َ

 info @ shiraz-tasfiye . ir

09176090035

 32424294 - ۰71

فروش دستگاههای تصفیه آبمشاهده وضعیت فیلترها و گزارش دستگاهدرخواست عضویت در سیستم و بهرمندی از هدایا و تخفیفاتپرداخت آنلاین خرید و اقساطدرخواست استخدام و همکاری با شرکتجستجو در سایت و فروشگاهتماس با ما

فروش دستگاههای تصفیه آبمشاهده وضعیت فیلترها و گزارش دستگاهدرخواست عضویت در سیستم و بهرمندی از هدایا و تخفیفاتپرداخت آنلاین خرید و اقساطدرخواست استخدام و همکاری با شرکتجستجو در سایت و فروشگاهتماس با ما

جهت خرید و مشاهده محصولات ، یکی از دسته بندی های زیر را انتخاب کنید

انواع دستگاه تصفیه آبانواع ابسردکنانواع فیلتر تصفیه آبانواع فیلتر یخچالانواع فیلتر لباسشویی و پکیجدستگاه تصفیه متفرقهپیش تصفیه و تصفیه ساختمانیتجهیزات و لوازم یدکیانواع جالیوانیفیلتر دوش حمام

چنانچه محصول مورد نظر خود را پیدا نمیکنید آنرا جستجو نمایید . ورود به بخش جستجو

جهت خرید و مشاهده محصولات ، یکی از دسته بندی های زیر را انتخاب کنید

انواع دستگاه تصفیه آبفروش انواع آبسردکن و تجهیزات وابسطهانواع فیلتر تصفیه آبانواع فیلتر یخچالانواع فیلتر لباسشویی و پکیجدستگاه تصفیه متفرقهپیش تصفیه و تصفیه ساختمانیتجهیزات و لوازم یدکیانواع جالیوانیفیلتر دوش حمام

چنانچه محصول مورد نظر خود را پیدا نمیکنید آنرا جستجو نمایید . ورود به بخش جستجو

معرفی محصولات

کلیه محصولات این فروشگاه را می توانید در این قسمت مشاهده نمایید . جزییات تمامی محصولات به همراه عکس و قیمت به روز درج گردیده است .

محصولات

زمان تعویض فیلتر ها

یکی از مهمترین مسایل در سلامتی آب و عمر دستگاه ، تعویض به موقع فیلتر های دستگاه هست که باید در زمانهای تعیین شده و توسط افراد مجاز انجام گردد .

 زمان تعویض فیلترها

پاسخ به سوالات شما

بسیاری از همشهریان عزیز، سوالاتی در ذهن خود دارند که میتوانند در این قسمت مطرح نمایند و کارشناسان ما به زودی به آن پاسخ خواهند داد .

سوالات متداول

درباره ما و خدمات این گروه

ضمن تشکر از حسن انتخاب شما از شما دعوت میشود با مطالعه این بخش ، درباره گروه تخصصی تصفیه آب شیراز و خدمات این گروه اطلاعات بیشتری کسب نمایید .

درباره ما

در دستگاه های تصفیه آب خانگی ، برای عبور آب از فیلتر ممبران نیاز به فشار بالا هست . با فشار معمولی ( حدود 30PSI) ، آب از فیلتر ممبران ( فیلتر چهارم ) عبور نمی کند و یا عملکرد این فیلتر در این فشار بسیار پایین است . به همین علت در این دستگاهها ، از یک پمپ فشار استفاده میشود . این پمپ ، فشار آب را بالا می برد تا آب به راحتی از فیلتر ممبران عبور کند و میزان مناسبی از آب تصفیه شده تولید گردد . حداقل فشار لازم برای عملکرد فیلتر ممبران 50PSI است و هرچه فشار بالاتر رود ، بازدهی این فیلتر بیشتر میشود . اما فشار نیز تا جایی امکان بالا رفتن را دارد . اگر فشار بیش از حد بالا رود ، ممکن است سبب آسیب و ترکیدن هوزینگ ممبران و قطعات گردد . دستگاههای تصفیه آب خانگی معمولا تحمل فشار تا 150PSI را دارند و بیشتر از این مقدار ، برای آنها توصیه نمی شود . فشار ایده آل و مناسب معمولا 80PSI الی 100PSI است . گاهی برخی تولید کنندگان از سر ناآگاهی ، از پمپ های پر قدرت در دستگاه تصفیه آب خود استفاده میکند که همخوانی مناسبی با بقیه اجزاء دستگاه ندارد و فشار بالایی ایجاد می شود .

pressure gauge گیج فشار دستگاه تصفیه اب

در این مواقع چه کنیم ؟ و چگونه فشار ایجاد شده توسط پمپ را کاهش دهیم ؟

در اینگونه مواقع چند راه وجود دارد و همچنین نیاز است که چند مورد را کنترل کنید .

