َ

 info @ shiraz-tasfiye . ir

09176090035

 32424294 - ۰71

فروش دستگاههای تصفیه آبمشاهده وضعیت فیلترها و گزارش دستگاهدرخواست عضویت در سیستم و بهرمندی از هدایا و تخفیفاتپرداخت آنلاین خرید و اقساطدرخواست استخدام و همکاری با شرکتجستجو در سایت و فروشگاهتماس با ما

فروشگاه شیراز تصفیه

فروش دستگاههای تصفیه آبمشاهده وضعیت فیلترها و گزارش دستگاهدرخواست عضویت در سیستم و بهرمندی از هدایا و تخفیفاتپرداخت آنلاین خرید و اقساطدرخواست استخدام و همکاری با شرکتجستجو در سایت و فروشگاهتماس با ما

فروشگاه و نمایندگی تصفیه آب در شیراز

جهت خرید و مشاهده محصولات ، یکی از دسته بندی های زیر را انتخاب کنید

انواع دستگاه تصفیه آبانواع ابسردکنانواع فیلتر تصفیه آبانواع فیلتر یخچالانواع فیلتر لباسشویی و پکیجدستگاه تصفیه متفرقهپیش تصفیه و تصفیه ساختمانیتجهیزات و لوازم یدکیانواع جالیوانیفیلتر دوش حمام

چنانچه محصول مورد نظر خود را پیدا نمیکنید آنرا جستجو نمایید . ورود به بخش جستجو

جهت خرید و مشاهده محصولات ، یکی از دسته بندی های زیر را انتخاب کنید

انواع دستگاه تصفیه آبفروش انواع آبسردکن و تجهیزات وابسطهانواع فیلتر تصفیه آبانواع فیلتر یخچالانواع فیلتر لباسشویی و پکیجدستگاه تصفیه متفرقهپیش تصفیه و تصفیه ساختمانیتجهیزات و لوازم یدکیانواع جالیوانیفیلتر دوش حمام

چنانچه محصول مورد نظر خود را پیدا نمیکنید آنرا جستجو نمایید . ورود به بخش جستجو

معرفی محصولات

کلیه محصولات این فروشگاه را می توانید در این قسمت مشاهده نمایید . جزییات تمامی محصولات به همراه عکس و قیمت به روز درج گردیده است .

محصولات

زمان تعویض فیلتر ها

یکی از مهمترین مسایل در سلامتی آب و عمر دستگاه ، تعویض به موقع فیلتر های دستگاه هست که باید در زمانهای تعیین شده و توسط افراد مجاز انجام گردد .

 زمان تعویض فیلترها

پاسخ به سوالات شما

بسیاری از همشهریان عزیز، سوالاتی در ذهن خود دارند که میتوانند در این قسمت مطرح نمایند و کارشناسان ما به زودی به آن پاسخ خواهند داد .

سوالات متداول

درباره ما و خدمات این گروه

ضمن تشکر از حسن انتخاب شما از شما دعوت میشود با مطالعه این بخش ، درباره گروه تخصصی تصفیه آب شیراز و خدمات این گروه اطلاعات بیشتری کسب نمایید .

درباره ما

موارد مهم جهت خرید بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی

همیشه بهتر است قبل از خرید هر ابزار و دستگاهی در مورد آن تحقیقات جامعی به عمل آورید تا با چشمانی باز بهترین را انتخاب کنید و بعد از خرید دچار پشیمانی نشوید .

در این اینجا ما سعی میکنیم راهنمایی جامعی را خدمت شما ارایه دهیم تا با آگاهی بیشتری به سمت خرید پیش روید و فریب فروشندگان شیاد را نخورید .

موارد مهم در خرید دستگاه تصفیه آب

1- انتخاب نوع دستگاه تصفیه آب ( بسیار مهم )

ابتدا این را بدانید که دستگاههای تصفیه آب با چندین عملکرد متفاوت در بازار موجود هستند . دستگاههای با فناوری اسمز معکوس یا RO ، دستگاههای متکی به فیلتراسیون و UF، دستگاههای تبادل یونی و ...

