه آب من ۵ مرحله‌ای هست . آیا میتوانم
فیلتر ۶ را هم اضافه کنم؟ و اگر میشود چه گونه ؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فنی - صادقی 1398-06-22 13:18
با سلام
به راحتی قابل اضافه شدن است . فیلتر جدید مدنظر خود را خریداری کنید به همراه 2 عدد اتصالات ورودی و خروجی . خروجی فیلتر پنجم را به فیلتر ششم وارد کنید و سپس خروجی فیلتر ششم را به لوله شیر برداشت وصل کنید . هر تعداد فیلتر که مدنظر شماست میتوانید به دستگاه خود اضافه کنید .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# میلاد 1398-06-29 09:27
سلام,
بین برند Sole Aqua و Fluxtek کدام بهتر هست و پیشنهاد می کنید؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فنی - صادقی 1398-06-29 10:41
با سلام
هردو عالی هستند اما fluxtek در اولویت باشد .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# علی 1398-08-15 08:16
سلام و احترام
دستگاه فلوکستک که تو بازار(اینترنت) موجوده اصالت داره؟
آیا تفاوتی بین مدل های کیسی و زیرسینکی هست در این مدل؟
در مورد برند Aqua Pure میشه راهنمایی بفرمایید ؟
با تشکر
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1398-08-15 20:29
با سلام
دستگاه فلاکستک او با عکسهای ما مقایسه کنید . اگر مشابه بود ، اصالت دارد . چون حدود 1 سال میشود که دستگاه های فلاکستک در کشور وارد نشده و فقط مدلهای کیسی آن در بازار وجود دارد
مدلهای کیسی و زیر سینکی تفاوت چندانی ندارند .
Aqua pure مونتاژ شده در ایران است .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# احمد ایتالیایی 1398-10-02 06:21
سلام و درود. مارک فیلتر ممبران دستگاههای ssv از چیه؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1398-10-02 19:39
با سلام
دقیقا اطلاع ندارم اما احتمالا filmtec است .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# روشن 1398-12-08 22:50
با تشکر.
اطلاعات بسیار کاربردی و مناسبی بود.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# امید 1398-12-20 08:40
عرض سلام و وقت بخیر
آیا دستگاههای تصفیه اب کلا اب را تصفیه و املاح آن را نیز از بین می برند و این موضوع بویژه برای کودکان مناسب نیست در جهت عدم استفاده از دستگاه ، صحیح است . تشکر .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1398-12-20 11:47
با سلام
سختی آب خروجی از دستگاه های تصفیه آب قابل تنظیم است و شما میتوانید میزان املاح را تنظیم کنید . ضمن اینکه در آب شهری عناصر سمی زیادی وجود دارد مثل نیترات ، که استفاده از این آب خطرات بدتری نسبت به آب حتی بدون املاح دارد . بنابراین استفاده از دستگاه های تصفیه آب ، سطح بهداشت و سلامت خانواده را بالا می برد .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# علی کشتکار 1399-01-03 20:43
سلام اقا من دستگاه سافت واتر گرفتم روز و شب از خروجی اش اب داره میره ایا کارش درسته
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1399-01-03 21:26
با سلام
دستگاه تصفیه آب باید ظرف مدت یک ساعت ، مخزن دستگاه را پر کند و سپس خاموش شود . در زمانی که دستگاه خاموش است ، جریان آب فاضلاب نیز قطع خواهد شد . اگر دستگاه خاموش نشود و یا جریان فاضلاب مداوم باشد ، مشکلی وجود دارد که باید برطرف شود . جهت بررسی بیشتر می توانید وارد بخش آموزش/عیب یابی شوید و از مطالب مربوطه استفاده کنید .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# حسین 1399-01-05 20:11
سلام
یک فروشگاه معتبر تو مشهد میگین برای خرید دستگاه برم که برنداصل داشته باشه و تمام لوازمش یک برند باشن
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1399-01-06 14:29
با سلام
به دنبال فروشگاه نباشید . ابتدا یک دستگاه یا برند را انتخاب کنید و سپس به دنبال فروشگاهی باشید که آن دستگاه را موجود داشته باشد ضمن آنکه فروشگاه معتبری هم باشد . در فروشگاه ما نیز میتوانید خرید انجام دهید . نصب رایگان و خدمات در مشهد انجام خواهد شد و دریافت هزینه کل بعد از نصب انجام خواهد شد .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# حسین 1399-01-12 08:54
چطور میتونم از فروشگاهتون خرید کنم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1399-01-13 13:09
با سلام
تماس تلفنی یا ثبت سفارش در سایت
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# حسین 1399-02-07 13:59
سلام . آیا دستگاه تصفیه آب 8 فیلتره uv یا قلیایی مینروا که میگویند یک برند اصیل تایوانی است را توصیه میکنید ؟ ممنون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1399-02-07 20:43
با سلام
به صورت انگلیسی برند و مدل دستگاه خود را جستجو کنی و ببینید برای این دستگاه سایت مرجعی وجود دارد یا خیر
