َ

 info @ shiraz-tasfiye . ir

09176090035

 32424294 - ۰71

فروش دستگاههای تصفیه آبمشاهده وضعیت فیلترها و گزارش دستگاهدرخواست عضویت در سیستم و بهرمندی از هدایا و تخفیفاتپرداخت آنلاین خرید و اقساطدرخواست استخدام و همکاری با شرکتجستجو در سایت و فروشگاهتماس با ما

فروشگاه شیراز تصفیه

فروش دستگاههای تصفیه آبمشاهده وضعیت فیلترها و گزارش دستگاهدرخواست عضویت در سیستم و بهرمندی از هدایا و تخفیفاتپرداخت آنلاین خرید و اقساطدرخواست استخدام و همکاری با شرکتجستجو در سایت و فروشگاهتماس با ما

فروشگاه و نمایندگی تصفیه آب در شیراز

جهت خرید و مشاهده محصولات ، یکی از دسته بندی های زیر را انتخاب کنید

انواع دستگاه تصفیه آبانواع ابسردکنانواع فیلتر تصفیه آبانواع فیلتر یخچالانواع فیلتر لباسشویی و پکیجدستگاه تصفیه متفرقهپیش تصفیه و تصفیه ساختمانیتجهیزات و لوازم یدکیانواع جالیوانیفیلتر دوش حمام

چنانچه محصول مورد نظر خود را پیدا نمیکنید آنرا جستجو نمایید . ورود به بخش جستجو

جهت خرید و مشاهده محصولات ، یکی از دسته بندی های زیر را انتخاب کنید

انواع دستگاه تصفیه آبفروش انواع آبسردکن و تجهیزات وابسطهانواع فیلتر تصفیه آبانواع فیلتر یخچالانواع فیلتر لباسشویی و پکیجدستگاه تصفیه متفرقهپیش تصفیه و تصفیه ساختمانیتجهیزات و لوازم یدکیانواع جالیوانیفیلتر دوش حمام

چنانچه محصول مورد نظر خود را پیدا نمیکنید آنرا جستجو نمایید . ورود به بخش جستجو

معرفی محصولات

کلیه محصولات این فروشگاه را می توانید در این قسمت مشاهده نمایید . جزییات تمامی محصولات به همراه عکس و قیمت به روز درج گردیده است .

محصولات

زمان تعویض فیلتر ها

یکی از مهمترین مسایل در سلامتی آب و عمر دستگاه ، تعویض به موقع فیلتر های دستگاه هست که باید در زمانهای تعیین شده و توسط افراد مجاز انجام گردد .

 زمان تعویض فیلترها

پاسخ به سوالات شما

بسیاری از همشهریان عزیز، سوالاتی در ذهن خود دارند که میتوانند در این قسمت مطرح نمایند و کارشناسان ما به زودی به آن پاسخ خواهند داد .

سوالات متداول

درباره ما و خدمات این گروه

ضمن تشکر از حسن انتخاب شما از شما دعوت میشود با مطالعه این بخش ، درباره گروه تخصصی تصفیه آب شیراز و خدمات این گروه اطلاعات بیشتری کسب نمایید .

درباره ما

موارد مهم جهت خرید بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی

همیشه بهتر است قبل از خرید هر ابزار و دستگاهی در مورد آن تحقیقات جامعی به عمل آورید تا با چشمانی باز بهترین را انتخاب کنید و بعد از خرید دچار پشیمانی نشوید .

در این اینجا ما سعی میکنیم راهنمایی جامعی را خدمت شما ارایه دهیم تا با آگاهی بیشتری به سمت خرید پیش روید و فریب فروشندگان شیاد را نخورید .

موارد مهم در خرید دستگاه تصفیه آب

1- انتخاب نوع دستگاه تصفیه آب

ابتدا این را بدانید که دستگاههای تصفیه آب با چندین عملکرد متفاوت در بازار موجود هستند . دستگاههای با فناوری اسمز معکوس یا RO ، دستگاههای متکی به فیلتراسیون ، دستگاههای تبادل یونی و ...