دستگاههای مناسب برای استفاده خانگی اغلب یا RO هستند یا فیلتراسیون . اما تفاوت انها چیست و چگونه متوجه بشویم ؟

تفاوت انها در این است که دستگاه RO دارای فیلتر ممبران هستند که قدرت زیادی در تصفیه دارد اما دستگاهای فیلتراسیون ممکن است همه فیلترهار را داشته باشند بجز ممبران . این فیلتر توانایی زیادی در تصفیه دارد که باعث میشود تمام مواد مضر و سموم از آب حذف شوند در صورتی که دستگاههای فیلتراسیون فاقد این توانایی هستند و تنها بخشی از مواد مضر را حذف میکنند . به عنوان مثال با دستگاه RO نیترات از آب حذف میشود ولی دستگاههای فیلتراسیون این توانایی را ندارند . دقت دستگاههای تصفیه آب RO

هر دو دستگاه ممکن است 5 یا 6 یا بیشتر فیلتر داشته باشد اما فیلتر ممبران فقط در دستگاههای RO است . همچنین این دستگاهها دارای پمپ و ترانس و سنسور هستند که دستگاههای فیلتراسیون ندارند . هر فرد ممکن است یکی از دستگاهها را ترجیح دهد اما مراقب باشید دستگاههای فیلتراسیون 6 مرحله را بجای 6 مرحله RO به شما نفروشند . برای تصفیه بهتر و کامل تر بخصوص در مناطق شهری پیشنهاد میشود حتما از دستگاههای RO استفاده نمایید .

تفاوت دستگاه RO با فیلتراسیون

 

2- تعداد فیلترها

فرایند تصفیه آب در دستگاهای RO ، در 5 مرحله انجام میگیرید . بعضی از کمپانی ها برای خاصیت بخشیدن به آب و یا عمر طولانی تر فیلترها از فیلترهای بیشتری استفاده میکنند . اما گاهی اوقات بعضی از افراد و یا کمپانی ها با اضافه کردن فیلترهایی بی خاصیت و یا استفده چندین باره از فیلترها قصد بزرگنمایی دستگاه و گران فروختن آن را دارند . ما پیشنهاد میکنیم از دستگاه 6 مرحله استفاده نمایید . فیلتر مرحله ششم میتواند فیلتر مواد معدنی با کیفیت خوب یا فیلتر قلیایی باشد . دستگاه های با فیلتر بیشتر را کاملا بررسی کنید . ممکن است ابزاری برای فریب باشد !

دستگاه تصفیه آب 8 مرحله ای

 

3- برند دستگاه

دستگاههای تصفیه آب در بازار با برند های زیادی موجود هستند . روی بسیاری از آنها نوشته شده MADE IN TAIWAN. اما واقعا اینگونه نیست و بسیاری از دستگاهها مارک های تقلبی هستند که در ایران و یا چین ساخته شده اند . اما چگونه متوجه بشویم ؟ ابتدا به کلیه قطعات دستگاه نگاه کنید . کلیه قطعات باید دارای 1 برند باشند و اگر اینگونه نبود به اصل بودن دستگاه شک کنید( پمپ، بدنه ، ترانس و ... ) . در اینترنت آن برند را به صورت انگلیسی جستجو کنید . ببینید برای آن برند سایت معتبری از کمپانی وجود دارد؟ اگر سایتی معتبر موجود نباشد به اصالت آن برند شک کنید . مثلا دستگاه با برند FLUXTEK که شما میتوانید سایت fluxtek.com را مشاده نمایید و به اصالت آن پی ببرید .

برندهای تصفیه آب

 

4-به دنبال ارزان قیمت ها نباشید

دستگاهای تصفیه آب به طور مستقیم با سلامت شما ارتباط دارند . به دنبال کیفیت خوب باشید نه ارزان قیمتها . ارزان قیمت شدن تنها با استفاده از مواد نامرغوب و فیلترهای بی کیفیت میسر میشود . بنابراین توصیه میشود ابتدا یک دستگاه با کیفیت و مناسب را انتخاب کنید و بعد به دنبال مناسب ترین قیمت آن در بازار باشید .