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# خریدار 1399-04-10 17:27
دوست عزیز این برند اصلا وجود خارجی نداره یک دستگاه ایرانیه که با چندتا برچسب تایوان قصد دارند آن را به مردم قالب کنند.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# خریدار 1399-04-10 18:31
این دستگاه یک دروغ محضه و این برند اصلا وجود خارجی نداره و یک دستگاه کاملا ایرانیه و با چندتا برچسب تایوان میخوان اون رو به مردم قالب کنند. من این دستگاه رو خریدم و وقتی فهمیدم ایرانه خواستم پسش بدم. اما صاحبان دستگاه اولش میپیچوندن و الان هم کلا دیگه پاسخگوی تماس نیستند. مطمئن باشید بخرید کلاه رفته سرتون ازما گفتن. یا حق
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# حمید رضا 1399-02-12 21:41
سلام. نظرتان راجع ب تصفیه آب purepro چیست گفته می شود ساخت تایوان و تحت لیسانس امریکا است آیا صحت دارد.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1399-02-13 17:48
با سلام
مثل بقیه دستگاههای تصفیه آب موجود در بازار ، مونتاژ ایران است .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# محمد نوروزی 1399-03-15 12:39
من برند Easywell دارم در منزل و راضی هستم البته سه سال پیش خریدم ولی الان قصد دارم یک دستگاه تسویه اب برای مادر همسرم خریداری کنم لطفا راهنمائی بفرمایید .009053657929** واتس اپ بنده است . محمد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# بهمن 1399-03-18 06:37
با سلام و سپاس از کار ارزشمندتان در پاسخ گویی و راهنمایی محصولات می خواستم بپرسم آیا در شهرستانهای غیر از استان فارس نمایندگی دارید؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1399-03-18 19:36
با سلام
نمایندگی رسمی خیر ، اما همکارانمان در اکثر شهرهای کشور ارسال و نصب رایگان و پشتیبانی را انجام می دهند .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# احسان 1399-04-05 15:37
سلام.دستگاه اباژور چطوره؟ فروشنده خیلی تبلیغش میکرد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1399-04-06 11:02
با سلام
همه تبلیغ جنس خود را میکنند . تا کنون اسم این دستگاه را نشنیده ام و مطمئنم که از دستگاهای مونتاژی است . خودتان موارد بیان شده در بالا را برای آن دستگاه چک کنید .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# فاطمه 1399-04-19 10:43
سلام
دستگاه آکوا چطور دستگاهی هست . می خوام بیان نصب کنن . گفتن خارجی هست می خوام ببینم چطوری هست؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1399-04-19 20:25
با سلام
همه دستگاهها هم نمونه اصلی دارند و هم نمونه تقلبی . نمیتوان فقط بر اساس نام قضاوت کرد .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# ابوذر 1399-04-20 17:07
سلام ممنون از اطلاعات خوبتون لطفا بفرمایید برند ACE چطوره؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1399-04-20 18:20
با سلام
از نظر من مثل این هست که پراید را به قیمت بنز خریداری کنید .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# مهدی 1399-04-29 19:54
درود بر شما استاد
برای مصرف خانگی و زیر سینکی در مجموع کدام برند از نقطه نظر تمام ویزگیهایی که فرمودیدبهترینه البته قیمت برام مهم نیست.
سپاس
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1399-04-29 20:29
با سلام
در حال حاظر از نظر بنده دستگاه های EASYWELL و FLUXTEK از بهترینها هستند .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# سعيد 1399-06-24 09:09
سلام
من طبق نظر شما تو برندهاي داخلي و مونتاژ تحقيق كردم ( از لحاظ جنس، تعداد فيلترها، كيفيت قطعات و....)
به نظر شما دستگاه تصفيه آن تانك پك 7 مرحله اي اورجينال چه جور دستگاهي است قيمتش بين 3 تا 4 تومن هست.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1399-06-24 10:24
با سلام
به نظر بنده فعلا یکی از بهترین دستگاههای مونتاژی هست .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# Guest 1399-07-10 17:58
سلام دستگاه water family چطور دستگاهی هست
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1399-07-11 13:29
با سلام
ایرانی هستند .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# احمد 1399-07-10 18:26
سلام مارک water family چطوره؟پنج تا فیلتر داره فقط ولی رو کارتنش نوشته 6
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# احمد 1399-07-10 19:17
سلام مارک water family چطوره پنج تا فیلتر ولی روی کارتن نوشته6
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
نوشتن دیدگاه

مشتریان

ضمن تشکر و ارج نهادن به نظر مثبت مشتریان که خدمات این گروه را انتخاب کرده اند تعدادی از مشتریان که خدمات مارا انتخاب کرده اند به عموم معرفی میگردد.

معرفی برخی مشتریان