َ

 info @ shiraz-tasfiye . ir

09176090035

 32424294 - ۰71

فروش دستگاههای تصفیه آبمشاهده وضعیت فیلترها و گزارش دستگاهدرخواست عضویت در سیستم و بهرمندی از هدایا و تخفیفاتپرداخت آنلاین خرید و اقساطدرخواست استخدام و همکاری با شرکتجستجو در سایت و فروشگاهتماس با ما

فروشگاه شیراز تصفیه

فروش دستگاههای تصفیه آبمشاهده وضعیت فیلترها و گزارش دستگاهدرخواست عضویت در سیستم و بهرمندی از هدایا و تخفیفاتپرداخت آنلاین خرید و اقساطدرخواست استخدام و همکاری با شرکتجستجو در سایت و فروشگاهتماس با ما

فروشگاه و نمایندگی تصفیه آب در شیراز

جهت خرید و مشاهده محصولات ، یکی از دسته بندی های زیر را انتخاب کنید

انواع دستگاه تصفیه آبانواع ابسردکنانواع فیلتر تصفیه آبانواع فیلتر یخچالانواع فیلتر لباسشویی و پکیجدستگاه تصفیه متفرقهپیش تصفیه و تصفیه ساختمانیتجهیزات و لوازم یدکیانواع جالیوانیفیلتر دوش حمام

چنانچه محصول مورد نظر خود را پیدا نمیکنید آنرا جستجو نمایید . ورود به بخش جستجو

جهت خرید و مشاهده محصولات ، یکی از دسته بندی های زیر را انتخاب کنید

انواع دستگاه تصفیه آبفروش انواع آبسردکن و تجهیزات وابسطهانواع فیلتر تصفیه آبانواع فیلتر یخچالانواع فیلتر لباسشویی و پکیجدستگاه تصفیه متفرقهپیش تصفیه و تصفیه ساختمانیتجهیزات و لوازم یدکیانواع جالیوانیفیلتر دوش حمام

چنانچه محصول مورد نظر خود را پیدا نمیکنید آنرا جستجو نمایید . ورود به بخش جستجو

معرفی محصولات

کلیه محصولات این فروشگاه را می توانید در این قسمت مشاهده نمایید . جزییات تمامی محصولات به همراه عکس و قیمت به روز درج گردیده است .

محصولات

زمان تعویض فیلتر ها

یکی از مهمترین مسایل در سلامتی آب و عمر دستگاه ، تعویض به موقع فیلتر های دستگاه هست که باید در زمانهای تعیین شده و توسط افراد مجاز انجام گردد .

 زمان تعویض فیلترها

پاسخ به سوالات شما

بسیاری از همشهریان عزیز، سوالاتی در ذهن خود دارند که میتوانند در این قسمت مطرح نمایند و کارشناسان ما به زودی به آن پاسخ خواهند داد .

سوالات متداول

درباره ما و خدمات این گروه

ضمن تشکر از حسن انتخاب شما از شما دعوت میشود با مطالعه این بخش ، درباره گروه تخصصی تصفیه آب شیراز و خدمات این گروه اطلاعات بیشتری کسب نمایید .

درباره ما

آیا فیلترهایی که در مرحله ششم دستگاههای تصفیه آب و به عنوان فیلترهای اضافه کننده مواد معدنی به آب هستند ، مفید هستند ؟

در ابتدا این نکته را عرض میکنیم که سیکل تصفیه آب در دستگاههای RO (اسمزمعکوس) در 5 مرحله انجام میشود و وجود 5 مرحله در دستگاه تصفیه آب الزامی میباشد . ممکن است برای دقت و عملکرد بالاتر از تعداد فیلترهای بیشتری نیز استفاده شود . تا این مرحله ما آبی خالص را تولید کرده ایم . بعضی از کمپانی ها برای خاصیت بخشیدن به آب اقدام به نصب فیلترهای دیگری روی دستگاه تصفیه آب میکنند و بعضی دیگر از کمپانی ها اینکار را نمی کنند و به همین آب بسنده میکنند و یا انتخاب و نصب فیلتر ششم را به عهده مشتری میگذارند . این فیلترها از توپ های معدنی پر شده اند که با عبور آب از آنها مقداری مواد معدنی را در آب حل میکنند .