 

5- جنس فیلترها

فیلتر مناسب برای دستگاههای تصفیه آب باید با منشا گیاهی باشند . آیا اینگونه است ؟ همچنین فیلتر ممبران را هم ببینید . جنس و قیمت آنرا بپرسید .بین کیفیت خوب و بد این فیلتر تفاوت قیمت 100 هزار تومانی وجود دارد . فیلترهای ممبران

فیلتر ممبران یا ro

 

6-نوع اتصالات

در دستگاهای تصفیه آب از 2 نوع اتصالات استفاه میشود . دستگاههای مجهز به اتصالات فیتینگ مرغوب تر و این نوع اتصالات کارایی بالاتر و دوام بهتری دارند . بنابراین سعی کنید دستگاههای با اتصالات فیتینگی بخرید .

آموزش باز و بسته کردن اتصالات تصفیه آب

انواع اتصالات تصفیه آب فیتینگی

 

7-شیر برقی یا چهاراهی

در دستگاه برای قطع جریان آب در زمان خاموش شدن از شیر برقی و یا چهار راهی استفاده میشود که شکل آنها را در زیر میبینید . چهاراهی معمولا دوام پایین ، دور ریز آب زیاد ، ایرادات و اشکالات زیاد و دقت پایین دارد و حتما سعی کنید دستگاه با شیر برقی را انتخاب کنید . آموزش تعویض شیربرقی بجای چهارراهی

شیر برقی و چهارراهی

 

8-جنس پلاستیک

به قطعات پلاستیکی دست بکشید . آنها را با دقت ببینید . حتما مطمین شوید که پلاستیک مرغوب و با کیفیت است .

9-اورینگ ها

به درون هوزینگ ها نگاهی بیندازید . سعی کنید دستگاههی را انتخاب کنید که 2 اورینگ داشته باشد چون احتمال نشتی آب کمتر خواهد بود .

اورینگ دستگاه تصفیه آب

 

10- مخزن دستگاه

مخزن های متععدی در بازار موجود هستند . سعی کنید از مخازن با کیفیت فلزی و یا مخازن 3 لایه با لایه داخلی استیل استفاده کنید نه مخازن پلاستیکی . مخزنهای TANKPAC یکی از بهترین ها هستند .

مخزن دستگاه تصفیه آب

 

11-گارانتی

دستگاههای تصفیه آب اغلب توسط خود فروشندگان گارانتی میشوند . قبل از خرید از وضعیت گارانتی آن مطمین شوید .

12-خدمات

دستگاههای تصفیه آب به طور مستقیم با سلامتی شما در ارتباطند . از جایی خرید کنید که بهترین خدمات رسانی را به شما ارایه میدهد و همیشه به دنبال سلامتی افراد است . این خیلی مهم است که از جای معتبر خرید نمایید .

13-پایه دستگاه

بسیار توصیه میکنیم دستگاه پایه دار خرریداری نمایید .استفاده از آن راحت تر ، طول عمر هوزینگ ها بیشتر ، تعویض فیلتر و سرویس دستگاه راحت خواهد بود .

دستگاه بدن پایه و با پایه

 

14-نوع فیلترها

بعضی از دستگاهها از فیلترهای انحصاری و خاصی استفاده میکنند که در بازار به سختی پیدا میشود و معمولا گران قیمت هستند . دستگاهی را انتخاب کنید که فیلترهایش در بازار به راحتی یافت شود و هزینه فیلترهایش نیز مناسب باشد .

فیلترهای استاندارد و رایج در بازار

 

 15- شیر برداشت

شیر برداشت نیز از موارد نسبتا مهم به شما می آید . اکثر افراد تنها به شکل ظاهری آن دقت میکنند اما علاوه بر ظاهر آن جنس و دوام آن نیز مهم است . شیر برداشتی مناسب است که زیبا باشد ، در آلیاژ آن سرب نباشد و کروم باشد ، مغزی آن قابل تعویض باشد در هنگام خرابی . اگر دستگاه انتخابی شیر برداشتی مناسب نداشت از فروشنده بخواهید تا شیر برداشتی بهتر را به شما بدهد و مابه تفاوت آنرا بپردازید .