دستگاههای مناسب برای استفاده خانگی اغلب یا RO هستند یا فیلتراسیون . اما تفاوت انها چیست و چگونه متوجه بشویم ؟

تفاوت انها در این است که دستگاه RO دارای فیلتر ممبران هستند که قدرت زیادی در تصفیه دارد اما دستگاهای فیلتراسیون ممکن است همه فیلترهار را داشته باشند بجز ممبران . این فیلتر توانایی زیادی در تصفیه دارد که باعث میشود تمام مواد مضر و سموم  از آب حذف شوند در صورتی که دستگاههای فیلتراسیون فاقد این توانایی هستند و تنها بخشی از مواد مضر را حذف میکنند . به عنوان مثال با دستگاه RO نیترات از آب حذف میشود ولی دستگاههای فیلتراسیون این توانایی را ندارند . دقت دستگاههای تصفیه آب RO

هر دو دستگاه ممکن است 5 یا 6 یا بیشتر فیلتر داشته باشد اما فیلتر ممبران فقط در دستگاههای RO است . همچنین این دستگاهها دارای پمپ و ترانس و سنسور هستند که دستگاههای فیلتراسیون ندارند . هر فرد ممکن است یکی از دستگاهها را ترجیح دهد اما مراقب باشید دستگاههای فیلتراسیون 6 مرحله را بجای 6 مرحله RO به شما نفروشند . برای تصفیه بهتر و کامل تر بخصوص در مناطق شهری پیشنهاد میشود حتما از دستگاههای RO استفاده نمایید .

تفاوت دستگاه RO با فیلتراسیون

 

2- تعداد فیلترها

فرایند تصفیه آب در دستگاهای RO ، در 5 مرحله انجام میگیرید . بعضی از کمپانی ها برای خاصیت بخشیدن به آب و یا عمر طولانی تر فیلترها از فیلترهای بیشتری استفاده میکنند . اما گاهی اوقات بعضی از افراد و یا کمپانی ها با اضافه کردن فیلترهایی بی خاصیت و یا استفده چندین باره از فیلترها قصد بزرگنمایی دستگاه و گران فروختن آن را دارند . ما پیشنهاد میکنیم از دستگاه 6 مرحله استفاده نمایید . فیلتر مرحله ششم میتواند فیلتر مواد معدنی با کیفیت خوب یا فیلتر قلیایی باشد . دستگاه های با فیلتر بیشتر را کاملا بررسی کنید . ممکن است ابزاری برای فریب باشد !

دستگاه تصفیه آب 8 مرحله ای

 

3- برند دستگاه

دستگاههای تصفیه آب در بازار با برند های زیادی موجود هستند . روی بسیاری از آنها نوشته شده MADE IN TAIWAN. اما واقعا اینگونه نیست و بسیاری از دستگاهها مارک های تقلبی هستند که در ایران و یا چین ساخته شده اند . اما چگونه متوجه بشویم ؟ ابتدا به کلیه قطعات دستگاه نگاه کنید . کلیه قطعات باید دارای 1 برند باشند و اگر اینگونه نبود به اصل بودن دستگاه شک کنید( پمپ، بدنه ، ترانس و ... ) . در اینترنت آن برند را به صورت انگلیسی جستجو کنید . ببینید برای آن برند سایت معتبری از کمپانی وجود دارد؟ اگر سایتی معتبر موجود نباشد به اصالت آن برند شک کنید . مثلا دستگاه با برند FLUXTEK که شما میتوانید سایت fluxtek.com را مشاده نمایید و به اصالت آن پی ببرید .

برندهای تصفیه آب

 

4-به دنبال ارزان قیمت ها نباشید

دستگاهای تصفیه آب به طور مستقیم با سلامت شما ارتباط دارند . به دنبال کیفیت خوب باشید نه ارزان قیمتها . ارزان قیمت شدن تنها با استفاده از مواد نامرغوب و فیلترهای بی کیفیت میسر میشود . بنابراین توصیه میشود ابتدا یک دستگاه با کیفیت و مناسب را انتخاب کنید و بعد به دنبال مناسب ترین قیمت آن در بازار باشید .