مشخص کردن فیلترهای دستگاههای تصفیه آب 

 

آیا املاح معدنی درون آبها توسط بدن قابل جذب هستند ؟

بله هستند . چطور ممکن است سموم آرسنیک و نیترات و ... از طریق آب برای بدن قابلیت جذب داشته باشند و ما آنها را تصفیه میکنیم ولی املاح مفید برای بدن قابلیت جذب نداشته باشند ؟ اتفاقا بعضی املاح مورد نیاز بدن فقط از طریق آب قابلیت جذب دارند و برای بدن مهم هستند . بنابراین این استدلال که املاح معدنی از طریق آب قابلیت جذب ندارند و وجود آنها در آب بی اثر است ادعایی خنده دار است . همچنین شرکت PURE PRO از کمپانی های مطرح جهانی 3 دلیل اصلی را برای نصب فیلتر مینرال روی دستگاههای تصفیه آب اینگونه ذکر میکند :

1- این آبها دارای مواد معدنی مفید برای بدن از جمله کلسیم ، منیزیم و سدیم هستند

2- این آبها دارای خواص بهتر از جمله PH بالاتر و ORP منفی هستند .

3- طعم این آبها بسیار مطلوب و بهتر است .

مشاهده مقاله اصلی

 

 

در دستگاهای RO کشورهای دیگر هم از فیلترهای معدنی استفاده میشود ؟

بله . اگر شما در وبسایت های خارجی جستجو کنید میتواند هم دستگاهای 5 مرحله و هم دستگاههای 6 مرحله با فیلتر مینرال ( مواد معدنی ) و همچنین دستگاههای 6 مرحله با فیلتر مینرال قلیایی را مشاهده نمایید . بنابراین اگر وجود این فیلتر بی تاثیر بود کمپانی های بزرگ از آنها در دستگاههای خود استفاده نمیکردند .

مشاهده نمونه دستگاهای شرکت PURE PRO امریکا >>> ساده 5 مرحله  ،  6 مرحله با فیلتر مواد معدنی ،  6 مرحله با فیلتر قلیایی ، 6 مرحله با فیلتر فرو سرخ

مشاهده نمونه دستگاه 6 مرحله قلیایی در سایت Amazon

مشاهده کاتالوگ فیلتر مینرال ( مواد معدنی)

 

آیا فیلترهای معدنی موجود در بازار واقعا املاح را به آب باز میگردانند ؟

 بستگی به کیفیت فیلتر دارد . بعضی فیلترهای بی کیفیت موجود در بازار حتی باعث خرابی آب و ایجاد بیماری در مصرف کننده میشوند که شدیدا باید از مصرف انها پرهیز شود . فیلترهای معمولی موجود در بازار نیز تاثیر بسیار کمی بر روی آب داشته ونتایج بسیار کمتر از انتظار بود . اما فیلترهای قلیایی کننده نسبتا عملکرد خوبی داشتند و مخصوصا آن دسته از فیلترهای دارای استاندارد های معتبر ( به طور مثال فیلتر HD-50 FLUXTEK ) نتایج فوق العاده ای را ثبت کردند که توصیه اکید میکنیم برای بهره مندی از خواص حیرت انگیز آبهای قلیایی و آب هیدروژنه از آنها استفاده نمایید . اگر چه فیلترهای معمولی رایج در بازار تاثیر بسیار کمی را نشان دادند ولی وجود آنها در دستگاههای تصفیه آب جهت تعادل شیمیایی و یونی آب امری مثبت است .

 فیلترهای مواد معدنی دستگاههای تصفیه آب

دیدگاهها و سوالات خود را با ما درمیان بگذارید.

 

 

دیدگاه‌ها  

# احمدی 1396-01-09 20:40
با تشکر از مطالب واقعا خوب و شسته و رفته شما . من که جواب سوالمو کامل گرفتم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# علی گنجی 1397-03-28 19:33
سلام من در یکی از کانالهای شبکه اجتماعی خوندم که فیلتر مینرال را حذف کنید چرا که انواع مریضی از جمله سرطان خون می آورد
این ادعا تا چه اندازه صحت دارد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1397-03-28 20:04
با سلام . سازمانهای نظارتی بسیار زیادی در خارج و داخل کشور مراقب سلامتی افراد هستند و این حرف به طور کلی ادعایی کذب است . شما در وبسایت های فروشگاهای اروپایی و امریکایی تصفیه آب ، انواع دستگاههای تصفیه آب به همراه فیلتر مینرال را مشاهده میکنید که اگر این حرف صحیح بود ، سریعا آنها را جمع آوری میکردند . البته ناگفته نماند که فیلترهای بسیار بی کیفیت و آشغال را نیز بعضی از افراد به فروش میرسانند که شما سعی کنید همیشه از فیلترهای با کیفیت بالا استفاده کنید و از جای معتبر فیلتر خریداری نمایید .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
نوشتن دیدگاه