شیر برداشت مناسب برای تصفیه آب خانگی

 

این ها چند نمونه از موارد مهمی بود که در هنگام خرید و انتخاب دستگاه تصفیه آب باید مورد توجه قرار دارد اما اغلب افراد به آنها بی توجه هستند و صرفا به کشور سازنده آن دستگاه توجه دارند . این نکته را بدانید که در کشور ایران ، چین ، تایوان هم محصولات خوب تولید میشود و هم محصولات بد . بنابراین نباید صرفا به کشور سازنده توجه کرد بلکه بهتر است به برند ها و نکات مطرح شده در بالا توجه نمود . شما نیز نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

 

دیدگاه‌ها  

# خلیلی 1395-05-30 18:09
خیلی جالب بود و نکاتی را گفتید که من هرگز به آنها توجه نمیکردم . ممنونم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# روستایی 1395-06-06 18:06
مرسی ممنون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کریم نژاد 1395-06-18 12:08
خیلی خوبه ولی بازم نکات دیگه ای هم میشه به لیست اضافه کرد. مرسی
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# علیرضا 1395-08-18 20:50
اقد دستگاه تقلبی زیاد شده که اصلا دستگاههای معتبر پیدا نمیشه . چی بگم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# محمودی 1395-11-14 12:02
با سلام
لطفا برای دستگاههای صنعتی هم مطلب بزارید
تشکر
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# فرهادی 1395-12-11 21:15
با این اوصاف حالا کدوم دستگاه رو پیشنهاد میدید شما ؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1395-12-13 08:47
به نقل از فرهادی:
با این اوصاف حالا کدوم دستگاه رو پیشنهاد میدید شما ؟

با سلام . شما مراجعه کنید به بخش فروش ما تا اونجا که میشد در مورد هر دستگاه راهنمایی های لازم رو کردم و خودتون هم مطابق با موارد بالا عمل کنید .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# سعيد 1396-04-12 05:58
سلام من ويولت رو انتخاب كردم خيلي هم راضي هستم.انصافا خوبه و مقرون به صرفه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# علیرضا 1396-04-17 19:10
واقعا عالی من حتما میام از شما دو دستگاه خریداری میکنم واقعا لذت بخش بود و دلسوزانه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# محمدزاده 1396-10-09 20:40
با سلام
فیلتر های بی کیفیت تو بازار زیاد شده با حک تایوان
لطفا راهنمایی کنید فیلتر باکیفیت رو چطور بشناسیم
ممنون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1396-10-10 19:22
به نقل از محمدزاده:
با سلام
فیلتر های بی کیفیت تو بازار زیاد شده با حک تایوان
لطفا راهنمایی کنید فیلتر باکیفیت رو چطور بشناسیم
ممنون