1- اول اینکه فشار آب ورودی به دستگاه تصفیه آب را کنترل کنید . گاهی اوقات فشار آب لوله کشی ساختمان بالاست . این اتفاق ممکن است به دلیل فشار بالای آب لوله کشی شهری و یا ایجاد فشار بالا توسط پمپ ساختمان باشد . اگر فشار آب ورودی بالا باشد ، پمپ نیز آنرا افزایش داده و سبب بالا رفتن بیش از حد فشار خواهد شد . در یک تست آزمایشگاهی ، در حالت اول فشار آب ورودی 20PSI و در حالت دوم فشار آب ورودی 80PSI بود . در هر 2 حالت ، پمپ و ترانس و تمام موارد دیگر ، یکسان بودند . پمپ دستگاه فشار آب را در حالت اول به 80PSI و در حالت دوم به 135PSI رساند . بنابراین مشخص است که فشار آب ورودی به دستگاه ، اثر مستقیمی در فشار آب درون دستگاه دارد . بنابراین اگر احساس میکنید که فشار آب ورودی به دستگاه بالاست ، بهتر است با یک فشارشکن و یا نیمه باز کردن شیر آب ورودی ، کمی میزان فشار را کاهش دهید .

برای متوجه شدن از میزان فشار آب ورودی ساختمان به دستگاه ، سوکت برق موتور دستگاه را جداکنید . سپس شیر مخزن را ببندید و شیر برداشت را باز کنید . در این حالت گیج فشار ، عددی را نشان خواهد داد . این فشار تقریبا فشار آب ورودی به دستگاه هست .

2- میزان برق ترانس را کنترل کنید . گاهی اوقات میزان ولتاژ از 32 ولت فرا تر میرود که سبب کارکرد بیشتر پمپ و نیز طول عمر کوتاهتر آن خواهد شد .

3- میزان محدود کننده فاضلاب را کنترل کنید . اگر دستگاه شما دارای فشار بالایی است ، می توانید از ممبران های با ظرفیت تولید بیشتر استفاده کنید . به عنوان مثال بجای ممبران 50 گالن ، از ممبران 75 گالن استفاده کنید و همچنین به تناسب فیلتر ممبران ، باید از محدود کننده فاضلاب با ظرفیت 400 یا 500 استفاده کنید . با استفاده از این روش ، میزان فشار به محدوده مناسب خواهد رسید .

محدود کننذه فاضلاب با مقدار متفاوت

 

در حالت کلی اگر فشار دستگاه بالاست و قصد ندارید وقت و هزینه زیادی را صرف دستگاه کنید ، می توانید قطعه محدود کننده فاضلاب را تعویض کنید و از یک محدود کننده با ظرفیت بیشتر استفاده کنید . با این روش به راحتی فشار کاهش می یابد .

در مورد اکثر ایرادات دستگاه تصفیه آب در وبسایت مطلب نوشته شده است . لطفا در بخش عیب یابی آنرا پیدا کنید و یا در وبسایت  آنرا جستجو کنید . چنانچه مشکل شما مرتبط با همین موضوع است و نوشته های ما به شما کمکی نکرد ، سوالات خود را مطرح کنید تا کارشناسان " شیراز تصفیه " به شما پاسخ دهند .

 

دیدگاه‌ها  

# شیرازی 1397-11-21 20:00
باسلام
دستگاه خاموش میشود فشارسنج روی صفر قرار می‌گیرد مخزن خالی میشود
بعد از چند ساعت وقتی دوشاخه را به برق وصل میکنم دستگاه روشن ‌بعد از حدود یک ساعت خاموش میشود ایراد کجاست
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کارشناس فروش - صبوری 1397-11-22 21:39
با سلام
به نظر عملکرد دستگاه صحیح است . دقیقا مشکل کجاست ؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
نوشتن دیدگاه