 

5- جنس فیلترها

فیلتر مناسب برای دستگاههای تصفیه آب باید با منشا گیاهی باشند . آیا اینگونه است ؟ همچنین فیلتر ممبران را هم ببینید . جنس و قیمت آنرا بپرسید .بین کیفیت خوب و بد این فیلتر تفاوت قیمت 40 هزار تومانی وجود دارد . فیلترهای ممبران

فیلتر ممبران یا ro

 

6-نوع اتصالات

در دستگاهای تصفیه آب از 2 نوع اتصالات استفاه میشود . دستگاههای مجهز به اتصالات فیتینگ مرغوب تر و این نوع اتصالات کارایی بالاتر و دوام بهتری دارند . بنابراین سعی کنید دستگاههای با اتصالات فیتینگی بخرید .

آموزش باز و بسته کردن اتصالات تصفیه آب

انواع اتصالات تصفیه آب فیتینگی

 

7-شیر برقی یا چهاراهی

در دستگاه برای قطع جریان آب در زمان خاموش شدن از شیر برقی و یا چهار راهی استفاده میشود که شکل آنها را در زیر میبینید . چهاراهی معمولا دوام پایین ، دور ریز آب زیاد ، ایرادات و اشکالات زیاد و دقت پایین دارد و حتما سعی کنید دستگاه با شیر برقی را انتخاب کنید .

شیر برقی و چهارراهی

 

8-جنس پلاستیک

به قطعات پلاستیکی دست بکشید . آنها را با دقت ببینید . حتما مطمین شوید که پلاستیک مرغوب و با کیفیت است .

9-اورینگ ها

به درون هوزینگ ها نگاهی بیندازید . سعی کنید دستگاههی را انتخاب کنید که 2 اورینگ داشته باشد چون احتمال نشتی آب کمتر خواهد بود .

اورینگ دستگاه تصفیه آب

 

10- مخزن دستگاه

مخزن های متععدی در بازار موجود هستند . سعی کنید از مخازن با کیفیت و مخازن 3 لایه با لایه داخلی استیل استفاده کنید نه مخازن پلاستیکی . مخزنهای TANKPAC یکی از بهترین ها هستند .

مخزن دستگاه تصفیه آب

 

11-گارانتی

دستگاههای تصفیه آب اغلب توسط خود فروشندگان گارانتی میشوند . قبل از خرید از وضعیت گارانتی آن مطمین شوید .

12-خدمات

دستگاههای تصفیه آب به طور مستقیم با سلامتی شما در ارتباطند . از جایی خرید کنید که بهترین خدمات رسانی را به شما ارایه میدهد و همیشه به دنبال سلامتی افراد است . این خیلی مهم است که از جای معتبر خرید نمایید .

13-پایه دستگاه

بسیار توصیه میکنیم دستگاه پایه دار خرریداری نمایید .استفاده از آن راحت تر ، طول عمر هوزینگ ها بیشتر ، تعویض فیلتر و سرویس دستگاه راحت خواهد بود .

دستگاه بدن پایه و با پایه

 

14-نوع فیلترها

بعضی از دستگاهها از فیلترهای انحصاری و خاصی استفاده میکنند که در بازار به سختی پیدا میشود و معمولا گران قیمت هستند . دستگاهی را انتخاب کنید که فیلترهایش در بازار به راحتی یافت شود و هزینه فیلترهایش نیز مناسب باشد .

فیلترهای استاندارد و رایج در بازار

 

 15- شیر برداشت

شیر برداشت نیز از موارد نسبتا مهم به شما می آید . اکثر افراد تنها به شکل ظاهری آن دقت میکنند اما علاوه بر ظاهر آن جنس و دوام آن نیز مهم است . شیر برداشتی مناسب است که زیبا باشد ، در آلیاژ آن سرب نباشد و کروم باشد ، مغزی آن قابل تعویض باشد در هنگام خرابی . اگر دستگاه انتخابی شیر برداشتی مناسب نداشت از فروشنده بخواهید تا شیر برداشتی بهتر را به شما بدهد و مابه تفاوت آنرا بپردازید .