با سلام . بله متاسفانه شرایط همین گونه که شما میفرمایید ، هست . در حال راه اندازی آزمایشگاه تست فیلتر هستیم و نتایج تست های فیلترهارا در وبسایت اعلام خواهیم کرد( اگر مشکلی برایمان درست نکنند ) . تا آن موقع ، در مورد هر فیلتر سوالی داشتید در خدمت شما خواهیم بود ( تماس تلفنی )
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# محمد رضا 1397-02-08 16:48
واقعا توضیحات کاملی بود
مرسی
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# علیرضا 1397-03-05 18:46
سلام ببخشید مارک بوش چطوره؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1397-03-06 00:28
با سلام . شما اگر در سایت اصلی کمپانی بوش جستجو کنید میبینید که این کمپانی هیچ دستگاه تصفیه آبی تا کنون نساخته است . و اگر هم دستگاه تصفیه آب واقعی ساخت بوش در بازار وجود داشته باشد قطعا قیمت آن بالای 2 میلیون تومان خواهد بود . ( به علت بعضی از محدودیت ها نمیتوانم بیشتر از این توضیح بدهم )
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# زند 1397-03-15 10:44
سلام.شما که کارشناسین و مارک‌ها رو میشناسید ،میشه لطفاً چند مارک معتبر معرفی کنید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1397-03-15 14:12
با سلام.
دستگاههای easywell و fluxtek که تایوانی اصل هستن و کیفیت بسیار بالایی دارند
دستگاههای violet ، tankpac ،toray در ایران مونتاژ میشن و تمام قطعات تایوانی هست و از کیفیت بسیار بالایی برخوردارند
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# سعید ح 1397-06-18 09:56
با سلام و خسته نباشید بابت وقتی که برای بازدیدکنندگان سایتتان میگذارید
اگر براتون ممکنه مراحل تعویض چهار راهی با شیر برقی را توضیح دهید
برقرار باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1397-06-18 19:16
با سلام
ممنون از شما
به زودی یک مطلب آموزشی در این خصوص در سایت قرار خواهیم داد چون توضیحش کمی طولانی و نیاز به عکس و تصویر هست .
به طور کلی شیر برقی قبل از ممبران و به صورت خطی در مدار قرار میگیرد . چهارراهی را نیز حذف کنید و مسیرهایی که از آن میگذشت را به طور مستقیم متصل نمایید .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# حسین پور 1397-06-24 19:40
با سلام و سپاس از توضیحات مفیدتون، در دستگاه بدون پمپ ،بعد از اینکه شیر برق وصل کردیم،آیا شیر برق را میتوان مستقیم به برق با ولتاژ پایین متصل کرد؟
معمولا از آدابتور چند ولتی میتوان استفاده کرد؟ و آیا باید همیشه متصل به برق باشد؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1397-06-24 21:17
با سلام . شیربرقی دستگاه تصفیه آب خانگی با ولتاژ کاری 24V کار میکند . روی آن احتمالا نوشته شده است . هر وقت که به اداپتور متصل باشد اجازه عبور آب را میدهد و در صورت قطع جریان برق ، مسیر قطع میشود . آداپتور دستگاههای تصفیه اب خانگی میتواند اینکار را برای شما انجام دهد .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# نادری 1397-07-25 06:28
واقعا عالی بود خیلی راهنمایی خوبی کردید من قصد خرید دارم امیدوارم بتونم یه جنس مناسب پیدا کنم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# مقدم نیا 1397-07-30 05:47
کیفیت مارک تراست چطوره...قیمت هم زده ۴۵۰هزار
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1397-07-30 20:20
با سلام
برند تراست ساخت چین می باشد و از کیفیت مناسبی برخوردار است . دقت کنید که این دستگاه احتمالا UF میباشد و RO نیست .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# افشین 1397-08-25 20:24
با تشکر
نظرتون را در مورد برند ssv میشه بفرمایید
بعضیهاشون کامپیوتری جهت سنجش آب ورودی و زمان تعویض فیلترها دارند
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1397-08-25 22:07
با سلام
من نمیتونم واضح در مورد هیچ برندی صحبت کنم ولی تمام راهنمایی های لازم را ارائه کردم و فقط چون شما سوال پرسیدید نظر شخصی خودمو میگم خدمتون
این برند رو به صورت انگلیسی در وبسایتهای جهانی جستجو کنید تا ببینید وجود حقیقی دارد یا خیر
دستگاههایی که کامپیوتر دارند جز دردسر هیچ چیز دیگری ارائه نمیدهند و اکثر کمپانی های پیشرفته روی دستگاههای خود قرار نمی دهند
دستگاه مونتاژ ایران هست و یک دستگاه معمولی می باشد . چون مونتاژی هست ، بنابراین هیچ استانداردی ندارد و هیچ چیز آن آمریکایی نیست و ...
فریب تبلیغات پر زرق و برق رو نخورید . خودتون تحقیق کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
نوشتن دیدگاه