شیر برداشت مناسب برای تصفیه آب خانگی

 

این ها چند نمونه از موارد مهمی بود که در هنگام خرید و انتخاب دستگاه تصفیه آب باید مورد توجه قرار دارد اما اغلب افراد به آنها بی توجه هستند و صرفا به کشور سازنده آن دستگاه توجه دارند . این نکته را بدانید که در کشور ایران ، چین ، تایوان هم محصولات خوب تولید میشود و هم محصولات بد . بنابراین نباید صرفا به کشور سازنده توجه کرد بلکه بهتر است به برند ها و نکات مطرح شده در بالا توجه نمود . شما نیز نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

 

دیدگاه‌ها  

# خلیلی 1395-05-30 18:09
خیلی جالب بود و نکاتی را گفتید که من هرگز به آنها توجه نمیکردم . ممنونم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# روستایی 1395-06-06 18:06
مرسی ممنون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کریم نژاد 1395-06-18 12:08
خیلی خوبه ولی بازم نکات دیگه ای هم میشه به لیست اضافه کرد. مرسی
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# علیرضا 1395-08-18 20:50
اقد دستگاه تقلبی زیاد شده که اصلا دستگاههای معتبر پیدا نمیشه . چی بگم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# محمودی 1395-11-14 12:02
با سلام
لطفا برای دستگاههای صنعتی هم مطلب بزارید
تشکر
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# فرهادی 1395-12-11 21:15
با این اوصاف حالا کدوم دستگاه رو پیشنهاد میدید شما ؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1395-12-13 08:47
به نقل از فرهادی:
با این اوصاف حالا کدوم دستگاه رو پیشنهاد میدید شما ؟

با سلام . شما مراجعه کنید به بخش فروش ما تا اونجا که میشد در مورد هر دستگاه راهنمایی های لازم رو کردم و خودتون هم مطابق با موارد بالا عمل کنید .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# سعيد 1396-04-12 05:58
سلام من ويولت رو انتخاب كردم خيلي هم راضي هستم.انصافا خوبه و مقرون به صرفه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# علیرضا 1396-04-17 19:10
واقعا عالی من حتما میام از شما دو دستگاه خریداری میکنم واقعا لذت بخش بود و دلسوزانه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# محمدزاده 1396-10-09 20:40
با سلام
فیلتر های بی کیفیت تو بازار زیاد شده با حک تایوان
لطفا راهنمایی کنید فیلتر باکیفیت رو چطور بشناسیم
ممنون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1396-10-10 19:22
به نقل از محمدزاده:
با سلام
فیلتر های بی کیفیت تو بازار زیاد شده با حک تایوان
لطفا راهنمایی کنید فیلتر باکیفیت رو چطور بشناسیم
ممنون

با سلام . بله متاسفانه شرایط همین گونه که شما میفرمایید ، هست . در حال راه اندازی آزمایشگاه تست فیلتر هستیم و نتایج تست های فیلترهارا در وبسایت اعلام خواهیم کرد( اگر مشکلی برایمان درست نکنند ) . تا آن موقع ، در مورد هر فیلتر سوالی داشتید در خدمت شما خواهیم بود ( تماس تلفنی )
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# محمد رضا 1397-02-08 16:48
واقعا توضیحات کاملی بود
مرسی
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# علیرضا 1397-03-05 18:46
سلام ببخشید مارک بوش چطوره؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1397-03-06 00:28
با سلام . شما اگر در سایت اصلی کمپانی بوش جستجو کنید میبینید که این کمپانی هیچ دستگاه تصفیه آبی تا کنون نساخته است . و اگر هم دستگاه تصفیه آب واقعی ساخت بوش در بازار وجود داشته باشد قطعا قیمت آن بالای 2 میلیون تومان خواهد بود . ( به علت بعضی از محدودیت ها نمیتوانم بیشتر از این توضیح بدهم )
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# زند 1397-03-15 10:44
سلام.شما که کارشناسین و مارک‌ها رو میشناسید ،میشه لطفاً چند مارک معتبر معرفی کنید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1397-03-15 14:12
با سلام.
دستگاههای easywell و fluxtek که تایوانی اصل هستن و کیفیت بسیار بالایی دارند
دستگاههای violet ، tankpac ،toray در ایران مونتاژ میشن و تمام قطعات تایوانی هست و از کیفیت بسیار بالایی برخوردارند
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
نوشتن دیدگاه